UKS Dwójka Morena Gdańsk X Memoriał Stanisława Uby | Lębork 09.3.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gdaniec Marta | 03 : | 100 klasyczny 50 motylkowy | 1 6 | 1:21.89 33.24 | 1:20.77 32.87 | 97% 98% | 441 Pkt. 394 Pkt. |
||||||||||
Giza Olga | 04 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 7 7 | 33.61 1:16.02 | 32.84 1:16.09 | 95% 100% | RŻ | 381 Pkt. 410 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 7 3 | 29.32 1:06.01 | 29.73 1:08.08 | 103% 106% | RŻ RŻ | 411 Pkt. 442 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 5 6 | 32.20 1:15.96 | 31.72 1:14.78 | 97% 97% | 434 Pkt. 411 Pkt. |
||||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 dowolny 100 zmienny | 2 4 | 58.31 1:06.94 | 55.49 1:06.53 | 91% 99% | 457 Pkt. 424 Pkt. |
Całkiem 10 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 98,3% 0 nowy rekord(y), 3 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Hnatyk Damian, 100 zmienny 1:06.01 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk X Memoriał Stanisława Uby | Lębork 09.3.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Dymerska Weronika | 04 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 8 5 | 1:10.50 1:29.24 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 362 Pkt. 341 Pkt. |
||||||||||
Gachewicz Miłosz | 04 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 5 6 | 28.71 1:07.77 | 28.69 1:07.49 | 100% 99% | 437 Pkt. 408 Pkt. |
||||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 100 dowolny 100 zmienny | 2 1 | 1:02.27 1:10.43 | 1:02.33 1:10.55 | 100% 100% | RŻ RŻ | 525 Pkt. 516 Pkt. |
Całkiem 6 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,8% 0 nowy rekord(y), 4 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Woźnica Milena, 100 zmienny 1:10.43 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk X Memoriał Stanisława Uby | Lębork 09.3.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Dowbor Dominik | 06 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 3 3 | 1:04.08 33.74 | 1:10.54 39.00 | 121% 134% | RŻ RŻ | 344 Pkt. 269 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Robert | 07 : | 100 dowolny 100 zmienny | 7 4 | 1:12.13 1:23.67 | 1:17.40 1:32.60 | 115% 122% | RŻ RŻ | 241 Pkt. 217 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Krzysztof | 06 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 6 4 | 36.98 1:21.48 | 39.56 1:26.84 | 114% 114% | RŻ RŻ | 204 Pkt. 235 Pkt. |
|||||||||
Lange Aleksandra | 07 : | 50 motylkowy | 2 | 33.61 | 36.43 | 117% | RŻ | 381 Pkt. | |||||||||
Markowska Malwina | 06 : | 100 klasyczny 50 motylkowy | 7 8 | 1:31.97 37.32 | 1:31.58 37.64 | 99% 102% | RŻ | 311 Pkt. 278 Pkt. |
|||||||||
Mazur Adam | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 8 6 | 1:12.25 1:35.88 | 1:15.35 1:35.24 | 109% 99% | RŻ | 240 Pkt. 195 Pkt. |
|||||||||
Pierucki Radosław | 06 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 1 2 | 59.64 1:07.64 | 1:04.36 1:10.52 | 116% 109% | RŻ RŻ | 427 Pkt. 377 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Franciszek | 06 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 9 5 | 1:14.73 1:21.78 | 1:20.14 1:27.32 | 115% 114% | RŻ RŻ | 217 Pkt. 213 Pkt. |
|||||||||
Zasina Zofia | 06 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 10 10 | 1:18.32 1:37.60 | 1:21.46 1:38.35 | 108% 102% | RŻ RŻ | 264 Pkt. 260 Pkt. |
Całkiem 17 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 112,4% 0 nowy rekord(y), 15 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Dowbor Dominik, 50 motylkowy 33.74 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk X Memoriał Stanisława Uby | Lębork 09.3.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Barszcz Maciej | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 30 9 | 1:20.84 1:30.93 | 1:22.04 1:28.05 | 103% 94% | RŻ | 171 Pkt. 155 Pkt. |
|||||||||
