UKS Dwójka Morena Gdańsk Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11 lat, Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Dzieci 10-11 lat | Kościerzyna 09./10.06.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Burzak Martyna | 07 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 zmienny | 1 1 ZSZ 1 1 | 1:08.62 2:30.46 35.22 1:15.62 2:50.50 | 1:10.82 2:34.47 35.81 1:16.14 --.-- | 107% 105% 103% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 408 Pkt. 399 Pkt. 387 Pkt. 385 Pkt. 365 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Magdalena | 07 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny 50 motylkowy | 22 22 16 23 | 1:26.20 3:11.85 1:53.51 52.84 | 1:24.82 3:05.65 1:53.45 53.38 | 97% 94% 100% 102% | RŻ | 206 Pkt. 192 Pkt. 165 Pkt. 98 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Robert | 07 : | 200 dowolny 50 motylkowy 200 zmienny | 15 19 13 | 2:56.64 44.92 3:19.52 | 3:07.28 46.62 --.-- | 112% 108% | RŻ RŻ RŻ | 178 Pkt. 114 Pkt. 165 Pkt. |
|||||||||
Lange Aleksandra | 07 : | 200 dowolny 100 klasyczny 50 motylkowy 200 zmienny | 7 5 4 3 | 2:46.33 1:36.62 36.99 2:59.88 | 3:03.03 1:41.94 37.11 3:14.23 | 121% 111% 101% 117% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 295 Pkt. 268 Pkt. 286 Pkt. 310 Pkt. |
|||||||||
Mazur Adam | 07 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny 50 motylkowy | 13 9 10 22 | 1:18.77 2:48.67 1:42.13 45.80 | 1:17.91 2:49.96 --.-- 48.34 | 98% 102% 111% | RŻ RŻ RŻ | 185 Pkt. 204 Pkt. 161 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Plutowska Gerda | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 50 motylkowy | 33 22 11 22 | 1:33.56 1:40.32 1:45.54 51.15 | 1:34.87 1:47.97 1:50.74 49.01 | 103% 116% 110% 92% | RŻ RŻ RŻ | 161 Pkt. 165 Pkt. 206 Pkt. 108 Pkt. |
|||||||||
Stepan Amelia | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy 200 zmienny | ZSZ 15 14 20 14 | 37.58 1:23.06 1:35.21 47.25 3:24.69 | 38.43 1:29.84 1:42.22 47.10 --.-- | 105% 117% 115% 99% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 236 Pkt. 230 Pkt. 193 Pkt. 137 Pkt. 211 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Borna Franciszek Kozaczek Robert | 07 07 | Stadnik Aleksander Mazur Adam | 07 07 | 5 | 2:26.51 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Stepan Amelia Lange Aleksandra | 07 07 | Ciekańska Magdalena Burzak Martyna | 07 07 | 1 | 2:22.90 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Barszcz Maciej Stefański Jakub | 07 07 | Stadnik Aleksander Mazur Adam | 07 07 | 6 | 2:45.88 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Burzak Martyna Duszyca Martyna | 07 07 | Lange Aleksandra Ciekańska Magdalena | 07 07 | 3 | 2:37.49 | |||
Całkiem 29 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,1% 0 nowy rekord(y), 23 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Lange Aleksandra, 200 dowolny 2:46.33 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11 lat, Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Dzieci 10-11 lat | Kościerzyna 09./10.06.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Barszcz Maciej | 07 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 motylkowy 200 zmienny | 17 ZSZ 18 25 16 | 1:22.04 41.17 1:33.24 47.49 3:26.75 | 1:30.93 42.87 1:34.38 48.61 --.-- | 123% 108% 102% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 164 Pkt. 157 Pkt. 144 Pkt. 96 Pkt. 149 Pkt. |
|||||||||
Borna Franciszek | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy 200 zmienny | ZSZ 14 6 4 12 | 35.35 1:20.33 1:26.87 37.63 3:18.37 | 35.61 1:21.79 1:26.93 37.11 3:20.23 | 101% 104% 100% 97% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 188 Pkt. 175 Pkt. 178 Pkt. 194 Pkt. 168 Pkt. |
|||||||||
