UKS Dwójka Morena Gdańsk Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 28.11.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gumiński Igor | 02 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 4 4 | 1:07.72 1:22.33 | 1:07.92 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 377 Pkt. 308 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 2 2 | 1:09.57 1:12.23 | 1:11.90 1:13.34 | 107% 103% | RŻ RŻ | 494 Pkt. 483 Pkt. |
|||||||||
Kreft Patrycja | 03 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 1 1 | 1:17.20 1:21.05 | 1:17.26 1:30.44 | 100% 125% | RŻ RŻ | 362 Pkt. 342 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 100 dowolny 100 zmienny | 3 1 | 1:02.54 1:10.66 | 1:01.59 1:12.22 | 97% 104% | RŻ | 542 Pkt. 516 Pkt. |
Całkiem 8 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,6% 0 nowy rekord(y), 7 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kreft Patrycja, 100 zmienny 1:21.05 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 28.11.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Damian | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 7 4 | 35.88 46.10 | 35.21 44.63 | 96% 94% | 180 Pkt. 164 Pkt. |
Całkiem 2 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 95,0% 0 nowy rekord(y), 0 nowy rekord życiowy(e) |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 28.11.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Duzowska Martyna | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 2 1 | 39.53 45.62 | 39.23 46.35 | 98% 103% | RŻ | 203 Pkt. 251 Pkt. |
Całkiem 2 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,5% 0 nowy rekord(y), 1 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Duzowska Martyna, 50 klasyczny 45.62 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 28.11.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Boryczko Alicja | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 30 24 | 52.99 1:04.86 | 55.22 --.-- | 109% | RŻ RŻ | 84 Pkt. 87 Pkt. |
|||||||||
Burzak Martyna | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 2 1 | 39.25 42.97 | 37.76 43.02 | 93% 100% | RŻ | 207 Pkt. 213 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Magdalena | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 25 10 | 54.12 1:06.76 | 1:02.15 1:07.26 | 132% 102% | RŻ RŻ | 79 Pkt. 80 Pkt. |
|||||||||
Czelej Dominika | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 28 18 | 52.40 1:00.60 | 54.75 1:01.38 | 109% 103% | RŻ RŻ | 87 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Dowbor Dominik | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 17 4 | 43.57 56.21 | 43.73 56.45 | 101% 101% | RŻ RŻ | 100 Pkt. 90 Pkt. |
|||||||||
Kleinert Krzysztof | 06 : | 50 dowolny | 16 | 43.54 | 47.10 | 117% | RŻ | 100 Pkt. | |||||||||
Kozaczek Robert | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 21 5 | 52.61 1:00.91 | 51.77 1:14.18 | 97% 148% | RŻ | 57 Pkt. 71 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Krzysztof | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 12 6 | 42.78 46.44 | 43.86 50.06 | 105% 116% | RŻ RŻ | 106 Pkt. 109 Pkt. |
|||||||||
Lewandowska Agnieszka | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 35 22 | 54.18 1:03.72 | 56.36 1:05.92 | 108% 107% | RŻ RŻ | 78 Pkt. 92 Pkt. |
|||||||||
Lis Marcin | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 39 33 | 55.88 1:07.11 | 1:00.61 1:08.51 | 118% 104% | RŻ RŻ | 47 Pkt. 36 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Agata | 06 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 5 12 | 48.14 56.50 | 49.72 57.42 | 107% 103% | RŻ RŻ | 151 Pkt. 132 Pkt. |
|||||||||
Markowska Malwina | 06 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 4 2 | 47.08 51.84 | 48.43 52.00 | 106% 101% | RŻ RŻ | 162 Pkt. 171 Pkt. |
|||||||||
Mazur Adam | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 15 8 | 49.12 1:05.58 | 58.56 --.-- | 142% | RŻ RŻ | 70 Pkt. 57 Pkt. |
|||||||||
Pierucki Radosław | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 1 5 | 38.03 45.98 | 38.18 46.94 | 101% 104% | RŻ RŻ | 151 Pkt. 112 Pkt. |
|||||||||
Plutowska Gerda | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 20 11 | 53.00 1:07.63 | 53.27 1:07.25 | 101% 99% | RŻ | 84 Pkt. 77 Pkt. |
|||||||||
Stepan Amelia | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 34 17 | 58.28 1:21.40 | 58.25 --.-- | 100% | RŻ | 63 Pkt. 44 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Agata | 06 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 19 25 | 52.91 1:05.56 | 50.66 1:05.04 | 92% 98% | 114 Pkt. 84 Pkt. |
