UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 07.05.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Giza Olga | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 7 3 | 1:12.10 1:13.19 | 1:14.48 1:17.34 | 107% 112% | RŻ RŻ | 352 Pkt. 425 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny | 2 2 | 30.93 1:08.67 | 30.87 1:07.40 | 100% 96% | 424 Pkt. 407 Pkt. |
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Woźnica Milena Cabańska Wiktoria | 04 04 | Giza Olga Paluszkiewicz Magdalena | 04 04 | 1 | 2:04.79 | |||
Całkiem 4 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,8% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Giza Olga, 100 grzbietowy 1:13.19 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 07.05.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Damian | 05 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 5 3 | 1:20.00 1:20.86 | 1:19.71 1:30.66 | 99% 126% | RŻ | 228 Pkt. 245 Pkt. |
|||||||||
Cabańska Wiktoria | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny | 4 4 | 32.63 1:10.58 | 32.23 1:10.76 | 98% 101% | RŻ | 361 Pkt. 375 Pkt. |
|||||||||
Gachewicz Miłosz | 04 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 1 1 | 28.68 30.83 | 27.98 30.88 | 95% 100% | RŻ | 352 Pkt. 353 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Julia | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 motylkowy | ZSZ 1 1 | 30.02 1:05.85 33.57 | 30.01 1:04.76 34.28 | 100% 97% 104% | RŻ | 463 Pkt. 462 Pkt. 383 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Fabian | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 23 11 | 41.05 55.31 | 40.47 54.68 | 97% 98% | 120 Pkt. 95 Pkt. |
||||||||||
Irek Michał | 05 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 8 9 | 1:16.18 40.41 | 1:22.52 39.97 | 117% 98% | RŻ | 205 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny | ZSZ 4 1 | 30.10 30.19 1:06.37 | 30.50 30.50 1:06.56 | 103% 102% 101% | RŻ RŻ RŻ | 304 Pkt. 302 Pkt. 310 Pkt. |
|||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 2 | 34.07 40.48 | 34.80 42.38 | 104% 110% | RŻ RŻ | 317 Pkt. 360 Pkt. |
|||||||||
Kolęda Maciej | 04 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 5 2 | 34.42 1:16.10 | 33.96 1:16.68 | 97% 102% | RŻ | 254 Pkt. 295 Pkt. |
|||||||||
Kreft Szymon | 05 : | 100 dowolny 100 zmienny | 9 4 | 1:16.92 1:26.29 | 1:16.39 1:28.65 | 99% 106% | RŻ | 199 Pkt. 202 Pkt. |
|||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 3 3 | 29.81 33.89 | 30.07 33.72 | 102% 99% | RŻ | 313 Pkt. 266 Pkt. |
|||||||||
Markowska Marta | 04 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 3 4 | 40.57 1:20.96 | 41.81 1:21.95 | 106% 102% | RŻ RŻ | 357 Pkt. 342 Pkt. |
|||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 5 3 | 42.46 1:20.80 | 45.30 1:25.59 | 114% 112% | RŻ RŻ | 312 Pkt. 345 Pkt. |
|||||||||
Różański Kamil | 05 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 6 4 | 1:20.23 36.01 | 1:17.81 37.06 | 94% 106% | RŻ | 226 Pkt. 221 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 7 5 | 37.52 1:23.09 | 36.90 1:24.12 | 97% 102% | RŻ | 196 Pkt. 226 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 4 5 | 41.70 1:21.06 | 40.96 1:21.60 | 96% 101% | RŻ | 329 Pkt. 341 Pkt. |
|||||||||
Sypniewicz Igor | 04 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 17 8 | 35.87 41.02 | 34.39 42.08 | 92% 105% | RŻ | 180 Pkt. 150 Pkt. |
|||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 1 1 | 36.02 1:12.86 | 37.10 1:17.23 | 106% 112% | RŻ RŻ | 344 Pkt. 336 Pkt. |
