VI GRAND PRIX WARMII I MAZUR W PŁYWANIU
UKS Dwójka Morena Gdańsk
VI GRAND PRIX  WARMII I MAZUR W PŁYWANIU

OLSZTYN  03./04.12.2022

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2022
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
8 g

Cieślińska Gabriela09 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
28
13
9
10
32.79
1:10.08
36.31
1:18.12
33.56
--.--
36.59
1:17.80
105%

102%
99%


341 Pkt.
368 Pkt.
337 Pkt.
346 Pkt.

Grechuta Paulina09 :50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
8
5
7
38.17
1:24.48
3:01.93
38.77
1:24.92
3:09.84

103%
101%
109%


418 Pkt.
402 Pkt.
404 Pkt.
Sachajko Amelia09 :50 dowolny
50 grzbietowy
50 motylkowy
200 zmienny
23
13
11
12
31.90
37.51
35.09
2:46.37
34.08
45.79
34.40
2:48.04
114%
149%
96%
102%



371 Pkt.
305 Pkt.
335 Pkt.
392 Pkt.

Sadłowska Maja09 :50 dowolny
100 dowolny
200 dowolny
400 dowolny
15
9
11
6
31.34
1:07.53
2:27.29
5:09.80
31.20
1:08.24
2:25.85
5:22.55

99%
102%
98%
108%



391 Pkt.
412 Pkt.
420 Pkt.
430 Pkt.
Safranow Jędrzej09 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
200 grzbietowy
11
5
7
4
27.83
30.36
1:07.33
2:25.85
28.03
31.07
1:06.24
2:26.21

101%
105%
97%
100%



380 Pkt.
392 Pkt.
369 Pkt.
379 Pkt.
Tatkowska Oliwia09 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
200 zmienny
37
26
16
13
18
34.82
1:16.65
42.85
1:36.45
3:03.64
35.29
1:14.79
42.28
1:38.19
3:06.44

103%
95%
97%
104%
103%




285 Pkt.
281 Pkt.
296 Pkt.
270 Pkt.
292 Pkt.

Całkiem 24 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,8%
0 nowy rekord(y), 17 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Sachajko Amelia, 50 grzbietowy  37.51




UKS Dwójka Morena Gdańsk
VI GRAND PRIX  WARMII I MAZUR W PŁYWANIU

OLSZTYN  03./04.12.2022

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2022
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
7 d

Dobrzyński Oliwier10 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 motylkowy
45
24
21
32
35.12
42.41
1:30.18
44.46
36.27
43.12
1:39.71
53.19
107%
103%
122%
143%



189 Pkt.
143 Pkt.
153 Pkt.
117 Pkt.

Gumowski Bartosz10 :50 dowolny
100 dowolny
200 dowolny
100 motylkowy
200 zmienny
14
17
14
10
10
30.16
1:07.54
2:27.14
1:17.87
2:47.83
31.24
1:06.79
2:26.47
1:20.56
3:00.90

107%
98%
99%
107%
116%




298 Pkt.
292 Pkt.
308 Pkt.
231 Pkt.
278 Pkt.
Kaniewski Antoni10 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
50 motylkowy
200 zmienny
25
25
21
23
17
31.93
1:10.41
41.79
40.19
3:03.18
31.99
1:10.57
40.51
50.73
--.--
100%
100%
94%
159%




251 Pkt.
258 Pkt.
150 Pkt.
158 Pkt.
214 Pkt.

Pozlewicz Maciej10 :100 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
50 motylkowy
17
13
13
12
27
1:26.81
43.43
1:38.00
3:25.64
40.97
1:27.40
44.83
1:36.92
3:36.65
47.80

101%
107%
98%
111%
136%




172 Pkt.
189 Pkt.
179 Pkt.
199 Pkt.
149 Pkt.
Talarczyk Jan10 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
50 motylkowy
200 zmienny
31
30
11
14
15
33.01
1:13.49
38.48
35.96
2:57.72
32.55
1:17.97
49.20
36.78
3:31.91
97%
113%
163%
105%
142%




227 Pkt.
227 Pkt.
192 Pkt.
221 Pkt.
234 Pkt.


Całkiem 24 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 113,7%
0 nowy rekord(y), 19 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Talarczyk Jan, 50 grzbietowy  38.48




