UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2015 | Lębork 24.04.2015 |
Podsumowanie wyników | Mężczyzn, Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname Boruszewski Kacper | YOB 03 : | Dystans,Styl 100 dowolny 200 klasyczny | Pl. 39 14 | Time 1:32.63 3:45.80 | Round | Old PB. 1:29.08 3:43.42 | Diff. 92% 98% | 114 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Brzeziński Krzysztof | 03 : | 100 dowolny 200 zmienny | 16 9 | 1:17.74 3:09.47 | 1:17.06 3:07.83 | 98% 98% | 193 Pkt. 193 Pkt. |
||||||||||
Choroszucha Michał | 03 : | 100 dowolny 200 klasyczny | 37 17 | 1:28.51 4:16.07 | 1:27.10 --.-- | 97% | RŻ | 130 Pkt. 104 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 100 dowolny 200 zmienny | 2 3 | 1:08.52 2:56.04 | 1:09.94 2:54.07 | 104% 98% | RŻ | 282 Pkt. 241 Pkt. |
|||||||||
Dombek Maksymilian | 02 : | 200 klasyczny 200 zmienny | 2 14 | 3:02.79 2:50.29 | 3:01.02 2:50.88 | 98% 101% | RŻ | 287 Pkt. 266 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 22 19 | 1:18.91 1:34.53 | 1:20.95 1:33.20 | 105% 97% | RŻ | 184 Pkt. 138 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 100 dowolny 200 zmienny | 3 2 | 1:04.15 2:36.12 | 1:02.80 2:35.81 | 96% 100% | 343 Pkt. 346 Pkt. |
||||||||||
Gwiazda Szymon | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy | ZSZ 13 6 | 31.15 1:08.32 1:16.68 | 30.93 1:09.68 1:16.80 | 99% 104% 100% | RŻ RŻ | 276 Pkt. 284 Pkt. 259 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 9 13 | 1:14.51 1:30.57 | 1:13.65 1:24.27 | 98% 87% | 219 Pkt. 157 Pkt. |
||||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 200 zmienny | 1 | 2:35.04 | 2:35.61 | 101% | RŻ | 353 Pkt. | |||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 100 grzbietowy 200 klasyczny | 28 16 | 1:48.86 4:07.24 | 1:47.29 4:09.56 | 97% 102% | RŻ | 90 Pkt. 116 Pkt. |
|||||||||
Kalkowski Mikołaj | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 40 26 | 1:35.35 1:43.29 | 1:37.06 1:47.01 | 104% 107% | RŻ RŻ | 104 Pkt. 106 Pkt. |
|||||||||
Ładkowski Jakub | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 40 26 | 1:24.98 1:48.14 | 1:28.05 1:52.37 | 107% 108% | RŻ RŻ | 147 Pkt. 92 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 100 grzbietowy | 27 | 1:45.54 | 1:43.97 | 97% | 99 Pkt. | ||||||||||
Landecki Jan | 03 : | 100 dowolny 200 zmienny | 34 16 | 1:23.48 3:20.95 | 1:20.32 3:12.26 | 93% 92% | 156 Pkt. 162 Pkt. |
||||||||||
Latarski Kacper | 02 : | 100 dowolny 200 klasyczny | 26 14 | 1:14.06 3:34.39 | 1:14.17 --.-- | 100% | RŻ RŻ | 223 Pkt. 178 Pkt. |
|||||||||
Madejski Cezary | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 21 10 | 1:11.30 1:20.99 | 1:08.94 1:22.10 | 93% 103% | RŻ | 250 Pkt. 220 Pkt. |
|||||||||
Masłyk Jakub | 02 : | 200 klasyczny 200 zmienny | 7 17 | 3:16.12 2:55.13 | 3:17.34 2:52.97 | 101% 98% | RŻ | 232 Pkt. 245 Pkt. |
|||||||||
Sawicki Oskar | 03 : | 100 dowolny | 20 | 1:18.24 | 1:15.71 | 94% | 189 Pkt. | ||||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 5 7 | 1:12.30 1:27.07 | 1:11.70 1:25.79 | 98% 97% | 240 Pkt. 177 Pkt. |