|||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 grzbietowy | ZSZ 1 4 | 30.22 29.94 1:13.45 | 30.28 30.28 1:12.10 | 100% 102% 96% | RŻ RŻ | 454 Pkt. 467 Pkt. 420 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 2 3 | 37.59 1:16.61 | 38.26 1:18.49 | 104% 105% | RŻ RŻ | 303 Pkt. 289 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Kalafarski Mateusz Wolski Kuba | 04 04 | Lewandowski Bartosz Gachewicz Miłosz | 04 04 | 1 | 1:57.45 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Gnyp Eryk Szpanowski Michał | 05 05 | Bruździak Damian Różański Kamil | 05 05 | 1 | 2:07.51 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Woźnica Milena Cabańska Wiktoria | 04 04 | Giza Olga Paluszkiewicz Magdalena | 04 04 | 1 | 2:04.79 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Herasimowicz Julia Drózd Hanna | 05 05 | Kępińska Karolina Wijatyk Aleksandra | 05 05 | 3 | 2:22.89 | |||
Całkiem 43 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,5% 0 nowy rekord(y), 27 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Bruździak Damian, 100 zmienny 1:20.86 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 07.05.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 1 8 | 45.72 46.10 | 44.52 45.36 | 95% 97% | 168 Pkt. 105 Pkt. |
||||||||||
Drózd Hanna | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny | 8 8 | 36.22 1:20.63 | 35.83 1:19.66 | 98% 98% | 264 Pkt. 251 Pkt. |
||||||||||
Gnyp Eryk | 05 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny | ZSZ 5 5 | 33.23 33.85 1:14.10 | 33.54 33.54 1:15.49 | 102% 98% 104% | RŻ RŻ | 226 Pkt. 214 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Goć Wojciech | 05 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 14 10 | 36.36 40.96 | 36.91 40.25 | 103% 97% | RŻ | 173 Pkt. 150 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 6 8 | 1:15.03 38.91 | 1:15.17 38.27 | 100% 97% | RŻ | 214 Pkt. 175 Pkt. |
|||||||||
Kępińska Karolina | 05 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | 12 7 | 40.59 1:39.27 | 43.34 1:40.79 | 114% 103% | RŻ RŻ | 187 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Kubiak Kuba | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny | 4 7 | 33.42 1:15.26 | 37.69 1:17.32 | 127% 106% | RŻ RŻ | 222 Pkt. 212 Pkt. |
|||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny | ZSZ 2 1 | 32.44 32.15 1:11.46 | 32.02 32.02 1:11.75 | 97% 99% 101% | RŻ | 243 Pkt. 250 Pkt. 248 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny | 10 15 | 35.85 1:26.68 | 36.36 1:20.52 | 103% 86% | RŻ | 180 Pkt. 139 Pkt. |
|||||||||
Opała Adrianna | 06 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 16 13 | 42.99 53.67 | 44.54 48.87 | 107% 83% | RŻ | 157 Pkt. 93 Pkt. |
|||||||||
Sądej Zuzanna | 06 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy | ZSZ 3 2 | 35.66 1:16.23 1:22.30 | 35.48 1:18.24 1:25.14 | 99% 105% 107% | RŻ RŻ | 276 Pkt. 297 Pkt. 298 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowski Krystian | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 19 6 | 37.86 43.78 | 41.67 45.00 | 121% 106% | RŻ RŻ | 153 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 1 1 | 37.84 1:17.26 | 38.29 1:17.31 | 102% 100% | RŻ RŻ | 297 Pkt. 281 Pkt. |
|||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 16 11 | 36.83 41.64 | 36.75 40.93 | 100% 97% | 166 Pkt. 143 Pkt. |
||||||||||
Wijatyk Aleksandra | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 7 | 36.86 47.01 | 39.13 45.79 | 113% 95% | RŻ | 250 Pkt. 229 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Gnyp Eryk Szpanowski Michał | 05 05 | Bruździak Damian Różański Kamil | 05 05 | 1 | 2:07.51 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Kurasiński Tymon Kuliga Krzysztof | 06 06 | Bąk Oscar Dowbor Dominik | 06 06 | 1 | 2:21.91 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Herasimowicz Julia Drózd Hanna | 05 05 | Kępińska Karolina Wijatyk Aleksandra | 05 05 | 3 | 2:22.89 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Sądej Zuzanna Łopacińska Agata | 06 06 | Opała Adrianna Markowska Malwina | 06 06 | 2 | 2:31.74 | |||
Całkiem 33 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,8% 0 nowy rekord(y), 18 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kubiak Kuba, 50 dowolny 33.42 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 07.05.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Boryczko Alicja | 06 : | 100 dowolny | 18 | 1:35.78 | 1:37.84 | 104% | RŻ | 150 Pkt. | |||||||||
