UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska | Gdańsk 26./27.09.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bednarski Mateusz | 01 : | 50 dowolny 200 dowolny 100 zmienny | 12 13 11 | 31.64 2:26.24 1:20.09 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 262 Pkt. 313 Pkt. 253 Pkt. |
||||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy | 10 3 4 5 | 2:18.91 1:09.59 2:30.07 1:14.63 | 2:14.76 1:09.13 2:25.52 --.-- | 94% 99% 94% | RŻ | 366 Pkt. 347 Pkt. 353 Pkt. 273 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 100 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny | 2 5 4 2 | 1:06.85 40.15 1:25.70 2:59.60 | 1:09.13 38.06 1:20.65 2:52.82 | 107% 90% 89% 93% | RŻ | 444 Pkt. 369 Pkt. 385 Pkt. 420 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 100 zmienny | 2 4 3 5 | 35.63 1:20.25 2:50.26 1:11.84 | 36.52 1:18.02 2:51.52 1:44.11 | 105% 95% 101% 210% | RŻ RŻ RŻ | 355 Pkt. 332 Pkt. 354 Pkt. 350 Pkt. |
|||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy | 11 16 9 4 | 1:08.51 2:27.57 32.19 1:13.38 | 1:13.61 2:33.87 32.22 1:15.03 | 115% 109% 100% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 282 Pkt. 305 Pkt. 310 Pkt. 287 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 motylkowy | 1 1 1 1 | 27.26 59.66 2:08.01 1:07.58 | 26.41 56.83 2:02.36 1:08.17 | 94% 91% 91% 102% | RŻ | 619 Pkt. 625 Pkt. 648 Pkt. 527 Pkt. |
|||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 100 zmienny | 3 6 5 7 | 35.84 1:23.37 3:02.69 1:16.12 | 35.11 1:17.70 2:47.93 1:15.06 | 96% 87% 84% 97% | 349 Pkt. 296 Pkt. 286 Pkt. 294 Pkt. |
||||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 motylkowy | 2 1 2 4 | 29.83 1:04.62 2:20.08 1:16.76 | 29.70 1:04.29 2:19.61 1:20.40 | 99% 99% 99% 110% | RŻ | 472 Pkt. 491 Pkt. 494 Pkt. 360 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy | 5 10 5 5 | 1:08.83 2:32.94 34.57 1:17.97 | 1:09.91 2:32.16 35.18 1:18.55 | 103% 99% 104% 101% | RŻ RŻ RŻ | 407 Pkt. 380 Pkt. 350 Pkt. 343 Pkt. |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska | Gdańsk 26./27.09.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 50 dowolny 50 klasyczny 100 zmienny | 7 3 4 | 32.54 40.51 1:21.51 | 32.16 37.70 1:15.00 | 98% 87% 85% | 364 Pkt. 359 Pkt. 336 Pkt. |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska | Gdańsk 26./27.09.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 motylkowy 100 zmienny | 3 7 8 6 | 1:27.31 3:07.20 41.43 1:30.53 | 1:28.21 3:07.10 42.62 1:33.38 | 102% 100% 106% 106% | RŻ RŻ RŻ | 250 Pkt. 258 Pkt. 203 Pkt. 245 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 1 1 | 36.27 1:21.01 | 36.70 1:17.40 | 102% 91% | RŻ | 354 Pkt. 313 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 200 dowolny 100 klasyczny 50 motylkowy 100 zmienny | 4 1 1 1 | 2:36.38 1:28.29 34.40 1:19.22 | 2:35.95 1:32.68 34.11 1:26.03 | 99% 110% 98% 118% | RŻ RŻ | 256 Pkt. 249 Pkt. 254 Pkt. 261 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 100 zmienny | 2 1 2 4 | 43.88 1:34.66 3:23.82 1:27.83 | 44.46 1:35.15 3:35.21 1:27.66 | 103% 101% 111% 100% | RŻ RŻ RŻ | 282 Pkt. 285 Pkt. 287 Pkt. 269 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy | 6 8 5 2 | 1:20.19 2:47.39 38.60 1:37.09 | 1:17.84 2:48.88 38.85 1:36.92 | 94% 102% 101% 100% | RŻ RŻ | 176 Pkt. 209 Pkt. 180 Pkt. 124 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 100 zmienny | 3 4 7 | 1:15.05 37.85 1:33.60 | 1:10.06 37.74 1:34.82 | 87% 99% 103% | RŻ | 214 Pkt. 202 Pkt. 158 Pkt. |
|||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 100 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny | 9 14 7 8 | 1:27.21 51.82 1:56.61 3:57.86 | 1:26.67 53.33 1:52.73 4:07.24 | 99% 106% 93% 108% | RŻ RŻ | 136 Pkt. 115 Pkt. 108 Pkt. 129 Pkt. |
|||||||||
Kalkowski Mikołaj | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy | 22 10 5 10 | 42.90 1:33.23 1:46.42 54.40 | 43.91 1:35.35 1:43.29 54.73 | 105% 105% 94% 101% | RŻ RŻ RŻ | 105 Pkt. 112 Pkt. 97 Pkt. 64 Pkt. |
|||||||||
Landecki Jan | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 zmienny | 10 5 7 6 | 35.11 1:19.49 2:47.32 1:30.34 | 35.16 1:18.70 2:55.97 1:29.83 | 100% 98% 111% 99% | RŻ RŻ | 192 Pkt. 180 Pkt. 209 Pkt. 176 Pkt. |
|||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy 100 zmienny | 19 12 3 9 | 3:20.92 45.58 1:46.48 1:38.47 | 3:07.73 42.11 1:34.25 1:58.62 | 87% 85% 78% 145% | RŻ | 167 Pkt. 153 Pkt. 134 Pkt. 190 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 zmienny | 4 5 7 3 | 1:15.05 2:45.85 40.79 1:27.28 | 1:13.19 2:39.48 38.76 1:27.22 | 95% 92% 90% 100% | 313 Pkt. 298 Pkt. 213 Pkt. 274 Pkt. |
||||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny | 21 9 20 6 | 43.88 1:35.98 3:22.71 1:57.29 | 39.05 1:26.96 3:06.84 1:56.17 | 79% 82% 85% 98% | 148 Pkt. 150 Pkt. 163 Pkt. 150 Pkt. |
||||||||||
Sawicki Oskar | 03 : | 100 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny | 2 2 3 4 | 1:12.96 41.35 1:32.30 3:18.78 | 1:15.71 43.03 1:31.50 3:19.75 | 108% 108% 98% 101% | RŻ RŻ RŻ | 233 Pkt. 227 Pkt. 218 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 100 zmienny | 8 8 2 7 | 2:50.06 39.43 1:23.40 1:31.42 | 2:53.56 40.29 1:23.92 1:28.87 | 104% 104% 101% 94% | RŻ RŻ RŻ | 276 Pkt. 275 Pkt. 287 Pkt. 238 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 zmienny | 1 5 2 2 | 1:10.43 2:37.49 35.10 1:21.42 | 1:10.42 2:41.53 35.82 1:25.65 | 100% 105% 104% 111% | RŻ RŻ RŻ | 259 Pkt. 251 Pkt. 239 Pkt. 240 Pkt. |