Drejza Filip | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 6 7 40 17 | 35.71 41.63 59.20 1:37.53 | 36.42 41.73 1:01.58 --.-- | 104% 100% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 182 Pkt. 152 Pkt. 77 Pkt. 137 Pkt. |
|||||||||
Duszyca Martyna | 07 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 25 21 11 9 | 1:26.71 3:10.37 1:31.90 1:42.77 | 1:29.51 3:09.61 1:33.89 1:42.45 | 107% 99% 104% 99% | RŻ RŻ | 202 Pkt. 197 Pkt. 214 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 19 8 7 8 | 38.54 41.65 48.02 1:31.55 | 37.97 41.71 47.81 1:32.59 | 97% 100% 99% 102% | RŻ RŻ | 145 Pkt. 151 Pkt. 145 Pkt. 165 Pkt. |
|||||||||
Janura Tymon | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 14 22 23 22 | 37.05 45.37 51.45 1:40.74 | 38.09 44.24 53.88 1:36.80 | 106% 95% 110% 92% | RŻ RŻ | 163 Pkt. 117 Pkt. 118 Pkt. 124 Pkt. |
|||||||||
Judzińska Julia | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 1 1 7 2 | 34.21 39.84 48.07 1:28.58 | 36.05 40.29 52.04 1:31.07 | 111% 102% 117% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 313 Pkt. 267 Pkt. 211 Pkt. 261 Pkt. |
|||||||||
Kierbedź Piotr | 07 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 48 35 24 22 | 1:38.62 3:29.00 1:38.33 1:53.13 | 1:34.12 --.-- 1:34.98 1:56.04 | 91% 93% 105% | RŻ RŻ | 94 Pkt. 107 Pkt. 123 Pkt. 118 Pkt. |
|||||||||
Kurpiewski Maksymilian | 07 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 8 12 20 8 | 1:17.29 2:49.35 1:34.02 1:41.33 | 1:16.87 3:01.90 1:35.53 1:40.85 | 99% 115% 103% 99% | RŻ RŻ | 196 Pkt. 202 Pkt. 140 Pkt. 165 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 2 2 2 2 | 32.98 38.75 43.62 1:25.48 | 32.14 37.37 45.28 1:29.06 | 95% 93% 108% 109% | RŻ RŻ | 231 Pkt. 188 Pkt. 193 Pkt. 203 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 32 20 15 16 | 40.78 45.04 49.81 1:37.00 | 43.68 46.73 50.77 1:38.79 | 115% 108% 104% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 122 Pkt. 120 Pkt. 130 Pkt. 139 Pkt. |
|||||||||
Pancewicz Witold | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 50 motylkowy | ZSZ 12 26 7 17 | 35.14 1:18.73 1:39.47 1:41.00 43.71 | 33.79 1:19.83 --.-- 1:40.93 41.42 | 92% 103% 100% 90% | RŻ RŻ | 191 Pkt. 185 Pkt. 118 Pkt. 166 Pkt. 124 Pkt. |
|||||||||
Stadnik Aleksander | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy 200 zmienny | 23 16 16 11 | 1:23.83 1:32.88 43.00 3:16.63 | 1:35.38 1:37.62 42.64 --.-- | 129% 110% 98% | RŻ RŻ RŻ | 154 Pkt. 146 Pkt. 130 Pkt. 173 Pkt. |
|||||||||
Stefański Jakub | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 50 motylkowy | 47 40 9 31 | 1:37.67 1:53.80 1:41.54 52.31 | 1:55.38 1:52.90 1:45.08 51.27 | 140% 98% 107% 96% | RŻ RŻ | 97 Pkt. 79 Pkt. 164 Pkt. 72 Pkt. |
|||||||||
Sudoł Jakub | 07 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 20 14 ZSZ 9 | 1:22.59 2:56.16 41.07 1:29.98 | 1:20.63 2:56.42 42.33 1:32.69 | 95% 100% 106% 106% | RŻ RŻ RŻ | 161 Pkt. 179 Pkt. 158 Pkt. 160 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 20 16 19 21 | 39.01 44.02 50.51 1:40.47 | 39.54 42.64 50.46 1:41.52 | 103% 94% 100% 102% | RŻ RŻ | 140 Pkt. 128 Pkt. 124 Pkt. 125 Pkt. |
|||||||||
Turska Weronika | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny 50 motylkowy | 36 23 21 | 1:36.17 2:02.37 49.26 | 2:06.88 --.-- 55.34 | 174% 126% | RŻ RŻ RŻ | 148 Pkt. 132 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Wabia Krystian | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 50 motylkowy | 45 23 23 20 | 1:35.54 1:38.14 1:53.22 45.19 | 1:39.10 1:41.85 1:56.89 48.26 | 108% 108% 107% 114% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 104 Pkt. 123 Pkt. 118 Pkt. 112 Pkt. |
|||||||||
