UKS Dwójka Morena Gdańsk Int. Supercup des Berliner TSC | Berlin (GER) 20.-22.12.2019 |
Podsumowanie wyników | Długi basen (50m), FINA 2019 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 klasyczny | 50 32 26 14 | 30.80 36.57 1:19.43 38.33 | 1:08.62 43.61 1:36.29 47.07 | 496% 142% 147% 151% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 312 Pkt. 282 Pkt. 278 Pkt. 310 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy | 28 27 27 14 | 28.52 1:02.18 31.25 1:15.81 | 29.23 1:03.62 32.08 1:16.37 | 105% 105% 105% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 394 Pkt. 429 Pkt. 361 Pkt. 283 Pkt. |
|||||||||
Kubiak Kuba | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy | 22 23 23 12 | 27.86 1:01.64 33.94 29.54 | 30.16 1:06.59 34.58 31.46 | 117% 117% 104% 113% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 422 Pkt. 440 Pkt. 353 Pkt. 428 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Tymoteusz | 05 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 klasyczny | 51 35 36 23 | 1:16.74 2:45.60 42.60 1:43.19 | 1:17.74 2:59.76 47.99 1:47.06 | 103% 118% 127% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 228 Pkt. 233 Pkt. 178 Pkt. 169 Pkt. |
|||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy | 33 38 30 15 | 28.92 1:03.82 31.85 1:17.25 | 32.18 1:11.15 35.36 1:27.91 | 124% 124% 123% 130% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 377 Pkt. 397 Pkt. 341 Pkt. 268 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 motylkowy 200 zmienny | 47 42 33 16 | 29.81 1:06.00 33.12 2:53.97 | 30.24 1:07.83 42.97 --.-- | 103% 106% 168% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 345 Pkt. 359 Pkt. 304 Pkt. 281 Pkt. |
|||||||||
Pisański Michał | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy | 4 7 10 14 | 26.50 58.31 32.14 29.84 | 28.17 1:01.09 --.-- 33.37 | 113% 110% 125% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 491 Pkt. 520 Pkt. 416 Pkt. 415 Pkt. |
Całkiem 28 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 131,6% 0 nowy rekord(y), 28 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Bąk Oscar, 50 dowolny 30.80 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Int. Supercup des Berliner TSC | Berlin (GER) 20.-22.12.2019 |
Podsumowanie wyników | Długi basen (50m), FINA 2019 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Burzak Martyna | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 6 2 4 1 | 30.33 33.23 1:11.74 2:32.72 | 31.30 34.64 1:14.96 2:40.85 | 106% 109% 109% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 475 Pkt. 535 Pkt. 528 Pkt. 536 Pkt. |
|||||||||
Mazur Adam | 07 : | 100 dowolny 200 dowolny 400 dowolny 50 grzbietowy | 7 9 2 12 | 1:08.28 2:27.39 4:57.57 37.54 | 1:19.15 2:45.19 --.-- 43.94 | 134% 126% 137% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 324 Pkt. 331 Pkt. 404 Pkt. 261 Pkt. |
|||||||||
Pierucki Radosław | 06 : | 50 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 17 15 5 4 | 27.58 2:13.10 30.84 1:07.70 | 29.65 2:24.31 33.52 1:11.36 | 116% 118% 118% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 435 Pkt. 450 Pkt. 471 Pkt. 449 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Franciszek | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 56 29 19 14 | 32.09 35.62 1:15.86 2:42.07 | 38.09 41.17 1:28.06 --.-- | 141% 134% 135% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 276 Pkt. 305 Pkt. 319 Pkt. 329 Pkt. |
|||||||||
Stepan Amelia | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 klasyczny | 58 38 40 31 | 38.38 42.86 1:34.31 53.37 | 39.37 43.24 1:35.85 1:01.69 | 105% 102% 103% 134% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 234 Pkt. 249 Pkt. 232 Pkt. 167 Pkt. |
Całkiem 20 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 117,5% 0 nowy rekord(y), 20 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Sokołowski Franciszek, 50 dowolny 32.09 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Int. Supercup des Berliner TSC | Berlin (GER) 20.-22.12.2019 |
Podsumowanie wyników | Długi basen (50m), FINA 2019 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Janura Tymon | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 50 motylkowy | 37 24 23 19 | 34.07 41.47 47.56 39.40 | 36.85 44.64 50.18 57.20 | 117% 116% 111% 211% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 231 Pkt. 193 Pkt. 162 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 zmienny | 21 13 7 10 6 | 31.64 1:09.91 36.09 1:19.57 2:49.76 | 31.58 1:14.65 35.39 1:18.69 --.-- | 100% 114% 96% 98% | RŻ RŻ | 288 Pkt. 302 Pkt. 294 Pkt. 276 Pkt. 302 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 50 klasyczny 100 klasyczny 50 motylkowy 100 motylkowy | 24 27 20 6 | 48.33 1:43.44 39.70 1:36.43 | 50.34 1:46.17 45.56 1:45.23 | 108% 105% 132% 119% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 154 Pkt. 168 Pkt. 176 Pkt. 137 Pkt. |
|||||||||
Pakulski Miłosz | 07 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny 50 motylkowy 100 motylkowy | 14 13 21 14 5 | 1:10.28 2:38.15 1:39.24 36.40 1:27.54 | 1:11.88 2:41.52 --.-- 36.32 --.-- | 105% 104% 100% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 297 Pkt. 268 Pkt. 190 Pkt. 229 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 50 dowolny 50 motylkowy 200 zmienny | 22 17 11 | 31.68 37.00 3:00.34 | 32.82 38.10 3:03.14 | 107% 106% 103% | RŻ RŻ RŻ | 287 Pkt. 218 Pkt. 252 Pkt. |
Całkiem 21 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 112,0% 0 nowy rekord(y), 17 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Janura Tymon, 50 motylkowy 39.40 |