OTWARTE ZIMOWE MISTRZOSTWA WARSZAWY
UKS Dwójka Morena Gdańsk
OTWARTE ZIMOWE MISTRZOSTWA WARSZAWY

Warszawa  01./02.12.2023

Podsumowanie wynikówDługi basen (50m), FINA 2023
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
6 f

Betlińska Hanna11 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 motylkowy
39
14
14
17
40.27
45.54
1:39.03
44.81
--.--
--.--
--.--
--.--



203 Pkt.
207 Pkt.
195 Pkt.
162 Pkt.

Bieszke Aleksander11 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
25
17
9
8
37.25
1:20.68
45.30
1:37.68
--.--
--.--
--.--
--.--



176 Pkt.
195 Pkt.
187 Pkt.
197 Pkt.

Czyżykowska Magdalena11 :50 dowolny
200 dowolny
200 klasyczny
50 motylkowy
24
12
8
12
34.91
2:51.08
3:33.62
38.42
--.--
--.--
--.--
--.--



311 Pkt.
288 Pkt.
275 Pkt.
257 Pkt.

Kowalski Antoni Maksymilian12 :200 dowolny
400 dowolny
50 grzbietowy
200 klasyczny
2
1
1
2
2:30.69
5:25.83
36.97
3:16.99
--.--
--.--
--.--
--.--



310 Pkt.
308 Pkt.
263 Pkt.
261 Pkt.

Lao Izabella11 :50 dowolny
100 dowolny
100 grzbietowy
200 grzbietowy
36
23
16
11
39.21
1:39.71
1:48.22
3:43.88
--.--
--.--
--.--
--.--



219 Pkt.
139 Pkt.
149 Pkt.
167 Pkt.

Mazur Kajetan11 :50 dowolny
200 dowolny
50 grzbietowy
50 klasyczny
50 motylkowy
200 zmienny
6
4
2
7
5
4
30.90
2:28.35
36.44
42.50
33.90
2:45.89
--.--
--.--
--.--
--.--
--.--
--.--





309 Pkt.
325 Pkt.
275 Pkt.
227 Pkt.
283 Pkt.
324 Pkt.

Posmyk Aleksander11 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 motylkowy
13
6
6
18
32.33
39.47
1:25.41
41.97
--.--
--.--
--.--
--.--



270 Pkt.
216 Pkt.
220 Pkt.
149 Pkt.

Saienko Oleg11 :50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
50 motylkowy
3
3
3
11
38.56
1:26.08
3:07.32
35.24
--.--
--.--
--.--
--.--



304 Pkt.
288 Pkt.
303 Pkt.
252 Pkt.

Skierka Magdalena11 :50 dowolny
200 dowolny
50 grzbietowy
50 klasyczny
50 motylkowy
2
1
9
9
4
30.78
2:29.10
38.70
42.75
35.30
--.--
--.--
--.--
--.--
--.--




454 Pkt.
435 Pkt.
338 Pkt.
321 Pkt.
331 Pkt.


Całkiem 39 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0%
0 nowy rekord(y), 39 nowy rekord życiowy(e)




UKS Dwójka Morena Gdańsk
OTWARTE ZIMOWE MISTRZOSTWA WARSZAWY

Warszawa  01./02.12.2023

Podsumowanie wynikówDługi basen (50m), FINA 2023
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
5 g

Baranowski Marek12 :100 dowolny
200 dowolny
400 dowolny
100 motylkowy
6
4
3
3
1:16.19
2:47.33
5:50.32
1:29.77
--.--
--.--
--.--
--.--



232 Pkt.
226 Pkt.
247 Pkt.
167 Pkt.

Burzyński Michał12 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
23
19
15
9
37.46
1:24.09
47.10
1:37.01
--.--
--.--
--.--
--.--



173 Pkt.
173 Pkt.
127 Pkt.
150 Pkt.

Filipiak Liliana12 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 motylkowy
100 motylkowy

8
5
13
3
41.94
1:29.05
42.36
1:35.95
42.16
--.--
--.--
--.--
101%


266 Pkt.
268 Pkt.
191 Pkt.
193 Pkt.
Krawczyk Jakub12 :200 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
3
5
2
4
2:44.85
44.13
1:36.68
3:24.95
--.--
45.95
1:39.68
--.--

108%
106%



236 Pkt.
203 Pkt.
203 Pkt.
232 Pkt.

Kurpiewski Marceli12 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
200 grzbietowy
1
2
1
1
30.67
37.03
1:20.06
2:53.48
--.--
40.33
1:27.04
--.--

119%
118%



316 Pkt.
262 Pkt.
267 Pkt.
268 Pkt.

Noga Franciszek12 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 klasyczny
200 zmienny
34
16
10
3
39.76
47.58
1:57.33
3:40.12
42.32
49.53
--.--
--.--
113%
108%



145 Pkt.
123 Pkt.
113 Pkt.
138 Pkt.

Rudzki Kacper12 :100 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
13
19
6
6
1:19.34
48.65
1:44.29
3:39.15
1:25.86
52.21
--.--
--.--
117%
115%



206 Pkt.
151 Pkt.
162 Pkt.
189 Pkt.

Sendal Kalina12 :50 klasyczny
100 klasyczny
50 motylkowy
100 motylkowy
12
9
15
6
48.23
1:45.17
43.75
1:46.50
--.--
--.--
43.13
1:45.97


