UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 11.5.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 100 grzbietowy 50 klasyczny | 3 3 | 1:17.19 37.83 | 1:19.23 39.11 | 105% 107% | RŻ RŻ | 254 Pkt. 297 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny | 3 4 | 28.46 1:03.65 | 29.12 1:04.42 | 105% 102% | RŻ RŻ | 360 Pkt. 351 Pkt. |
|||||||||
Kamińska Oliwia | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny 100 zmienny | ZSZ 4 9 | 31.45 40.05 1:18.76 | 31.22 42.75 1:19.22 | 99% 114% 101% | RŻ RŻ | 387 Pkt. 365 Pkt. 369 Pkt. |
|||||||||
Kubiak Kuba | 05 : | 50 dowolny 100 zmienny | 4 2 | 28.90 1:14.49 | 29.23 1:20.22 | 102% 116% | RŻ RŻ | 344 Pkt. 307 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Tymoteusz | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny | 14 11 | 35.51 1:20.48 | 35.30 1:20.56 | 99% 100% | RŻ | 185 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 50 dowolny 100 dowolny | 5 4 | 29.45 1:04.83 | 29.80 1:05.25 | 102% 101% | RŻ RŻ | 325 Pkt. 333 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny | 7 8 | 30.02 1:08.58 | 31.77 1:12.46 | 112% 112% | RŻ RŻ | 307 Pkt. 281 Pkt. |
|||||||||
Pisański Michał | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny | 1 2 | 27.45 1:00.71 | 27.46 1:00.29 | 100% 99% | RŻ | 402 Pkt. 405 Pkt. |
|||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny 100 zmienny | ZSZ 1 1 | 27.04 34.30 1:07.55 | 27.19 34.92 1:08.91 | 101% 104% 104% | RŻ RŻ RŻ | 420 Pkt. 398 Pkt. 412 Pkt. |
|||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 12 5 | 33.77 38.07 | 33.56 37.48 | 99% 97% | 215 Pkt. 187 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Szpanowski Michał Kubiak Kuba | 05 05 | Hłasko Wojciech Pisański Michał | 05 05 | 1 | 1:51.55 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Kamińska Oliwia Boryczko Alicja | 06 06 | Zasina Zofia Markowska Malwina | 06 06 | 4 | 2:19.67 | |||
Całkiem 22 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,7% 0 nowy rekord(y), 17 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kubiak Kuba, 100 zmienny 1:14.49 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 11.5.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Boryczko Alicja | 06 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 15 11 | 48.25 43.48 | 47.97 44.47 | 99% 105% | RŻ | 209 Pkt. 176 Pkt. |
|||||||||
Dowbor Dominik | 06 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 3 1 | 1:03.39 32.62 | 1:03.70 33.74 | 101% 107% | RŻ RŻ | 356 Pkt. 298 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Robert | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny | 7 5 | 32.15 1:10.14 | 35.37 1:11.22 | 121% 103% | RŻ RŻ | 250 Pkt. 263 Pkt. |
|||||||||
Lange Aleksandra | 07 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 4 2 | 1:10.50 32.88 | 1:18.87 33.61 | 125% 104% | RŻ RŻ | 362 Pkt. 407 Pkt. |
|||||||||
Markowska Malwina | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 13 11 | 32.65 41.81 | 32.11 42.10 | 97% 101% | RŻ | 346 Pkt. 321 Pkt. |
|||||||||
Mazur Adam | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny | 10 4 | 32.95 1:09.39 | 33.54 1:09.97 | 104% 102% | RŻ RŻ | 232 Pkt. 271 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Franciszek | 06 : | 50 dowolny | 16 | 35.25 | --.-- | RŻ | 189 Pkt. | ||||||||||
Tomczyk Agata | 06 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 21 10 | 36.06 43.11 | 37.07 44.40 | 106% 106% | RŻ RŻ | 257 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
