UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 - 13 lat | Gdańsk 25./26.03.2022 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2021 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Borowski Dominik | 09 : | 400 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 15 11 11 | 6:06.35 1:22.63 3:01.68 | 6:05.37 1:25.08 3:01.73 | 99% 106% 100% | RŻ RŻ | 194 Pkt. 200 Pkt. 196 Pkt. |
|||||||||
Cieślińska Gabriela | 09 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 6 7 5 5 | 1:20.90 2:48.69 1:34.36 3:22.33 | 1:23.36 2:49.61 1:34.96 3:21.87 | 106% 101% 101% 100% | RŻ RŻ RŻ | 312 Pkt. 350 Pkt. 288 Pkt. 294 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Ryszard | 09 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy | 12 11 10 | 1:11.97 5:34.48 1:30.30 | 1:20.94 5:37.70 1:28.58 | 126% 102% 96% | RŻ RŻ | 243 Pkt. 255 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Sachajko Amelia | 09 : | 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 4 4 6 6 | 1:32.87 3:18.00 1:20.43 2:52.80 | 1:33.61 3:14.84 1:23.33 2:54.76 | 102% 97% 107% 102% | RŻ RŻ RŻ | 302 Pkt. 313 Pkt. 313 Pkt. 350 Pkt. |
|||||||||
Sadłowska Maja | 09 : | 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 11 2 3 9 | 5:50.06 1:29.71 3:11.22 3:03.52 | 5:49.99 1:29.23 3:06.70 --.-- | 100% 99% 95% | RŻ | 298 Pkt. 335 Pkt. 348 Pkt. 292 Pkt. |
|||||||||
Safranow Jędrzej | 09 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 200 zmienny | 1 4 6 | 1:12.73 2:40.55 2:55.36 | 1:14.16 2:38.38 --.-- | 104% 97% | RŻ RŻ | 293 Pkt. 284 Pkt. 244 Pkt. |
|||||||||
Tatkowska Oliwia | 09 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny 200 zmienny | 18 13 10 11 | 1:17.44 5:56.81 1:39.76 3:09.36 | 1:17.96 6:04.68 1:38.19 3:14.41 | 101% 104% 97% 105% | RŻ RŻ RŻ | 273 Pkt. 281 Pkt. 244 Pkt. 266 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Cieślińska Gabriela Sachajko Amelia | 09 09 | Kozaczek Ryszard Tatkowska Oliwia | 09 09 | 7 | 2:13.59 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Sadłowska Maja Pietruczuk Kacper | 09 09 | Safranow Jędrzej Borowski Dominik | 09 09 | 6 | 2:09.39 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Cieślińska Gabriela Tatkowska Oliwia | 09 09 | Kozaczek Ryszard Pietruczuk Kacper | 09 09 | 9 | 2:36.11 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Safranow Jędrzej Sadłowska Maja | 09 09 | Sachajko Amelia Borowski Dominik | 09 09 | 5 | 2:20.28 | |||
Całkiem 25 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,9% 0 nowy rekord(y), 16 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kozaczek Ryszard, 100 dowolny 1:11.97 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 - 13 lat | Gdańsk 25./26.03.2022 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2021 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Dobrzyński Oliwier | 10 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 30 26 28 17 | 1:25.81 3:40.92 1:57.12 4:06.70 | 1:28.93 3:48.54 1:53.77 --.-- | 107% 107% 94% | RŻ RŻ RŻ | 143 Pkt. 109 Pkt. 105 Pkt. 115 Pkt. |
|||||||||
Gumowski Bartosz | 10 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 10 10 4 3 | 1:12.97 5:35.70 1:23.58 2:53.11 | 1:13.51 --.-- 1:26.48 --.-- | 101% 107% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 233 Pkt. 252 Pkt. 193 Pkt. 227 Pkt. |
|||||||||
