Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego 12 lat w ramach MDMM 12 lat - II Runda
UKS Dwójka Morena Gdańsk
Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego 12 lat w ramach MDMM 12 lat - II Runda

Gdańsk  10.06.2022

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2021
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
6 d

Dobrzyński Oliwier10 :100 dowolny
100 grzbietowy
100 klasyczny
42
22
29
1:27.76
1:41.57
1:54.01
1:25.81
1:39.71
1:50.76

96%
96%
94%
134 Pkt.
107 Pkt.
114 Pkt.
Gumowski Bartosz10 :100 dowolny
100 grzbietowy
200 grzbietowy
100 motylkowy
7
6
4
4
1:09.42
1:21.35
2:52.89
1:20.56
1:12.97
1:23.58
2:53.11
--.--

110%
106%
100%



271 Pkt.
209 Pkt.
228 Pkt.
208 Pkt.
Kaniewski Antoni10 :100 dowolny
400 dowolny
100 grzbietowy
200 grzbietowy
17
14
18
17
1:14.18
5:40.89
1:33.74
3:15.59
1:17.46
6:01.28
1:34.90
3:25.30

109%
112%
102%
110%



222 Pkt.
241 Pkt.
137 Pkt.
157 Pkt.
Kosewski Mikołaj10 :100 dowolny
200 grzbietowy
100 klasyczny
200 klasyczny
44
22
14
9
1:28.03
3:36.30
1:39.78
3:35.90
1:30.84
3:49.53
1:39.09
3:34.76

106%
113%
99%
99%

133 Pkt.
116 Pkt.
170 Pkt.
172 Pkt.
Pozlewicz Maciej10 :100 dowolny
400 dowolny
100 klasyczny
200 klasyczny
35
11
15
10
1:22.40
5:36.91
1:40.99
3:36.65
1:17.19
5:48.43
1:42.54
3:47.72

88%
107%
103%
110%



162 Pkt.
250 Pkt.
164 Pkt.
170 Pkt.
Quant Leon10 :100 dowolny
200 grzbietowy
100 klasyczny
43
19
25
1:27.83
3:19.18
1:51.05
1:27.69
3:25.59
1:44.86

100%
107%
89%

133 Pkt.
149 Pkt.
123 Pkt.
Rzepka Krzysztof10 :100 dowolny
400 dowolny
100 grzbietowy
100 klasyczny
41
22
25
31
1:27.29
6:22.56
1:46.88
1:58.63
1:26.29
6:43.59
1:44.72
1:56.88

98%
111%
96%
97%

136 Pkt.
170 Pkt.
92 Pkt.
101 Pkt.
Talarczyk Jan10 :100 dowolny
100 klasyczny
200 klasyczny
100 motylkowy
31
21
15
19
1:20.57
1:46.87
3:55.66
1:43.91
1:22.86
1:42.53
3:48.41
--.--

106%
92%
94%



173 Pkt.
138 Pkt.
132 Pkt.
97 Pkt.
4 x 50 dowolny Mieszane:Pozlewicz Maciej
Kaniewski Antoni
10
10
Kempińska Zuzanna
Kuban Liliana
10
10
92:15.94

4 x 50 dowolny Mieszane

:

Krawiec Selena
Owczarzak Jagoda

10
10

Gumowski Bartosz
Krawczyk Aleksandra

10
10

4

2:08.67

4 x 50 zmienny Mieszane

:

Gach Hanna
Pozlewicz Maciej

10
10

Kuban Liliana
Kaniewski Antoni

10
10

10

2:41.36

4 x 50 zmienny Mieszane

:

Gumowski Bartosz
Krawiec Selena

10
10

Krawczyk Aleksandra
Owczarzak Jagoda

10
10

4

2:26.53

Całkiem 30 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,7%
0 nowy rekord(y), 17 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Kosewski Mikołaj, 200 grzbietowy  3:36.30




UKS Dwójka Morena Gdańsk
Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego 12 lat w ramach MDMM 12 lat - II Runda

Gdańsk  10.06.2022

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2021
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
5 e

Adamonis Maciej10 :100 dowolny
100 grzbietowy
100 motylkowy
36
12
20
1:23.34
1:28.33
1:59.28
1:26.97
1:29.97
1:50.58

109%
104%
86%

156 Pkt.
163 Pkt.
64 Pkt.
Gach Hanna10 :100 dowolny
100 grzbietowy
200 grzbietowy
100 motylkowy
17
11
9
14
1:20.45
1:28.31
3:04.72
1:38.41
1:28.81
1:32.84
3:16.32
1:43.40

122%
111%
113%
110%



243 Pkt.
240 Pkt.
266 Pkt.
170 Pkt.
Kempińska Zuzanna10 :100 dowolny
400 dowolny
100 grzbietowy
100 klasyczny
13
11
15
21
1:19.16
6:02.84
1:31.97
1:46.24
1:21.14
6:10.82
1:33.37
1:49.24

