Bijemy Rekordy w Gdyni
UKS Dwójka Morena Gdańsk
Bijemy Rekordy w Gdyni

Gdynia  21./22.12.2023

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2023
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
8 d

Dobrzyński Olivier10 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
50 klasyczny
22
20
11
12
35.11
1:16.53
41.47
46.69
33.80
1:14.89
42.41
45.79
93%
96%
105%
96%


189 Pkt.
201 Pkt.
151 Pkt.
152 Pkt.

Gumowski Bartosz10 :50 dowolny
100 dowolny
100 grzbietowy
100 zmienny
7
4
4
6
27.98
1:00.56
1:10.19
1:09.57
27.65
1:01.27
1:10.21
1:14.73

98%
102%
100%
115%



374 Pkt.
405 Pkt.
326 Pkt.
355 Pkt.
Kaniewski Antoni10 :50 dowolny
100 dowolny
200 dowolny
50 klasyczny
17
16
5
8
31.82
1:10.05
2:35.63
43.02
31.92
1:09.24
2:36.51
58.10

101%
98%
101%
182%



254 Pkt.
262 Pkt.
260 Pkt.
195 Pkt.
Pozlewicz Maciej10 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
100 zmienny
19
15
9
12
32.16
1:09.82
43.67
1:21.86
32.82
1:10.77
43.43
1:25.90

104%
103%
99%
110%



246 Pkt.
264 Pkt.
186 Pkt.
218 Pkt.
Rzepka Krzysztof10 :50 dowolny
100 dowolny
100 zmienny
25
25
13
37.75
1:27.54
1:35.09
37.39
1:23.22
1:39.77

98%
90%
110%


152 Pkt.
134 Pkt.
139 Pkt.
Talarczyk Jan10 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
50 motylkowy
14
18
7
11
30.81
1:11.48
40.29
33.40
32.55
1:11.00
39.89
33.32
112%
99%
98%
100%
280 Pkt.
246 Pkt.
237 Pkt.
276 Pkt.

Zadkov Nikita10 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
50 motylkowy
21
21
14
15
34.85
1:20.28
50.91
40.84
--.--
1:23.64
--.--
--.--

109%



193 Pkt.
174 Pkt.
117 Pkt.
151 Pkt.


Całkiem 27 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,4%
0 nowy rekord(y), 16 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Kaniewski Antoni, 50 klasyczny  43.02




UKS Dwójka Morena Gdańsk
Bijemy Rekordy w Gdyni

Gdynia  21./22.12.2023

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2023
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
7 e

Drobyshev Vladislav10 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
20
19
4
32.98
1:13.40
39.37
33.04
1:15.79
40.86
100%
107%
108%


228 Pkt.
227 Pkt.
254 Pkt.

Jackiewicz Wiktor10 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
9
11
6
29.23
1:04.51
35.47
29.75
1:03.36
42.99
104%
96%
147%


328 Pkt.
335 Pkt.
242 Pkt.

Kilikowska Julia10 :50 dowolny
200 dowolny
7
6
30.61
2:26.52
30.67
2:22.65

100%
95%
420 Pkt.
426 Pkt.
Krawczyk Aleksandra10 :100 dowolny
400 dowolny
50 motylkowy
100 motylkowy
200 motylkowy
1
1
1
1
1
1:01.73
4:46.33
29.40
1:06.69
2:32.45
1:03.11
4:45.84
30.03
1:06.57
2:35.69

105%
100%
104%
100%
104%




539 Pkt.
527 Pkt.
570 Pkt.
532 Pkt.
482 Pkt.
Krawiec Selena10 :100 klasyczny
200 klasyczny
200 zmienny
3
3
2
1:21.39
2:57.24
2:44.39
1:20.18
2:54.34
2:44.13

97%
97%
100%
449 Pkt.
437 Pkt.
407 Pkt.
Kuliga Katarzyna11 :200 dowolny
400 dowolny
200 grzbietowy
200 zmienny
400 zmienny
5
3
3
3
1
2:31.67
5:20.97
2:47.45
2:50.65
6:01.54
2:34.92
5:23.54
2:43.60
2:50.06
6:00.80

104%
102%
95%
99%
100%

384 Pkt.
374 Pkt.
358 Pkt.
364 Pkt.
367 Pkt.
Neumann Jakub11 :50 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
10
3
3
3
32.53
41.27
1:26.55
3:04.39
33.03
42.34
1:31.21
3:11.38

103%
105%
111%
108%



238 Pkt.
220 Pkt.
260 Pkt.
276 Pkt.
Oczachowski Franciszek10 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
23
24
11
36.17
1:24.03
46.46
39.60
1:28.49
52.56
120%
111%
128%


173 Pkt.
151 Pkt.
154 Pkt.

Owczarzak Jagoda10 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
9
10
6
31.14
1:09.19
37.59
30.82
1:07.94
54.96
98%
96%
214%


399 Pkt.
383 Pkt.
303 Pkt.

Pawłowski Dominik

10 :100 dowolny171:10.641:11.50102%255 Pkt.
Prokopczuk Gabriela11 :400 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
100 zmienny
5
6
6
3
11
5:46.88
42.42
1:36.60
3:16.05
1:27.03
5:35.44
40.63
1:29.26
3:09.73
1:25.35

94%
92%
85%
94%
96%
296 Pkt.
299 Pkt.
269 Pkt.
323 Pkt.
273 Pkt.
Rudzki Jędrzej10 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
24
23
13
36.46
1:22.84
50.88
39.05
1:23.54
53.95
115%
102%
112%


