UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2018 | Lębork 20.01.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Burzak Martyna | 07 : | 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 1 ZSZ 1 | 2:38.51 36.27 1:16.88 | 2:45.08 36.79 1:20.17 | 108% 103% 109% | RŻ RŻ RŻ | 341 Pkt. 354 Pkt. 366 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Magdalena | 07 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 15 30 | 3:05.65 53.38 | --.-- 59.77 | 125% | RŻ RŻ | 212 Pkt. 95 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Robert | 07 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 13 22 | 1:37.39 46.62 | 1:38.08 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 126 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Lange Aleksandra | 07 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 12 7 | 3:04.23 41.00 | 3:10.05 47.14 | 106% 132% | RŻ RŻ | 217 Pkt. 210 Pkt. |
|||||||||
Plutowska Gerda | 07 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 30 33 | 1:47.97 55.37 | --.-- 56.37 | 104% | RŻ RŻ | 132 Pkt. 85 Pkt. |
|||||||||
Stepan Amelia | 07 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 26 28 | 3:16.67 52.58 | 3:31.83 53.48 | 116% 103% | RŻ RŻ | 178 Pkt. 99 Pkt. |
Borna Franciszek | 07 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 6 6 | 1:27.70 39.51 | 1:29.67 40.63 | 105% 106% | RŻ RŻ | 173 Pkt. 167 Pkt. |
|||||||||
Duszyca Martyna | 07 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 19 13 | 3:09.61 1:33.89 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 199 Pkt. 201 Pkt. |
||||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny | 10 ZSZ 6 | 38.01 42.68 48.51 | 38.74 42.97 49.57 | 104% 101% 104% | RŻ RŻ RŻ | 151 Pkt. 141 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Janura Tymon | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 12 22 | 38.09 54.00 | 38.28 53.88 | 101% 100% | RŻ | 150 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Judzińska Julia | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 1 17 | 37.09 55.56 | 39.63 --.-- | 114% | RŻ RŻ | 246 Pkt. 136 Pkt. |
|||||||||
Kierbedź Piotr | 07 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 20 31 | 1:41.17 49.41 | 1:53.99 --.-- | 127% | RŻ RŻ | 113 Pkt. 85 Pkt. |
|||||||||
Kurpiewski Maksymilian | 07 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 21 11 | 3:01.90 1:35.53 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 163 Pkt. 134 Pkt. |
||||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 2 2 | 34.68 45.50 | 34.83 49.33 | 101% 118% | RŻ RŻ | 199 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 33 16 | 43.68 51.75 | 44.22 50.77 | 102% 96% | RŻ | 99 Pkt. 116 Pkt. |
|||||||||
Pancewicz Witold | 07 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 9 13 | 2:53.76 42.69 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 187 Pkt. 133 Pkt. |
||||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 13 8 | 2:55.71 1:30.08 | --.-- 1:33.69 | 108% | RŻ RŻ | 180 Pkt. 160 Pkt. |
|||||||||
Skoczeń Piotr | 07 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 45 42 | 3:28.06 1:52.27 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 108 Pkt. 82 Pkt. |
||||||||||
Stadnik Aleksander | 07 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 16 20 | 1:37.62 45.86 | 1:38.56 49.03 | 102% 114% | RŻ RŻ | 125 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Stefański Jakub | 07 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 58 43 | 3:44.61 1:52.90 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 86 Pkt. 81 Pkt. |
||||||||||
Sudoł Jakub | 07 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 18 12 | 2:58.32 1:35.57 | --.-- 1:37.56 | 104% | RŻ RŻ | 173 Pkt. 134 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 17 17 | 39.68 51.82 | 39.54 51.22 | 99% 98% | 133 Pkt. 115 Pkt. |
||||||||||
Turska Weronika | 07 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 43 32 | 1:55.41 55.34 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 108 Pkt. 85 Pkt. |
||||||||||
Wabia Krystian | 07 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 24 26 | 1:41.85 48.26 | --.-- 51.33 | 113% | RŻ RŻ | 110 Pkt. 92 Pkt. |
|||||||||
Wróblewski Maksymilian | 07 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 55 37 | 3:41.11 51.18 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 90 Pkt. 77 Pkt. |
Bazylewicz Julia | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny | 38 ZSZ 23 | 47.89 53.09 58.09 | 46.55 53.64 57.71 | 94% 102% 99% | RŻ | 114 Pkt. 113 Pkt. 119 Pkt. |
|||||||||
Burzyński Bartosz | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 38 27 | 44.72 56.35 | 47.34 --.-- | 112% | RŻ RŻ | 92 Pkt. 89 Pkt. |
|||||||||
Cheda Wiktoria | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 41 39 | 48.53 1:08.81 | 48.15 --.-- | 98% | RŻ | 109 Pkt. 72 Pkt. |
|||||||||
Jańczak Michał | 08 : | 50 dowolny | 6 | 37.09 | 38.43 | 107% | RŻ | 162 Pkt. | |||||||||
Król Tomasz | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 54 36 | 50.23 59.12 | 51.25 1:00.63 | 104% 105% | RŻ RŻ | 65 Pkt. 77 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Celina | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 46 34 | 51.87 1:06.95 | --.-- 1:09.63 | 108% | RŻ RŻ | 89 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Mikołaj | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 66 33 | 54.11 58.88 | 1:02.05 1:01.79 | 132% 110% | RŻ RŻ | 52 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Kwiatkowski Aleksander | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 56 42 | 50.54 1:02.22 | 59.60 --.-- | 139% | RŻ RŻ | 64 Pkt. 66 Pkt. |
|||||||||
Lulkiewicz Zuzanna | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 39 33 | 48.00 1:05.91 | 47.96 1:02.74 | 100% 91% | 113 Pkt. 82 Pkt. |
||||||||||
Pankiewicz Mateusz | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 30 30 | 43.16 56.99 | 42.53 --.-- | 97% | RŻ | 103 Pkt. 86 Pkt. |
|||||||||
Trelka Zuzanna | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 42 25 | 49.30 59.45 | 51.75 --.-- | 110% | RŻ RŻ | 104 Pkt. 111 Pkt. |
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Gumiński Witold Tomczyk Adrian | 08 08 | Janura Tymon Łuszczyński Krzysztof | 08 08 | 1 | 2:58.16 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Burzak Martyna Duszyca Martyna | 07 07 | Lange Aleksandra Ciekańska Magdalena | 07 07 | 2 | 2:46.02 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Bazylewicz Julia Trelka Zuzanna | 08 08 | Judzińska Julia Lulkiewicz Zuzanna | 08 08 | 5 | 3:28.02 | |||
Całkiem 74 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,5% 0 nowy rekord(y), 64 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kwiatkowski Aleksander, 50 dowolny 50.54 |