UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 - 13 lat | Gdańsk 23./24.03.2023 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2022 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Dobrzyński Oliwier | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy | 28 20 13 16 | 1:17.04 1:27.81 3:08.50 1:33.35 | 1:25.81 1:30.18 3:40.92 1:36.86 | 124% 105% 137% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 197 Pkt. 166 Pkt. 175 Pkt. 134 Pkt. |
|||||||||
Gumowski Bartosz | 10 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 5 5 9 10 | 1:13.54 2:39.75 1:19.70 2:51.88 | 1:16.45 2:39.31 1:17.87 2:47.83 | 108% 99% 95% 95% | RŻ | 283 Pkt. 289 Pkt. 215 Pkt. 259 Pkt. |
|||||||||
Kaniewski Antoni | 10 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny 200 zmienny | 18 14 14 15 | 1:10.92 5:22.29 1:35.33 3:02.81 | 1:10.41 5:15.97 1:38.18 3:03.18 | 99% 96% 106% 100% | RŻ RŻ | 252 Pkt. 285 Pkt. 194 Pkt. 215 Pkt. |
|||||||||
Pozlewicz Maciej | 10 : | 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 13 15 13 13 | 5:21.28 1:35.76 3:22.68 3:00.79 | 5:24.80 1:34.47 3:25.64 3:13.66 | 102% 97% 103% 115% | RŻ RŻ RŻ | 288 Pkt. 192 Pkt. 208 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Rzepka Krzysztof | 10 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 100 motylkowy | 37 20 22 | 1:23.22 3:39.75 1:51.59 | 1:26.29 3:41.37 1:56.49 | 108% 101% 109% | RŻ RŻ RŻ | 156 Pkt. 111 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Talarczyk Jan | 10 : | 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 12 11 13 14 | 1:34.75 3:19.69 1:22.91 3:01.08 | 1:35.02 3:48.41 1:27.35 2:57.72 | 101% 131% 111% 96% | RŻ RŻ RŻ | 198 Pkt. 217 Pkt. 191 Pkt. 221 Pkt. |
|||||||||
Walczukiewicz Iga | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 29 19 | 1:31.56 1:36.56 | 1:29.48 1:38.08 | 96% 103% | RŻ | 165 Pkt. 183 Pkt. |
|||||||||
Zadkov Nikita | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 38 27 32 | 1:28.15 1:44.79 2:01.41 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 131 Pkt. 98 Pkt. 94 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Talarczyk Jan Pozlewicz Maciej | 10 10 | Gach Hanna Kilikowska Julia | 10 10 | 12 | 2:14.47 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Kaniewski Antoni Pawłowski Dominik | 10 10 | Owczarzak Jagoda Kempińska Zuzanna | 10 10 | 9 | 2:08.71 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Krawiec Selena Kuban Liliana | 10 10 | Gumowski Bartosz Krawczyk Aleksandra | 10 10 | 6 | 2:03.30 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Gach Hanna Kilikowska Julia | 10 10 | Talarczyk Jan Kaniewski Antoni | 10 10 | 9 | 2:27.47 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Kempińska Zuzanna Pozlewicz Maciej | 10 10 | Owczarzak Jagoda Pawłowski Dominik | 10 10 | 10 | 2:29.44 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Gumowski Bartosz Krawiec Selena | 10 10 | Krawczyk Aleksandra Kuban Liliana | 10 10 | 3 | 2:15.72 | |||
Całkiem 28 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,2% 0 nowy rekord(y), 20 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Dobrzyński Oliwier, 200 grzbietowy 3:08.50 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 - 13 lat | Gdańsk 23./24.03.2023 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2022 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Adamonis Maciej | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 36 12 11 29 | 1:22.84 1:24.10 3:01.79 1:52.40 | 1:23.34 1:25.95 3:09.18 1:49.36 | 101% 104% 108% 95% | RŻ RŻ RŻ | 158 Pkt. 189 Pkt. 196 Pkt. 118 Pkt. |
