Zawody Mikołajkowe 4-8
UKS Dwójka Morena Gdańsk
Zawody Mikołajkowe 4-8

Gdańsk (POL)  05.12.2020

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2020
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
8 d

Dowbor Dominik06 :50 dowolny
100 dowolny
50 motylkowy
2
2
1
27.03
58.87
30.00
26.88
59.51
30.20
99%
102%
101%


419 Pkt.
444 Pkt.
381 Pkt.

Kozaczek Robert

07 :100 dowolny11:00.711:03.82111%405 Pkt.
Lange Aleksandra07 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 motylkowy

1
1
1
35.05
1:16.99
32.69
36.99
1:17.78
32.88
111%
102%
101%


392 Pkt.
362 Pkt.
414 Pkt.
Mazur Adam07 :100 dowolny
200 dowolny
100 klasyczny
2

2
1:02.02
2:09.92
1:22.36
1:01.40
2:10.20
1:26.32

98%
100%
110%


380 Pkt.
447 Pkt.
307 Pkt.
Pierucki Radosław06 :50 dowolny
100 dowolny
1
1
26.23
56.63
26.15
58.03
99%
105%

459 Pkt.
499 Pkt.

Sokołowski Franciszek06 :100 dowolny
100 grzbietowy
3
1
1:03.01
1:09.31
1:04.99
1:11.27

106%
106%

362 Pkt.
350 Pkt.
Tomczyk Agata06 :50 dowolny
100 dowolny
100 grzbietowy
1
1
2
33.94
1:17.65
1:26.96
35.32
1:19.45
1:29.49

108%
105%
106%


308 Pkt.
271 Pkt.
251 Pkt.
Zasina Zofia06 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
100 klasyczny

1
1
1
39.43
1:26.93
1:37.59
38.68
1:24.84
1:32.70
96%
95%
90%
275 Pkt.
251 Pkt.
260 Pkt.

Całkiem 20 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,6%
0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Kozaczek Robert, 100 dowolny  1:00.71




UKS Dwójka Morena Gdańsk
Zawody Mikołajkowe 4-8

Gdańsk (POL)  05.12.2020

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2020
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
7 g

Drejza Filip08 :50 dowolny
200 dowolny
100 motylkowy
1

1
30.29
2:20.86
1:18.11
31.03
2:26.81
1:25.64

105%
109%
120%


298 Pkt.
351 Pkt.
233 Pkt.
Dymerska Magdalena07 :50 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
2
1
1
36.69
46.39
1:42.64
39.02
44.89
1:36.53
113%
94%
88%
244 Pkt.
233 Pkt.
224 Pkt.

Janura Tymon08 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
3
3
1
32.40
1:13.32
43.74
32.30
1:12.82
47.61
99%
99%
118%


243 Pkt.
230 Pkt.
192 Pkt.

Judzińska Julia08 :50 dowolny
50 motylkowy
1
1
32.80
36.96
31.72
35.63
94%
93%
341 Pkt.
287 Pkt.

Kierbedź Piotr07 :100 dowolny
50 klasyczny
100 zmienny
4
2
2
1:09.75
40.16
1:16.96
1:12.58
45.76
1:22.07

108%
130%
114%


267 Pkt.
248 Pkt.
278 Pkt.
Kurpiewski Maksymilian07 :50 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
1
1
1
27.95
37.80
1:21.49
30.19
40.56
1:18.39
117%
115%
93%

379 Pkt.
298 Pkt.
317 Pkt.

Łuszczyński Krzysztof08 :50 grzbietowy
200 grzbietowy
100 zmienny
1

1
32.96
2:36.65
1:15.48
34.96
2:41.97
1:18.50

113%
107%
108%


306 Pkt.
306 Pkt.
295 Pkt.
Pakulski Miłosz07 :50 dowolny
50 motylkowy
2
1
28.66
30.98
31.12
31.26
118%
102%

352 Pkt.
346 Pkt.

Pancewicz Witold07 :50 dowolny
50 motylkowy
100 zmienny
3
3
1
28.91
33.29
1:16.37
31.09
33.70
1:32.13
116%
102%
146%