Zasina Zofia | 06 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 10 14 | 1:16.33 44.84 | 1:17.74 43.93 | 104% 96% | RŻ | 285 Pkt. 260 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Pancewicz Witold Pakulski Miłosz | 07 07 | Kozaczek Robert Kurpiewski Maksymilian | 07 07 | 2 | 2:06.01 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Kamińska Oliwia Boryczko Alicja | 06 06 | Zasina Zofia Markowska Malwina | 06 06 | 4 | 2:19.67 | |||
Całkiem 17 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,8% 0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Lange Aleksandra, 100 dowolny 1:10.50 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 11.5.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Drejza Filip | 08 : | 50 dowolny 100 dowolny | 5 4 | 33.65 1:12.37 | 33.95 1:13.78 | 102% 104% | RŻ RŻ | 218 Pkt. 239 Pkt. |
|||||||||
Dymerska Magdalena | 07 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 5 15 | 44.97 1:38.97 | 44.91 --.-- | 100% | RŻ | 258 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 4 2 | 1:22.40 1:23.34 | 1:23.06 1:24.70 | 102% 103% | RŻ RŻ | 208 Pkt. 219 Pkt. |
|||||||||
Janura Tymon | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 10 9 | 35.92 48.66 | 36.35 48.61 | 102% 100% | RŻ | 179 Pkt. 139 Pkt. |
|||||||||
Judzińska Julia | 08 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 1 1 | 32.56 38.21 | 33.27 40.69 | 104% 113% | RŻ RŻ | 349 Pkt. 259 Pkt. |
|||||||||
Kierbedź Piotr | 07 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 16 9 | 1:22.47 40.71 | 1:28.66 44.86 | 116% 121% | RŻ RŻ | 161 Pkt. 153 Pkt. |
|||||||||
Kurpiewski Maksymilian | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 6 1 | 31.86 40.95 | 33.08 43.68 | 108% 114% | RŻ RŻ | 257 Pkt. 234 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | 1 2 | 31.82 1:18.87 | 31.61 1:19.34 | 99% 101% | RŻ | 258 Pkt. 238 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 6 5 | 38.68 1:26.95 | 39.05 1:30.19 | 102% 108% | RŻ RŻ | 179 Pkt. 193 Pkt. |
|||||||||
Pakulski Miłosz | 07 : | 50 dowolny | 5 | 31.67 | 32.17 | 103% | RŻ | 261 Pkt. | |||||||||
Pancewicz Witold | 07 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 klasyczny | ZSZ 3 3 | 31.91 31.09 42.76 | 31.56 31.56 42.55 | 98% 103% 99% | RŻ | 255 Pkt. 276 Pkt. 205 Pkt. |
|||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | 9 7 | 32.92 1:22.76 | 34.13 1:22.26 | 107% 99% | RŻ | 233 Pkt. 206 Pkt. |
|||||||||
Sudoł Jakub | 07 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 8 6 | 1:25.39 1:29.84 | 1:27.60 1:30.04 | 105% 100% | RŻ RŻ | 187 Pkt. 175 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 14 12 | 36.99 50.67 | 36.53 50.46 | 98% 99% | 164 Pkt. 123 Pkt. |
||||||||||
Turska Weronika | 07 : | 50 dowolny 100 zmienny | 14 14 | 37.70 1:38.84 | 38.90 1:39.89 | 106% 102% | RŻ RŻ | 225 Pkt. 186 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Pancewicz Witold Pakulski Miłosz | 07 07 | Kozaczek Robert Kurpiewski Maksymilian | 07 07 | 2 | 2:06.01 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Jańczak Michał Gumiński Witold | 08 08 | Drejza Filip Łuszczyński Krzysztof | 08 08 | 1 | 2:10.78 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Lulkiewicz Zuzanna Bazylewicz Julia | 08 08 | Trelka Zuzanna Judzińska Julia | 08 08 | 4 | 2:34.40 | |||