Drejza Filip | 08 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 4 5 | 34.81 40.97 | 35.04 43.00 | 101% 110% | RŻ RŻ | 197 Pkt. 150 Pkt. |
|||||||||
Duszyca Martyna | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 13 6 | 1:18.88 1:36.09 | 1:25.37 1:37.97 | 117% 104% | RŻ RŻ | 258 Pkt. 273 Pkt. |
|||||||||
Dymerska Magdalena | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 29 19 | 1:39.34 1:47.14 | 1:33.32 1:41.08 | 88% 89% | 129 Pkt. 197 Pkt. |
||||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 4 3 | 39.86 1:25.25 | 41.34 1:31.55 | 108% 115% | RŻ RŻ | 163 Pkt. 205 Pkt. |
|||||||||
Janura Tymon | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 8 5 | 37.29 51.02 | 37.05 50.83 | 99% 99% | 160 Pkt. 121 Pkt. |
||||||||||
Kierbedź Piotr | 07 : | 50 motylkowy | 15 | 44.86 | 49.41 | 121% | RŻ | 114 Pkt. | |||||||||
Kurpiewski Maksymilian | 07 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 5 2 | 1:24.60 1:30.95 | 1:34.02 1:30.39 | 124% 99% | RŻ | 193 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 2 1 | 31.61 36.06 | 32.14 37.37 | 103% 107% | RŻ RŻ | 263 Pkt. 233 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 3 5 | 39.05 1:30.19 | 41.74 1:36.37 | 114% 114% | RŻ RŻ | 173 Pkt. 173 Pkt. |
|||||||||
Pancewicz Witold | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 9 5 | 1:12.44 1:34.44 | 1:14.82 1:35.46 | 107% 102% | RŻ RŻ | 238 Pkt. 204 Pkt. |
|||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 13 6 | 1:14.16 1:26.68 | 1:17.12 1:28.57 | 108% 104% | RŻ RŻ | 222 Pkt. 179 Pkt. |
|||||||||
Sudoł Jakub | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 25 7 | 1:19.50 1:27.60 | 1:20.49 1:29.68 | 103% 105% | RŻ RŻ | 180 Pkt. 173 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 7 6 | 36.81 43.97 | 39.01 42.64 | 112% 94% | RŻ | 166 Pkt. 129 Pkt. |
|||||||||
Turska Weronika | 07 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 13 25 | 1:38.22 1:55.95 | 1:50.82 1:52.98 | 127% 95% | RŻ | 175 Pkt. 155 Pkt. |
|||||||||
Wabia Krystian | 07 : | 100 dowolny 100 zmienny | 37 9 | 1:24.64 1:33.22 | 1:34.43 --.-- | 124% | RŻ RŻ | 149 Pkt. 157 Pkt. |
Całkiem 31 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,1% 0 nowy rekord(y), 23 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Turska Weronika, 100 grzbietowy 1:38.22 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk X Memoriał Stanisława Uby | Lębork 09.3.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bazylewicz Julia | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 6 | 41.44 55.84 | 42.68 55.47 | 106% 99% | RŻ | 169 Pkt. 134 Pkt. |
|||||||||
Borowski Dominik | 09 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 4 4 | 44.28 1:39.01 | 45.23 1:51.32 | 104% 126% | RŻ RŻ | 126 Pkt. 131 Pkt. |
|||||||||
Burzyński Bartosz | 08 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 9 3 | 44.72 47.06 | 46.60 49.01 | 109% 108% | RŻ RŻ | 122 Pkt. 154 Pkt. |
|||||||||
Cheda Wiktoria | 08 : | 100 zmienny | 7 | 1:46.56 | 1:49.54 | 106% | RŻ | 149 Pkt. | |||||||||
Cieślińska Gabriela | 09 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 4 9 | 44.22 53.68 | 46.08 53.31 | 109% 99% | RŻ | 195 Pkt. 151 Pkt. |
|||||||||
Denkiewicz Adam | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 20 10 | 43.45 45.78 | 43.68 49.94 | 101% 119% | RŻ RŻ | 101 Pkt. 114 Pkt. |
|||||||||
Jańczak Michał | 08 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 3 7 | 34.35 41.84 | 34.66 44.88 | 102% 115% | RŻ RŻ | 205 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Ryszard | 09 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 4 3 | 39.21 48.34 | 39.58 53.52 | 102% 123% | RŻ RŻ | 137 Pkt. 91 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Celina | 08 : | 50 motylkowy | 8 | 56.74 | 54.86 | 93% | 79 Pkt. | ||||||||||
Kunkel Mikołaj | 08 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 13 9 | 48.24 51.86 | 52.76 54.32 | 120% 110% | RŻ RŻ | 97 Pkt. 115 Pkt. |
|||||||||