343 Pkt.
278 Pkt.
285 Pkt.

Romaniuk Patryk07 :50 dowolny
100 dowolny
50 motylkowy
4
3
2
29.90
1:06.24
33.27
31.83
1:08.91
33.74
113%
108%
103%


310 Pkt.
312 Pkt.
279 Pkt.

Szokalska Julia

07 :50 dowolny336.98--.--238 Pkt.
Tomczyk Adrian08 :50 dowolny
100 dowolny
100 grzbietowy
4
2
1
32.85
1:13.30
1:23.55
36.34
1:17.65
1:24.49

122%
112%
102%


233 Pkt.
230 Pkt.
200 Pkt.
Turska Weronika07 :50 dowolny
100 dowolny
1
1
34.03
1:15.23
36.36
1:18.43

114%
109%

305 Pkt.
298 Pkt.
Wabia Krystian07 :50 dowolny
100 klasyczny
50 motylkowy
5
3
4
34.52
1:40.64
39.31
36.13
1:42.97
40.71
110%
105%
107%


201 Pkt.
168 Pkt.
169 Pkt.


Całkiem 37 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,8%
0 nowy rekord(y), 30 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Pancewicz Witold, 100 zmienny  1:16.37




UKS Dwójka Morena Gdańsk
Zawody Mikołajkowe 4-8

Gdańsk (POL)  05.12.2020

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2020
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
6 g

Bazylewicz Julia08 :100 grzbietowy
50 klasyczny
200 klasyczny

1
1
1:29.85
47.71
3:45.29
1:33.66
49.60
--.--
109%
108%


227 Pkt.
214 Pkt.
213 Pkt.
Borowski Dominik09 :200 grzbietowy
50 motylkowy
100 zmienny

1
1
3:10.70
40.17
1:32.30
--.--
42.55
1:38.46

112%
114%


169 Pkt.
158 Pkt.
161 Pkt.

Cieślińska Gabriela09 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
200 grzbietowy

1
3
40.19
1:28.69
3:01.79
42.61
1:30.35
--.--
112%
104%


260 Pkt.
237 Pkt.
282 Pkt.
Denkiewicz Adam08 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
5
2
2
35.94
39.71
1:27.46
40.17
45.78
1:35.22
125%
133%
119%


178 Pkt.
175 Pkt.
174 Pkt.

Jańczak Michał08 :50 dowolny
100 dowolny
100 zmienny
2
1
2
30.92
1:07.82
1:18.66
32.66
1:07.56
1:21.99

112%
99%
109%


280 Pkt.
290 Pkt.
260 Pkt.
Jankowska Łucja09 :50 dowolny
100 grzbietowy
200 grzbietowy
1
1
33.18
1:19.57
2:52.32
33.75
1:35.22
--.--
103%
143%


330 Pkt.
328 Pkt.
331 Pkt.

Kozaczek Ryszard09 :50 dowolny
100 dowolny
50 motylkowy
4
2
3
37.91
1:25.71
47.12
36.95
1:23.45
45.64

95%
95%
94%
152 Pkt.
144 Pkt.
98 Pkt.
Król Tomasz08 :50 dowolny
100 klasyczny
50 motylkowy
6
2
1
38.71
1:44.57
44.04
44.18
1:48.70
46.03
130%
108%
109%


142 Pkt.
150 Pkt.
120 Pkt.

Kunkel Celina08 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 motylkowy

1
2
3
41.30
1:30.74
45.99
50.52
1:41.82
49.92
150%
126%
118%


240 Pkt.
221 Pkt.
148 Pkt.
Kunkel Mikołaj08 :50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
2
1
46.08
1:42.03
3:38.18
48.46
1:46.87
3:47.69