UKS Dwójka Morena Gdańsk
VI GRAND PRIX  WARMII I MAZUR W PŁYWANIU

OLSZTYN  03./04.12.2022

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2022
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
6 e

Kempińska Zuzanna10 :50 dowolny
100 dowolny
200 dowolny
50 grzbietowy
22
17
19
11
32.76
1:12.71
2:40.33
38.83
32.33
1:15.54
2:43.08
44.71

97%
108%
103%
133%



342 Pkt.
330 Pkt.
325 Pkt.
275 Pkt.
Krawczyk Aleksandra10 :50 dowolny
400 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
100 motylkowy
7
5
2
2
1
30.40
5:08.24
37.70
1:23.20
1:11.02
33.42
5:22.28
38.60
1:24.33
1:14.99

121%
109%
105%
103%
111%




429 Pkt.
437 Pkt.
434 Pkt.
421 Pkt.
454 Pkt.
Kuliga Katarzyna11 :100 dowolny
200 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
19
10
12
5
1:18.57
2:46.95
40.40
1:25.30
1:16.36
2:45.96
39.28
1:25.17

94%
99%
95%
100%
261 Pkt.
288 Pkt.
244 Pkt.
266 Pkt.
Prokopczuk Gabriela11 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny

16
11
3
6
41.01
1:29.44
42.13
1:36.75
40.33
1:25.37
41.04
1:33.08
97%
91%
95%
93%
233 Pkt.
231 Pkt.
311 Pkt.
267 Pkt.

Całkiem 17 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,2%
0 nowy rekord(y), 8 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Kempińska Zuzanna, 50 grzbietowy  38.83




UKS Dwójka Morena Gdańsk
VI GRAND PRIX  WARMII I MAZUR W PŁYWANIU

OLSZTYN  03./04.12.2022

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2022
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
5 f

Betlińska Hanna11 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
100 klasyczny
42
36
22
20
46.33
52.26
1:48.33
2:07.33
47.94
51.25
1:52.14
2:11.05

107%
96%
107%
106%



121 Pkt.
113 Pkt.
130 Pkt.
117 Pkt.
Czyżykowska Magdalena11 :50 dowolny
200 dowolny
50 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny
36
20
29
23
17
38.91
3:03.45
44.68
49.28
1:47.22
40.64
3:12.42
46.70
48.84
1:45.90
109%
110%
109%
98%
98%


204 Pkt.
217 Pkt.
180 Pkt.
194 Pkt.
196 Pkt.

Horbaczewski Piotr11 :50 dowolny
50 grzbietowy
50 klasyczny
50 motylkowy
38
27
19
16
42.87
48.69
52.73
45.32
40.41
50.33
1:10.99
48.12
89%
107%
181%
113%



103 Pkt.
95 Pkt.
105 Pkt.
110 Pkt.

Kowalski Antoni12 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
2
1
2
1
32.96
1:11.11
43.27
1:31.45
33.43
1:15.56
44.30
1:36.54

103%
113%
105%
111%



228 Pkt.
250 Pkt.
191 Pkt.
220 Pkt.
Lao Izabella11 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 motylkowy
41
31
35
23
21
45.34
1:44.21
51.97
1:49.26
58.01
51.37
1:45.30
55.81
2:05.50
59.00

128%
102%
115%
132%
103%




129 Pkt.
112 Pkt.
114 Pkt.
126 Pkt.
74 Pkt.
Ochenkowski Oliver11 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 motylkowy
33
20
14
8
17
40.11
1:29.63
42.29
1:28.43
45.38
37.14
1:26.02
40.08
1:29.56
43.85
86%
92%
90%
103%
93%



126 Pkt.
125 Pkt.
145 Pkt.
163 Pkt.
110 Pkt.

Posmyk Aleksander11 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
100 klasyczny
18
13
15
12
12
35.40
1:17.68
42.47
1:30.89
1:47.57
34.53
1:21.76
42.20
1:33.66
--.--
95%
111%
99%
106%




184 Pkt.
192 Pkt.
143 Pkt.
150 Pkt.
135 Pkt.

Saienko Oleg11 :50 dowolny
50 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny
50 motylkowy
20
12
5
3
13
35.91
42.24
42.57
1:30.96
42.00
35.06
--.--
42.28
1:30.18
--.--
95%

