Świąteczna Życiówka
UKS Dwójka Morena Gdańsk
Świąteczna Życiówka

Gdańsk  18.12.2023

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2023
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
6 f

Kowalski Antoni Maksymilian


12 :100 grzbietowy
50 klasyczny
1
1
1:16.73
40.39
1:16.54
41.17
100%
104%

249 Pkt.
235 Pkt.


4 h

Bączek Helena13 :50 grzbietowy
100 grzbietowy

1
1
40.99
1:25.81
40.85
--.--
99%
233 Pkt.
261 Pkt.
Betlińska Aleksandra13 :50 grzbietowy
100 klasyczny

2
4
44.33
1:48.34
46.31
--.--
109%
184 Pkt.
190 Pkt.
Błażewicz Patryk13 :50 dowolny
100 grzbietowy
6
3
38.93
1:39.27
39.10
--.--
101%
138 Pkt.
115 Pkt.

Cabańska Natalia13 :100 dowolny
50 motylkowy
1
1
1:27.34
41.44
--.--
46.89

128%

190 Pkt.
203 Pkt.

Chruściel Dawid13 :50 grzbietowy
100 klasyczny

5
3
48.75
2:01.43
50.83
--.--
109%
93 Pkt.
94 Pkt.
Dobrzyński Tyberiusz13 :100 dowolny
50 grzbietowy
5
4
1:34.73
48.61
2:19.16
52.10

216%
115%

106 Pkt.
94 Pkt.
Drobyshev Artem13 :100 dowolny
50 klasyczny
4
3
1:29.84
51.67
--.--
53.26

106%

124 Pkt.
112 Pkt.

Jarecki Robert13 :50 klasyczny
100 klasyczny
1
1
47.30
1:46.51
46.70
--.--
97%
146 Pkt.
139 Pkt.

Konefał Julia13 :50 dowolny
100 klasyczny
4
3
39.30
1:42.91
45.74
--.--
135%
198 Pkt.
222 Pkt.

Kowalewski Tomasz13 :50 grzbietowy
100 grzbietowy

1
1
41.74
1:29.59
40.84
1:40.45
96%
126%

148 Pkt.
156 Pkt.
Kwiatkowska Pola13 :50 dowolny
100 klasyczny
15
6
48.06
2:04.24
49.70
--.--
107%
108 Pkt.
126 Pkt.

Małecka Kaja13 :50 dowolny
100 zmienny
1
1
33.76
1:25.45
33.01
1:24.75

96%
98%
313 Pkt.
289 Pkt.
Michałowska Emilia13 :50 grzbietowy
100 grzbietowy

4
2
46.04
1:36.41
46.25
--.--
101%
164 Pkt.
184 Pkt.
Rejmus Igor13 :50 dowolny
100 dowolny
1
1
34.10
1:20.25
34.46
1:37.53

102%
148%

206 Pkt.
174 Pkt.
Stawska Lena13 :50 dowolny
100 klasyczny
17
7
51.00
2:08.37
51.63
--.--
102%
90 Pkt.
114 Pkt.

Szczepkowski Jan13 :100 dowolny
50 grzbietowy
3
2
1:28.26
42.32
1:48.00
42.36

150%
100%

131 Pkt.
142 Pkt.
Szypiłow Artur13 : 50 motylkowy
100 zmienny
1
1
40.03
1:29.41
39.24
1:38.14

96%
120%

160 Pkt.
167 Pkt.
Tomczak Tadeusz13 :50 klasyczny
100 klasyczny
2
2
49.98
1:47.25
48.07
--.--
93%
124 Pkt.
136 Pkt.



3 h

Bosch Matylda14 :50 dowolny
50 klasyczny
15
8
57.49
1:05.95
1:03.19
--.--

121%
63 Pkt.
79 Pkt.
Czerniawski Filip

14 :50 dowolny1350.391:00.07142%64 Pkt.
Gąsiorowski Kacper14 :50 dowolny
50 klasyczny
15
8
50.93
1:01.63
52.85
1:00.11

108%
95%
62 Pkt.
66 Pkt.
Gumoś Jan14 :50 dowolny
50 klasyczny
11
7
47.86
1:00.12
46.45
57.51

94%
92%
74 Pkt.
71 Pkt.
Honcharov Kyryll15 :50 dowolny
50 klasyczny
11
4
55.88
1:05.49
55.76
--.--

100%
46 Pkt.
55 Pkt.
Kuczera Oliwier14 :50 dowolny
50 klasyczny
9
9
47.36
1:01.69
49.63
59.41

110%
93%
77 Pkt.
66 Pkt.
Le Blanc-Dobruk Nikodem14 :50 dowolny
50 klasyczny
16
6
52.59
59.26
56.32
57.44

115%
94%
56 Pkt.
74 Pkt.
Łukaszewski Franciszek14 :50 klasyczny
100 klasyczny
1
1
52.49
1:54.34
53.29
--.--
103%
107 Pkt.
113 Pkt.

