UKS Dwójka Morena Gdańsk III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka 2017 o Urodzinowy Puchar Otylii Jędrzejczak | Dębica 16./17.12.2017 |
Podsumowanie wyników | Długa pływ. (50m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Woźnica Milena | 04 : | 200 dowolny 400 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 200 zmienny | 9 5 7 8 3 5 | 2:26.26 5:05.07 34.00 1:13.40 2:38.60 2:39.65 | 2:46.62 --.-- --.-- --.-- 3:16.67 3:14.39 | 130% 154% 148% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 460 Pkt. 465 Pkt. 504 Pkt. 496 Pkt. 478 Pkt. 492 Pkt. |
Całkiem 6 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 122,0% 0 nowy rekord(y), 6 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Woźnica Milena, 200 grzbietowy 2:38.60 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka 2017 o Urodzinowy Puchar Otylii Jędrzejczak | Dębica 16./17.12.2017 |
Podsumowanie wyników | Długa pływ. (50m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Barszcz Natalia | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 motylkowy | 13 12 10 12 14 15 | 33.09 1:14.10 2:43.34 38.41 1:28.52 38.88 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 368 Pkt. 346 Pkt. 330 Pkt. 349 Pkt. 283 Pkt. 248 Pkt. |
||||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy 200 motylkowy | 16 19 19 18 12 10 | 32.17 1:12.57 2:38.91 38.39 1:27.61 3:18.89 | 34.99 1:14.84 2:46.63 1:07.77 --.-- --.-- | 118% 106% 110% 312% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 274 Pkt. 270 Pkt. 264 Pkt. 199 Pkt. 183 Pkt. 176 Pkt. |
|||||||||
Horbaczewski Grzegorz | 05 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 motylkowy | 13 13 11 8 14 11 | 1:25.89 2:59.65 43.72 3:16.57 1:36.96 3:20.89 | 1:31.25 3:06.03 46.46 3:36.44 --.-- --.-- | 113% 107% 113% 121% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 219 Pkt. 241 Pkt. 220 Pkt. 269 Pkt. 135 Pkt. 171 Pkt. |
|||||||||
Kubiak Kuba | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy 200 motylkowy | 20 20 25 13 9 8 | 33.20 1:13.34 2:45.11 35.52 1:25.92 3:16.84 | 34.52 1:19.78 2:51.20 37.89 --.-- --.-- | 108% 118% 108% 114% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 249 Pkt. 261 Pkt. 235 Pkt. 251 Pkt. 194 Pkt. 181 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Tymoteusz | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny | 36 33 33 27 17 10 | 41.08 1:31.75 3:18.16 47.99 58.18 1:58.06 | 47.46 1:43.73 --.-- 1:10.56 1:01.49 2:13.58 | 133% 128% 216% 112% 128% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 131 Pkt. 133 Pkt. 136 Pkt. 125 Pkt. 93 Pkt. 113 Pkt. |
|||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy 100 motylkowy | 4 2 1 4 1 3 | 32.18 1:11.15 2:34.69 38.81 35.36 1:27.91 | 32.94 1:13.51 2:38.60 40.28 38.08 --.-- | 105% 107% 105% 108% 116% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 274 Pkt. 286 Pkt. 286 Pkt. 237 Pkt. 255 Pkt. 182 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy 100 motylkowy | 35 28 28 28 26 16 | 38.25 1:22.23 2:57.51 48.90 43.00 1:50.65 | 36.34 1:22.63 3:07.13 55.03 42.97 --.-- | 90% 101% 111% 127% 100% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 163 Pkt. 185 Pkt. 189 Pkt. 118 Pkt. 141 Pkt. 91 Pkt. |
|||||||||
Opała Adrianna | 06 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 50 motylkowy | 27 22 20 18 25 | 1:32.23 46.82 50.64 1:55.77 47.64 | 1:36.26 49.70 55.93 2:18.43 --.-- | 109% 113% 122% 143% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 179 Pkt. 193 Pkt. 197 Pkt. 171 Pkt. 134 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowski Krystian | 05 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 50 motylkowy | 27 22 10 6 10 27 | 1:20.77 43.81 43.53 1:36.23 3:23.05 45.18 | 1:25.95 54.77 46.53 1:42.85 4:05.13 1:10.49 | 113% 156% 114% 114% 146% 243% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 195 Pkt. 165 Pkt. 223 Pkt. 209 Pkt. 244 Pkt. 122 Pkt. |
|||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 7 6 4 4 5 7 | 1:17.28 2:46.70 37.90 1:23.42 2:57.99 2:44.14 | 1:26.08 --.-- 42.05 1:28.30 3:15.49 2:54.67 | 124% 123% 112% 121% 113% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 302 Pkt. 302 Pkt. 338 Pkt. 321 Pkt. 363 Pkt. 335 Pkt. |
