UKS Dwójka Morena Gdańsk 41. Internationales Schwimmfest | Herford (GER) 30./31.05.2015 |
Podsumowanie wyników | Mężczyzn, Długa pływ. (50m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname Bruździak Damian | YOB 05 : | Dystans,Styl 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | Pl. 5 3 4 3 4 | Time 1:31.13 3:08.25 1:52.82 3:53.26 3:45.27 | Round | Old PB. --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | Diff. | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 136 Pkt. 159 Pkt. 139 Pkt. 161 Pkt. 129 Pkt. |
||||||||
Dąbrowski Jan | 04 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 19 17 8 5 | 1:44.92 4:01.50 2:17.85 4:49.92 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 89 Pkt. 75 Pkt. 76 Pkt. 84 Pkt. |
||||||||||
Gnyp Eryk | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny 200 zmienny | 7 9 8 | 1:39.05 2:05.52 4:00.10 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 106 Pkt. 101 Pkt. 107 Pkt. |
||||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 zmienny | 3 5 5 5 | 1:28.47 3:13.15 1:43.17 3:45.64 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 149 Pkt. 147 Pkt. 127 Pkt. 128 Pkt. |
||||||||||
Horbaczewski Grzegorz | 05 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 200 klasyczny 200 zmienny | 10 4 5 7 | 1:44.26 3:42.04 4:09.63 3:54.26 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 91 Pkt. 128 Pkt. 131 Pkt. 115 Pkt. |
||||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 8 7 8 9 13 | 1:21.47 1:37.31 3:32.03 1:51.61 3:41.23 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 190 Pkt. 152 Pkt. 147 Pkt. 88 Pkt. 136 Pkt. |
||||||||||
Kotewicz Mateusz | 05 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 motylkowy | 12 9 4 | 1:49.01 3:54.43 2:09.32 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 79 Pkt. 82 Pkt. 57 Pkt. |
||||||||||
Kreft Szymon | 05 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 2 4 7 6 | 1:28.12 3:13.10 1:50.53 3:57.67 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 150 Pkt. 147 Pkt. 103 Pkt. 104 Pkt. |
||||||||||
Kunkel Tymoteusz | 05 : | 100 grzbietowy 200 klasyczny | 9 9 | 2:06.82 5:07.28 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 68 Pkt. 70 Pkt. |
||||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 100 dowolny 200 dowolny | 2 2 | 1:33.02 3:20.76 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 128 Pkt. 131 Pkt. |
||||||||||
Łazarski Aleksander | 05 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 6 10 8 | 1:48.45 2:08.67 4:24.26 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 109 Pkt. 93 Pkt. 111 Pkt. |
||||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 4 9 | 1:15.84 1:37.59 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 236 Pkt. 150 Pkt. |
||||||||||
Skibiak Hubert | 04 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 1 1 3 3 2 | 1:13.70 2:38.83 1:27.57 1:36.02 3:05.58 | 1:15.91 2:45.24 --.-- --.-- 3:07.22 | 106% 108% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 257 Pkt. 264 Pkt. 208 Pkt. 139 Pkt. 231 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 12 14 | 3:15.51 1:44.93 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 142 Pkt. 121 Pkt. |
||||||||||
Styp-Rekowski Krystian | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 8 4 4 | 1:40.64 1:52.82 4:05.13 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 101 Pkt. 139 Pkt. 139 Pkt. |
||||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 3 2 2 3 | 1:41.75 1:49.01 3:47.35 3:35.97 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 133 Pkt. 154 Pkt. 174 Pkt. 147 Pkt. |
||||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 200 zmienny | 4 3 6 | 1:41.76 3:38.13 3:51.07 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 132 Pkt. 135 Pkt. 120 Pkt. |
||||||||||
Walczukiewicz Szymon | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 16 10 7 6 8 | 1:35.54 1:40.75 3:31.87 1:46.72 3:36.27 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 118 Pkt. 137 Pkt. 147 Pkt. 101 Pkt. 146 Pkt. |
