UKS Dwójka Morena Gdańsk VI Memoriał Stanisława Uby | Lębork 16.05.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Grott Magdalena | 02 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 7 5 | 1:20.32 1:41.13 | 1:19.16 1:40.60 | 97% 99% | 256 Pkt. 234 Pkt. |
Całkiem 2 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 98,0% 0 nowy rekord(y), 0 nowy rekord życiowy(e) |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VI Memoriał Stanisława Uby | Lębork 16.05.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Ciostek Anastazja | 01 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 2 4 | 1:09.53 1:12.90 | 1:07.93 1:11.96 | 95% 97% | 501 Pkt. 489 Pkt. |
||||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 9 4 | 1:18.20 33.57 | 1:24.82 33.30 | 118% 98% | RŻ | 352 Pkt. 383 Pkt. |
|||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 100 klasyczny 50 motylkowy | 6 16 | 1:26.54 32.22 | 1:31.10 34.02 | 111% 111% | RŻ RŻ | 265 Pkt. 309 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 100 dowolny 100 zmienny | 1 1 | 58.17 1:06.91 | 56.83 1:05.53 | 95% 96% | 674 Pkt. 632 Pkt. |
||||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 100 klasyczny 50 motylkowy | 4 17 | 1:24.05 33.06 | 1:17.70 33.88 | 85% 105% | RŻ | 289 Pkt. 286 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 100 klasyczny 50 motylkowy | 5 13 | 1:26.50 38.20 | 1:22.32 35.89 | 91% 88% | 374 Pkt. 259 Pkt. |
||||||||||
Morawska Nina | 01 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 11 12 | 1:20.61 37.56 | 1:24.37 35.21 | 110% 88% | RŻ | 321 Pkt. 273 Pkt. |
|||||||||
Somogyi Szymon | 01 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 6 19 | 1:24.00 1:23.66 | 1:21.49 1:23.24 | 94% 99% | 197 Pkt. 222 Pkt. |
Całkiem 16 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 98,8% 0 nowy rekord(y), 5 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Głogowska Agata, 100 grzbietowy 1:18.20 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VI Memoriał Stanisława Uby | Lębork 16.05.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Skibiak Klaudia | 02 : | 100 dowolny 100 zmienny | 1 1 | 1:01.59 1:12.22 | 1:02.25 1:14.12 | 102% 105% | RŻ RŻ | 568 Pkt. 503 Pkt. |
Całkiem 2 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,5% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Skibiak Klaudia, 100 zmienny 1:12.22 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VI Memoriał Stanisława Uby | Lębork 16.05.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 9 8 | 1:18.33 42.62 | 1:19.07 43.38 | 102% 104% | RŻ RŻ | 276 Pkt. 187 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 8 1 | 1:18.06 1:20.34 | 1:16.48 1:18.42 | 96% 95% | 279 Pkt. 324 Pkt. |
||||||||||
Boruszewski Kacper | 03 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 21 10 | 1:32.28 1:52.82 | 1:29.08 1:43.70 | 93% 84% | 115 Pkt. 119 Pkt. |
||||||||||
Brzeziński Krzysztof | 03 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 10 4 | 40.50 1:28.74 | 41.19 1:29.72 | 103% 102% | RŻ RŻ | 155 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Choroszucha Michał | 03 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 11 10 | 1:36.81 1:44.18 | 1:35.63 1:42.79 | 98% 97% | 129 Pkt. 115 Pkt. |
||||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 2 1 | 1:08.60 34.11 | 1:08.52 34.86 | 100% 104% | RŻ | 281 Pkt. 261 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 12 11 | 1:18.05 40.69 | 1:17.84 39.88 | 99% 96% | 190 Pkt. 153 Pkt. |
||||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 5 6 | 1:10.06 1:26.48 | 1:13.65 1:24.27 | 111% 95% | RŻ | 263 Pkt. 181 Pkt. |
|||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 19 12 | 1:29.09 1:54.79 | 1:30.61 1:59.96 | 103% 109% | RŻ RŻ | 128 Pkt. 113 Pkt. |
|||||||||
Kalkowski Mikołaj | 03 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 22 13 | 1:40.28 55.30 | 1:35.35 54.73 | 90% 98% | 90 Pkt. 61 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 9 8 | 1:48.87 1:34.97 | 1:46.66 1:38.70 | 96% 108% | RŻ | 133 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Landecki Jan | 03 : | 100 dowolny 100 zmienny | 13 7 | 1:18.70 1:30.94 | 1:20.32 1:29.83 | 104% 98% | RŻ | 186 Pkt. 173 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Adrianna | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 18 12 | 1:27.74 1:45.04 | 1:23.50 1:41.92 | 91% 94% | 196 Pkt. 145 Pkt. |