|||||||||
Drobyshev Vladislav | 10 : | 100 klasyczny | 21 | 1:41.71 | --.-- | RŻ | 160 Pkt. | ||||||||||
Gach Hanna | 10 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 9 8 13 10 | 1:22.17 2:59.55 1:31.82 3:00.24 | 1:25.61 2:57.29 1:32.86 3:22.24 | 109% 97% 102% 126% | RŻ RŻ RŻ | 298 Pkt. 290 Pkt. 210 Pkt. 309 Pkt. |
|||||||||
Kempińska Zuzanna | 10 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny | 14 11 12 | 1:12.05 5:34.50 1:35.99 | 1:12.71 5:34.97 1:36.37 | 102% 100% 101% | RŻ RŻ RŻ | 339 Pkt. 341 Pkt. 274 Pkt. |
|||||||||
Kilikowska Julia | 10 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 15 14 9 9 | 1:12.11 5:37.24 1:33.00 3:23.45 | 1:19.00 5:44.75 1:35.40 --.-- | 120% 105% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 338 Pkt. 333 Pkt. 301 Pkt. 289 Pkt. |
|||||||||
Krawczyk Aleksandra | 10 : | 400 dowolny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 3 2 1 2 | 4:57.12 2:54.27 1:12.46 2:36.90 | 5:06.49 3:02.57 1:11.02 2:48.67 | 106% 110% 96% 116% | RŻ RŻ RŻ | 487 Pkt. 460 Pkt. 427 Pkt. 468 Pkt. |
|||||||||
Krawiec Selena | 10 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 4 8 5 6 | 1:08.00 5:17.09 1:25.76 3:04.81 | 1:12.14 5:14.50 1:25.73 3:15.82 | 113% 98% 100% 112% | RŻ RŻ | 403 Pkt. 401 Pkt. 384 Pkt. 386 Pkt. |
|||||||||
Kuban Liliana | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 9 6 7 | 1:09.75 1:18.24 1:30.02 | 1:13.74 1:24.18 1:29.78 | 112% 116% 99% | RŻ RŻ | 373 Pkt. 345 Pkt. 332 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Katarzyna | 11 : | 400 dowolny 200 grzbietowy | 7 4 | 5:35.61 2:53.70 | 5:43.51 2:56.17 | 105% 103% | RŻ RŻ | 338 Pkt. 321 Pkt. |
|||||||||
Michałowski Xavier | 10 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 39 19 27 17 | 1:28.48 3:28.89 1:49.96 3:48.55 | 1:35.02 3:26.23 1:45.65 3:59.39 | 115% 97% 92% 110% | RŻ RŻ | 130 Pkt. 129 Pkt. 127 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Neumann Jakub | 11 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 3 4 4 9 | 3:03.90 1:36.29 3:24.62 3:11.48 | 3:07.75 1:35.80 --.-- 3:26.97 | 104% 99% 117% | RŻ RŻ RŻ | 189 Pkt. 189 Pkt. 202 Pkt. 187 Pkt. |
|||||||||
Oczachowski Franciszek | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 43 26 21 30 | 1:33.56 1:42.05 3:40.06 1:52.92 | 1:33.74 1:51.35 3:57.12 1:54.91 | 100% 119% 116% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 110 Pkt. 106 Pkt. 110 Pkt. 117 Pkt. |
|||||||||
Owczarzak Jagoda | 10 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 7 6 7 7 | 1:19.27 2:51.63 1:22.16 2:52.93 | 1:26.50 2:52.80 1:19.40 3:15.34 | 119% 101% 93% 128% | RŻ RŻ RŻ | 332 Pkt. 332 Pkt. 293 Pkt. 349 Pkt. |
|||||||||
Pawłowski Dominik | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 26 21 15 23 | 1:15.20 1:28.28 3:10.92 1:43.29 | 1:20.04 1:33.39 3:07.20 1:47.37 | 113% 112% 96% 108% | RŻ RŻ RŻ | 212 Pkt. 164 Pkt. 169 Pkt. 153 Pkt. |
|||||||||
Prokopczuk Gabriela | 11 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 6 6 2 3 | 1:25.98 3:00.85 1:32.66 3:19.74 | 1:25.37 2:59.25 1:31.75 --.-- | 99% 98% 98% | RŻ | 260 Pkt. 284 Pkt. 304 Pkt. 305 Pkt. |
|||||||||
Rudzki Jędrzej | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 40 28 22 31 | 1:28.68 1:49.37 3:41.90 1:57.08 | 1:39.08 1:57.25 3:52.28 2:00.71 | 125% 115% 110% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 129 Pkt. 86 Pkt. 107 Pkt. 105 Pkt. |
|||||||||