|||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy | 34 29 27 24 13 | 38.24 1:22.84 2:57.04 40.79 1:30.17 | 36.97 1:20.45 2:58.56 42.52 --.-- | 93% 94% 102% 109% | RŻ RŻ RŻ | 163 Pkt. 181 Pkt. 191 Pkt. 166 Pkt. 168 Pkt. |
Całkiem 64 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 117,2% 0 nowy rekord(y), 60 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Hłasko Wojciech, 50 motylkowy 38.39 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka 2017 o Urodzinowy Puchar Otylii Jędrzejczak | Dębica 16./17.12.2017 |
Podsumowanie wyników | Długa pływ. (50m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Boryczko Alicja | 06 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 50 motylkowy | 29 32 29 19 15 23 | 42.36 1:38.17 54.70 1:58.96 4:01.10 46.78 | 46.95 1:46.15 55.68 2:00.46 --.-- --.-- | 123% 117% 104% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 175 Pkt. 149 Pkt. 156 Pkt. 158 Pkt. 192 Pkt. 142 Pkt. |
|||||||||
Burzak Martyna | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 2 2 3 2 1 1 | 32.83 1:14.44 2:45.33 38.18 1:24.91 2:55.18 | 34.25 1:15.42 2:47.44 37.86 1:25.38 3:02.47 | 109% 103% 103% 98% 101% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 377 Pkt. 342 Pkt. 319 Pkt. 356 Pkt. 320 Pkt. 355 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Magdalena | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 klasyczny 50 motylkowy | 17 20 28 17 26 28 | 38.38 1:29.73 49.17 1:47.69 57.69 1:01.04 | 42.63 1:39.22 51.97 1:53.90 58.24 59.88 | 123% 122% 112% 112% 102% 96% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 236 Pkt. 195 Pkt. 166 Pkt. 157 Pkt. 133 Pkt. 64 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Krzysztof | 06 : | 100 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 50 motylkowy 200 zmienny | 26 16 12 10 18 16 | 1:23.46 49.55 1:52.94 3:52.53 48.79 3:24.14 | 1:31.27 --.-- --.-- --.-- 55.18 --.-- | 120% 128% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 177 Pkt. 151 Pkt. 129 Pkt. 162 Pkt. 97 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Lange Aleksandra | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 50 motylkowy | 18 19 22 17 13 13 | 38.40 1:28.70 46.82 52.37 1:49.75 47.00 | 41.17 1:34.59 50.18 54.18 2:00.42 --.-- | 115% 114% 115% 107% 120% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 235 Pkt. 202 Pkt. 193 Pkt. 178 Pkt. 201 Pkt. 140 Pkt. |
|||||||||
Markowska Malwina | 06 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 50 motylkowy | 5 15 7 4 4 7 | 33.91 1:20.51 40.83 45.26 1:37.83 39.28 | 37.58 1:30.28 45.95 49.14 1:46.77 --.-- | 123% 126% 127% 118% 119% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 342 Pkt. 270 Pkt. 291 Pkt. 276 Pkt. 284 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Mazur Adam | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny | 13 13 6 18 19 9 | 37.21 1:22.85 2:54.02 43.94 53.80 1:53.95 | 39.75 1:27.07 3:04.21 47.79 56.69 1:58.46 | 114% 110% 112% 118% 111% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 177 Pkt. 181 Pkt. 201 Pkt. 163 Pkt. 118 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Pierucki Radosław | 06 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 10 5 3 5 2 4 | 32.94 1:12.83 2:37.24 38.95 1:23.18 2:58.55 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 255 Pkt. 267 Pkt. 272 Pkt. 235 Pkt. 242 Pkt. 246 Pkt. |
||||||||||
Plutowska Gerda | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 klasyczny 50 motylkowy | 41 35 29 18 21 26 | 45.48 1:42.27 49.79 1:51.38 54.92 57.96 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 142 Pkt. 131 Pkt. 160 Pkt. 142 Pkt. 154 Pkt. 74 Pkt. |
Całkiem 54 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,2% 0 nowy rekord(y), 52 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kuliga Krzysztof, 50 motylkowy 48.79 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka 2017 o Urodzinowy Puchar Otylii Jędrzejczak | Dębica 16./17.12.2017 |
Podsumowanie wyników | Długa pływ. (50m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Borna Franciszek | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 motylkowy 100 motylkowy | 9 11 5 6 6 6 | 36.53 42.14 1:28.58 3:10.18 39.75 1:42.28 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 187 Pkt. 185 Pkt. 200 Pkt. 203 Pkt. 179 Pkt. 115 Pkt. |
||||||||||
