UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2015 | Władysławowo 18./19.04.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Grott Magdalena | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 klasyczny | 12 12 5 | 36.06 1:22.38 1:43.52 | 36.48 1:24.23 1:40.60 | 102% 105% 94% | RŻ RŻ | 267 Pkt. 237 Pkt. 218 Pkt. |
Całkiem 3 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,3% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Grott Magdalena, 100 dowolny 1:22.38 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2015 | Władysławowo 18./19.04.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baryła Julia | 00 : | 200 dowolny 200 grzbietowy | 1 1 | 2:10.39 2:25.31 | 2:05.28 2:23.78 | 92% 98% | 619 Pkt. 563 Pkt. |
||||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | ZSZ 6 7 ZSZ 3 4 | 29.77 30.04 1:06.57 31.66 1:08.29 2:32.20 | 30.14 30.14 1:09.79 31.65 1:09.27 2:35.31 | 103% 101% 110% 100% 103% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 475 Pkt. 463 Pkt. 449 Pkt. 534 Pkt. 528 Pkt. 490 Pkt. |
|||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy 200 zmienny | 10 9 6 8 | 2:33.87 34.41 1:15.03 2:46.00 | 2:45.48 34.02 1:16.47 2:47.23 | 116% 98% 104% 101% | RŻ RŻ RŻ | 269 Pkt. 254 Pkt. 269 Pkt. 288 Pkt. |
|||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 50 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 12 3 3 7 | 31.38 1:19.82 2:54.86 2:39.31 | 31.56 1:17.70 2:47.93 2:40.48 | 101% 95% 92% 101% | RŻ RŻ | 270 Pkt. 338 Pkt. 328 Pkt. 325 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 100 dowolny 200 dowolny 200 grzbietowy 200 zmienny | 2 2 3 2 | 1:04.34 2:19.61 2:32.03 2:42.46 | 1:04.29 2:22.57 2:31.86 2:44.33 | 100% 104% 100% 102% | RŻ RŻ | 498 Pkt. 504 Pkt. 492 Pkt. 436 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy 200 zmienny | 8 8 6 4 | 2:32.16 35.26 1:19.35 2:47.40 | 2:41.00 35.21 1:18.55 2:44.12 | 112% 100% 98% 96% | RŻ | 389 Pkt. 330 Pkt. 333 Pkt. 398 Pkt. |
|||||||||
Opała Krystian | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 200 grzbietowy 200 zmienny | ZSZ 2 2 ZSZ 2 1 | 27.55 58.63 2:06.24 32.29 2:22.67 2:23.42 | 28.42 57.51 2:05.29 32.87 2:26.60 2:31.47 | 106% 96% 99% 104% 106% 112% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 400 Pkt. 450 Pkt. 487 Pkt. 343 Pkt. 411 Pkt. 446 Pkt. |
|||||||||
Somogyi Szymon | 01 : | 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 motylkowy | 11 5 4 11 | 2:34.72 1:21.96 2:56.15 38.02 | 2:51.64 1:21.49 2:59.71 39.02 | 123% 99% 104% 105% | RŻ RŻ RŻ | 264 Pkt. 212 Pkt. 218 Pkt. 188 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Opała Krystian Lach Wojciech | 01 01 | Somogyi Szymon Karmelitow Aleksander | 01 01 | 7 | 2:02.37 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Ciostek Anastazja Morawska Nina | 01 01 | Łuszczyńska Natalia Skibiak Klaudia | 01 02 | 3 | 2:01.06 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Opała Krystian Lach Wojciech | 01 01 | Karmelitow Aleksander Somogyi Szymon | 01 01 | 5 | 2:13.93 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Ciostek Anastazja Baryła Julia | 01 00 | Morawska Nina Łuszczyńska Natalia | 01 01 | 3 | 2:14.71 | |||
Całkiem 34 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,5% 0 nowy rekord(y), 20 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Somogyi Szymon, 200 dowolny 2:34.72 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2015 | Władysławowo 18./19.04.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzeziński Dominik | 02 : | 50 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 12 4 3 12 | 31.05 1:22.25 2:53.88 2:53.05 | 33.61 1:25.98 2:59.86 3:07.36 | 117% 109% 107% 117% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 279 Pkt. 309 Pkt. 334 Pkt. 254 Pkt. |