Kwiatkowski Aleksander | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 19 11 | 42.84 53.51 | 45.60 56.55 | 113% 112% | RŻ RŻ | 105 Pkt. 105 Pkt. |
|||||||||
Pankiewicz Mateusz | 08 : | 50 dowolny 100 zmienny | 10 6 | 37.97 1:33.06 | 39.40 1:39.68 | 108% 115% | RŻ RŻ | 151 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Quant Maja | 09 : | 50 klasyczny | 6 | 51.79 | 49.90 | 93% | 169 Pkt. |
||||||||||
Sachajko Amelia | 09 : | 50 grzbietowy 50 motylkowy | 7 3 | 49.03 45.28 | 52.78 --.-- | 116% | RŻ RŻ | 143 Pkt. 156 Pkt. |
|||||||||
Safranow Jędrzej | 09 : | 50 grzbietowy 50 motylkowy | 2 1 | 42.07 41.44 | 44.65 46.98 | 113% 129% | RŻ RŻ | 147 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Sudoł Zofia | 09 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 5 5 | 49.52 1:47.29 | 52.84 1:47.99 | 114% 101% | RŻ RŻ | 119 Pkt. 146 Pkt. |
|||||||||
Trelka Zuzanna | 08 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 11 7 | 47.57 56.18 | 49.14 57.47 | 107% 105% | RŻ RŻ | 157 Pkt. 132 Pkt. |
|||||||||
Zieliński Dawid | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 5 5 | 39.29 51.37 | 42.96 52.52 | 120% 105% | RŻ RŻ | 137 Pkt. 118 Pkt. |
Całkiem 33 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 109,2% 0 nowy rekord(y), 29 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Safranow Jędrzej, 50 motylkowy 41.44 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk X Memoriał Stanisława Uby | Lębork 09.3.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Biedziuk Olivia | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 13 6 | 49.30 1:04.34 | 1:03.03 1:01.81 | 163% 92% | RŻ | 100 Pkt. 88 Pkt. |
|||||||||
Dobrzyński Oliwier | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 12 3 | 48.08 57.49 | 56.17 1:06.44 | 136% 134% | RŻ RŻ | 74 Pkt. 84 Pkt. |
|||||||||
Gałecka Alicja | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 2 | 42.68 47.45 | 45.85 47.27 | 115% 99% | RŻ | 155 Pkt. 158 Pkt. |
|||||||||
Gumowski Bartosz | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 2 | 39.83 45.86 | 45.04 48.92 | 128% 114% | RŻ RŻ | 131 Pkt. 113 Pkt. |
|||||||||
Kaniewski Antoni | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 10 11 | 45.57 55.17 | 50.47 58.64 | 123% 113% | RŻ RŻ | 87 Pkt. 65 Pkt. |
|||||||||
Kosewski Mikołaj | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 15 6 | 56.03 59.35 | 1:02.19 1:01.84 | 123% 109% | RŻ RŻ | 62 Pkt. 77 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Agnieszka | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 13 11 | 41.92 55.16 | 43.87 55.46 | 110% 101% | RŻ RŻ | 163 Pkt. 139 Pkt. |
|||||||||
Lewandowska Alicja | 10 : | 50 dowolny | 14 | 50.19 | 57.93 | 133% | RŻ | 95 Pkt. | |||||||||
Pietruczuk Kacper | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 21 6 | 46.68 52.89 | 44.25 53.83 | 90% 104% | RŻ | 81 Pkt. 108 Pkt. |
|||||||||
Pozlewicz Maciej | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 2 | 44.70 57.08 | 47.15 58.98 | 111% 107% | RŻ RŻ | 93 Pkt. 86 Pkt. |
|||||||||
Quant Leon | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 16 14 | 48.89 55.91 | 1:00.80 --.-- | 155% | RŻ RŻ | 71 Pkt. 62 Pkt. |
|||||||||
Rzepka Krzysztof | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 21 19 | 52.05 58.82 | 1:04.43 1:02.41 | 153% 113% | RŻ RŻ | 58 Pkt. 53 Pkt. |
|||||||||
Sendal Lena | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 10 7 | 52.96 1:05.36 | --.-- 1:03.15 | 93% | RŻ | 113 Pkt. 84 Pkt. |
|||||||||
Talarczyk Jan | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 20 11 | 52.02 1:05.77 | 56.11 --.-- | 116% | RŻ RŻ | 59 Pkt. 56 Pkt. |
|||||||||
Walczukiewicz Iga | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 14 9 | 54.18 1:06.68 | 54.63 1:08.12 | 102% 104% | RŻ RŻ | 106 Pkt. 79 Pkt. |
Całkiem 29 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 115,2% 0 nowy rekord(y), 25 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Biedziuk Olivia, 50 dowolny 49.30 |