UKS Dwójka Morena Gdańsk XXVI Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 10./11.12.2016 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bednarski Mateusz | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | 5 5 2 2 | 28.74 1:02.20 1:13.35 1:10.22 | 28.25 1:00.69 1:13.27 1:10.66 | 97% 95% 100% 101% | RŻ | 350 Pkt. 377 Pkt. 296 Pkt. 375 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 100 zmienny | 4 6 ZSZ 3 5 | 31.54 1:11.57 35.05 1:14.96 1:20.78 | 32.24 1:13.74 34.77 1:14.67 1:19.76 | 104% 106% 98% 99% 97% | RŻ RŻ | 400 Pkt. 359 Pkt. 392 Pkt. 395 Pkt. 345 Pkt. |
|||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | 1 3 1 1 | 29.61 1:05.04 1:08.48 1:12.59 | 28.46 1:05.64 1:06.01 1:10.99 | 92% 102% 93% 96% | RŻ | 483 Pkt. 479 Pkt. 518 Pkt. 475 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | ZSZ ZSZ 1 1 1 2 | 26.94 28.43 1:01.34 2:11.69 1:02.97 2:17.96 | 27.06 28.61 1:01.52 2:11.74 1:04.53 2:35.81 | 101% 101% 101% 100% 105% 128% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 425 Pkt. 477 Pkt. 507 Pkt. 516 Pkt. 455 Pkt. 501 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | 1 1 1 1 | 28.70 1:01.56 1:10.28 1:15.18 | 28.44 1:02.49 1:11.61 1:16.40 | 98% 103% 104% 103% | RŻ RŻ RŻ | 351 Pkt. 389 Pkt. 337 Pkt. 305 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 zmienny 100 zmienny | 1 1 1 1 | 25.57 55.41 2:14.16 1:03.14 | 25.90 56.47 2:17.84 1:02.56 | 103% 104% 106% 98% | RŻ RŻ RŻ | 497 Pkt. 533 Pkt. 545 Pkt. 516 Pkt. |
|||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 100 motylkowy | 6 3 1 2 | 1:04.65 1:15.67 1:19.19 1:09.87 | 1:02.91 1:17.73 1:23.68 1:07.92 | 95% 106% 112% 94% | RŻ RŻ | 335 Pkt. 270 Pkt. 346 Pkt. 333 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 2 1 2 2 | 30.00 1:03.89 1:09.93 1:15.03 | 29.25 1:03.01 1:07.72 1:16.76 | 95% 97% 94% 105% | RŻ | 464 Pkt. 505 Pkt. 487 Pkt. 385 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny 100 zmienny | ZSZ 2 1 1 2 | 30.23 1:04.97 1:14.83 2:41.63 1:15.54 | 29.44 1:03.42 1:11.26 2:36.97 1:12.78 | 95% 95% 91% 94% 93% | 454 Pkt. 481 Pkt. 388 Pkt. 428 Pkt. 422 Pkt. |
||||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 zmienny 100 zmienny | 2 2 2 4 | 30.87 1:08.58 2:45.28 1:17.28 | 30.91 1:07.40 2:46.29 1:17.41 | 100% 97% 101% 100% | RŻ RŻ RŻ | 426 Pkt. 409 Pkt. 400 Pkt. 394 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 dowolny | 2 | 1:02.64 | 1:00.31 | 93% | 369 Pkt. | ||||||||||
Somogyi Szymon | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | 7 7 4 3 | 30.46 1:08.22 1:18.34 1:19.35 | 30.06 1:05.64 1:13.66 1:14.66 | 97% 93% 88% 89% | 294 Pkt. 285 Pkt. 243 Pkt. 260 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Gumiński Igor Żal Dominik | 02 02 | Wawrzyniak Robert Jarecki Aleksander | 01 02 | 2 | 1:46.24 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Morawska Nina Beszterda Eliza | 01 03 | Łuszczyńska Natalia Ciostek Anastazja | 01 01 | 1 | 2:01.44 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Woźnica Milena Cabańska Wiktoria | 04 04 | Herasimowicz Julia Paluszkiewicz Magdalena | 05 04 | 1 | 2:04.72 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Gumiński Igor Jarecki Aleksander | 02 02 | Karmelitow Aleksander Hnatyk Damian | 01 03 | 2 | 1:58.86 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Beszterda Eliza Ciostek Anastazja | 03 01 | Morawska Nina Łuszczyńska Natalia | 01 01 | 1 | 2:18.35 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Woźnica Milena Starke Martyna | 04 04 | Herasimowicz Julia Paluszkiewicz Magdalena | 05 04 | 2 | 2:20.63 | |||