||||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 100 dowolny 100 zmienny | 19 12 | 1:29.17 1:42.88 | 1:26.96 2:08.17 | 95% 155% | RŻ | 187 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Sawicki Oskar | 03 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 10 4 | 1:16.71 1:36.07 | 1:15.71 1:34.00 | 97% 96% | 201 Pkt. 193 Pkt. |
||||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 10 4 | 1:42.41 1:28.87 | --.-- 1:29.66 | 102% | RŻ RŻ | 225 Pkt. 270 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 5 3 | 1:25.06 35.82 | 1:25.79 36.88 | 102% 106% | RŻ RŻ | 190 Pkt. 225 Pkt. |
Całkiem 34 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,7% 0 nowy rekord(y), 15 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Pytelewska Roksana, 100 zmienny 1:42.88 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VI Memoriał Stanisława Uby | Lębork 16.05.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 10 2 | 46.52 53.51 | 53.31 56.44 | 131% 111% | RŻ RŻ | 83 Pkt. 105 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowska Julia | 06 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 1 1 | 42.92 50.22 | 45.65 51.56 | 113% 105% | RŻ RŻ | 214 Pkt. 188 Pkt. |
|||||||||
Drózd Hanna | 05 : | 50 dowolny 100 zmienny | 8 11 | 43.61 1:52.69 | 42.48 1:53.79 | 95% 102% | RŻ | 151 Pkt. 132 Pkt. |
|||||||||
Gnyp Eryk | 05 : | 50 dowolny 100 zmienny | 10 7 | 40.38 1:40.26 | 40.39 1:50.22 | 100% 121% | RŻ RŻ | 127 Pkt. 129 Pkt. |
|||||||||
Goć Wojciech | 05 : | 50 dowolny 100 zmienny | 2 1 | 37.17 1:34.25 | 39.72 1:35.80 | 114% 103% | RŻ RŻ | 162 Pkt. 155 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 4 3 | 44.93 1:36.31 | 45.63 1:40.24 | 103% 108% | RŻ RŻ | 127 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Horbaczewski Grzegorz | 05 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 7 8 | 46.70 55.06 | 49.03 56.46 | 110% 105% | RŻ RŻ | 113 Pkt. 96 Pkt. |
|||||||||
Jaroszyńska Aleksandra | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 4 2 | 45.48 48.67 | 48.22 49.43 | 112% 103% | RŻ RŻ | 133 Pkt. 147 Pkt. |
|||||||||
Kamińska Oliwia | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 2 2 | 41.53 51.89 | 41.09 52.84 | 98% 104% | RŻ | 175 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Kotewicz Mateusz | 05 : | 50 dowolny 100 zmienny | 18 17 | 44.47 1:56.42 | 45.22 1:53.93 | 103% 96% | RŻ | 95 Pkt. 82 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Tymoteusz | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 26 12 | 57.21 1:04.63 | 1:13.35 1:01.90 | 164% 92% | RŻ | 44 Pkt. 59 Pkt. |
|||||||||
Łazarski Aleksander | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 17 6 | 43.08 54.51 | 46.82 57.87 | 118% 113% | RŻ RŻ | 104 Pkt. 99 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 20 11 | 45.81 52.20 | 54.14 50.40 | 140% 93% | RŻ | 87 Pkt. 81 Pkt. |
|||||||||
Opała Adrianna | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 7 8 | 48.23 1:01.68 | 57.07 1:02.46 | 140% 103% | RŻ RŻ | 111 Pkt. 101 Pkt. |
|||||||||
Ortmann Mateusz | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 7 8 | 38.66 47.44 | 38.57 46.24 | 100% 95% | 144 Pkt. 108 Pkt. |
||||||||||
Sądej Zuzanna | 06 : | 50 dowolny | 6 | 47.46 | 51.80 | 119% | RŻ | 117 Pkt. | |||||||||
Styp-Rekowski Krystian | 05 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 2 10 | 49.60 1:44.88 | 48.50 1:46.41 | 96% 103% | RŻ | 131 Pkt. 113 Pkt. |
|||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 1 2 | 47.57 1:35.15 | 49.50 1:35.49 | 108% 101% | RŻ RŻ | 149 Pkt. 151 Pkt. |
|||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 16 6 | 42.07 46.70 | 44.96 47.46 | 114% 103% | RŻ RŻ | 112 Pkt. 113 Pkt. |
Całkiem 37 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 109,2% 0 nowy rekord(y), 29 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kunkel Tymoteusz, 50 dowolny 57.21 |