||||||||||
Zajfert Karol | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 22 6 | 52.87 52.26 | 1:03.31 1:03.10 | 143% 146% | RŻ RŻ | 56 Pkt. 76 Pkt. |
|||||||||
Zasina Zofia | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 24 20 | 48.28 1:00.65 | 49.12 1:00.14 | 104% 98% | RŻ | 111 Pkt. 107 Pkt. |
Całkiem 37 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,5% 0 nowy rekord(y), 30 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kozaczek Robert, 50 klasyczny 1:00.91 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 28.11.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Borna Franciszek | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 19 7 | 51.37 52.56 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 61 Pkt. 75 Pkt. |
||||||||||
Bruździak Martyna | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 13 4 | 47.46 58.29 | 44.27 54.68 | 87% 88% | 117 Pkt. 120 Pkt. |
||||||||||
Cesarz Paulina | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 30 25 | 57.69 1:01.02 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 65 Pkt. 74 Pkt. |
||||||||||
Duszyca Martyna | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 11 7 | 46.81 51.85 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 122 Pkt. 121 Pkt. |
||||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 14 4 | 48.41 51.62 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 73 Pkt. 79 Pkt. |
||||||||||
Janura Tymon | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 25 21 | 53.16 58.19 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 55 Pkt. 55 Pkt. |
||||||||||
Jarecki Cezary | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 48 14 | 1:01.27 56.77 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 36 Pkt. 59 Pkt. |
||||||||||
Kurpiewski Maksymilian | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 54 29 | 1:04.58 1:02.73 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 30 Pkt. 44 Pkt. |
||||||||||
Lewandowski Jan | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 23 10 | 52.96 55.14 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 55 Pkt. 65 Pkt. |
||||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 50 dowolny | 12 | 47.46 | --.-- | RŻ | 77 Pkt. | ||||||||||
Netter Józef | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 42 27 | 59.10 1:01.01 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 40 Pkt. 48 Pkt. |
||||||||||
Pancewicz Witold | 07 : | 50 dowolny | 10 | 46.33 | --.-- | RŻ | 83 Pkt. | ||||||||||
Przytarski Maksymilian | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 58 35 | 1:21.15 1:11.44 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 15 Pkt. 30 Pkt. |
||||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 9 3 | 45.85 49.86 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 86 Pkt. 88 Pkt. |
||||||||||
Sędzikowski Kamil | 08 : | 50 dowolny | 52 | 1:03.22 | --.-- | RŻ | 32 Pkt. | ||||||||||
Skoczeń Piotr | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 53 13 | 1:03.52 1:10.32 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 32 Pkt. 46 Pkt. |
||||||||||
Stadnik Aleksander | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 28 13 | 53.51 56.76 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 54 Pkt. 59 Pkt. |
||||||||||
Staniszewska Weronika | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 44 32 | 1:10.12 1:04.20 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 36 Pkt. 63 Pkt. |
||||||||||
Sudoł Jakub | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 20 25 | 51.43 1:00.97 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 61 Pkt. 48 Pkt. |
||||||||||
Świtek Lidia | 07 : | 50 dowolny | 39 | 1:04.41 | --.-- | RŻ | 46 Pkt. | ||||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 41 18 | 57.22 57.80 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 44 Pkt. 56 Pkt. |
||||||||||
Turska Weronika | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 45 37 | 1:17.17 1:17.67 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 27 Pkt. 36 Pkt. |
||||||||||
Wabia Krystian | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 30 19 | 53.76 57.94 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 53 Pkt. 56 Pkt. |
||||||||||
Wróblewski Maksymilian | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 43 31 | 59.13 1:03.77 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 40 Pkt. 42 Pkt. |
Całkiem 44 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,4% 0 nowy rekord(y), 42 nowy rekord życiowy(e) |