Całkiem 49 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,2% 0 nowy rekord(y), 22 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Gumiński Igor, 200 zmienny 2:17.96 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk XXVI Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 10./11.12.2016 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gałecki Maksymilian | 04 : | 50 dowolny | 25 | 40.81 | --.-- | RŻ | 122 Pkt. | ||||||||||
Goć Jakub | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny | 4 7 2 | 34.09 1:14.60 2:40.96 | 34.75 1:17.36 2:47.39 | 104% 108% 108% | RŻ RŻ RŻ | 209 Pkt. 218 Pkt. 235 Pkt. |
|||||||||
Gwiazda Szymon | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 4 6 4 4 | 28.01 1:02.61 2:22.93 1:10.75 | 30.08 1:04.58 2:33.11 1:14.84 | 115% 106% 115% 112% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 378 Pkt. 369 Pkt. 336 Pkt. 330 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 50 dowolny 200 dowolny | 3 1 | 33.49 2:36.08 | 32.07 2:30.71 | 92% 93% | 334 Pkt. 357 Pkt. |
||||||||||
Kreft Patrycja | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 5 5 4 3 | 32.19 1:09.20 1:15.06 2:42.76 | 31.55 1:07.88 1:13.39 2:37.22 | 96% 96% 96% 93% | 376 Pkt. 398 Pkt. 394 Pkt. 393 Pkt. |
||||||||||
Maciąga Miłosz | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny | 9 9 | 30.22 1:09.18 | 32.06 1:09.77 | 113% 102% | RŻ RŻ | 301 Pkt. 274 Pkt. |
|||||||||
Masłyk Jakub | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 7 7 5 7 | 29.16 1:04.61 2:29.73 1:19.13 | 31.38 1:08.93 2:34.95 1:26.93 | 116% 114% 107% 121% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 335 Pkt. 336 Pkt. 292 Pkt. 236 Pkt. |
|||||||||
Sowiak Julia | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 klasyczny | 4 4 2 1 | 35.41 1:16.49 2:44.08 3:29.96 | 33.77 1:15.25 2:39.61 3:22.36 | 91% 97% 95% 93% | 282 Pkt. 294 Pkt. 307 Pkt. 263 Pkt. |
||||||||||
Wawrzyniak Robert | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 zmienny | 4 4 2 2 | 27.76 1:01.01 2:15.17 2:42.50 | 28.16 1:02.00 2:17.98 2:53.17 | 103% 103% 104% 114% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 388 Pkt. 399 Pkt. 397 Pkt. 307 Pkt. |
|||||||||
Żal Dominik | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 3 3 2 2 | 27.08 58.75 2:13.62 1:04.80 | 29.13 1:02.57 2:19.66 1:10.81 | 116% 113% 109% 119% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 418 Pkt. 447 Pkt. 411 Pkt. 430 Pkt. |
|||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 5 5 3 6 | 28.25 1:01.83 2:18.45 1:12.54 | 30.61 1:03.23 2:22.18 1:13.96 | 117% 105% 105% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 368 Pkt. 383 Pkt. 369 Pkt. 306 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Gumiński Igor Żal Dominik | 02 02 | Wawrzyniak Robert Jarecki Aleksander | 01 02 | 2 | 1:46.24 | |||