99%
98%




176 Pkt.
145 Pkt.
201 Pkt.
224 Pkt.
138 Pkt.

Skierka Magdalena11 :50 dowolny
100 dowolny
200 dowolny
50 klasyczny
50 motylkowy
14
8
7
10
16
34.15
1:14.82
2:44.98
44.50
42.53
34.29
1:15.59
2:54.44
44.82
42.24
101%
102%
112%
101%
99%



302 Pkt.
302 Pkt.
298 Pkt.
264 Pkt.
188 Pkt.


Całkiem 42 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,3%
0 nowy rekord(y), 28 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Horbaczewski Piotr, 50 klasyczny  52.73




UKS Dwójka Morena Gdańsk
VI GRAND PRIX  WARMII I MAZUR W PŁYWANIU

OLSZTYN  03./04.12.2022

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2022
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
4 g

Filipiak Liliana12 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 motylkowy
12
11
6
14
37.06
45.10
1:35.85
50.23
38.29
45.97
1:36.17
56.18
107%
104%
101%
125%



236 Pkt.
175 Pkt.
187 Pkt.
114 Pkt.

Krawczyk Jakub12 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 klasyczny
50 motylkowy

8
7
7
12
43.21
1:32.67
47.52
46.49
45.50
1:36.77
50.31
44.87
111%
109%
112%
93%


135 Pkt.
141 Pkt.
144 Pkt.
102 Pkt.
Sendal Kalina12 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 klasyczny
50 motylkowy
19
11
8
19
13
39.06
45.10
1:37.55
53.36
46.45
42.23
49.19
1:54.63
53.28
49.94
117%
119%
138%
100%
116%




202 Pkt.
175 Pkt.
178 Pkt.
153 Pkt.
144 Pkt.

Skowronek Amelia12 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny
3
2
4
5
3
34.67
1:16.82
41.47
46.26
1:38.39
36.03
1:17.94
44.32
47.27
1:42.13
108%
103%
114%
104%
108%




289 Pkt.
279 Pkt.
226 Pkt.
235 Pkt.
254 Pkt.

Wilewska Laura12 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
50 klasyczny
50 motylkowy
10
5
10
6
8
36.63
1:19.18
45.04
48.45
44.46
38.74
1:20.09
49.09
51.46
48.35
112%
102%
119%
113%
118%




245 Pkt.
255 Pkt.
176 Pkt.
204 Pkt.
164 Pkt.

Witkowska Blanka12 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 klasyczny
5
3
6
3
11
35.13
1:17.50
42.65
1:32.01
50.85
35.80
1:19.70
43.62
1:31.73
52.18
104%
106%
105%
99%
105%




278 Pkt.
272 Pkt.
207 Pkt.
212 Pkt.
177 Pkt.

Włodarczyk Jan12 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny
30
22
17
5
5
43.15
48.52
1:42.45
46.77
1:44.62
--.--
47.86
--.--
50.23
1:50.01

97%

115%
111%




101 Pkt.
96 Pkt.
104 Pkt.
151 Pkt.
147 Pkt.


Całkiem 33 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,9%
0 nowy rekord(y), 29 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Sendal Kalina, 100 grzbietowy  1:37.55




UKS Dwójka Morena Gdańsk
VI GRAND PRIX  WARMII I MAZUR W PŁYWANIU

OLSZTYN  03./04.12.2022

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2022
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
3 h

Kowalewski Tomasz13 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 motylkowy
8
4
4
2
6
42.15
1:38.05
46.62
1:40.45
57.88
41.57
--.--
47.04
--.--
--.--
97%

102%




109 Pkt.
95 Pkt.
108 Pkt.
111 Pkt.
53 Pkt.

Małecka Kaja13 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 motylkowy
2
2
1
1
3
38.35
1:25.99
42.92
1:33.83
47.92
39.52
1:26.43
44.28
--.--
--.--
106%
101%
106%




213 Pkt.
199 Pkt.
204 Pkt.
200 Pkt.
131 Pkt.

Minda Alicja13 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
8
8
9
9
42.21
1:35.97
49.67
1:51.10
41.91
1:38.33
48.94
--.--
99%
105%
97%



160 Pkt.
143 Pkt.
131 Pkt.
120 Pkt.


Całkiem 14 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,9%
0 nowy rekord(y), 11 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Małecka Kaja, 50 dowolny  38.35