Burzak Martyna | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy | ZSZ 1 1 | 34.65 1:16.22 1:21.48 | 33.79 1:14.19 1:20.47 | 95% 95% 98% | 301 Pkt. 297 Pkt. 308 Pkt. |
||||||||||
Dowbor Dominik | 06 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 4 3 | 1:20.12 43.91 | 1:20.00 --.-- | 100% | RŻ | 176 Pkt. 122 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Robert | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 6 | 40.31 51.87 | 43.64 50.87 | 117% 96% | RŻ | 126 Pkt. 115 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Krzysztof | 06 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 4 6 | 49.11 1:33.70 | 51.88 1:37.55 | 112% 108% | RŻ RŻ | 135 Pkt. 158 Pkt. |
|||||||||
Lange Aleksandra | 07 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 8 8 | 53.47 1:47.34 | 53.80 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 156 Pkt. 147 Pkt. |
|||||||||
Lewandowska Agnieszka | 06 : | 50 dowolny 100 dowolny | 11 16 | 40.10 1:33.62 | 47.30 --.-- | 139% | RŻ RŻ | 194 Pkt. 160 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Agata | 06 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 13 6 | 1:26.83 1:33.28 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 201 Pkt. 205 Pkt. |
||||||||||
Markowska Malwina | 06 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 11 5 | 1:23.84 41.32 | 1:47.18 42.09 | 163% 104% | RŻ RŻ | 223 Pkt. 205 Pkt. |
|||||||||
Mazur Adam | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 klasyczny | ZSZ 4 5 | 39.43 1:25.57 50.68 | 39.16 1:25.31 51.61 | 99% 99% 104% | RŻ | 135 Pkt. 144 Pkt. 123 Pkt. |
|||||||||
Stepan Amelia | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 8 10 | 43.95 1:01.76 | 43.68 1:21.40 | 99% 174% | RŻ | 147 Pkt. 101 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Agata | 06 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 17 11 | 1:35.53 48.56 | 1:48.67 46.03 | 129% 90% | RŻ | 151 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Zajfert Karol | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 11 11 | 42.05 53.28 | 40.53 1:01.84 | 93% 135% | RŻ | 111 Pkt. 106 Pkt. |
|||||||||
Zasina Zofia | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 15 10 | 42.82 54.23 | 46.46 54.88 | 118% 102% | RŻ RŻ | 159 Pkt. 149 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Kurasiński Tymon Kuliga Krzysztof | 06 06 | Bąk Oscar Dowbor Dominik | 06 06 | 1 | 2:21.91 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Mazur Adam Borna Franciszek | 07 07 | Romaniuk Patryk Pancewicz Witold | 07 07 | 2 | 2:32.94 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Sądej Zuzanna Łopacińska Agata | 06 06 | Opała Adrianna Markowska Malwina | 06 06 | 2 | 2:31.74 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Burzak Martyna Duszyca Martyna | 07 07 | Stepan Amelia Bruździak Martyna | 07 07 | 2 | 2:38.98 | |||
Całkiem 29 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 109,4% 0 nowy rekord(y), 19 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Stepan Amelia, 50 klasyczny 1:01.76 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 07.05.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
von Borzestowska Natalia | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 24 35 | 53.35 58.38 | --.-- 56.06 | 92% | RŻ | 82 Pkt. 85 Pkt. |
|||||||||
Drejza Filip | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 16 16 | 43.71 47.75 | 47.90 51.65 | 120% 117% | RŻ RŻ | 99 Pkt. 100 Pkt. |
|||||||||
Gajtkowski Adrian | 07 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 19 16 | 2:07.17 1:03.37 | --.-- 1:00.79 | 92% | RŻ | 44 Pkt. 63 Pkt. |
|||||||||
Judzińska Julia | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 4 3 | 41.83 44.96 | 1:02.81 50.58 | 225% 127% | RŻ RŻ | 171 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Kierbedź Piotr | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 16 8 | 1:51.27 1:53.99 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 65 Pkt. 79 Pkt. |