111%
110%
109%


164 Pkt.
161 Pkt.
167 Pkt.
Lulkiewicz Zuzanna08 :50 dowolny
100 dowolny
50 motylkowy
2
1
2
35.73
1:21.48
40.92
37.28
1:19.82
41.38
109%
96%
102%


264 Pkt.
234 Pkt.
211 Pkt.

Michalska Anna09 :100 klasyczny
50 motylkowy
100 zmienny
2
1
1
1:43.02
43.19
1:33.71
--.--
45.89
1:35.00

113%
103%


221 Pkt.
179 Pkt.
219 Pkt.

Quant Maja09 :50 klasyczny
100 klasyczny
200 klasyczny
3
1
46.59
1:40.98
3:38.78
44.91
1:41.61
--.--
93%
101%


230 Pkt.
235 Pkt.
232 Pkt.

Sachajko Amelia09 :50 klasyczny
100 motylkowy
2
1
44.73
1:28.90
45.11
1:38.94

102%
124%

260 Pkt.
231 Pkt.
Sadłowska Maja09 :100 grzbietowy
200 grzbietowy
50 klasyczny

2

1
1:26.96
3:04.17
44.22
1:29.83
--.--
46.47
107%

110%


251 Pkt.
271 Pkt.
269 Pkt.
Safranow Jędrzej09 :50 dowolny
200 grzbietowy
100 motylkowy
1

1
33.18
2:52.08
1:39.41
35.82
2:57.95
--.--
117%
107%


226 Pkt.
231 Pkt.
113 Pkt.

Skowronek Bartosz09 :50 grzbietowy
50 motylkowy
100 zmienny
2
2
2
43.16
43.51
1:32.39
44.05
45.36
1:34.55
104%
109%
105%


136 Pkt.
124 Pkt.
160 Pkt.

Tatkowska Oliwia09 :50 dowolny
200 grzbietowy
100 motylkowy
2

2
35.83
3:08.69
1:37.70
--.--
--.--
--.--


262 Pkt.
252 Pkt.
174 Pkt.

Trelka Zuzanna08 :50 grzbietowy
50 klasyczny
50 motylkowy
2
2
4
45.46
52.03
50.88
46.83
54.07
49.32
106%
108%
94%

180 Pkt.
165 Pkt.
110 Pkt.

Zieliński Dawid09 :100 dowolny
50 klasyczny
200 klasyczny
1
1
1:20.00
45.57
3:38.11
1:30.16
50.01
3:50.12

127%
120%
111%


177 Pkt.
170 Pkt.
167 Pkt.

Całkiem 59 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,9%
0 nowy rekord(y), 52 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Kunkel Celina, 50 grzbietowy  41.30




UKS Dwójka Morena Gdańsk
Zawody Mikołajkowe 4-8

Gdańsk (POL)  05.12.2020

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2020
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
5 d

Biedziuk Olivia10 :50 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
5
3
3
39.15
50.09
1:53.16
40.18
52.34
--.--
105%
109%


200 Pkt.
185 Pkt.
167 Pkt.

Dobrzyński Oliwier10 :50 dowolny
100 dowolny
50 klasyczny
3
2
5
38.67
1:32.67
50.56
40.62
1:39.57
52.03
110%
115%
106%


143 Pkt.
114 Pkt.
124 Pkt.

Gałecka Alicja10 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 zmienny
2
2
2
37.95
41.21
1:35.13
39.14
41.77
1:37.75
106%
103%
106%


220 Pkt.
241 Pkt.
209 Pkt.

Gumowski Bartosz10 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 zmienny
1
1
1
33.94
40.17
1:32.27
34.81
40.97
1:39.28
105%
104%
116%


212 Pkt.
169 Pkt.
161 Pkt.

Kakowska Merlin09 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 klasyczny
3
2
3
38.88
46.63
2:07.22
38.60
48.21
--.--
99%
107%