Całkiem 36 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,4% 0 nowy rekord(y), 26 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Masłyk Jakub, 100 grzbietowy 1:19.13 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk XXVI Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 10./11.12.2016 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Ajtel Jakub | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny | 7 10 | 39.36 1:27.26 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 136 Pkt. 136 Pkt. |
||||||||||
Dereń Urszula | 02 : | 50 dowolny | 2 | 35.71 | 34.80 | 95% | 275 Pkt. | ||||||||||
Dobkowski Artur | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 zmienny | 8 8 4 | 31.80 1:13.24 1:22.55 | 30.66 1:10.63 1:21.93 | 93% 93% 99% | 258 Pkt. 231 Pkt. 231 Pkt. |
||||||||||
Dombek Maksymilian | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 zmienny | 8 8 3 | 29.50 1:06.82 1:18.43 | 30.37 1:09.08 1:19.23 | 106% 107% 102% | RŻ RŻ RŻ | 323 Pkt. 304 Pkt. 269 Pkt. |
|||||||||
Kaślewicz Alicja | 04 : | 50 dowolny | 24 | 56.93 | --.-- | RŻ | 68 Pkt. | ||||||||||
Ładkowski Jakub | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 13 12 3 4 | 35.67 1:25.22 1:48.45 4:03.38 | 37.78 1:24.98 1:55.91 4:06.83 | 112% 99% 114% 103% | RŻ RŻ RŻ | 183 Pkt. 146 Pkt. 134 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny | 6 9 | 35.57 1:23.18 | 35.64 1:24.17 | 100% 102% | RŻ RŻ | 184 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Liczmański Kamil | 03 : | 100 dowolny | 11 | 1:51.04 | --.-- | RŻ | 66 Pkt. | ||||||||||
Müller Izabella | 02 : | 50 dowolny | 3 | 58.30 | --.-- | RŻ | 63 Pkt. | ||||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 50 dowolny 200 zmienny 100 zmienny | 6 4 8 | 38.09 3:34.16 1:37.61 | 36.20 3:25.41 1:38.47 | 90% 92% 102% | RŻ | 227 Pkt. 184 Pkt. 195 Pkt. |
|||||||||
Myślińska Maria | 04 : | 50 dowolny | 23 | 49.16 | --.-- | RŻ | 105 Pkt. | ||||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 zmienny | 9 6 4 7 | 1:32.11 1:34.94 3:11.00 1:36.54 | 1:21.53 1:25.16 2:58.70 1:31.87 | 78% 80% 88% 91% | 168 Pkt. 194 Pkt. 243 Pkt. 202 Pkt. |
||||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 zmienny | 2 3 2 4 | 1:20.63 1:28.46 3:03.75 1:33.16 | 1:19.94 1:25.20 3:01.65 1:32.18 | 98% 93% 98% 98% | 251 Pkt. 240 Pkt. 273 Pkt. 225 Pkt. |
||||||||||
Tomaszewicz Jan | 03 : | 50 dowolny | 8 | 47.07 | --.-- | RŻ | 79 Pkt. |
Całkiem 31 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 97,8% 0 nowy rekord(y), 16 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Ładkowski Jakub, 100 klasyczny 1:48.45 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk XXVI Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 10./11.12.2016 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Damian | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 12 9 7 4 | 32.95 1:11.68 2:33.90 1:22.49 | 33.83 1:13.28 2:39.16 1:23.53 | 105% 105% 107% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 232 Pkt. 246 Pkt. 269 Pkt. 208 Pkt. |
|||||||||
Cabańska Wiktoria | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 7 4 7 8 | 32.99 1:11.43 1:25.02 1:36.46 | 32.55 1:11.58 1:25.16 1:39.18 | 97% 100% 100% 106% | RŻ RŻ RŻ | 349 Pkt. 362 Pkt. 271 Pkt. 270 Pkt. |
|||||||||