Całkiem 30 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,9% 0 nowy rekord(y), 22 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kierbedź Piotr, 50 motylkowy 40.71 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 11.5.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bazylewicz Julia | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 14 10 | 41.69 53.20 | 41.01 55.47 | 97% 109% | RŻ | 166 Pkt. 156 Pkt. |
|||||||||
Borowski Dominik | 09 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 4 7 | 1:35.03 1:42.56 | 1:41.55 1:39.01 | 114% 93% | RŻ | 136 Pkt. 117 Pkt. |
|||||||||
Burzyński Bartosz | 08 : | 50 klasyczny | 6 | 46.66 | 47.06 | 102% | RŻ | 158 Pkt. | |||||||||
Cieślińska Gabriela | 09 : | 100 grzbietowy 50 klasyczny | 1 6 | 1:32.40 53.12 | 1:35.49 53.31 | 107% 101% | RŻ RŻ | 211 Pkt. 156 Pkt. |
|||||||||
Jańczak Michał | 08 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny | ZSZ 4 5 | 32.66 32.77 1:13.22 | 33.90 33.90 1:15.27 | 108% 107% 106% | RŻ RŻ RŻ | 238 Pkt. 236 Pkt. 231 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Ryszard | 09 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 9 6 | 39.81 47.70 | 39.21 48.34 | 97% 103% | RŻ | 131 Pkt. 95 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Celina | 08 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 9 14 | 53.80 1:49.05 | 54.63 1:55.62 | 103% 112% | RŻ RŻ | 93 Pkt. 139 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Mikołaj | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 31 11 | 46.29 50.13 | 47.12 49.93 | 104% 99% | RŻ | 83 Pkt. 127 Pkt. |
|||||||||
Kwiatkowski Aleksander | 08 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | 27 13 | 43.53 1:40.85 | 42.50 1:46.33 | 95% 111% | RŻ | 100 Pkt. 113 Pkt. |
|||||||||
Lulkiewicz Zuzanna | 08 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 zmienny | ZSZ 8 13 | 39.97 1:28.62 1:38.65 | 40.65 1:28.29 1:38.72 | 103% 99% 100% | RŻ RŻ | 188 Pkt. 182 Pkt. 187 Pkt. |
|||||||||
Pisarski Cyprian | 09 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 5 4 | 46.55 1:35.19 | 56.04 1:34.89 | 145% 99% | RŻ | 102 Pkt. 147 Pkt. |
|||||||||
Sachajko Amelia | 09 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 6 4 | 1:38.56 46.31 | --.-- 45.28 | 96% | RŻ | 174 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Sadłowska Maja | 09 : | 50 dowolny 100 zmienny | 8 2 | 39.72 1:36.68 | 39.30 1:39.06 | 98% 105% | RŻ | 192 Pkt. 199 Pkt. |
|||||||||
Safranow Jędrzej | 09 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy | ZSZ 3 3 | 37.56 1:29.43 42.69 | 37.80 --.-- 41.44 | 101% 94% | RŻ RŻ | 156 Pkt. 163 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Sudoł Zofia | 09 : | 50 dowolny 50 dowolny | ZSZ 22 | 41.24 44.88 | 41.73 41.73 | 102% 86% | RŻ | 171 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Trelka Zuzanna | 08 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 9 8 | 1:42.65 51.74 | 1:44.18 54.78 | 103% 112% | RŻ RŻ | 154 Pkt. 104 Pkt. |
|||||||||
Wróbel Mikołaj | 08 : | 100 grzbietowy | 14 | 1:44.68 | --.-- | RŻ | 101 Pkt. | ||||||||||
Zieliński Dawid | 09 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 3 8 | 1:30.16 52.25 | 1:32.56 51.37 | 105% 97% | RŻ | 123 Pkt. 112 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Jańczak Michał Gumiński Witold | 08 08 | Drejza Filip Łuszczyński Krzysztof | 08 08 | 1 | 2:10.78 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Safranow Jędrzej Pisarski Cyprian | 09 09 | Borowski Dominik Kozaczek Ryszard | 09 09 | 2 | 2:36.79 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Lulkiewicz Zuzanna Bazylewicz Julia | 08 08 | Trelka Zuzanna Judzińska Julia | 08 08 | 4 | 2:34.40 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Sudoł Zofia Cieślińska Gabriela | 09 09 | Sachajko Amelia Sadłowska Maja | 09 09 | 1 | 2:39.41 | |||