205 Pkt.
166 Pkt.
117 Pkt.

Kakowski Marcin09 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 zmienny
3
1
3
36.84
40.41
1:32.85
37.10
42.31
--.--
101%
110%


165 Pkt.
166 Pkt.
158 Pkt.

Kaniewski Antoni10 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 zmienny
2
4
2
36.70
46.00
1:41.33
36.19
48.79
--.--
97%
112%


167 Pkt.
112 Pkt.
122 Pkt.

Kasprzyk Mia10 :50 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
6
7
4
43.51
56.49
2:00.96
45.06
59.84
--.--
107%
112%


146 Pkt.
129 Pkt.
137 Pkt.

Kosewski Mikołaj10 :50 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
9
3
1
44.98
49.30
1:49.40
44.60
51.67
--.--
98%
110%


91 Pkt.
134 Pkt.
131 Pkt.

Lewandowska Alicja10 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
3
2
4
38.43
1:30.44
43.49
46.28
1:49.33
50.01
145%
146%
132%


212 Pkt.
171 Pkt.
205 Pkt.

Pietruczuk Kacper09 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 zmienny
2
3
4
36.25
44.65
1:37.01
37.01
46.29
1:39.41
104%
107%
105%


174 Pkt.
123 Pkt.
139 Pkt.

Pozlewicz Maciej10 :100 dowolny
50 klasyczny
1
1
1:25.19
48.27
1:32.56
51.09

118%
112%

146 Pkt.
143 Pkt.
Quant Leon10 :50 dowolny
50 motylkowy
100 zmienny
5
2
5
39.35
48.31
1:44.78
40.64
50.12
--.--
107%
108%


136 Pkt.
91 Pkt.
110 Pkt.

Rzepka Krzysztof10 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 zmienny
8
5
6
43.94
49.92
1:48.17
41.23
50.65
--.--
88%
103%


97 Pkt.
88 Pkt.
100 Pkt.

Sendal Lena10 :50 klasyczny
50 motylkowy
100 zmienny
5
3
4
53.45
49.22
1:43.55
53.04
--.--
--.--
98%

152 Pkt.
121 Pkt.
162 Pkt.

Szokalska Maja09 :50 dowolny
50 klasyczny
4
4
51.84
1:04.50
1:13.66
--.--

202%
86 Pkt.
86 Pkt.
Talarczyk Jan10 :50 klasyczny
100 klasyczny
50 motylkowy
2
3
1
48.88
1:52.69
44.92
53.11
--.--
45.73
118%

104%


137 Pkt.
120 Pkt.
113 Pkt.

Walczukiewicz Iga10 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
50 klasyczny

9
4
4
52.82
1:51.26
53.43
54.18
--.--
55.10
105%

106%


114 Pkt.
120 Pkt.
152 Pkt.

Całkiem 52 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,6%
0 nowy rekord(y), 47 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Szokalska Maja, 50 dowolny  51.84




UKS Dwójka Morena Gdańsk
Zawody Mikołajkowe 4-8

Gdańsk (POL)  05.12.2020

Podsumowanie wynikówKrótki basen (25m), FINA 2020
Lastname, Firstname

YOBDystans,StylPl.TimeRoundOld PB.Diff.
4 e

Adamonis Maciej10 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
100 zmienny
2
1
4
44.18
1:36.43
1:44.17
47.26
--.--
1:46.07
114%

104%


127 Pkt.
130 Pkt.
112 Pkt.

Błażewicz Kuba10 :50 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
10
8
5
45.49
59.04
2:12.96
46.64
57.64
--.--

105%
95%


88 Pkt.
78 Pkt.
73 Pkt.
Gach Hanna10 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
100 zmienny
7
3
5
46.97
1:43.12
1:44.91
48.39
--.--
--.--
106%