|||||||||
Dombek Maksymilian | 02 : | 50 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 16 5 5 10 | 32.25 1:24.73 3:02.65 2:50.88 | 33.79 1:26.20 3:01.02 2:53.00 | 110% 103% 98% 102% | RŻ RŻ RŻ | 249 Pkt. 282 Pkt. 288 Pkt. 264 Pkt. |
|||||||||
Dul Klaudia | 02 : | 50 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy | 11 8 5 9 | 35.52 2:44.05 1:24.85 41.26 | 34.75 2:44.43 1:24.21 42.78 | 96% 100% 98% 108% | RŻ RŻ | 280 Pkt. 311 Pkt. 275 Pkt. 206 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 200 grzbietowy 200 zmienny | 4 1 ZSZ 1 2 | 1:03.52 2:17.44 33.10 2:31.05 2:35.81 | 1:02.80 2:14.76 32.96 2:27.90 2:42.74 | 98% 96% 99% 96% 109% | RŻ | 354 Pkt. 377 Pkt. 318 Pkt. 346 Pkt. 348 Pkt. |
|||||||||
Gwiazda Szymon | 02 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 motylkowy 100 motylkowy | 4 7 9 6 | 1:16.80 2:42.87 35.38 1:21.48 | 1:17.12 2:42.74 35.85 1:20.46 | 101% 100% 103% 98% | RŻ RŻ | 258 Pkt. 276 Pkt. 233 Pkt. 210 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 50 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | ZSZ 2 1 1 2 | 31.87 2:40.15 1:27.21 3:01.42 2:42.48 | 33.11 2:40.01 1:22.53 2:58.64 2:41.76 | 108% 100% 90% 97% 99% | RŻ | 387 Pkt. 421 Pkt. 365 Pkt. 408 Pkt. 435 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny 100 klasyczny 200 zmienny | ZSZ 3 5 2 1 | 29.35 28.78 1:03.92 1:20.41 2:35.61 | 29.15 29.15 1:08.42 1:21.67 2:35.92 | 99% 103% 115% 103% 100% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 330 Pkt. 350 Pkt. 347 Pkt. 330 Pkt. 349 Pkt. |
|||||||||
Kuźma Ewa | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 14 12 9 8 | 1:23.81 1:33.31 3:16.17 1:48.81 | 1:25.24 1:31.63 3:16.73 1:46.06 | 103% 96% 101% 95% | RŻ RŻ | 225 Pkt. 207 Pkt. 229 Pkt. 188 Pkt. |
|||||||||
Ładkowski Jakub | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 klasyczny 50 motylkowy | 26 23 18 17 | 41.21 1:30.00 1:56.77 48.79 | 38.04 1:28.05 1:55.91 --.-- | 85% 96% 99% | RŻ | 119 Pkt. 124 Pkt. 108 Pkt. 89 Pkt. |
|||||||||
Latarski Kacper | 02 : | 200 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 50 motylkowy | 14 9 9 12 | 2:40.45 1:29.19 1:37.17 38.20 | 2:51.65 1:29.11 1:38.96 38.41 | 114% 100% 104% 101% | RŻ RŻ RŻ | 237 Pkt. 165 Pkt. 187 Pkt. 185 Pkt. |
|||||||||
Masłyk Jakub | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 klasyczny 200 zmienny | 17 13 7 11 | 33.37 1:12.05 1:32.65 2:52.97 | 33.67 1:12.13 1:31.45 2:53.26 | 102% 100% 97% 100% | RŻ RŻ RŻ | 225 Pkt. 242 Pkt. 216 Pkt. 254 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 50 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 200 zmienny | 1 1 1 1 | 29.25 2:15.75 31.99 2:34.86 | 29.22 2:14.74 31.89 2:36.17 | 100% 99% 99% 102% | RŻ | 501 Pkt. 549 Pkt. 442 Pkt. 503 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy | 16 11 ZSZ 12 | 36.64 1:22.09 39.52 43.94 | 36.09 1:19.94 41.00 42.01 | 97% 95% 108% 91% | RŻ | 255 Pkt. 239 Pkt. 275 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Żal Dominik | 02 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 6 3 2 5 | 1:05.10 2:21.32 1:13.28 2:36.09 | 1:06.59 2:28.22 1:13.35 2:35.94 | 105% 110% 100% 100% | RŻ RŻ RŻ | 328 Pkt. 347 Pkt. 297 Pkt. 314 Pkt. |