Neumann Mateusz

14 :100 dowolny51:44.78--.--78 Pkt.
Starczewski Mieszko

14 :50 dowolny1752.871:33.47313%55 Pkt.
Topolewska Maja14 :50 dowolny
50 klasyczny
5
4
46.60
59.17
47.61
1:00.08

104%
103%

119 Pkt.
110 Pkt.
Went Piotr14 :100 dowolny
100 grzbietowy

8
2
1:49.38
1:44.35
--.--
--.--

68 Pkt.
99 Pkt.
Zapadka Michalina14 :50 dowolny
50 klasyczny
6
5
47.38
1:01.10
47.59
--.--
101%
113 Pkt.
100 Pkt.



2 g

Abusola Liliana15 :50 dowolny
50 klasyczny
8
8
54.88
1:10.41
52.99
--.--

93%
72 Pkt.
65 Pkt.
Bączek Jana15 :50 grzbietowy
50 klasyczny
9
2
1:02.32
1:00.51
1:04.62
1:07.68

108%
125%

66 Pkt.
103 Pkt.
Czarnecka Helena15 :50 dowolny
50 grzbietowy
15
6
1:11.63
59.72
1:06.62
1:06.78

87%
125%

32 Pkt.
75 Pkt.
Filipiak Amelia15 :50 dowolny
50 klasyczny
1
1
46.05
58.61
50.57
59.31
121%
102%

123 Pkt.
113 Pkt.

Grabowski Fabian15 :50 dowolny
50 grzbietowy
5
8
50.35
59.87
1:01.76
54.81

150%
84%
64 Pkt.
50 Pkt.
Kochanowska Danuta15 :50 grzbietowy
50 klasyczny

13
12
1:11.33
1:22.10
--.--
--.--

44 Pkt.
41 Pkt.
Kosewska Julia15 :50 grzbietowy
50 klasyczny
8
9
1:01.50
1:10.68
1:04.21
1:13.35

109%
108%

69 Pkt.
64 Pkt.
Kowalski Antoni Jan15 :50 grzbietowy
50 klasyczny

3
5
54.34
1:09.23
54.86
--.--
102%
67 Pkt.
46 Pkt.
Narwojsz Antoni15 :50 dowolny
50 klasyczny
2
1
46.26
1:00.39
48.80
1:07.25

111%
124%

82 Pkt.
70 Pkt.
Niedźwiedzki Łukasz15 :50 dowolny
50 klasyczny
12
6
57.74
1:10.30
57.21
--.--

98%
42 Pkt.
44 Pkt.
Pastwa Joanna15 :50 dowolny
50 klasyczny
13
10
1:03.54
1:16.67
59.13
1:27.49

87%
130%

46 Pkt.
50 Pkt.
Sałek Marcel15 :50 dowolny
50 grzbietowy
4
4
50.31
56.26
1:03.02
52.99

157%
89%
64 Pkt.
60 Pkt.
Stasińska Katarzyna15 :50 grzbietowy
50 klasyczny
12
7
1:08.90
1:08.39
1:09.54
--.--

102%
49 Pkt.
71 Pkt.
Suchan Antoni15 :50 grzbietowy91:00.841:07.92

125%47 Pkt.
Tomczak Teodor15 :50 dowolny
50 klasyczny
7
2
52.32
1:03.91
--.--
--.--


57 Pkt.
59 Pkt.
Wencel Aleksandra15 :50 grzbietowy
50 klasyczny
2
3
55.95
1:02.05
1:00.79
1:16.11

118%
150%

91 Pkt.
95 Pkt.
Węsierska Aniela15 :50 dowolny
50 grzbietowy
14
10
1:09.51
1:04.17
1:08.25
1:08.47

96%
114%

35 Pkt.
60 Pkt.
Wysocki Tymon15 :50 grzbietowy111:04.221:03.01

96%40 Pkt.