Drejza Filip | 08 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy 100 motylkowy | 9 4 9 16 6 | 38.75 1:22.09 43.66 51.27 1:59.61 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 157 Pkt. 186 Pkt. 166 Pkt. 83 Pkt. 72 Pkt. |
||||||||||
Duszyca Martyna | 07 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny | 26 17 18 16 14 7 | 1:31.61 3:16.02 45.33 51.21 1:50.58 3:49.34 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 183 Pkt. 191 Pkt. 212 Pkt. 190 Pkt. 197 Pkt. 223 Pkt. |
||||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 50 motylkowy | 11 12 3 4 3 13 | 39.11 44.00 1:33.17 48.89 1:47.63 50.32 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 152 Pkt. 163 Pkt. 172 Pkt. 157 Pkt. 149 Pkt. 88 Pkt. |
||||||||||
Janura Tymon | 08 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 klasyczny 50 motylkowy | 8 7 16 11 18 20 | 38.46 1:24.45 46.06 1:45.70 53.85 57.20 | 39.73 --.-- 49.25 --.-- 54.85 --.-- | 107% 114% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 160 Pkt. 171 Pkt. 142 Pkt. 118 Pkt. 118 Pkt. 60 Pkt. |
|||||||||
Judzińska Julia | 08 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy 100 motylkowy | 15 7 12 8 1 | 40.62 1:27.46 45.91 45.45 1:41.49 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 199 Pkt. 210 Pkt. 204 Pkt. 155 Pkt. 163 Pkt. |
||||||||||
Kierbedź Piotr | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny | 30 25 16 17 21 14 | 44.72 47.30 1:39.87 3:31.39 54.43 2:04.69 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 102 Pkt. 131 Pkt. 139 Pkt. 148 Pkt. 114 Pkt. 96 Pkt. |
||||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 50 motylkowy 100 motylkowy | 1 1 1 2 7 3 | 33.71 1:17.89 39.76 46.28 45.00 1:45.95 | 35.37 1:22.24 --.-- --.-- 49.30 --.-- | 110% 111% 120% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 238 Pkt. 218 Pkt. 221 Pkt. 186 Pkt. 123 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 50 motylkowy | 28 23 21 13 9 17 | 45.87 1:40.96 47.51 51.82 1:56.32 52.36 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 94 Pkt. 100 Pkt. 129 Pkt. 132 Pkt. 118 Pkt. 78 Pkt. |
||||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 klasyczny | 7 9 9 8 11 5 | 35.71 1:19.49 3:02.57 41.57 1:31.45 48.10 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 200 Pkt. 205 Pkt. 174 Pkt. 193 Pkt. 182 Pkt. 165 Pkt. |
||||||||||
Stadnik Aleksander | 07 : | 50 grzbietowy 200 grzbietowy 200 klasyczny 50 motylkowy 100 motylkowy | 18 16 9 14 8 | 43.94 3:29.83 4:01.94 48.35 1:43.70 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 163 Pkt. 151 Pkt. 144 Pkt. 99 Pkt. 110 Pkt. |
||||||||||
Sudoł Jakub | 07 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 klasyczny 50 motylkowy | 18 7 14 15 20 13 | 1:25.99 41.53 1:37.75 3:27.72 53.84 48.01 | 1:31.66 44.83 1:38.65 --.-- --.-- --.-- | 114% 117% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 162 Pkt. 193 Pkt. 149 Pkt. 156 Pkt. 118 Pkt. 101 Pkt. |
|||||||||
Turska Weronika | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 50 motylkowy | 42 36 21 32 21 24 | 52.85 56.42 2:04.54 1:03.41 2:17.98 56.92 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 90 Pkt. 110 Pkt. 101 Pkt. 100 Pkt. 101 Pkt. 79 Pkt. |
||||||||||
Wabia Krystian | 07 : | 200 dowolny 100 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny | 17 20 23 13 | 3:34.09 1:49.31 54.62 2:04.12 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 108 Pkt. 106 Pkt. 113 Pkt. 97 Pkt. |
||||||||||
Wróblewski Maksymilian | 07 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 50 motylkowy | 29 18 27 15 10 22 | 1:46.63 3:46.14 1:05.60 2:11.51 4:36.91 55.01 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 85 Pkt. 91 Pkt. 65 Pkt. 81 Pkt. 96 Pkt. 67 Pkt. |
Całkiem 85 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,2% 0 nowy rekord(y), 85 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Łuszczyński Krzysztof, 50 motylkowy 45.00 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka 2017 o Urodzinowy Puchar Otylii Jędrzejczak | Dębica 16./17.12.2017 |
Podsumowanie wyników | Długa pływ. (50m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Burzak Henryk | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny | 54.93 56.24 1:15.84 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 55 Pkt. 78 Pkt. 42 Pkt. |
Całkiem 3 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 3 nowy rekord życiowy(e) |