|||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 zmienny | 13 10 11 9 | 31.54 1:09.09 2:31.68 2:48.59 | 33.60 1:07.55 2:25.42 2:53.81 | 113% 96% 92% 106% | RŻ RŻ | 266 Pkt. 275 Pkt. 281 Pkt. 274 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Jarecki Aleksander Żal Dominik | 02 02 | Gwiazda Szymon Gumiński Igor | 02 02 | 2 | 1:58.66 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Ciostek Anastazja Morawska Nina | 01 01 | Łuszczyńska Natalia Skibiak Klaudia | 01 02 | 3 | 2:01.06 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Herasimowicz Zuzanna Bąk Victoria | 02 03 | Dul Klaudia Styp-Rekowska Oliwia | 02 02 | 3 | 2:17.56 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Gumiński Igor Brzeziński Dominik | 02 02 | Jarecki Aleksander Żal Dominik | 02 02 | 2 | 2:12.33 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Styp-Rekowska Oliwia Herasimowicz Zuzanna | 02 02 | Skibiak Klaudia Dul Klaudia | 02 02 | 1 | 2:26.22 | |||
Całkiem 63 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,3% 0 nowy rekord(y), 33 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Brzeziński Dominik, 50 dowolny 31.05 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2015 | Władysławowo 18./19.04.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 13 12 9 6 | 1:23.84 2:56.50 1:29.39 3:11.00 | 1:21.63 3:05.17 1:29.27 3:07.10 | 95% 110% 100% 96% | RŻ | 225 Pkt. 249 Pkt. 235 Pkt. 248 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 8 11 5 4 | 1:19.15 2:55.62 1:26.47 3:05.60 | 1:20.18 2:55.39 1:22.38 2:55.49 | 103% 100% 91% 89% | RŻ | 267 Pkt. 253 Pkt. 260 Pkt. 270 Pkt. |
|||||||||
Boruszewski Kacper | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 12 23 7 5 | 37.55 1:29.08 1:49.52 3:43.42 | 40.92 1:31.66 1:43.70 3:45.39 | 119% 106% 90% 102% | RŻ RŻ RŻ | 158 Pkt. 128 Pkt. 130 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Brzeziński Krzysztof | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 11 11 4 5 | 1:18.47 2:49.53 1:34.58 3:07.83 | 1:17.06 2:57.82 1:31.55 3:14.99 | 96% 110% 94% 108% | RŻ RŻ | 187 Pkt. 201 Pkt. 134 Pkt. 198 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy 200 zmienny | 4 2 1 3 | 2:37.67 34.86 1:22.27 2:55.56 | 2:35.95 34.87 1:20.12 2:54.07 | 98% 100% 95% 98% | RŻ | 250 Pkt. 244 Pkt. 204 Pkt. 243 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 5 3 | 1:25.50 1:37.48 | 1:26.75 1:36.25 | 103% 97% | RŻ | 269 Pkt. 261 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 200 grzbietowy 50 motylkowy | 19 10 9 10 | 1:21.70 2:48.88 3:18.45 42.63 | 1:20.95 2:49.46 --.-- 40.16 | 98% 101% 89% | RŻ RŻ | 166 Pkt. 203 Pkt. 152 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 6 12 5 6 | 1:13.65 2:49.59 1:29.69 3:06.28 | 1:18.52 2:53.01 1:24.27 3:03.05 | 114% 104% 88% 97% | RŻ RŻ | 227 Pkt. 201 Pkt. 162 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 100 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 24 10 9 | 1:30.61 2:00.58 4:09.56 | 1:34.25 1:59.96 --.-- | 108% 99% | RŻ RŻ | 122 Pkt. 98 Pkt. 113 Pkt. |
|||||||||
Kalkowski Mikołaj | 03 : | 50 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy | 19 24 16 | 43.91 3:27.06 54.73 | 49.09 4:08.41 55.06 | 125% 144% 101% | RŻ RŻ RŻ | 98 Pkt. 110 Pkt. 63 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 200 grzbietowy 200 klasyczny 50 motylkowy | 11 7 15 | 3:29.24 3:52.00 50.52 | 3:36.76 3:46.50 54.72 | 107% 95% 117% | RŻ RŻ | 130 Pkt. 140 Pkt. 80 Pkt. |
|||||||||