Zieleniewski Maksymilian | 10 : | 400 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 20 25 21 | 6:26.77 1:36.68 1:46.51 | 6:26.26 1:38.62 1:46.52 | 100% 104% 100% | RŻ RŻ | 165 Pkt. 124 Pkt. 90 Pkt. |
|||||||||
Zielińska Zuzanna | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 21 13 10 13 | 1:18.44 1:27.89 3:09.16 1:39.85 | 1:24.99 1:29.56 3:09.98 1:40.04 | 117% 104% 101% 100% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 262 Pkt. 243 Pkt. 248 Pkt. 243 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Talarczyk Jan Pozlewicz Maciej | 10 10 | Gach Hanna Kilikowska Julia | 10 10 | 12 | 2:14.47 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Kaniewski Antoni Pawłowski Dominik | 10 10 | Owczarzak Jagoda Kempińska Zuzanna | 10 10 | 9 | 2:08.71 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Krawiec Selena Kuban Liliana | 10 10 | Gumowski Bartosz Krawczyk Aleksandra | 10 10 | 6 | 2:03.30 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Neumann Jakub Saienko Oleg | 11 11 | Łosiński Piotr Prokopczuk Gabriela | 11 11 | 11 | 2:23.72 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Kuliga Katarzyna Posmyk Aleksander | 11 11 | Skierka Magdalena Mazur Kajetan | 11 11 | 5 | 2:13.75 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Gach Hanna Kilikowska Julia | 10 10 | Talarczyk Jan Kaniewski Antoni | 10 10 | 9 | 2:27.47 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Kempińska Zuzanna Pozlewicz Maciej | 10 10 | Owczarzak Jagoda Pawłowski Dominik | 10 10 | 10 | 2:29.44 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Gumowski Bartosz Krawiec Selena | 10 10 | Krawczyk Aleksandra Kuban Liliana | 10 10 | 3 | 2:15.72 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Posmyk Aleksander Neumann Jakub | 11 11 | Łosiński Piotr Skierka Magdalena | 11 11 | 8 | 2:38.05 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Prokopczuk Gabriela Saienko Oleg | 11 11 | Mazur Kajetan Kuliga Katarzyna | 11 11 | 3 | 2:29.01 | |||
Całkiem 64 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,0% 0 nowy rekord(y), 49 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Owczarzak Jagoda, 200 zmienny 2:52.93 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 - 13 lat | Gdańsk 23./24.03.2023 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2022 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Betlińska Hanna | 11 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy | 26 15 16 16 | 1:41.04 1:42.50 3:35.19 1:56.18 | 1:51.49 1:48.33 --.-- --.-- | 122% 112% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 123 Pkt. 153 Pkt. 168 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Bieszke Aleksander | 11 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 35 18 13 7 | 1:27.79 3:28.22 1:47.51 3:48.88 | 1:32.19 --.-- 1:45.65 --.-- | 110% 97% | RŻ RŻ RŻ | 133 Pkt. 130 Pkt. 135 Pkt. 144 Pkt. |
|||||||||
Czyżykowska Magdalena | 11 : | 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 9 8 8 10 | 1:43.40 3:40.60 1:35.33 3:21.43 | 1:45.90 --.-- --.-- --.-- | 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 219 Pkt. 227 Pkt. 187 Pkt. 221 Pkt. |
|||||||||
Denkiewicz Jan | 11 : | 100 motylkowy | 15 | 1:38.57 | --.-- | RŻ | 113 Pkt. | ||||||||||
Dragun Piotr | 11 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 39 22 21 17 | 1:39.46 1:56.77 3:57.65 1:54.69 | 1:42.08 2:01.58 3:49.39 1:51.04 | 105% 108% 93% 94% | RŻ RŻ | 91 Pkt. 70 Pkt. 87 Pkt. 111 Pkt. |
|||||||||
Kurdzielewicz Aleks | 11 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 20 22 | 3:39.75 2:00.03 | --.-- 2:02.27 | 104% | RŻ RŻ | 111 Pkt. 97 Pkt. |