Wróblewski Maksymilian | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 50 motylkowy | 51 35 32 32 | 1:44.92 1:49.25 2:06.02 53.31 | 1:42.97 --.-- 2:07.13 51.18 | 96% 102% 92% | RŻ RŻ | 78 Pkt. 89 Pkt. 85 Pkt. 68 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Borna Franciszek Kozaczek Robert | 07 07 | Stadnik Aleksander Mazur Adam | 07 07 | 5 | 2:26.51 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Pancewicz Witold Barszcz Maciej | 07 07 | Sudoł Jakub Kurpiewski Maksymilian | 07 07 | 3 | 2:18.64 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Barszcz Maciej Stefański Jakub | 07 07 | Stadnik Aleksander Mazur Adam | 07 07 | 6 | 2:45.88 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Sudoł Jakub Pancewicz Witold | 07 07 | Borna Franciszek Kurpiewski Maksymilian | 07 07 | 3 | 2:37.57 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Burzak Martyna Duszyca Martyna | 07 07 | Lange Aleksandra Ciekańska Magdalena | 07 07 | 3 | 2:37.49 | |||
Całkiem 78 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,3% 0 nowy rekord(y), 54 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Turska Weronika, 100 dowolny 1:36.17 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11 lat, Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Dzieci 10-11 lat | Kościerzyna 09./10.06.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bazylewicz Julia | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 28 18 22 20 | 43.15 47.03 55.47 1:49.03 | 42.68 48.02 56.17 1:50.82 | 98% 104% 103% 103% | RŻ RŻ RŻ | 156 Pkt. 162 Pkt. 137 Pkt. 140 Pkt. |
|||||||||
Burzyński Bartosz | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 34 28 25 28 | 41.47 48.03 52.63 1:44.93 | 41.17 49.60 56.35 1:44.15 | 99% 107% 115% 99% | RŻ RŻ | 116 Pkt. 99 Pkt. 110 Pkt. 110 Pkt. |
|||||||||
Denkiewicz Adam | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 38 39 28 33 | 43.72 51.58 54.00 1:50.28 | 43.68 49.94 59.16 1:53.78 | 100% 94% 120% 106% | RŻ RŻ | 99 Pkt. 79 Pkt. 102 Pkt. 94 Pkt. |
|||||||||
Jańczak Michał | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 7 18 33 15 | 36.26 44.53 56.32 1:36.93 | 36.96 46.87 --.-- 1:38.79 | 104% 111% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 174 Pkt. 124 Pkt. 90 Pkt. 139 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Celina | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 34 30 31 30 | 50.85 53.68 1:04.64 2:05.22 | 50.02 --.-- 1:06.95 --.-- | 97% 107% | RŻ RŻ RŻ | 95 Pkt. 109 Pkt. 86 Pkt. 92 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Mikołaj | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 47 42 30 39 | 48.17 52.76 54.32 2:01.39 | 52.51 59.94 55.60 2:15.31 | 119% 129% 105% 124% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 74 Pkt. 74 Pkt. 100 Pkt. 71 Pkt. |
|||||||||
Kwiatkowski Aleksander | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 45 40 42 37 | 47.86 52.03 59.87 1:57.37 | 47.15 54.29 1:01.62 --.-- | 97% 109% 106% | RŻ RŻ RŻ | 75 Pkt. 77 Pkt. 75 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Lulkiewicz Zuzanna | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 29 26 26 22 | 43.25 50.33 1:01.20 1:50.24 | 47.96 52.90 1:02.74 2:00.89 | 123% 110% 105% 120% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 155 Pkt. 132 Pkt. 102 Pkt. 135 Pkt. |
|||||||||
Pankiewicz Mateusz | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 24 26 29 26 | 39.40 47.39 54.26 1:44.18 | 40.78 47.91 53.69 1:39.68 | 107% 102% 98% 92% | RŻ RŻ | 135 Pkt. 103 Pkt. 100 Pkt. 112 Pkt. |
|||||||||
Trelka Zuzanna | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 32 28 27 28 | 47.72 52.41 1:02.13 1:55.14 | 49.21 50.59 58.79 1:53.83 | 106% 93% 90% 98% | RŻ | 115 Pkt. 117 Pkt. 97 Pkt. 119 Pkt. |
Całkiem 40 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,1% 0 nowy rekord(y), 28 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kunkel Mikołaj, 50 grzbietowy 52.76 |