169 Pkt.
158 Pkt.
117 Pkt.

Zieleniewski Maksymilian

10 :100 dowolny221:21.391:19.8996%167 Pkt.
Zielińska Zuzanna10 :50 grzbietowy
50 klasyczny
100 zmienny
5
6
10
37.27
41.92
1:23.16
39.76
52.23
1:27.51
114%
155%
111%


310 Pkt.
309 Pkt.
313 Pkt.


Całkiem 44 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 107,4%
0 nowy rekord(y), 26 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Owczarzak Jagoda, 50 grzbietowy  37.59




UKS Dwójka Morena Gdańsk
Bijemy Rekordy w Gdyni

Gdynia  21./22.12.2023

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2023
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
6 f

Betlińska Hanna11 :100 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 motylkowy
18
14
4
10
1:28.18
45.57
1:36.48
44.89
1:36.20
44.18
1:36.17
43.88

119%
94%
99%
96%
185 Pkt.
170 Pkt.
184 Pkt.
160 Pkt.
Bieszke Aleksander11 :100 dowolny
50 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny
16
8
5
4
1:19.57
43.52
44.85
1:35.03
1:19.32
41.79
44.69
1:36.84

99%
92%
99%
104%



178 Pkt.
131 Pkt.
172 Pkt.
196 Pkt.
Czyżykowska Magdalena11 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
15
14
11
7
36.00
1:18.81
45.66
1:41.16
34.72
1:16.86
47.06
1:43.40

93%
95%
106%
104%



258 Pkt.
259 Pkt.
239 Pkt.
234 Pkt.
Denkiewicz Jan11 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
14
15
7
7
35.24
1:18.67
42.31
1:36.18
35.79
1:21.06
44.98
1:38.70

103%
106%
113%
105%



187 Pkt.
185 Pkt.
142 Pkt.
126 Pkt.
Dragun Piotr11 :100 dowolny
200 dowolny
100 motylkowy
100 zmienny
19
11
6
11
1:28.30
3:15.70
1:48.23
1:37.62
1:30.56
3:53.96
1:59.46
1:42.05

105%
143%
122%
109%



130 Pkt.
130 Pkt.
86 Pkt.
128 Pkt.
Horbaczewski Piotr11 :50 dowolny
100 dowolny
200 zmienny
100 zmienny
19
17
10
8
38.01
1:22.28
3:13.50
1:33.06
38.23
1:26.62
3:38.94
1:34.58

101%
111%
128%
103%



149 Pkt.
161 Pkt.
181 Pkt.
148 Pkt.
Kuczera Diana11 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
22
19
13
8
40.77
1:29.60
48.92
1:45.41
40.54
1:34.95
48.27
1:50.35

99%
112%
97%
110%



177 Pkt.
176 Pkt.
195 Pkt.
207 Pkt.
Kurdzielewicz Aleks11 :50 dowolny
50 grzbietowy
21
10
40.30
45.19
42.55
44.77
111%
98%
125 Pkt.
117 Pkt.

Lao Izabella11 :100 grzbietowy
50 klasyczny

5
16
1:41.46
56.97
1:38.12
55.54
94%
95%
158 Pkt.
123 Pkt.
Łosiński Piotr11 :50 dowolny
100 dowolny
100 grzbietowy
50 motylkowy
11
9
4
7
32.57
1:11.24
1:20.51
34.99
33.63
1:13.74
1:21.73
36.71

107%
107%
103%
110%



237 Pkt.
249 Pkt.
216 Pkt.
240 Pkt.
May Jakub11 :50 dowolny
50 grzbietowy
18
9
37.87
44.49
38.36
45.63
103%
105%

150 Pkt.
122 Pkt.

Mazur Kajetan11 :200 dowolny
400 dowolny
200 zmienny
400 zmienny
3
2
3
2
2:20.47
5:03.30
2:39.92
5:33.09
2:31.11
4:54.84
2:46.77
--.--

116%
94%
109%



354 Pkt.
342 Pkt.
322 Pkt.
350 Pkt.
Ochenkowski Oliver11 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 klasyczny
50 motylkowy

4
3
6
12
37.68
1:19.03
46.59
39.54
37.93
1:23.71
49.27
40.45
101%
112%
112%
105%



202 Pkt.
228 Pkt.
153 Pkt.
166 Pkt.
Posmyk Aleksander11 :400 dowolny
100 grzbietowy
200 grzbietowy
7
5
4
5:36.97
1:21.78
2:53.07
6:05.14
1:24.27
3:05.28

117%
106%
115%


249 Pkt.
206 Pkt.
227 Pkt.
Saienko Oleg11 :50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
50 motylkowy
1
1
1
5
37.11
1:21.45
2:56.50
34.51
36.87
1:20.70
2:57.84
33.57

99%
98%
102%
95%


303 Pkt.
312 Pkt.
315 Pkt.
250 Pkt.
Skierka Magdalena11 :50 dowolny
100 dowolny
200 dowolny
200 zmienny
3
4
2
2
30.45
1:06.07
2:26.64
2:47.82
31.61
1:07.16
2:44.98
3:17.32

108%
103%
127%
138%



427 Pkt.
439 Pkt.
425 Pkt.
382 Pkt.
Szlawski Patryk11 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
16
11
7
7
35.65
1:16.00
49.65
1:49.48
35.55
1:18.52
51.00
1:46.08

99%
107%
106%
94%


180 Pkt.
205 Pkt.
126 Pkt.
128 Pkt.
Zinchenko Volodymyr11 :50 klasyczny
200 klasyczny
50 motylkowy

11
7
16
1:01.48
4:38.26
1:02.74
--.--
--.--
--.--


66 Pkt.
80 Pkt.
41 Pkt.

Całkiem 64 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,7%
0 nowy rekord(y), 45 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Dragun Piotr, 200 dowolny  3:15.70