Całkiem 37 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,1% 0 nowy rekord(y), 25 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Pisarski Cyprian, 50 motylkowy 46.55 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 11.5.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Adamonis Maciej | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 31 21 | 54.40 51.57 | --.-- 53.72 | 109% | RŻ RŻ | 51 Pkt. 79 Pkt. |
|||||||||
Downar Hanna | 11 : | 50 grzbietowy | 9 | 1:00.15 | 57.31 | 91% | 77 Pkt. | ||||||||||
Dzedzej Alicja | 10 : | 50 grzbietowy | 17 | 52.17 | 54.97 | 111% | RŻ | 119 Pkt. | |||||||||
Gach Hanna | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 21 18 | 50.97 52.91 | --.-- 53.09 | 101% | RŻ RŻ | 91 Pkt. 114 Pkt. |
|||||||||
Kempińska Zuzanna | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 27 24 | 54.75 56.40 | 50.78 --.-- | 86% | RŻ | 73 Pkt. 94 Pkt. |
|||||||||
Krawiec Selena | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 18 16 | 48.61 52.14 | 50.65 --.-- | 109% | RŻ RŻ | 104 Pkt. 119 Pkt. |
|||||||||
Kuban Liliana | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 5 5 | 41.95 45.86 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 163 Pkt. 175 Pkt. |
||||||||||
Oczachowski Franciszek | 10 : | 50 dowolny | 33 | 58.35 | --.-- | RŻ | 41 Pkt. | ||||||||||
Odya Bartłomiej | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 25 28 | 50.56 53.50 | 50.24 --.-- | 99% | RŻ | 64 Pkt. 71 Pkt. |
|||||||||
Owczarzak Jagoda | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 17 20 | 48.40 54.96 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 106 Pkt. 101 Pkt. |
||||||||||
Pawłowski Dominik | 10 : | 50 dowolny | 27 | 52.03 | --.-- | RŻ | 59 Pkt. | ||||||||||
Prokopczuk Gabriela | 11 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 2 | 47.21 50.55 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 114 Pkt. 130 Pkt. |
||||||||||
Rudzki Jędrzej | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 34 32 | 59.28 1:00.90 | 57.73 --.-- | 95% | RŻ | 39 Pkt. 48 Pkt. |
|||||||||
Thrun Hanna | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 28 22 | 55.41 55.65 | 56.24 1:01.15 | 103% 121% | RŻ RŻ | 70 Pkt. 98 Pkt. |
|||||||||
Wróblewska Patrycja | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 26 19 | 53.93 53.11 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 76 Pkt. 112 Pkt. |
||||||||||
Wyszomirska-Dudek Zofia | 10 : | 50 grzbietowy | 9 | 48.62 | 51.19 | 111% | RŻ | 147 Pkt. | |||||||||
Zajfert Larysa | 11 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 9 7 | 1:02.93 59.31 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 48 Pkt. 81 Pkt. |
||||||||||
Zieleniewski Maksymilian | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 21 29 | 47.20 53.60 | 46.75 --.-- | 98% | RŻ | 79 Pkt. 71 Pkt. |
|||||||||
Zielińska Zuzanna | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 22 25 | 51.03 56.48 | --.-- 58.80 | 108% | RŻ RŻ | 90 Pkt. 93 Pkt. |
8 x 25 dowolny Mieszane | : | Pawłowski Dominik Wyszomirska-Dudek Zofia Adamonis Maciej Gach Hanna | 10 10 10 10 | Odya Bartłomiej Owczarzak Jagoda Zieleniewski Maksymilian Kuban Liliana | 10 10 10 10 | 3 | 2:59.15 | |||
Całkiem 33 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,3% 0 nowy rekord(y), 28 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Thrun Hanna, 50 grzbietowy 55.65 |