||||||||||
Koziński Oskar | 07 : | 50 klasyczny | 17 | 1:13.05 | --.-- | RŻ | 41 Pkt. | ||||||||||
Kreft Franciszek | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 46 40 | 1:00.67 59.04 | --.-- 1:01.70 | 109% | RŻ RŻ | 37 Pkt. 53 Pkt. |
|||||||||
Kurkowska Wiktoria | 07 : | 50 klasyczny | 11 | 1:02.72 | --.-- | RŻ | 96 Pkt. | ||||||||||
Landecka Magda | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 23 33 | 52.09 57.69 | 1:08.11 1:04.57 | 171% 125% | RŻ RŻ | 88 Pkt. 88 Pkt. |
|||||||||
Mec Maria | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 30 32 | 57.06 57.31 | --.-- 58.70 | 105% | RŻ RŻ | 67 Pkt. 89 Pkt. |
|||||||||
Rutkowski Konstanty | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 44 46 | 59.17 1:01.15 | 1:12.89 1:08.78 | 152% 127% | RŻ RŻ | 40 Pkt. 47 Pkt. |
|||||||||
Sabiniarz Mateusz | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 36 45 | 53.01 1:00.20 | 54.48 --.-- | 106% | RŻ RŻ | 55 Pkt. 50 Pkt. |
|||||||||
Stefański Jakub | 07 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 17 10 | 1:55.38 53.07 | --.-- 55.23 | 108% | RŻ RŻ | 59 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Witczak Alicja | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 35 31 | 1:01.08 57.00 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 55 Pkt. 91 Pkt. |
||||||||||
Ziembiński Michał | 07 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 18 15 | 2:03.36 1:00.37 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 48 Pkt. 73 Pkt. |
8 x 25 dowolny Mieszane | : | Lulkiewicz Zuzanna Bazylewicz Julia von Borzestowska Natalia Judzińska Julia | 08 08 08 08 | Drejza Filip Tomczyk Adrian Gumiński Witold Łuszczyński Krzysztof | 08 08 08 08 | 2 | 2:42.51 | |||
Całkiem 28 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 113,4% 0 nowy rekord(y), 26 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Judzińska Julia, 50 dowolny 41.83 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 07.05.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Borna Franciszek | 07 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | 6 2 | 38.27 1:32.36 | 37.99 1:31.83 | 99% 99% | 148 Pkt. 148 Pkt. |
||||||||||
Bruździak Martyna | 07 : | 50 dowolny | 1 | 38.50 | 38.45 | 100% | 219 Pkt. | ||||||||||
Cesarz Paulina | 07 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 5 9 | 1:47.39 1:50.43 | --.-- 1:50.87 | 101% | RŻ RŻ | 134 Pkt. 135 Pkt. |
|||||||||
Duszyca Martyna | 07 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 6 7 | 52.55 1:45.20 | 52.36 --.-- | 99% | RŻ | 164 Pkt. 156 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 6 4 | 40.23 44.56 | 39.89 44.39 | 98% 99% | 127 Pkt. 123 Pkt. |
||||||||||
Jarecki Cezary | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny | 14 12 | 43.30 1:40.08 | 42.91 --.-- | 98% | RŻ | 102 Pkt. 90 Pkt. |
|||||||||
Lewandowski Jan | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny | 8 5 | 40.01 1:30.89 | 39.24 1:30.87 | 96% 100% | 129 Pkt. 120 Pkt. |
||||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 1 1 | 34.98 39.73 | 34.83 43.98 | 99% 123% | RŻ | 194 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 21 11 | 45.17 46.73 | 45.31 47.43 | 101% 103% | RŻ RŻ | 90 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Pancewicz Witold | 07 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 2 2 | 1:23.05 49.40 | 1:24.73 47.95 | 104% 94% | RŻ | 158 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Przytarski Maksymilian | 07 : | 50 dowolny | 25 | 52.94 | 50.77 | 92% | 56 Pkt. | ||||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 3 6 | 1:34.80 45.61 | 1:33.69 44.81 | 98% 97% | 137 Pkt. 109 Pkt. |
||||||||||
Stadnik Aleksander | 07 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 8 8 | 1:35.38 51.36 | --.-- 49.03 | 91% | RŻ | 104 Pkt. 76 Pkt. |
|||||||||
