UKS Dwójka Morena Gdańsk Grand Prix Gdańska 2022 | Gdańsk 18.11.2022 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2022 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kuliga Katarzyna | 11 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 7 4 | 1:16.36 1:25.31 | 1:17.16 1:25.17 | 102% 100% | RŻ | 284 Pkt. 266 Pkt. |
|||||||||
Neumann Jakub | 11 : | 50 grzbietowy 100 klasyczny | 6 5 | 41.32 1:43.18 | 44.95 1:40.97 | 118% 96% | RŻ | 155 Pkt. 153 Pkt. |
|||||||||
Prokopczuk Gabriela | 11 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 8 1 | 1:17.07 41.04 | 1:17.96 43.27 | 102% 111% | RŻ RŻ | 277 Pkt. 337 Pkt. |
Całkiem 6 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,8% 0 nowy rekord(y), 4 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Neumann Jakub, 50 grzbietowy 41.32 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Grand Prix Gdańska 2022 | Gdańsk 18.11.2022 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2022 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Betlińska Hanna | 11 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 20 14 | 58.46 51.53 | 1:00.88 52.79 | 108% 105% | RŻ RŻ | 116 Pkt. 105 Pkt. |
|||||||||
Bieszke Aleksander | 11 : | 50 dowolny 100 klasyczny | 19 7 | 39.92 1:45.74 | 40.95 1:51.86 | 105% 112% | RŻ RŻ | 128 Pkt. 142 Pkt. |
|||||||||
Czyżykowska Magdalena | 11 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 8 6 | 48.84 42.05 | 50.89 48.05 | 109% 131% | RŻ RŻ | 199 Pkt. 194 Pkt. |
|||||||||
Dragun Piotr | 11 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 26 18 | 45.12 55.13 | 45.18 57.69 | 100% 110% | RŻ RŻ | 89 Pkt. 65 Pkt. |
|||||||||
Horbaczewski Piotr | 11 : | 50 dowolny 100 zmienny | 23 17 | 40.41 1:38.05 | 42.63 1:44.72 | 111% 114% | RŻ RŻ | 124 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Kowalski Antoni | 12 : | 50 dowolny 100 klasyczny | 1 1 | 33.43 1:36.54 | 33.82 1:37.67 | 102% 102% | RŻ RŻ | 219 Pkt. 187 Pkt. |
|||||||||
Kuczera Diana | 11 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 26 13 | 1:41.07 52.61 | 1:57.18 52.70 | 134% 100% | RŻ RŻ | 122 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Kurdzielewicz Aleks | 11 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 25 13 | 43.19 47.49 | 45.27 49.20 | 110% 107% | RŻ RŻ | 101 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Lao Izabella | 11 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 29 14 | 1:45.30 55.54 | 1:49.59 1:05.86 | 108% 141% | RŻ RŻ | 108 Pkt. 135 Pkt. |
|||||||||
Łosiński Piotr | 11 : | 50 dowolny 100 zmienny | 13 16 | 36.50 1:35.10 | 37.85 1:38.05 | 108% 106% | RŻ RŻ | 168 Pkt. 139 Pkt. |
|||||||||
May Jakub | 11 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 22 12 | 40.35 45.63 | 39.91 47.38 | 98% 108% | RŻ | 124 Pkt. 115 Pkt. |
|||||||||
Mazur Kajetan | 11 : | 50 dowolny 100 zmienny | 1 3 | 32.72 1:22.05 | 33.14 1:24.15 | 103% 105% | RŻ RŻ | 233 Pkt. 216 Pkt. |
|||||||||
Ochenkowski Oliver | 11 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 17 5 | 37.90 40.08 | 37.14 42.19 | 96% 111% | RŻ | 150 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Posmyk Aleksander | 11 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 6 10 | 34.90 42.20 | 34.53 43.87 | 98% 108% | RŻ | 192 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Saienko Oleg | 11 : | 50 dowolny 100 klasyczny | 7 1 | 35.06 1:30.18 | 36.37 1:39.75 | 108% 122% | RŻ RŻ | 190 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Skierka Magdalena | 11 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 6 5 | 1:15.59 44.82 | 1:17.88 50.72 | 106% 128% | RŻ RŻ | 293 Pkt. 258 Pkt. |
|||||||||
