UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 22.04.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Giza Olga | 04 : | 100 motylkowy 100 zmienny | 2 1 | 1:16.30 1:16.80 | --.-- 1:20.22 | 109% | RŻ RŻ | 366 Pkt. 401 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 100 motylkowy 100 zmienny | 4 4 | 1:02.58 1:05.90 | 1:02.97 1:05.53 | 101% 99% | RŻ | 463 Pkt. 454 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 2 2 | 1:17.78 1:08.25 | 1:18.50 1:10.90 | 102% 108% | RŻ RŻ | 515 Pkt. 512 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 motylkowy 100 zmienny | 3 1 | 1:10.11 1:09.98 | 1:27.86 1:15.18 | 157% 115% | RŻ RŻ | 329 Pkt. 379 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 100 grzbietowy 100 motylkowy | 2 3 | 1:02.49 1:00.66 | 1:06.81 1:03.08 | 114% 108% | RŻ RŻ | 479 Pkt. 509 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 100 motylkowy 100 zmienny | 1 3 | 1:07.55 1:10.31 | 1:07.93 1:10.66 | 101% 101% | RŻ RŻ | 528 Pkt. 523 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 motylkowy 100 zmienny | 4 2 | 1:10.34 1:10.69 | 1:09.85 1:08.82 | 99% 95% | 326 Pkt. 368 Pkt. |
Całkiem 14 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 107,8% 0 nowy rekord(y), 11 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Hnatyk Damian, 100 motylkowy 1:10.11 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 22.04.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gwiazda Szymon | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 10 5 | 1:00.77 1:07.50 | 1:02.61 1:10.75 | 106% 110% | RŻ RŻ | 404 Pkt. 380 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Alicja | 01 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 3 5 | 1:12.08 1:29.95 | 1:11.86 1:39.87 | 99% 123% | RŻ | 352 Pkt. 333 Pkt. |
|||||||||
Wawrzyniak Robert | 01 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 8 6 | 59.81 1:10.71 | 1:01.01 1:12.47 | 104% 105% | RŻ RŻ | 424 Pkt. 321 Pkt. |
|||||||||
Żal Dominik | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 8 4 | 59.81 1:06.28 | 58.75 1:04.80 | 96% 96% | 424 Pkt. 402 Pkt. |
Całkiem 8 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,9% 0 nowy rekord(y), 5 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Łagownik Alicja, 100 klasyczny 1:29.95 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 22.04.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzeziński Dominik | 02 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 12 5 | 1:03.97 1:20.15 | 1:05.44 1:19.00 | 105% 97% | RŻ | 346 Pkt. 334 Pkt. |
|||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 14 8 | 1:10.13 1:19.34 | 1:06.44 1:15.12 | 90% 90% | 263 Pkt. 234 Pkt. |
||||||||||
Opała Krystian | 01 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 4 4 | 57.37 1:17.15 | 54.86 1:12.85 | 91% 89% | 480 Pkt. 374 Pkt. |
||||||||||
Somogyi Szymon | 01 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 15 7 | 1:10.68 1:17.86 | 1:05.64 1:13.66 | 86% 90% | 257 Pkt. 248 Pkt. |
||||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 4 6 | 1:25.26 1:31.59 | 1:25.20 1:32.18 | 100% 101% | RŻ | 268 Pkt. 236 Pkt. |
Całkiem 10 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 93,9% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Brzeziński Dominik, 100 dowolny 1:03.97 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 22.04.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Damian | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 5 3 | 1:09.65 1:19.71 | 1:10.01 1:19.97 | 101% 101% | RŻ RŻ | 268 Pkt. 231 Pkt. |
|||||||||
Cabańska Wiktoria | 04 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 7 7 | 1:10.76 1:42.07 | 1:11.28 1:35.92 | 101% 88% | RŻ | 372 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Gachewicz Miłosz | 04 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 2 3 | 1:03.05 1:09.19 | 1:01.91 1:09.21 | 96% 100% | RŻ | 362 Pkt. 343 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Julia | 05 : | 100 dowolny 100 zmienny | 1 1 | 1:06.07 1:17.20 | 1:04.76 1:16.88 | 96% 99% | 457 Pkt. 395 Pkt. |
||||||||||