Gachewicz Miłosz | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 motylkowy | 2 2 3 | 29.35 1:04.90 1:14.64 | 30.40 1:06.92 1:15.00 | 107% 106% 101% | RŻ RŻ RŻ | 328 Pkt. 332 Pkt. 273 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Julia | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 zmienny | 3 1 1 3 | 31.01 1:07.74 2:25.41 2:46.82 | 30.76 1:06.47 2:28.42 2:42.43 | 98% 96% 104% 95% | RŻ | 420 Pkt. 424 Pkt. 442 Pkt. 389 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Fabian | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy | 26 29 15 | 42.77 1:36.72 1:53.33 | 40.47 1:37.67 1:49.80 | 90% 102% 94% | RŻ | 106 Pkt. 100 Pkt. 80 Pkt. |
|||||||||
Irek Michał | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy | 23 28 14 | 37.47 1:26.02 1:40.77 | 40.55 1:27.18 1:38.35 | 117% 103% 95% | RŻ RŻ | 158 Pkt. 142 Pkt. 114 Pkt. |
|||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 10 7 3 7 | 32.05 1:09.92 1:22.27 1:30.25 | 31.78 1:10.15 1:25.67 1:31.23 | 98% 101% 108% 102% | RŻ RŻ RŻ | 252 Pkt. 265 Pkt. 210 Pkt. 154 Pkt. |
|||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 9 7 5 4 | 1:14.84 3:02.83 1:32.00 3:15.47 | 1:17.33 3:12.83 1:31.90 3:19.56 | 107% 111% 100% 104% | RŻ RŻ RŻ | 314 Pkt. 277 Pkt. 311 Pkt. 326 Pkt. |
|||||||||
Kolęda Maciej | 04 : | 100 dowolny 100 klasyczny 200 zmienny 100 zmienny | 12 6 10 2 | 1:12.11 1:28.50 2:53.67 1:19.35 | 1:11.08 1:28.88 2:52.16 1:20.29 | 97% 101% 98% 102% | RŻ RŻ | 242 Pkt. 248 Pkt. 251 Pkt. 260 Pkt. |
|||||||||
Kreft Szymon | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 grzbietowy | 17 20 5 | 34.41 1:16.39 3:04.51 | 35.68 1:18.58 3:11.34 | 108% 106% 108% | RŻ RŻ RŻ | 204 Pkt. 203 Pkt. 187 Pkt. |
|||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 7 5 5 5 | 31.18 1:08.62 2:26.87 1:24.01 | 30.83 1:07.54 --.-- 1:25.54 | 98% 97% 104% | RŻ RŻ | 274 Pkt. 280 Pkt. 309 Pkt. 197 Pkt. |
|||||||||
Markowska Marta | 04 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 6 6 6 6 | 1:24.38 3:01.88 1:33.17 3:17.66 | 1:24.01 3:02.57 1:32.30 3:21.85 | 99% 101% 98% 104% | RŻ RŻ | 277 Pkt. 281 Pkt. 299 Pkt. 315 Pkt. |
|||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 8 7 9 5 | 33.65 1:11.97 1:27.60 1:30.68 | 32.70 1:13.78 1:26.30 1:31.24 | 94% 105% 97% 101% | RŻ RŻ | 329 Pkt. 353 Pkt. 247 Pkt. 218 Pkt. |
|||||||||
Różański Kamil | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 motylkowy | 18 17 8 | 34.94 1:15.30 1:30.39 | 34.92 1:16.02 1:50.16 | 100% 102% 149% | RŻ RŻ | 194 Pkt. 212 Pkt. 153 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 zmienny | 14 13 9 14 | 33.37 1:12.96 2:34.80 3:01.39 | 33.23 1:12.01 --.-- 3:00.23 | 99% 97% 99% | RŻ | 223 Pkt. 233 Pkt. 264 Pkt. 220 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 8 2 4 3 | 1:13.31 2:37.87 1:30.45 3:14.55 | 1:15.59 3:04.50 1:30.32 3:12.50 | 106% 137% 100% 98% | RŻ RŻ | 334 Pkt. 345 Pkt. 327 Pkt. 330 Pkt. |
|||||||||
Sypniewicz Igor | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 zmienny | 24 9 6 9 | 1:20.14 1:32.91 3:21.44 1:35.00 | 1:22.22 1:33.57 3:17.81 1:48.10 | 105% 101% 96% 129% | RŻ RŻ RŻ | 176 Pkt. 145 Pkt. 144 Pkt. 151 Pkt. |