Suchodolska Natalia | 11 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 30 19 | 1:45.32 57.41 | 1:46.14 1:01.86 | 102% 116% | RŻ RŻ | 108 Pkt. 123 Pkt. |
|||||||||
Szlawski Patryk | 11 : | 50 dowolny 100 zmienny | 20 19 | 40.27 1:43.72 | 38.92 1:46.06 | 93% 105% | RŻ | 125 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Zinchenko Volodymyr | 11 : | 50 grzbietowy | 20 | 56.57 | --.-- | RŻ | 60 Pkt. |
Całkiem 37 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,9% 0 nowy rekord(y), 33 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Lao Izabella, 50 klasyczny 55.54 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Grand Prix Gdańska 2022 | Gdańsk 18.11.2022 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2022 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baranowski Marek | 12 : | 50 dowolny 100 zmienny | 7 4 | 36.26 1:33.79 | 35.44 1:36.13 | 96% 105% | RŻ | 171 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Burzyński Michał | 12 : | 50 dowolny 100 zmienny | 19 16 | 43.42 1:52.53 | 45.35 1:51.69 | 109% 99% | RŻ | 100 Pkt. 83 Pkt. |
|||||||||
Filipiak Liliana | 12 : | 100 grzbietowy 50 klasyczny | 5 12 | 1:36.17 55.06 | 1:40.21 55.45 | 109% 101% | RŻ RŻ | 185 Pkt. 139 Pkt. |
|||||||||
Korżyk Władysław | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 17 10 | 43.01 47.54 | 41.79 48.98 | 94% 106% | RŻ | 102 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Krawczyk Jakub | 12 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 2 5 | 1:46.25 1:33.96 | 1:46.58 1:44.63 | 101% 124% | RŻ RŻ | 140 Pkt. 144 Pkt. |
|||||||||
Lech Mateusz | 12 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 17 15 | 49.34 1:50.63 | 55.25 1:58.30 | 125% 114% | RŻ RŻ | 91 Pkt. 88 Pkt. |
|||||||||
Mierzejewski Oskar | 12 : | 50 dowolny | 14 | 41.02 | 42.88 | 109% | RŻ | 118 Pkt. | |||||||||
Noga Franciszek | 12 : | 50 dowolny 100 klasyczny | 27 14 | 46.99 2:07.01 | 44.80 --.-- | 91% | RŻ | 78 Pkt. 82 Pkt. |
|||||||||
Rudzki Kacper | 12 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 5 13 | 46.24 1:46.12 | 47.29 1:43.76 | 105% 96% | RŻ | 110 Pkt. 100 Pkt. |
|||||||||
Rusak Antonina | 12 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 15 13 | 1:34.59 55.16 | --.-- 56.91 | 106% | RŻ RŻ | 149 Pkt. 138 Pkt. |
|||||||||
Sendal Kalina | 12 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 9 8 | 53.28 49.94 | 55.37 50.47 | 108% 102% | RŻ RŻ | 154 Pkt. 116 Pkt. |
|||||||||
Siwek Igor | 12 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 14 17 | 48.33 1:52.56 | 48.99 1:57.37 | 103% 109% | RŻ RŻ | 97 Pkt. 83 Pkt. |
|||||||||
Skowronek Amelia | 12 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 3 2 | 1:17.94 47.65 | 1:21.10 47.27 | 108% 98% | RŻ | 267 Pkt. 215 Pkt. |
|||||||||
Szypiłow Wiktoria | 12 : | 100 grzbietowy 50 klasyczny | 7 17 | 1:41.87 56.95 | 1:49.81 56.24 | 116% 98% | RŻ | 156 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Wilewska Laura | 12 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 5 7 | 1:20.09 48.35 | 1:29.02 50.44 | 124% 109% | RŻ RŻ | 246 Pkt. 128 Pkt. |
|||||||||
Witkowska Blanka | 12 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 4 3 | 1:19.70 1:31.73 | 1:22.16 1:38.45 | 106% 115% | RŻ RŻ | 250 Pkt. 214 Pkt. |
|||||||||
Włodarczyk Jan | 12 : | 50 grzbietowy 100 klasyczny | 12 4 | 47.86 1:50.01 | 49.37 --.-- | 106% | RŻ RŻ | 100 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Żukowski Tymon | 12 : | 50 dowolny 100 klasyczny | 29 13 | 49.19 2:05.74 | 47.73 2:39.83 | 94% 162% | RŻ | 68 Pkt. 84 Pkt. |