Hnatyk Fabian | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 24 12 | 1:29.36 2:03.18 | 1:30.39 2:01.51 | 102% 97% | RŻ | 127 Pkt. 92 Pkt. |
|||||||||
Irek Michał | 05 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 11 14 | 1:46.63 1:30.30 | 1:59.72 1:32.88 | 126% 106% | RŻ RŻ | 141 Pkt. 176 Pkt. |
|||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 6 2 | 1:06.56 1:21.14 | 1:07.94 1:22.27 | 104% 103% | RŻ RŻ | 307 Pkt. 219 Pkt. |
|||||||||
Kolęda Maciej | 04 : | 100 motylkowy 100 zmienny | 6 7 | 1:17.32 1:16.77 | 1:16.28 1:16.68 | 97% 100% | 245 Pkt. 287 Pkt. |
||||||||||
Kreft Szymon | 05 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 9 11 | 1:26.48 1:28.65 | 1:23.55 1:32.42 | 93% 109% | RŻ | 181 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 5 8 | 1:05.74 1:18.39 | 1:04.65 1:21.65 | 97% 108% | RŻ | 319 Pkt. 235 Pkt. |
|||||||||
Markowska Marta | 04 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 13 3 | 1:14.77 1:29.79 | 1:18.82 1:29.64 | 111% 100% | RŻ | 315 Pkt. 334 Pkt. |
|||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 6 5 | 1:33.73 1:28.30 | 1:31.21 1:24.64 | 95% 92% | 294 Pkt. 236 Pkt. |
||||||||||
Różański Kamil | 05 : | 100 grzbietowy 100 motylkowy | 1 2 | 1:18.96 1:23.77 | 1:17.81 1:24.41 | 97% 102% | RŻ | 237 Pkt. 193 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 4 4 | 1:31.42 1:21.60 | 1:28.95 1:23.19 | 95% 104% | RŻ | 317 Pkt. 334 Pkt. |
|||||||||
Sypniewicz Igor | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 21 9 | 1:20.68 1:30.46 | 1:19.40 1:32.10 | 97% 104% | RŻ | 172 Pkt. 158 Pkt. |
|||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 4 3 | 1:05.64 1:19.87 | --.-- 1:22.64 | 107% | RŻ RŻ | 320 Pkt. 337 Pkt. |
|||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 1 1 | 1:05.68 1:12.10 | 1:05.59 1:12.28 | 100% 100% | RŻ | 465 Pkt. 444 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 4 10 | 1:21.92 1:18.49 | 1:20.75 1:19.49 | 97% 103% | RŻ | 312 Pkt. 268 Pkt. |
Całkiem 36 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,8% 0 nowy rekord(y), 19 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Irek Michał, 100 klasyczny 1:46.63 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 22.04.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 6 3 | 1:33.50 1:39.46 | 1:29.92 1:40.87 | 92% 103% | RŻ | 143 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Drózd Hanna | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 6 9 | 1:21.11 1:36.48 | 1:19.66 1:41.80 | 96% 111% | RŻ | 247 Pkt. 185 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 12 5 | 1:16.15 1:29.01 | 1:15.17 1:33.51 | 97% 110% | RŻ | 205 Pkt. 161 Pkt. |
|||||||||
Horbaczewski Grzegorz | 05 : | 100 motylkowy 100 zmienny | 6 15 | 1:33.35 1:30.59 | --.-- 1:37.82 | 117% | RŻ RŻ | 139 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Kotewicz Mateusz | 05 : | 100 dowolny 100 zmienny | 21 19 | 1:23.93 1:40.01 | 1:25.23 1:53.93 | 103% 130% | RŻ RŻ | 153 Pkt. 129 Pkt. |
|||||||||
Kubiak Kuba | 05 : | 100 dowolny | 14 | 1:17.32 | 1:19.80 | 107% | RŻ | 196 Pkt. | |||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 100 dowolny 100 zmienny | 2 2 | 1:11.81 1:23.04 | 1:11.75 1:27.09 | 100% 110% | RŻ | 245 Pkt. 227 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 16 13 | 1:20.52 1:37.64 | 1:22.07 1:36.45 | 104% 98% | RŻ | 173 Pkt. 125 Pkt. |
|||||||||
Sądej Zuzanna | 06 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 2 3 | 1:18.24 1:25.14 | 1:28.41 1:28.59 | 128% 108% | RŻ RŻ | 275 Pkt. 270 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowski Krystian | 05 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 6 17 | 1:38.64 1:34.67 | 1:36.73 1:30.26 | 96% 91% | 179 Pkt. 153 Pkt. |
||||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 5 1 | 1:09.65 1:24.63 | 1:23.26 1:23.12 | 143% 96% | RŻ | 268 Pkt. 283 Pkt. |
|||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 17 7 | 1:21.13 1:34.92 | 1:20.46 1:32.73 | 98% 95% | 169 Pkt. 132 Pkt. |
||||||||||
Wijatyk Aleksandra | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 11 7 | 1:23.94 1:36.88 | 1:20.75 1:37.67 | 93% 102% | RŻ | 223 Pkt. 266 Pkt. |