Kakowska Merlin | 09 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 22 14 14 21 | 1:18.42 5:57.86 1:34.37 1:54.58 | 1:20.56 6:04.95 1:36.46 1:51.90 | 106% 104% 104% 95% | RŻ RŻ RŻ | 263 Pkt. 279 Pkt. 196 Pkt. 161 Pkt. |
|||||||||
Kakowski Marcin | 09 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 23 15 13 14 | 1:22.35 1:32.57 3:05.06 1:53.81 | 1:23.52 1:25.09 3:04.79 1:51.88 | 103% 84% 100% 97% | RŻ | 162 Pkt. 142 Pkt. 185 Pkt. 114 Pkt. |
|||||||||
Kaniewski Antoni | 10 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 16 16 19 19 | 1:17.46 6:01.28 1:34.90 1:45.82 | 1:19.45 --.-- 1:38.99 1:51.25 | 105% 109% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 195 Pkt. 202 Pkt. 132 Pkt. 143 Pkt. |
|||||||||
Kosewski Mikołaj | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 39 28 27 8 | 1:32.04 1:44.46 3:49.53 1:39.09 | 1:39.97 1:42.53 --.-- 1:45.65 | 118% 96% 114% | RŻ RŻ RŻ | 116 Pkt. 99 Pkt. 97 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Lewandowska Alicja | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 18 12 13 | 1:22.22 1:29.99 3:14.10 | 1:22.83 1:29.18 --.-- | 101% 98% | RŻ RŻ | 228 Pkt. 226 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Pietruczuk Kacper | 09 : | 400 dowolny 100 grzbietowy | 13 14 | 5:55.07 1:29.57 | --.-- 1:32.18 | 106% | RŻ RŻ | 213 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Pozlewicz Maciej | 10 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 19 13 15 14 | 1:19.85 5:48.43 1:44.28 3:47.72 | 1:18.92 5:51.48 1:42.54 --.-- | 98% 102% 97% | RŻ RŻ | 178 Pkt. 226 Pkt. 149 Pkt. 146 Pkt. |
|||||||||
Quant Leon | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 38 27 20 16 | 1:31.79 1:40.20 3:25.59 1:44.86 | 1:27.69 1:41.83 --.-- 1:55.30 | 91% 103% 121% | RŻ RŻ RŻ | 117 Pkt. 112 Pkt. 135 Pkt. 146 Pkt. |
|||||||||
Rzepka Krzysztof | 10 : | 100 dowolny 100 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 36 27 13 11 | 1:26.52 1:56.88 1:56.49 3:40.78 | 1:30.07 --.-- --.-- 3:49.24 | 108% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 140 Pkt. 106 Pkt. 69 Pkt. 122 Pkt. |
|||||||||
Walczukiewicz Iga | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 26 20 19 | 1:29.48 1:40.34 1:51.17 | 1:34.17 1:42.47 1:51.99 | 111% 104% 101% | RŻ RŻ RŻ | 177 Pkt. 163 Pkt. 176 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Sadłowska Maja Pietruczuk Kacper | 09 09 | Safranow Jędrzej Borowski Dominik | 09 09 | 6 | 2:09.39 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Gumowski Bartosz Kuban Liliana | 10 10 | Kaniewski Antoni Krawczyk Aleksandra | 10 10 | 4 | 2:13.69 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Cieślińska Gabriela Tatkowska Oliwia | 09 09 | Kozaczek Ryszard Pietruczuk Kacper | 09 09 | 9 | 2:36.11 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Adamonis Maciej Pozlewicz Maciej | 10 10 | Owczarzak Jagoda Kaniewski Antoni | 10 10 | 9 | 2:44.34 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Gumowski Bartosz Krawiec Selena | 10 10 | Krawczyk Aleksandra Kuban Liliana | 10 10 | 5 | 2:31.28 | |||
Całkiem 44 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,5% 0 nowy rekord(y), 34 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Quant Leon, 100 klasyczny 1:44.86 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 - 13 lat | Gdańsk 25./26.03.2022 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2021 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Adamonis Maciej | 10 : | 200 grzbietowy 100 motylkowy | 10 12 | 3:09.18 1:50.58 | 3:09.65 1:53.39 | 100% 105% | RŻ RŻ | 174 Pkt. 80 Pkt. |