|||||||||
Lao Izabella | 11 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 25 18 18 16 | 1:40.34 1:47.55 3:44.08 2:03.91 | 1:44.21 1:49.26 3:50.22 2:07.90 | 108% 103% 106% 107% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 125 Pkt. 132 Pkt. 149 Pkt. 127 Pkt. |
|||||||||
Łosiński Piotr | 11 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 18 11 13 10 | 1:17.90 5:58.25 1:34.95 3:13.85 | 1:25.29 --.-- --.-- 3:46.46 | 120% 136% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 190 Pkt. 207 Pkt. 127 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
May Jakub | 11 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy | 32 15 17 19 | 1:24.15 1:37.63 3:28.00 1:50.57 | 1:30.60 1:44.47 3:23.72 --.-- | 116% 115% 96% | RŻ RŻ RŻ | 151 Pkt. 121 Pkt. 130 Pkt. 80 Pkt. |
|||||||||
Mazur Kajetan | 11 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 4 4 5 4 | 1:09.71 5:31.62 1:21.70 2:54.36 | 1:14.00 5:40.78 1:23.55 3:07.43 | 113% 106% 105% 116% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 266 Pkt. 262 Pkt. 200 Pkt. 248 Pkt. |
|||||||||
Ochenkowski Oliver | 11 : | 100 dowolny | 31 | 1:24.13 | 1:26.02 | 105% | RŻ | 151 Pkt. | |||||||||
Posmyk Aleksander | 11 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 17 12 8 8 | 1:17.78 6:08.07 1:27.88 3:09.12 | 1:17.68 --.-- 1:30.89 --.-- | 100% 107% | RŻ RŻ RŻ | 191 Pkt. 191 Pkt. 166 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Saienko Oleg | 11 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 11 7 1 1 | 1:15.04 3:07.64 1:25.10 3:05.39 | 1:28.89 --.-- 1:29.62 --.-- | 140% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 213 Pkt. 178 Pkt. 274 Pkt. 272 Pkt. |
|||||||||
Skierka Magdalena | 11 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 7 8 5 4 | 1:13.37 5:42.13 1:35.74 3:26.93 | 1:14.82 5:56.08 1:42.14 --.-- | 104% 108% 114% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 321 Pkt. 319 Pkt. 276 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
Szatanek Marta | 11 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 100 motylkowy | 17 11 13 12 | 1:24.67 1:37.61 1:49.21 1:44.75 | 1:28.83 --.-- 1:49.12 1:39.68 | 110% 100% 91% | RŻ RŻ | 209 Pkt. 177 Pkt. 186 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Szlawski Patryk | 11 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 33 17 19 16 | 1:25.10 1:40.78 3:35.41 1:54.39 | 1:30.13 1:48.10 3:25.38 1:51.59 | 112% 115% 91% 95% | RŻ RŻ | 146 Pkt. 110 Pkt. 117 Pkt. 112 Pkt. |
|||||||||
Zinchenko Volodymyr | 11 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 45 24 23 | 1:56.99 2:20.22 4:36.80 | 1:58.71 2:01.25 --.-- | 103% 75% | RŻ RŻ | 56 Pkt. 40 Pkt. 55 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Neumann Jakub Saienko Oleg | 11 11 | Łosiński Piotr Prokopczuk Gabriela | 11 11 | 11 | 2:23.72 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Kuliga Katarzyna Posmyk Aleksander | 11 11 | Skierka Magdalena Mazur Kajetan | 11 11 | 5 | 2:13.75 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Posmyk Aleksander Neumann Jakub | 11 11 | Łosiński Piotr Skierka Magdalena | 11 11 | 8 | 2:38.05 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Prokopczuk Gabriela Saienko Oleg | 11 11 | Mazur Kajetan Kuliga Katarzyna | 11 11 | 3 | 2:29.01 | |||
Całkiem 59 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,7% 0 nowy rekord(y), 49 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Saienko Oleg, 100 dowolny 1:15.04 |