UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Juniorów 2018 | Gdańsk 21.01.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gachewicz Miłosz | 04 : | 50 dowolny 100 motylkowy | 1 1 | 27.46 1:04.83 | 27.68 1:04.27 | 102% 98% | RŻ | 401 Pkt. 407 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 50 dowolny 200 grzbietowy | 10 3 | 32.07 2:38.27 | 31.94 2:36.04 | 99% 97% | 380 Pkt. 427 Pkt. |
||||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 400 zmienny | ZSZ 1 3 | 1:00.60 2:14.10 5:00.55 | 58.48 2:07.90 4:49.46 | 93% 91% 93% | 407 Pkt. 488 Pkt. 481 Pkt. |
||||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 200 dowolny 200 grzbietowy | 2 1 | 2:12.89 2:24.11 | 2:08.77 2:13.14 | 94% 85% | 579 Pkt. 566 Pkt. |
||||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 50 dowolny 200 grzbietowy | 1 3 | 26.81 2:23.95 | 26.62 2:23.81 | 99% 100% | 431 Pkt. 395 Pkt. |
||||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 100 dowolny 200 dowolny 400 zmienny | ZSZ 1 1 | 54.99 1:56.34 4:43.84 | 52.07 1:53.48 --.-- | 90% 95% | CR | 545 Pkt. 623 Pkt. 571 Pkt. |
|||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 50 dowolny 100 motylkowy | 7 4 | 29.95 1:20.42 | 29.44 1:22.81 | 97% 106% | RŻ | 309 Pkt. 213 Pkt. |
|||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 200 grzbietowy 100 motylkowy | 7 5 | 2:57.34 1:21.56 | --.-- 1:22.28 | 102% | RŻ RŻ | 303 Pkt. 300 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 50 dowolny 200 dowolny | 5 3 | 30.53 2:22.86 | 30.63 2:24.26 | 101% 102% | RŻ RŻ | 441 Pkt. 466 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 200 dowolny 400 zmienny | 2 2 | 2:07.85 5:22.05 | 2:01.59 --.-- | 90% | RŻ | 469 Pkt. 391 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 200 dowolny 50 klasyczny | 5 4 | 2:34.29 40.76 | 2:28.71 39.81 | 93% 95% | 370 Pkt. 346 Pkt. |
||||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 50 klasyczny 400 zmienny | 4 4 | 35.02 5:47.77 | 34.06 --.-- | 95% | RŻ | 374 Pkt. 310 Pkt. |
|||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 grzbietowy | 1 ZSZ 2 | 29.49 1:06.47 2:33.01 | 29.51 1:03.93 2:30.39 | 100% 93% 97% | RŻ | 489 Pkt. 449 Pkt. 473 Pkt. |
4 x 100 dowolny Mężczyzn | : | Jarecki Aleksander Sokołowski Fabian | 02 03 | Hnatyk Damian Żal Dominik | 03 02 | 1 | 3:47.44 | |||
4 x 100 dowolny Mężczyzn | : | Gumiński Igor Wolski Kuba | 02 04 | Kalafarski Mateusz Gachewicz Miłosz | 04 04 | 4:13.10 | ||||
4 x 100 dowolny Kobiet | : | Woźnica Milena Gdaniec Marta | 04 03 | Paluszkiewicz Magdalena Herasimowicz Zuzanna | 04 02 | 3 | 4:20.10 | |||
Całkiem 29 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 96,8% 1 nowy rekord(y), 10 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kalafarski Mateusz, 100 motylkowy 1:20.42 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Juniorów 2018 | Gdańsk 21.01.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Ajtel Jakub | 03 : | 50 dowolny | 15 | 36.69 | 34.55 | 89% | 168 Pkt. |
||||||||||
Brzeziński Dominik | 02 : | 50 dowolny 200 dowolny | 4 5 | 27.80 2:22.62 | 27.93 2:52.80 | 101% 147% | RŻ RŻ | 387 Pkt. 338 Pkt. |
|||||||||
Gałecki Maksymilian | 04 : | 50 dowolny 200 dowolny | 22 26 | 35.09 3:00.50 | 35.40 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 192 Pkt. 166 Pkt. |
|||||||||
Markowska Marta | 04 : | 50 dowolny 200 dowolny | 15 8 | 33.70 2:40.57 | 32.87 3:43.49 | 95% 194% | RŻ | 327 Pkt. 328 Pkt. |
|||||||||
Sypniewicz Igor | 04 : | 50 dowolny 200 dowolny | 17 22 | 33.95 2:53.04 | 34.39 2:56.43 | 103% 104% | RŻ RŻ | 212 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Żal Dominik | 02 : | 50 dowolny 200 grzbietowy | 3 2 | 27.23 2:20.68 | 27.08 2:30.12 | 99% 114% | RŻ | 411 Pkt. 423 Pkt. |
4 x 100 dowolny Mężczyzn | : | Jarecki Aleksander Sokołowski Fabian | 02 03 | Hnatyk Damian Żal Dominik | 03 02 | 1 | 3:47.44 | |||
Całkiem 11 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 113,5% 0 nowy rekord(y), 8 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Markowska Marta, 200 dowolny 2:40.57 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Juniorów 2018 | Gdańsk 21.01.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gdaniec Marta | 03 : | 200 dowolny | 6 | 2:26.93 | --.-- | RŻ | 428 Pkt. | ||||||||||
Masłyk Jakub | 02 : | 50 dowolny 100 motylkowy | 5 6 | 28.14 1:15.70 | 27.98 1:18.96 | 99% 109% | RŻ | 373 Pkt. 256 Pkt. |
|||||||||
Müller Izabella | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 8 4 | 1:04.55 1:01.23 | 58.30 --.-- | 82% | RŻ | 46 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Pozlewicz Aleksandra | 02 : | 50 dowolny | 7 | 50.85 | --.-- | RŻ | 95 Pkt. | ||||||||||
Szwaracka Zofia | 02 : | 200 dowolny 50 klasyczny | 6 3 | 3:10.05 47.78 | --.-- 57.45 | 145% | RŻ RŻ | 198 Pkt. 215 Pkt. |
4 x 100 dowolny Kobiet | : | Woźnica Milena Gdaniec Marta | 04 03 | Paluszkiewicz Magdalena Herasimowicz Zuzanna | 04 02 | 3 | 4:20.10 | |||
Całkiem 8 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,4% 0 nowy rekord(y), 6 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Szwaracka Zofia, 50 klasyczny 47.78 |