163 Pkt.
150 Pkt.
156 Pkt.

Kempińska Zuzanna10 :100 dowolny
50 grzbietowy
3
6
1:35.51
46.19
--.--
55.15

143%

145 Pkt.
171 Pkt.

Krawczyk Aleksandra10 :50 klasyczny
100 klasyczny
50 motylkowy
1
2
1
49.39
1:48.69
43.25
48.65
--.--
45.42
97%

110%


193 Pkt.
188 Pkt.
179 Pkt.

Krawiec Selena10 :50 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny
8
2
1
47.72
50.03
1:47.61
48.25
49.81
--.--
102%
99%


155 Pkt.
186 Pkt.
194 Pkt.

Kuban Liliana10 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 zmienny
1
1
1
36.73
41.10
1:31.71
37.11
43.55
1:44.47
102%
112%
130%


243 Pkt.
243 Pkt.
233 Pkt.

Michałowski Xavier10 :50 dowolny
100 dowolny
50 grzbietowy
12
4
6
46.77
1:53.74
56.43
56.71
--.--
1:01.33

147%

118%


81 Pkt.
61 Pkt.
61 Pkt.
Neumann Jakub11 :50 dowolny
50 klasyczny
100 klasyczny
7
7
4
43.45
55.87
1:57.53
53.42
57.82
--.--
151%
107%


101 Pkt.
92 Pkt.
105 Pkt.

Oczachowski Franciszek10 :50 dowolny
100 grzbietowy
50 klasyczny

11
3
6
46.57
1:51.65
54.68
56.74
--.--
56.09
148%

105%


82 Pkt.
83 Pkt.
98 Pkt.
Odya Bartłomiej10 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 zmienny
4
3
3
38.89
45.83
1:42.22
38.89
44.98
1:43.23
100%
96%
102%


140 Pkt.
113 Pkt.
118 Pkt.

Owczarzak Jagoda10 :50 dowolny
100 dowolny
50 motylkowy
4
1
2
39.11
1:29.73
45.87
39.33
--.--
45.58
101%

99%

201 Pkt.
175 Pkt.
150 Pkt.

Pawłowski Dominik10 :50 klasyczny
100 klasyczny
50 motylkowy

4
2
3
50.09
1:52.16
53.80
52.17
--.--
--.--
108%

128 Pkt.
121 Pkt.
66 Pkt.
Prokopczuk Gabriela11 :50 grzbietowy
100 grzbietowy
100 zmienny
3
1
3
42.84
1:35.00
1:41.01
44.48
--.--
1:40.49
108%

99%

215 Pkt.
192 Pkt.
175 Pkt.

Rudzki Jędrzej10 :50 grzbietowy
50 klasyczny
100 klasyczny

7
9
6
1:03.65
1:02.06
2:19.74
1:00.01
59.40
--.--
89%
92%


42 Pkt.
67 Pkt.
63 Pkt.
Thrun Hanna10 :50 klasyczny
100 klasyczny
100 zmienny
6
5
7
54.32
2:05.97
1:56.31
58.94
--.--
1:52.16
118%

93%

145 Pkt.
121 Pkt.
114 Pkt.

Wyszomirska-Dudek Zofia10 :50 dowolny
50 grzbietowy
100 grzbietowy
8
5
2
44.07
44.55
1:41.29
45.19
44.48
--.--
105%
100%


140 Pkt.
191 Pkt.
159 Pkt.

Zieleniewski Maksymilian10 :50 dowolny
100 dowolny
100 grzbietowy
6
3
2
39.92
1:33.55
1:46.36
40.61
--.--
--.--
103%

130 Pkt.
110 Pkt.
97 Pkt.

Zielińska Zuzanna10 :50 dowolny
100 dowolny
100 zmienny
7
4
6
43.80
1:36.66
1:47.51
51.03
--.--
1:48.24
136%

101%


143 Pkt.
140 Pkt.
145 Pkt.


Całkiem 56 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,2%
0 nowy rekord(y), 45 nowy rekord życiowy(e)
Najlepsza poprawa: Neumann Jakub, 50 dowolny  43.45