1 g

Barbużyński Oskar16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

5
5
26.43
30.56
31.60
--.--
143%
40 Pkt.
 Pkt.
Cieśliński Florian16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

17
14
36.61
35.28
36.10
--.--
97%
15 Pkt.
 Pkt.
Grabowska Pola16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

4
1
28.16
29.58
33.27
--.--
140%
51 Pkt.
 Pkt.
Jarmułowicz Matylda16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

8
16
31.71
40.21
37.27
--.--
138%
35 Pkt.
 Pkt.
Kowalewska Barbara16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

12
11
33.37
34.72
39.56
--.--
141%
30 Pkt.
 Pkt.
Kozieł Klara16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

10
21
32.63
49.75
42.10
--.--
166%
32 Pkt.
 Pkt.
Kozłowski Cezary16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

8
13
28.61
34.93
34.78
--.--
148%
31 Pkt.
 Pkt.
Lew Adam16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

9
8
29.52
31.97
36.96
--.--
157%
29 Pkt.
 Pkt.
Lubocka Julia16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

11
19
33.32
45.92
50.03
--.--
225%
30 Pkt.
 Pkt.
Łukaszewski Tymoteusz16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

23
21
39.39
40.51
38.73
--.--
97%
12 Pkt.
 Pkt.
Łuszczek Adam16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

11
16
32.02
36.16
34.83
--.--
118%
22 Pkt.
 Pkt.
Małecka Zofia16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

9
12
32.13
34.78
31.93
--.--
99%
34 Pkt.
 Pkt.
Prokopczuk Borys16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

1
7
23.45
31.32
27.55
--.--
138%
58 Pkt.
 Pkt.
Pujszo Michał16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

12
6
32.69
31.16
32.13
--.--
97%
21 Pkt.
 Pkt.
Rejmus Maksymilian16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

4
3
26.33
30.10
31.58
--.--
144%
41 Pkt.
 Pkt.
Rudzka Helena16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

13
10
33.41
34.27
31.53
--.--
89%
30 Pkt.
 Pkt.
Rusak Michał16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

19
10
37.26
34.10
33.90
--.--
83%
14 Pkt.
 Pkt.
Siwek Paulina16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

15
20
34.51
46.17
49.09
--.--
202%
27 Pkt.
 Pkt.
Skowron Julia16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

7
4
30.06
31.12
34.24
--.--
130%
42 Pkt.
 Pkt.
Suwik Stanisław16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

15
17
35.51
36.19
45.78
--.--
166%
16 Pkt.
 Pkt.
Szpanowska Helena16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

14
18
34.31
40.56
45.10
--.--
173%
28 Pkt.
 Pkt.
Wilewska Hanna16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

2
3
26.98
30.72
31.14
--.--
133%
58 Pkt.
 Pkt.


1 h

Bącela Hanna16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

21
22
45.13
53.12
41.50
--.--
85%
12 Pkt.
 Pkt.
Ciemny Michał16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

18
1
36.94
29.46
33.94
--.--
84%
14 Pkt.
 Pkt.
Fularczyk Julia16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

22
6
48.54
33.58
37.38
--.--
59%
10 Pkt.
 Pkt.
Herbski Igor16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

22
22
39.23
44.59
34.87
--.--
79%
12 Pkt.
 Pkt.
Horbaczewski Tomasz16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

16
15
35.52
35.39
39.81
--.--
126%
16 Pkt.
 Pkt.
Kamiński Mikołaj16 :  25m dow z przyborem

261:04.45--.-- Pkt.
Kowalewski Piotr16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

7
12
28.50
34.57
27.34
--.--
92%
32 Pkt.
 Pkt.
Kozłowski Wiktor16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

24
24
43.99
52.50
46.94
--.--
114%
8 Pkt.
 Pkt.
Łobacz Maksymilian16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

14
20
34.66
40.42
44.38
--.--
164%
17 Pkt.
 Pkt.
Marzec Piotr16 :  25m dow z przyborem

271:12.52--.-- Pkt.
Otręba Liliana16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

17
8
38.13
34.08
36.67
--.--
92%
20 Pkt.
 Pkt.
Sharma Stefan16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

21
19
38.67
37.77
1:15.87
--.--
385%
12 Pkt.
 Pkt.
Stasiak Sławomir16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

10
18
31.12
37.13
31.97
--.--
106%
24 Pkt.
 Pkt.
Suliga Paweł16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

20
25
37.93
55.69
39.78
--.--
110%
13 Pkt.
 Pkt.
Went Klaudia16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

19
17
43.14
40.45
42.67
--.--
98%
14 Pkt.
 Pkt.
Wyrzykowski Kacper16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

13
4
34.42
30.23
32.91
--.--
91%
18 Pkt.
 Pkt.
Ziembiński Olaf16 :25 dowolny
  25m dow z przyborem

25
23
1:20.64
44.77
--.--
--.--

1 Pkt.
 Pkt.



Całkiem 171 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 112,1%
0 nowy rekord(y), 135 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Sharma Stefan, 25 dowolny  38.67