Całkiem 35 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 107,1% 0 nowy rekord(y), 27 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Żukowski Tymon, 100 klasyczny 2:05.74 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Grand Prix Gdańska 2022 | Gdańsk 18.11.2022 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2022 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bączek Helena | 13 : | 50 dowolny 100 dowolny | 6 3 | 44.19 1:37.34 | 46.53 --.-- | 111% | RŻ RŻ | 139 Pkt. 137 Pkt. |
|||||||||
Betlińska Aleksandra | 13 : | 50 dowolny 100 dowolny | 10 7 | 46.54 1:46.05 | 50.85 --.-- | 119% | RŻ RŻ | 119 Pkt. 106 Pkt. |
|||||||||
Błażewicz Patryk | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 21 6 | 46.60 47.22 | 47.65 49.98 | 105% 112% | RŻ RŻ | 80 Pkt. 104 Pkt. |
|||||||||
Cabańska Natalia | 13 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 8 6 | 45.32 56.70 | 43.27 --.-- | 91% | RŻ | 129 Pkt. 127 Pkt. |
|||||||||
Chruściel Dawid | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 27 24 | 49.11 54.94 | 54.11 54.44 | 121% 98% | RŻ | 69 Pkt. 66 Pkt. |
|||||||||
Cichos Antoni | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 26 27 | 49.09 56.19 | 53.43 1:08.16 | 118% 147% | RŻ RŻ | 69 Pkt. 61 Pkt. |
|||||||||
Czerniawska Zuzanna | 13 : | 50 dowolny | 23 | 55.61 | 52.76 | 90% | 70 Pkt. | ||||||||||
Dobrzyński Tyberiusz | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 35 34 | 58.76 1:03.31 | 1:03.08 59.38 | 115% 88% | RŻ | 40 Pkt. 43 Pkt. |
|||||||||
Drobyshev Artem | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 22 31 | 47.92 57.92 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 74 Pkt. 56 Pkt. |
||||||||||
Jarecki Robert | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 11 14 | 43.79 49.10 | 45.19 54.29 | 106% 122% | RŻ RŻ | 97 Pkt. 92 Pkt. |
|||||||||
Konefał Julia | 13 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 15 3 | 48.29 54.37 | 49.98 1:06.40 | 107% 149% | RŻ RŻ | 107 Pkt. 144 Pkt. |
|||||||||
Kowalewski Tomasz | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 6 4 | 41.57 47.04 | 42.33 48.13 | 104% 105% | RŻ RŻ | 114 Pkt. 105 Pkt. |
|||||||||
Kwiatkowska Pola | 13 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 24 17 | 56.00 1:10.71 | 58.30 --.-- | 108% | RŻ RŻ | 68 Pkt. 65 Pkt. |
|||||||||
Małecka Kaja | 13 : | 50 dowolny 100 dowolny | 1 1 | 40.20 1:26.43 | 39.52 --.-- | 97% | RŻ | 185 Pkt. 196 Pkt. |
|||||||||
Michałowska Emilia | 13 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 7 8 | 45.06 59.83 | 50.22 --.-- | 124% | RŻ RŻ | 131 Pkt. 108 Pkt. |
|||||||||
Minda Alicja | 13 : | 50 dowolny 100 dowolny | 4 4 | 42.78 1:38.33 | 41.91 --.-- | 96% | RŻ | 153 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Rejmus Igor | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 2 1 | 39.21 43.03 | 41.98 45.38 | 115% 111% | RŻ RŻ | 135 Pkt. 137 Pkt. |
|||||||||
Stawska Lena | 13 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 20 10 | 51.63 1:04.03 | 58.37 --.-- | 128% | RŻ RŻ | 87 Pkt. 88 Pkt. |
|||||||||
Święcicka Zuzanna | 13 : | 50 dowolny 100 dowolny | 13 8 | 46.87 1:48.48 | 47.92 --.-- | 105% | RŻ RŻ | 117 Pkt. 99 Pkt. |
|||||||||
Szczepkowski Jan | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 14 2 | 44.32 45.13 | 50.11 52.47 | 128% 135% | RŻ RŻ | 94 Pkt. 119 Pkt. |
|||||||||
Szypiłow Artur | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 7 7 | 41.79 47.47 | 42.80 47.61 | 105% 101% | RŻ RŻ | 112 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Tusmenko Maiia | 13 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 17 12 | 50.79 1:06.78 | 55.64 --.-- | 120% | RŻ RŻ | 92 Pkt. 78 Pkt. |
Całkiem 43 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,9% 0 nowy rekord(y), 37 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Konefał Julia, 50 klasyczny 54.37 |