|||||||||
Gach Hanna | 10 : | 100 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 16 14 9 | 1:32.84 1:43.40 3:22.24 | 1:36.44 1:45.82 3:32.25 | 108% 105% 110% | RŻ RŻ RŻ | 206 Pkt. 147 Pkt. 218 Pkt. |
|||||||||
Kempińska Zuzanna | 10 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 17 11 18 21 | 1:21.59 6:10.82 1:33.37 1:52.42 | 1:28.80 6:12.85 1:40.62 1:49.24 | 118% 101% 116% 94% | RŻ RŻ RŻ | 233 Pkt. 251 Pkt. 203 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Krawczyk Aleksandra | 10 : | 400 dowolny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 6 1 1 2 | 5:37.44 3:10.78 1:19.14 2:55.84 | 5:44.37 --.-- 1:17.62 3:20.66 | 104% 96% 130% | RŻ RŻ RŻ | 333 Pkt. 350 Pkt. 328 Pkt. 332 Pkt. |
|||||||||
Krawiec Selena | 10 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 13 12 8 8 | 1:18.55 3:13.29 1:37.83 3:28.62 | 1:32.54 3:23.57 1:39.04 --.-- | 139% 111% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 261 Pkt. 232 Pkt. 259 Pkt. 268 Pkt. |
|||||||||
Kuban Liliana | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 10 8 8 9 | 1:15.42 1:25.72 3:10.71 1:38.86 | 1:25.09 1:31.61 --.-- 1:44.16 | 127% 114% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 295 Pkt. 262 Pkt. 242 Pkt. 250 Pkt. |
|||||||||
Oczachowski Franciszek | 10 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 28 30 | 4:07.22 2:03.04 | 3:57.12 1:57.61 | 92% 91% | 78 Pkt. 90 Pkt. |
||||||||||
Owczarzak Jagoda | 10 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 13 14 10 7 | 1:31.61 3:14.70 1:36.18 3:15.34 | 1:35.25 3:15.15 1:33.17 3:27.73 | 108% 100% 94% 113% | RŻ RŻ RŻ | 215 Pkt. 227 Pkt. 183 Pkt. 242 Pkt. |
|||||||||
Pawłowski Dominik | 10 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 26 14 25 15 | 1:24.27 3:18.73 1:51.07 3:53.87 | 1:23.04 3:19.32 1:49.76 --.-- | 97% 101% 98% | RŻ RŻ | 151 Pkt. 150 Pkt. 123 Pkt. 135 Pkt. |
|||||||||
Rudzki Jędrzej | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 41 29 29 31 | 1:40.05 1:57.25 4:09.21 2:05.73 | 1:44.18 2:09.56 4:06.37 2:04.77 | 108% 122% 98% 98% | RŻ RŻ | 90 Pkt. 70 Pkt. 76 Pkt. 85 Pkt. |
|||||||||
Zieleniewski Maksymilian | 10 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy | 29 18 24 | 1:25.25 6:26.26 1:38.62 | 1:28.48 --.-- 1:40.49 | 108% 104% | RŻ RŻ RŻ | 146 Pkt. 165 Pkt. 117 Pkt. |
|||||||||
Zielińska Zuzanna | 10 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 24 21 23 22 | 1:28.88 1:41.02 3:39.27 1:53.07 | 1:33.66 --.-- --.-- 1:54.58 | 111% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 180 Pkt. 160 Pkt. 159 Pkt. 167 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Owczarzak Jagoda Pawłowski Dominik | 10 10 | Krawiec Selena Kempińska Zuzanna | 10 10 | 9 | 2:19.03 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Gumowski Bartosz Kuban Liliana | 10 10 | Kaniewski Antoni Krawczyk Aleksandra | 10 10 | 4 | 2:13.69 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Adamonis Maciej Pozlewicz Maciej | 10 10 | Owczarzak Jagoda Kaniewski Antoni | 10 10 | 9 | 2:44.34 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Gumowski Bartosz Krawiec Selena | 10 10 | Krawczyk Aleksandra Kuban Liliana | 10 10 | 5 | 2:31.28 | |||
Całkiem 42 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,6% 0 nowy rekord(y), 33 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Krawiec Selena, 100 dowolny 1:18.55 |