105%
104%
103%
106%



255 Pkt.
267 Pkt.
212 Pkt.
202 Pkt.
Kilikowska Julia10 :100 dowolny
400 dowolny
100 grzbietowy
100 klasyczny
18
14
19
16
1:23.16
6:31.75
1:35.76
1:43.18
--.--
--.--
1:46.78
1:49.70



124%
113%



220 Pkt.
212 Pkt.
188 Pkt.
220 Pkt.
Krawczyk Aleksandra10 :400 dowolny
200 klasyczny
100 motylkowy
200 zmienny
5
3
1
4
5:22.28
3:03.58
1:14.99
2:48.67
5:37.44
3:10.78
1:17.62
2:55.34

110%
108%
107%
108%



382 Pkt.
393 Pkt.
386 Pkt.
377 Pkt.
Krawiec Selena10 :100 dowolny
200 grzbietowy
100 klasyczny
200 klasyczny
7
7
6
6
1:14.14
3:03.74
1:33.64
3:18.31
1:18.55
3:13.29
1:33.69
3:20.65

112%
111%
100%
102%



311 Pkt.
271 Pkt.
295 Pkt.
312 Pkt.
Kuban Liliana10 :100 dowolny
100 grzbietowy
200 grzbietowy
100 klasyczny
11
8
12
7
1:17.30
1:26.47
3:07.39
1:35.31
1:15.42
1:25.72
3:10.71
1:38.86

95%
98%
104%
108%



274 Pkt.
255 Pkt.
255 Pkt.
280 Pkt.
Michałowski Xavier10 :100 dowolny
100 klasyczny
200 klasyczny
49
27
17
1:35.02
1:53.10
3:59.39
1:38.42
1:56.28
4:09.10

107%
106%
108%


105 Pkt.
117 Pkt.
126 Pkt.
Oczachowski Franciszek10 :100 dowolny
100 grzbietowy
200 grzbietowy
100 klasyczny
48
26
23
30
1:33.74
1:56.09
4:15.69
1:58.48
1:40.12
1:51.35
3:57.12
1:57.61

114%
92%
86%
99%
110 Pkt.
72 Pkt.
70 Pkt.
101 Pkt.
Owczarzak Jagoda10 :100 dowolny
100 grzbietowy
200 grzbietowy
100 motylkowy
10
9
8
9
1:17.26
1:26.50
3:04.71
1:30.10
1:24.45
1:31.61
3:14.70
1:33.17

119%
112%
111%
107%



275 Pkt.
255 Pkt.
267 Pkt.
222 Pkt.
Pawłowski Dominik10 :100 dowolny
400 dowolny
100 grzbietowy
100 klasyczny
30
19
17
22
1:20.04
6:06.96
1:33.39
1:47.37
1:21.63
--.--
1:33.99
1:49.76

104%

101%
105%



177 Pkt.
193 Pkt.
138 Pkt.
136 Pkt.
Rudzki Jędrzej10 :100 dowolny
100 grzbietowy
200 grzbietowy
50
29
24
1:39.08
2:04.06
4:31.62
1:40.05
1:57.25
4:06.37

102%
89%
82%
93 Pkt.
59 Pkt.
58 Pkt.
Zieleniewski Maksymilian10 :100 dowolny
400 dowolny
100 grzbietowy
46
23
24
1:32.04
6:36.33
1:46.81
1:22.52
6:26.26
1:38.62

80%
95%
85%
116 Pkt.
153 Pkt.
92 Pkt.
Zielińska Zuzanna10 :100 dowolny
100 grzbietowy
200 grzbietowy
100 klasyczny
23
18
18
17
1:24.99
1:35.66
3:29.84
1:44.62
1:28.88
1:41.02
3:39.27
1:53.07

109%
112%
109%
117%



206 Pkt.
188 Pkt.
182 Pkt.
211 Pkt.
4 x 50 dowolny Mieszane:Pozlewicz Maciej
Kaniewski Antoni
10
10
Kempińska Zuzanna
Kuban Liliana
10
10
92:15.94

4 x 50 dowolny Mieszane

:

Krawiec Selena
Owczarzak Jagoda

10
10

Gumowski Bartosz
Krawczyk Aleksandra

10
10

4

2:08.67

4 x 50 zmienny Mieszane

:

Gach Hanna
Pozlewicz Maciej

10
10

Kuban Liliana
Kaniewski Antoni

10
10

10

2:41.36

4 x 50 zmienny Mieszane

:

Gumowski Bartosz
Krawiec Selena

10
10

Krawczyk Aleksandra
Owczarzak Jagoda

10
10

4

2:26.53

Całkiem 52 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,3%
0 nowy rekord(y), 41 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Kilikowska Julia, 100 grzbietowy  1:35.76