|||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | ZSZ ZSZ 3 3 3 5 | 30.64 35.34 2:49.84 1:22.64 2:58.38 2:46.75 | 30.92 35.18 2:49.14 1:23.46 2:59.40 2:49.12 | 102% 99% 99% 102% 101% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 289 Pkt. 248 Pkt. 240 Pkt. 304 Pkt. 308 Pkt. 284 Pkt. |
|||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 zmienny | ZSZ 3 ZSZ 2 2 3 | 30.92 1:08.90 34.91 1:13.66 2:37.36 1:17.16 | 30.67 1:08.26 34.50 1:14.17 2:36.96 1:19.16 | 98% 98% 98% 101% 99% 105% | RŻ RŻ | 424 Pkt. 403 Pkt. 397 Pkt. 416 Pkt. 434 Pkt. 396 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny 100 zmienny | 1 2 8 3 | 1:22.20 2:57.50 2:50.06 1:19.49 | 1:22.45 2:56.46 2:51.89 1:21.28 | 101% 99% 102% 105% | RŻ RŻ RŻ | 309 Pkt. 312 Pkt. 267 Pkt. 258 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Wolski Kuba Kalafarski Mateusz | 04 04 | Gachewicz Miłosz Lewandowski Bartosz | 04 04 | 2 | 2:00.52 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Woźnica Milena Cabańska Wiktoria | 04 04 | Herasimowicz Julia Paluszkiewicz Magdalena | 05 04 | 1 | 2:04.72 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Wolski Kuba Zawadzki Błażej | 04 04 | Gachewicz Miłosz Lewandowski Bartosz | 04 04 | 1 | 2:16.96 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Woźnica Milena Starke Martyna | 04 04 | Herasimowicz Julia Paluszkiewicz Magdalena | 05 04 | 2 | 2:20.63 | |||
Całkiem 79 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,7% 0 nowy rekord(y), 48 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Różański Kamil, 100 motylkowy 1:30.39 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk XXVI Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 10./11.12.2016 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 39.18 1:40.20 1:41.70 3:38.57 | 38.98 1:42.64 1:46.82 --.-- | 99% 105% 110% | RŻ RŻ RŻ | 138 Pkt. 116 Pkt. 163 Pkt. 167 Pkt. |
||||||||||
Drózd Hanna | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | 15 16 15 8 | 37.95 1:23.60 1:41.80 1:38.31 | 37.89 1:21.99 --.-- 1:41.93 | 100% 96% 108% | RŻ RŻ | 229 Pkt. 225 Pkt. 157 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 21 18 8 9 | 35.80 1:15.90 1:32.17 1:35.72 | 36.01 1:16.41 1:30.21 1:37.70 | 101% 101% 96% 104% | RŻ RŻ RŻ | 181 Pkt. 207 Pkt. 149 Pkt. 129 Pkt. |
|||||||||
Kępińska Karolina | 05 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 14 10 17 15 | 1:40.79 3:31.49 1:52.04 3:54.45 | 1:41.09 --.-- 1:50.16 --.-- | 101% 97% | RŻ RŻ RŻ | 162 Pkt. 179 Pkt. 172 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 22 26 13 13 | 36.36 1:22.07 1:40.17 1:49.49 | 38.05 1:22.95 1:46.09 1:48.50 | 110% 102% 112% 98% | RŻ RŻ RŻ | 173 Pkt. 164 Pkt. 116 Pkt. 86 Pkt. |
|||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 24 25 10 15 | 38.44 1:21.93 1:40.54 3:22.84 | 39.60 1:22.95 --.-- 3:27.61 | 106% 103% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 146 Pkt. 165 Pkt. 111 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Wijatyk Aleksandra | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 19 19 16 13 | 39.13 1:27.46 1:46.37 3:41.80 | 43.66 1:28.12 1:44.10 --.-- | 124% 102% 96% | RŻ RŻ RŻ | 209 Pkt. 197 Pkt. 201 Pkt. 223 Pkt. |
Całkiem 28 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,7% 0 nowy rekord(y), 21 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Wijatyk Aleksandra, 50 dowolny 39.13 |