Całkiem 25 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,1% 0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Szpanowski Michał, 100 dowolny 1:09.65 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 22.04.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Ciekańska Magdalena | 07 : | 50 dowolny 100 zmienny | 4 19 | 39.73 1:48.01 | 39.73 1:51.28 | 100% 106% | RŻ | 200 Pkt. 144 Pkt. |
|||||||||
Mazur Adam | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 8 6 | 39.16 51.61 | 39.61 52.12 | 102% 102% | RŻ RŻ | 138 Pkt. 117 Pkt. |
Całkiem 4 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,5% 0 nowy rekord(y), 3 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Ciekańska Magdalena, 100 zmienny 1:48.01 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 22.04.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Borna Franciszek | 07 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 1 4 | 39.82 1:35.42 | 40.84 1:47.71 | 105% 127% | RŻ RŻ | 173 Pkt. 149 Pkt. |
|||||||||
Bruździak Martyna | 07 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 5 9 | 49.61 1:39.19 | 48.14 1:50.37 | 94% 124% | RŻ | 195 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Cesarz Paulina | 07 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 10 20 | 48.90 1:50.87 | 52.63 --.-- | 116% | RŻ RŻ | 144 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Duszyca Martyna | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 14 7 | 43.52 52.36 | 43.64 52.48 | 101% 100% | RŻ RŻ | 152 Pkt. 166 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 4 6 | 51.30 1:40.96 | 52.42 --.-- | 104% | RŻ RŻ | 119 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Janura Tymon | 08 : | 50 dowolny 100 zmienny | 5 8 | 40.14 1:43.50 | 38.28 --.-- | 91% | RŻ | 128 Pkt. 117 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Cezary | 07 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 9 15 | 52.42 1:48.27 | 53.38 --.-- | 104% | RŻ RŻ | 111 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Kurpiewski Maksymilian | 07 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 8 7 | 52.10 1:40.36 | 55.23 1:48.82 | 112% 118% | RŻ RŻ | 113 Pkt. 128 Pkt. |
|||||||||
Lewandowski Jan | 07 : | 50 dowolny 100 zmienny | 13 16 | 40.92 1:49.76 | 39.24 --.-- | 92% | RŻ | 121 Pkt. 98 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 50 dowolny 100 zmienny | 1 3 | 35.52 1:35.10 | 34.83 --.-- | 96% | RŻ | 185 Pkt. 151 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 50 dowolny 100 zmienny | 17 16 | 46.54 1:51.22 | 45.31 --.-- | 95% | RŻ | 82 Pkt. 94 Pkt. |
|||||||||
Pancewicz Witold | 07 : | 50 dowolny 100 zmienny | 5 5 | 37.30 1:37.24 | 36.29 --.-- | 95% | RŻ | 160 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 2 3 | 41.95 50.64 | 45.39 50.52 | 117% 100% | RŻ | 148 Pkt. 123 Pkt. |
|||||||||
Sędzikowski Kamil | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 21 13 | 47.69 1:01.35 | 48.23 1:01.11 | 102% 99% | RŻ | 76 Pkt. 69 Pkt. |
|||||||||
Stadnik Aleksander | 07 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 8 9 | 45.98 1:40.64 | 47.83 1:54.02 | 108% 128% | RŻ RŻ | 112 Pkt. 127 Pkt. |
|||||||||
Staniszewska Weronika | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 27 14 | 52.57 1:03.84 | 56.33 1:08.34 | 115% 115% | RŻ RŻ | 86 Pkt. 91 Pkt. |
|||||||||
Sudoł Jakub | 07 : | 50 dowolny 100 zmienny | 14 12 | 41.00 1:42.33 | 40.71 1:52.08 | 99% 120% | RŻ | 120 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 2 3 | 45.24 51.22 | 47.48 54.24 | 110% 112% | RŻ RŻ | 118 Pkt. 119 Pkt. |
|||||||||
Wabia Krystian | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 22 14 | 44.02 58.40 | 41.62 55.46 | 89% 90% | 97 Pkt. 80 Pkt. |
||||||||||
Wróblewski Maksymilian | 07 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 13 18 | 57.51 1:54.79 | 1:00.45 --.-- | 110% | RŻ RŻ | 84 Pkt. 85 Pkt. |
Całkiem 40 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,7% 0 nowy rekord(y), 29 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Stadnik Aleksander, 100 zmienny 1:40.64 |