||||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 2 3 1 1 | 1:26.60 3:09.03 1:38.96 3:28.11 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 215 Pkt. 207 Pkt. 206 Pkt. 227 Pkt. |
Całkiem 67 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,2% 0 nowy rekord(y), 67 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Skibiak Hubert, 200 dowolny 2:38.83 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk 41. Internationales Schwimmfest | Herford (GER) 30./31.05.2015 |
Podsumowanie wyników | Kobiet, Długa pływ. (50m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname Adamowicz Natalia | YOB 05 : | Dystans,Styl 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | Pl. 11 10 12 | Time 1:43.13 3:51.70 1:55.31 | Round | Old PB. --.-- --.-- --.-- | Diff. | RŻ RŻ RŻ | 128 Pkt. 115 Pkt. 128 Pkt. |
||||||||
Burzak Martyna | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 3 2 | 1:35.36 1:41.92 | 1:39.68 1:41.84 | 109% 100% | RŻ | 162 Pkt. 185 Pkt. |
|||||||||
Cabańska Wiktoria | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 100 motylkowy | 8 7 5 7 | 1:22.76 1:34.70 1:44.52 1:52.95 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 249 Pkt. 231 Pkt. 233 Pkt. 121 Pkt. |
||||||||||
Duzowska Martyna | 06 : | 200 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 3 1 1 | 3:29.18 1:37.77 1:51.28 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 157 Pkt. 210 Pkt. 193 Pkt. |
||||||||||
Herasimowicz Julia | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 1 2 1 1 1 | 1:15.99 1:29.95 1:42.38 1:31.42 3:16.48 | --.-- --.-- 1:51.47 --.-- --.-- | 119% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 321 Pkt. 269 Pkt. 248 Pkt. 229 Pkt. 264 Pkt. |
|||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 19 12 4 3 13 | 1:35.08 1:44.47 1:44.24 3:39.07 3:36.29 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 164 Pkt. 172 Pkt. 235 Pkt. 256 Pkt. 198 Pkt. |
||||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 2 9 3 2 2 | 1:10.64 2:43.02 1:22.02 1:27.64 3:12.75 | 1:09.13 --.-- 1:19.36 1:26.06 --.-- | 96% 94% 96% | RŻ RŻ | 400 Pkt. 332 Pkt. 355 Pkt. 395 Pkt. 375 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Paulina | 05 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 zmienny | 18 11 14 5 | 1:48.64 3:56.89 1:57.80 4:15.44 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 110 Pkt. 108 Pkt. 120 Pkt. 120 Pkt. |
||||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 12 11 12 6 12 | 1:28.06 1:41.67 1:55.73 1:50.43 3:35.34 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 206 Pkt. 186 Pkt. 171 Pkt. 130 Pkt. 201 Pkt. |
||||||||||
Opała Adrianna | 06 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 14 11 | 2:01.13 2:18.43 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 79 Pkt. 100 Pkt. |
||||||||||
Starke Martyna | 04 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny 200 zmienny | 6 7 9 6 | 1:21.48 3:01.94 1:48.06 3:21.04 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 260 Pkt. 239 Pkt. 211 Pkt. 247 Pkt. |
||||||||||
Wasiluk Patrycja | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 15 10 10 5 | 1:45.77 1:54.10 2:13.99 4:42.75 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 119 Pkt. 132 Pkt. 110 Pkt. 119 Pkt. |
||||||||||
Wijatyk Aleksandra | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 16 6 4 | 1:45.86 2:00.75 4:23.54 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 119 Pkt. 151 Pkt. 147 Pkt. |
||||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 100 dowolny 200 dowolny 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 3 3 2 3 4 | 1:17.22 2:46.62 3:16.67 1:39.07 3:14.39 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 306 Pkt. 311 Pkt. 251 Pkt. 180 Pkt. 273 Pkt. |
Całkiem 54 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,3% 0 nowy rekord(y), 50 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Herasimowicz Julia, 100 klasyczny 1:42.38 |