UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Juniorów 2017 | Gdańsk 26.03.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bednarski Mateusz | 01 : | 400 dowolny 50 grzbietowy | 6 6 | 4:46.07 33.55 | --.-- 33.10 | 97% | RŻ | 408 Pkt. 290 Pkt. |
|||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 50 grzbietowy 200 klasyczny | 4 3 | 32.20 3:08.25 | 30.39 3:04.44 | 89% 96% | 506 Pkt. 365 Pkt. |
||||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 400 dowolny 50 grzbietowy | 1 1 | 4:23.78 28.97 | 4:26.20 28.43 | 102% 96% | RŻ | 520 Pkt. 451 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 50 grzbietowy 200 zmienny | 1 1 | 30.29 2:23.93 | 29.97 2:20.65 | 98% 95% | 608 Pkt. 606 Pkt. |
||||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 400 dowolny 50 grzbietowy | 4 4 | 4:41.52 31.53 | 4:55.63 30.99 | 110% 97% | RŻ | 428 Pkt. 349 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 50 motylkowy 200 zmienny | 2 1 | 28.10 2:13.35 | 28.07 2:09.61 | 100% 94% | 466 Pkt. 555 Pkt. |
||||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 400 dowolny 50 motylkowy | 7 9 | 4:52.03 31.14 | 7:17.78 29.53 | 225% 90% | RŻ | 383 Pkt. 343 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 50 grzbietowy 200 zmienny | 5 5 | 32.23 2:44.66 | 31.68 2:37.62 | 97% 92% | 505 Pkt. 405 Pkt. |
||||||||||
Morawska Nina | 01 : | 50 motylkowy 200 zmienny | 7 3 | 33.62 2:39.49 | 32.64 2:36.97 | 94% 97% | 381 Pkt. 446 Pkt. |
||||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 400 dowolny 50 motylkowy | 2 1 | 4:35.12 30.67 | 4:22.08 29.95 | 91% 95% | 619 Pkt. 502 Pkt. |
Całkiem 20 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,8% 0 nowy rekord(y), 4 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Karmelitow Aleksander, 400 dowolny 4:52.03 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Juniorów 2017 | Gdańsk 26.03.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gwiazda Szymon | 02 : | 400 dowolny 200 zmienny | 5 4 | 5:03.74 2:39.00 | 6:09.71 2:45.42 | 148% 108% | RŻ RŻ | 341 Pkt. 327 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Alicja | 01 : | 400 dowolny 200 klasyczny | 2 4 | 5:35.80 3:12.69 | 5:29.52 3:31.17 | 96% 120% | RŻ | 340 Pkt. 340 Pkt. |
|||||||||
Masłyk Jakub | 02 : | 400 dowolny 50 grzbietowy | 6 6 | 5:09.26 35.42 | 5:14.44 41.66 | 103% 138% | RŻ RŻ | 323 Pkt. 246 Pkt. |
|||||||||
Sowiak Julia | 01 : | 50 grzbietowy 200 klasyczny | 10 5 | 40.86 3:37.03 | 40.45 3:22.36 | 98% 87% | 247 Pkt. 238 Pkt. |
||||||||||
Wawrzyniak Robert | 01 : | 400 dowolny 50 grzbietowy | 8 5 | 4:54.55 32.85 | 5:06.40 --.-- | 108% | RŻ RŻ | 374 Pkt. 309 Pkt. |
|||||||||
Żal Dominik | 02 : | 400 dowolny 50 grzbietowy | 4 4 | 4:50.47 31.24 | 4:49.34 32.54 | 99% 108% | RŻ | 390 Pkt. 359 Pkt. |
|||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 50 grzbietowy 200 zmienny | 5 7 | 33.76 2:55.89 | 37.25 2:39.40 | 122% 82% | RŻ | 285 Pkt. 242 Pkt. |
Całkiem 14 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,4% 0 nowy rekord(y), 9 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Gwiazda Szymon, 400 dowolny 5:03.74 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Juniorów 2017 | Gdańsk 26.03.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Ajtel Jakub | 03 : | 50 grzbietowy 200 klasyczny | 19 7 | 46.09 4:03.64 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 112 Pkt. 120 Pkt. |
||||||||||
Dombek Maksymilian | 02 : | 50 grzbietowy 200 klasyczny | 7 5 | 37.91 3:12.99 | 38.78 2:59.78 | 105% 87% | RŻ | 201 Pkt. 243 Pkt. |
|||||||||
Kreft Patrycja | 03 : | 50 grzbietowy 200 zmienny | 10 7 | 35.71 2:58.44 | 34.56 2:51.26 | 94% 92% | 371 Pkt. 318 Pkt. |
||||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 50 grzbietowy | 8 | 34.94 | 36.63 | 110% | RŻ | 257 Pkt. | |||||||||
Ładkowski Jakub | 02 : | 200 klasyczny | 8 | 3:49.96 | 4:03.38 | 112% | RŻ | 143 Pkt. | |||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 200 klasyczny 50 motylkowy | 6 17 | 3:46.25 42.45 | 3:41.98 41.69 | 96% 96% | 151 Pkt. 135 Pkt. |
||||||||||
Müller Izabella | 02 : | 200 klasyczny | 4 | 4:45.30 | --.-- | RŻ | 104 Pkt. | ||||||||||
Opała Krystian | 01 : | 400 dowolny 50 grzbietowy | 5 2 | 4:43.46 31.30 | 4:15.13 31.19 | 81% 99% | 419 Pkt. 357 Pkt. |
||||||||||
Somogyi Szymon | 01 : | 50 grzbietowy 200 zmienny | 9 4 | 35.09 2:53.08 | 34.76 2:46.98 | 98% 93% | 253 Pkt. 254 Pkt. |
||||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 50 grzbietowy 200 zmienny | 8 5 | 39.76 3:17.47 | 39.52 3:16.20 | 99% 99% | 269 Pkt. 235 Pkt. |
Całkiem 17 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 97,7% 0 nowy rekord(y), 6 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Ładkowski Jakub, 200 klasyczny 3:49.96 |