UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrz. Młodzików-13 lat | Gorzów Wlkp. 18./19.06.2016 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname Bąk Victoria | YOB 03 : | Dystans,Styl 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | Pl. 69 63 45 56 | Time 1:15.31 5:49.63 1:30.44 3:08.79 | Round | Old PB. 1:11.36 5:40.85 1:29.89 3:02.19 | Diff. 90% 95% 99% 93% | 310 Pkt. 301 Pkt. 220 Pkt. 268 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 zmienny | ZSZ 9 22 42 38 | 36.98 1:14.67 2:44.70 1:33.26 2:54.49 | 35.75 1:15.08 2:40.57 1:35.51 2:57.26 | 93% 101% 95% 105% 103% | RŻ RŻ RŻ | 334 Pkt. 400 Pkt. 379 Pkt. 298 Pkt. 340 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 21 20 21 36 | 1:23.68 3:01.99 1:14.80 2:43.83 | 1:23.85 3:02.95 1:17.28 2:40.97 | 100% 101% 107% 97% | RŻ RŻ RŻ | 293 Pkt. 290 Pkt. 271 Pkt. 299 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy | 96 61 57 50 | 1:17.36 1:25.38 3:06.40 1:23.37 | 1:17.60 1:29.22 3:18.45 1:24.19 | 101% 109% 113% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 196 Pkt. 188 Pkt. 184 Pkt. 196 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 28 20 23 32 | 1:05.29 4:55.63 1:14.58 2:43.01 | 1:06.54 5:27.60 1:18.40 2:49.09 | 104% 123% 111% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 326 Pkt. 370 Pkt. 282 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
Kalkowski Mikołaj | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 103 70 63 67 | 1:25.55 1:38.22 3:23.96 1:44.73 | 1:25.37 1:36.83 3:29.52 1:47.84 | 100% 97% 106% 106% | RŻ RŻ | 144 Pkt. 123 Pkt. 140 Pkt. 149 Pkt. |
|||||||||
Kreft Patrycja | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 400 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | ZSZ 25 20 ZSZ 6 9 | 31.58 1:07.88 5:10.55 34.59 1:13.39 2:37.22 | 31.55 1:08.32 5:15.77 34.56 1:14.27 2:39.51 | 100% 101% 103% 100% 102% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 398 Pkt. 424 Pkt. 430 Pkt. 408 Pkt. 421 Pkt. 436 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 69 61 70 47 | 1:37.27 3:18.26 1:45.73 3:42.41 | 1:34.96 3:23.48 1:43.81 3:41.98 | 95% 105% 96% 100% | RŻ | 127 Pkt. 153 Pkt. 145 Pkt. 158 Pkt. |
|||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy | 61 63 44 47 | 1:33.58 1:44.23 3:40.83 1:35.13 | --.-- 1:47.95 3:51.59 1:34.25 | 107% 110% 98% | RŻ RŻ RŻ | 203 Pkt. 214 Pkt. 226 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 86 53 47 68 | 1:21.73 1:28.83 3:02.72 1:51.04 | 1:21.53 1:25.16 2:58.70 1:47.28 | 100% 92% 96% 93% | 243 Pkt. 237 Pkt. 277 Pkt. 177 Pkt. |
||||||||||
Sawicki Oskar | 03 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 48 59 20 18 | 1:07.85 5:24.41 1:23.56 3:01.38 | 1:09.38 5:27.89 1:27.17 3:05.53 | 105% 102% 109% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 290 Pkt. 280 Pkt. 294 Pkt. 293 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 11 19 16 29 | 1:02.04 4:55.19 1:13.33 2:41.91 | 1:06.73 5:19.93 1:20.00 2:51.01 | 116% 117% 119% 112% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 380 Pkt. 371 Pkt. 288 Pkt. 310 Pkt. |
|||||||||
Urban Karolina | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | ZSZ 2 1 4 2 | 28.06 1:01.66 4:42.14 1:11.21 1:07.22 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 568 Pkt. 566 Pkt. 574 Pkt. 461 Pkt. 536 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Kreft Patrycja Goć Jakub | 03 03 | Bąk Victoria Beszterda Eliza | 03 03 | 41 | 2:12.25 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Urban Karolina Hnatyk Damian | 03 03 | Chrzanowski Jan Sokołowski Fabian | 03 03 | 3 | 1:54.54 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Beszterda Eliza Sawicki Oskar | 03 03 | Goć Jakub Hnatyk Damian | 03 03 | 30 | 2:21.72 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Kreft Patrycja Chrzanowski Jan | 03 03 | Urban Karolina Sokołowski Fabian | 03 03 | 6 | 2:08.51 | |||
Całkiem 56 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,6% 0 nowy rekord(y), 37 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Hnatyk Damian, 400 dowolny 4:55.63 |