Sudoł Jakub | 07 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 5 7 | 1:37.56 49.20 | 1:38.04 48.55 | 101% 97% | RŻ | 126 Pkt. 86 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 10 5 | 41.95 45.07 | 41.74 45.24 | 99% 101% | RŻ | 112 Pkt. 119 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Mazur Adam Borna Franciszek | 07 07 | Romaniuk Patryk Pancewicz Witold | 07 07 | 2 | 2:32.94 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Burzak Martyna Duszyca Martyna | 07 07 | Stepan Amelia Bruździak Martyna | 07 07 | 2 | 2:38.98 | |||
8 x 25 dowolny Mieszane | : | Lulkiewicz Zuzanna Bazylewicz Julia von Borzestowska Natalia Judzińska Julia | 08 08 08 08 | Drejza Filip Tomczyk Adrian Gumiński Witold Łuszczyński Krzysztof | 08 08 08 08 | 2 | 2:42.51 | |||
Całkiem 28 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,6% 0 nowy rekord(y), 11 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Łuszczyński Krzysztof, 50 grzbietowy 39.73 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 07.05.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bazylewicz Julia | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 18 21 | 49.93 53.64 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 100 Pkt. 109 Pkt. |
||||||||||
Burzyński Bartosz | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 26 28 | 47.34 53.14 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 78 Pkt. 73 Pkt. |
||||||||||
Cieślińska Gabriela | 09 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 13 9 | 25.36 26.27 | 34.79 31.54 | 188% 144% | RŻ RŻ | 73 Pkt. 97 Pkt. |
|||||||||
Denkiewicz Adam | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 33 27 | 50.70 53.13 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 63 Pkt. 73 Pkt. |
||||||||||
Jańczak Michał | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 7 20 | 40.90 49.32 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 121 Pkt. 91 Pkt. |
||||||||||
Kozaczek Ryszard | 09 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 4 11 | 20.82 24.35 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 84 Pkt. 77 Pkt. |
||||||||||
Król Tomasz | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 39 36 | 55.32 56.31 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 49 Pkt. 61 Pkt. |
||||||||||
Kunkel Mikołaj | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 49 43 | 1:02.05 59.94 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 34 Pkt. 50 Pkt. |
||||||||||
Kwiatkowski Aleksander | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 45 41 | 59.60 59.66 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 39 Pkt. 51 Pkt. |
||||||||||
Lulkiewicz Zuzanna | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 21 29 | 50.49 55.72 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 97 Pkt. 97 Pkt. |
||||||||||
Nowak Jakub | 09 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 13 14 | 22.51 24.48 | 31.92 29.10 | 201% 141% | RŻ RŻ | 66 Pkt. 75 Pkt. |
|||||||||
Pankiewicz Mateusz | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 23 18 | 45.93 48.69 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 85 Pkt. 95 Pkt. |
||||||||||
Quant Maja | 09 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 8 11 | 23.39 26.62 | 33.30 30.83 | 203% 134% | RŻ RŻ | 93 Pkt. 93 Pkt. |
|||||||||
Sadłowska Maja | 09 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 2 3 | 21.48 23.06 | 29.75 27.31 | 192% 140% | RŻ RŻ | 120 Pkt. 143 Pkt. |
|||||||||
Safranow Jędrzej | 09 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 1 13 | 19.80 24.44 | 27.12 28.93 | 188% 140% | RŻ RŻ | 98 Pkt. 76 Pkt. |
|||||||||
Sudoł Zofia | 09 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 5 5 | 22.91 25.11 | 41.34 34.66 | 326% 191% | RŻ RŻ | 99 Pkt. 111 Pkt. |
|||||||||
Trelka Zuzanna | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 27 24 | 55.20 54.26 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 74 Pkt. 105 Pkt. |
||||||||||
Zieliński Dawid | 09 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 15 20 | 22.72 26.13 | 44.85 34.91 | 390% 178% | RŻ RŻ | 64 Pkt. 62 Pkt. |