97%
99%

224 Pkt.
226 Pkt.
174 Pkt.
141 Pkt.

Skowronek Amelia12 :50 dowolny
200 dowolny
50 grzbietowy
50 klasyczny
50 motylkowy
200 zmienny
4
3
2
5
12
1
33.91
2:40.43
39.39
44.87
42.16
3:02.87
33.47
--.--
--.--
44.97
--.--
--.--
97%


100%





340 Pkt.
349 Pkt.
321 Pkt.
278 Pkt.
194 Pkt.
328 Pkt.

Szypiłow Wiktoria12 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
200 grzbietowy
15
7
8
6
36.08
41.56
1:32.15
3:15.57
--.--
--.--
--.--
--.--



282 Pkt.
273 Pkt.
242 Pkt.
250 Pkt.

Wilewska Laura12 :50 dowolny
50 grzbietowy
50 klasyczny
50 motylkowy
5
15
8
14
34.08
44.77
46.18
42.40
--.--
--.--
--.--
--.--



335 Pkt.
218 Pkt.
255 Pkt.
191 Pkt.

Witkowska Blanka12 :50 dowolny
400 dowolny
50 grzbietowy
200 grzbietowy
2
3
4
3
33.43
5:40.55
40.67
3:05.34
34.69
--.--
--.--
--.--
108%


354 Pkt.
334 Pkt.
291 Pkt.
294 Pkt.

Włodarczyk Jan12 :50 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
11
6
3
5
43.23
44.58
1:39.71
3:27.24
45.99
45.65
1:39.31
--.--
113%
105%
99%



164 Pkt.
197 Pkt.
185 Pkt.
224 Pkt.


Całkiem 54 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,3%
0 nowy rekord(y), 50 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Kurpiewski Marceli, 50 grzbietowy  37.03




UKS Dwójka Morena Gdańsk
OTWARTE ZIMOWE MISTRZOSTWA WARSZAWY

Warszawa  01./02.12.2023

Podsumowanie wynikówDługi basen (50m), FINA 2023
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
4 h

Bączek Helena13 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
200 grzbietowy
7
1
3
2
36.03
39.93
1:28.15
3:08.89
--.--
--.--
--.--
--.--



283 Pkt.
308 Pkt.
276 Pkt.
278 Pkt.

Betlińska Aleksandra13 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny

11
7
11
3
46.41
1:40.06
52.48
1:52.69
--.--
--.--
--.--
--.--



196 Pkt.
189 Pkt.
174 Pkt.
184 Pkt.
Jarecki Robert13 :50 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
9
5
2
2
44.96
48.44
1:46.22
3:45.39
--.--
--.--
--.--
--.--



146 Pkt.
153 Pkt.
153 Pkt.
174 Pkt.

Konefał Julia13 :50 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
16
3
1
2
47.19
47.75
1:42.10
3:37.52
--.--
--.--
--.--
--.--



186 Pkt.
231 Pkt.
247 Pkt.
260 Pkt.

Kowalewski Tomasz13 :50 dowolny
50 grzbietowy
200 grzbietowy
100 motylkowy
9
5
3
2
36.55
42.32
3:10.34
1:45.12
--.--
--.--
--.--
--.--



187 Pkt.
175 Pkt.
203 Pkt.
104 Pkt.

Małecka Kaja13 :50 dowolny
100 dowolny
50 motylkowy
200 zmienny
1
2
2
2
32.74
1:15.08
38.26
3:09.41
--.--
--.--
--.--
--.--



377 Pkt.
326 Pkt.
260 Pkt.
295 Pkt.

Michałowska Emilia13 :100 dowolny
100 grzbietowy
50 klasyczny
50 motylkowy
6
6
13
13
1:23.73
1:37.55
53.45
46.31
--.--
--.--
--.--
--.--



235 Pkt.
204 Pkt.
164 Pkt.
146 Pkt.

Minda Alicja13 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
6
8
5
4
35.45
1:24.40
41.00
1:34.34
--.--
--.--
--.--
--.--



297 Pkt.
229 Pkt.
284 Pkt.
225 Pkt.

Rejmus Igor13 :50 dowolny
100 dowolny
100 grzbietowy
200 grzbietowy
4
4
2
4
34.59
1:19.22
1:31.46
3:11.35
--.--
--.--
--.--
--.--



220 Pkt.
206 Pkt.
179 Pkt.
200 Pkt.

Szczepkowski Jan13 :50 dowolny
100 dowolny
100 grzbietowy
50 motylkowy
13
8
6
6
38.08
1:27.98
1:36.63
46.43
--.--
--.--
--.--
--.--



165 Pkt.
151 Pkt.
152 Pkt.
110 Pkt.

Szypiłow Artur13 :50 dowolny
200 dowolny
100 klasyczny
100 motylkowy
8
6
4
1
36.19
3:11.49
1:49.86
1:37.36
--.--
--.--
--.--
--.--



192 Pkt.
151 Pkt.
138 Pkt.
131 Pkt.


Całkiem 44 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0%
0 nowy rekord(y), 44 nowy rekord życiowy(e)