||||||||||
Żal Dominik | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 5 4 | 1:05.66 1:14.29 | 1:05.10 1:13.28 | 98% 97% | 320 Pkt. 285 Pkt. |
||||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 100 dowolny 200 zmienny | 17 16 | 1:10.01 2:52.24 | 1:07.55 2:48.59 | 93% 96% | 264 Pkt. 257 Pkt. |
Całkiem 42 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 98,7% 0 nowy rekord(y), 16 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Ładkowski Jakub, 100 grzbietowy 1:48.14 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2015 | Lębork 24.04.2015 |
Podsumowanie wyników | Kobiet, Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname Bąk Victoria | YOB 03 : | Dystans,Styl 100 dowolny 100 grzbietowy | Pl. 20 18 | Time 1:19.07 1:28.21 | Round | Old PB. 1:21.63 1:29.27 | Diff. 107% 102% | RŻ RŻ | 268 Pkt. 245 Pkt. |
||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 13 ZSZ 4 | 1:16.48 37.89 1:19.94 | 1:19.15 39.89 1:22.38 | 107% 111% 106% | RŻ RŻ RŻ | 296 Pkt. 312 Pkt. 329 Pkt. |
|||||||||
Brzoskowska Alicja | 02 : | 100 grzbietowy 200 klasyczny | 6 5 | 1:20.10 3:14.89 | 1:17.75 3:15.09 | 94% 100% | RŻ | 327 Pkt. 329 Pkt. |
|||||||||
Dul Klaudia | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 16 9 | 1:15.61 1:24.06 | 1:14.56 1:24.21 | 97% 100% | RŻ | 307 Pkt. 283 Pkt. |
|||||||||
Grott Magdalena | 02 : | 100 dowolny | 24 | 1:19.16 | 1:22.38 | 108% | RŻ | 267 Pkt. | |||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 200 klasyczny 200 zmienny | 2 2 | 2:52.82 2:40.06 | 2:58.64 2:41.76 | 107% 102% | RŻ RŻ | 472 Pkt. 456 Pkt. |
|||||||||
Kreft Patrycja | 03 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 200 zmienny | 3 ZSZ 3 | 1:09.75 36.60 2:53.26 | 1:10.68 36.57 2:54.33 | 103% 100% 101% | RŻ RŻ | 391 Pkt. 346 Pkt. 359 Pkt. |
|||||||||
Kuźma Ewa | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 28 15 | 1:23.36 1:30.89 | 1:23.81 1:31.63 | 101% 102% | RŻ RŻ | 229 Pkt. 224 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Adrianna | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 28 25 | 1:23.50 1:41.92 | 1:27.39 1:43.46 | 110% 103% | RŻ RŻ | 227 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 100 dowolny 200 zmienny | 30 17 | 1:23.99 3:25.41 | 1:21.77 3:26.68 | 95% 101% | RŻ | 224 Pkt. 215 Pkt. |
|||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 36 28 | 1:29.73 1:45.74 | 1:26.96 1:37.55 | 94% 85% | 183 Pkt. 142 Pkt. |
||||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 100 grzbietowy 200 klasyczny | 9 12 | 1:25.20 3:40.14 | 1:23.92 --.-- | 97% | RŻ | 272 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 zmienny | ZSZ 1 1 | 29.11 1:02.91 2:35.02 | 29.22 1:02.25 2:34.86 | 101% 98% 100% | RŻ | 508 Pkt. 533 Pkt. 501 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 26 10 | 1:20.06 1:25.20 | 1:19.94 1:25.82 | 100% 101% | RŻ | 258 Pkt. 272 Pkt. |
Całkiem 30 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,1% 0 nowy rekord(y), 20 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Beszterda Eliza, 50 grzbietowy 37.89 |