|||||||||
Żubrys Nina | 09 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 21 27 | 29.55 31.41 | 59.87 47.15 | 410% 225% | RŻ RŻ | 46 Pkt. 56 Pkt. |
8 x 25 dowolny Mieszane | : | Lulkiewicz Zuzanna Bazylewicz Julia von Borzestowska Natalia Judzińska Julia | 08 08 08 08 | Drejza Filip Tomczyk Adrian Gumiński Witold Łuszczyński Krzysztof | 08 08 08 08 | 2 | 2:42.51 | |||
Safranow Jędrzej Nowak Jakub Zieliński Dawid Kozaczek Ryszard | 09 09 09 09 | Sudoł Zofia Sadłowska Maja Cieślińska Gabriela Quant Maja | 09 09 09 09 | 1 | 3:03.81 | |||||
Całkiem 38 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 147,1% 0 nowy rekord(y), 38 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Żubrys Nina, 25 dowolny 29.55 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 07.05.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Biedziuk Olivia | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 33 36 | 45.65 36.43 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 12 Pkt. 36 Pkt. |
||||||||||
Burzak Henryk | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 35 36 | 32.93 30.94 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 21 Pkt. 37 Pkt. |
||||||||||
Dobrzyński Oliwier | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 44 43 | 41.97 36.22 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 10 Pkt. 23 Pkt. |
||||||||||
Gałecka Alicja | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 24 25 | 31.02 29.88 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 40 Pkt. 66 Pkt. |
||||||||||
Głuchowski Michał | 09 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 47 53 | 50.07 48.74 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 6 Pkt. 9 Pkt. |
||||||||||
Gumowski Bartosz | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 43 44 | 41.28 36.97 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 10 Pkt. 22 Pkt. |
||||||||||
Kaniewski Antoni | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 41 52 | 38.26 46.24 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 13 Pkt. 11 Pkt. |
||||||||||
Kasprzyk Mia | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 34 37 | 45.78 39.50 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 12 Pkt. 28 Pkt. |
||||||||||
Kosewski Mikołaj | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 48 49 | 1:01.92 40.42 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 3 Pkt. 16 Pkt. |
||||||||||
Kuliga Agnieszka | 09 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 28 34 | 33.97 34.35 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 30 Pkt. 43 Pkt. |
||||||||||
Lewandowska Alicja | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 29 33 | 37.75 33.67 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 22 Pkt. 46 Pkt. |
||||||||||
Pietruczuk Kacper | 09 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 33 30 | 32.48 29.84 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 22 Pkt. 41 Pkt. |
||||||||||
Pozlewicz Maciej | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 32 34 | 30.41 30.62 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 27 Pkt. 38 Pkt. |
||||||||||
Quant Leon | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 45 47 | 45.73 38.53 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 7 Pkt. 19 Pkt. |
||||||||||
Rzepka Krzysztof | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 46 42 | 46.86 36.06 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 7 Pkt. 23 Pkt. |
||||||||||
Talarczyk Jan | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 39 39 | 34.82 31.92 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 18 Pkt. 34 Pkt. |
||||||||||
Walczukiewicz Iga | 10 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 30 28 | 39.42 32.48 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 19 Pkt. 51 Pkt. |
Całkiem 34 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 34 nowy rekord życiowy(e) |