Landecki Jan | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 200 grzbietowy 200 zmienny | 15 19 8 8 | 1:20.32 2:57.33 3:17.03 3:12.26 | 1:20.34 2:55.97 3:14.90 3:16.76 | 100% 98% 98% 105% | RŻ RŻ | 175 Pkt. 175 Pkt. 156 Pkt. 185 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Adrianna | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 24 16 18 19 | 41.33 1:27.39 3:08.98 1:43.46 | 39.77 1:29.27 3:15.43 1:47.44 | 93% 104% 107% 108% | RŻ RŻ RŻ | 177 Pkt. 198 Pkt. 203 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy 200 zmienny | 17 12 2 7 | 3:07.73 45.39 1:46.04 3:26.68 | 3:08.45 42.11 1:34.25 3:27.24 | 101% 86% 79% 101% | RŻ RŻ | 207 Pkt. 154 Pkt. 139 Pkt. 211 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 100 dowolny 100 zmienny | 3 1 | 1:16.34 1:27.22 | 1:16.43 1:28.07 | 100% 102% | RŻ RŻ | 298 Pkt. 285 Pkt. |
|||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy | 25 18 20 15 | 42.47 1:29.76 3:17.06 50.64 | 39.05 1:26.96 3:06.84 51.13 | 85% 94% 90% 102% | RŻ | 163 Pkt. 183 Pkt. 179 Pkt. 111 Pkt. |
|||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 11 10 2 3 | 1:19.81 2:53.56 1:23.92 2:56.59 | 1:17.51 3:01.78 1:25.89 3:00.44 | 94% 110% 105% 104% | RŻ RŻ RŻ | 261 Pkt. 262 Pkt. 285 Pkt. 314 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 5 5 5 3 | 32.75 1:12.87 2:41.53 1:25.79 | 32.04 1:11.70 2:45.09 1:25.88 | 96% 97% 104% 100% | RŻ RŻ | 238 Pkt. 234 Pkt. 232 Pkt. 185 Pkt. |
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Herasimowicz Zuzanna Bąk Victoria | 02 03 | Dul Klaudia Styp-Rekowska Oliwia | 02 02 | 3 | 2:17.56 | |||
Całkiem 65 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,8% 0 nowy rekord(y), 35 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kalkowski Mikołaj, 200 dowolny 3:27.06 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2015 | Władysławowo 18./19.04.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Damian | 05 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 5 1 | 1:36.16 1:45.31 | 1:41.47 1:43.05 | 111% 96% | RŻ | 131 Pkt. 147 Pkt. |
|||||||||
Cabańska Wiktoria | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 8 12 | 1:24.16 1:36.21 | 1:42.74 1:33.33 | 149% 94% | RŻ | 222 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Dąbrowski Jan | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 34 27 | 1:44.40 1:57.75 | 1:39.15 1:49.23 | 90% 86% | 79 Pkt. 71 Pkt. |
||||||||||
Denysiuk Mateusz | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 22 26 | 1:31.78 1:53.05 | 1:38.42 1:50.99 | 115% 96% | RŻ | 117 Pkt. 81 Pkt. |
|||||||||
Gachewicz Miłosz | 04 : | 50 motylkowy | 7 | 45.67 | 46.45 | 103% | RŻ | 108 Pkt. | |||||||||
Herasimowicz Julia | 05 : | 100 dowolny 100 zmienny | 9 1 | 1:25.91 1:28.16 | --.-- 1:30.07 | 104% | RŻ RŻ | 209 Pkt. 276 Pkt. |
|||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 9 6 | 1:21.56 1:35.16 | 1:24.23 1:36.19 | 107% 102% | RŻ RŻ | 167 Pkt. 136 Pkt. |
|||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 4 6 | 1:39.88 1:36.00 | 1:42.02 1:41.57 | 104% 112% | RŻ RŻ | 243 Pkt. 214 Pkt. |
|||||||||
Kolęda Maciej | 04 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 16 5 | 1:43.05 1:39.95 | --.-- 1:41.37 | 103% | RŻ RŻ | 107 Pkt. 172 Pkt. |
|||||||||
Kreft Szymon | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 9 8 | 1:27.73 1:40.67 | 1:30.21 1:42.14 | 106% 103% | RŻ RŻ | 134 Pkt. 114 Pkt. |
|||||||||
Markowska Marta | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 14 13 | 1:33.01 1:39.63 | 1:43.74 1:37.94 | 124% 97% | RŻ | 164 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Paulina | 05 : | 100 dowolny | 19 | 1:46.64 | --.-- | RŻ | 109 Pkt. | ||||||||||
Różański Kamil | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 7 7 | 1:26.25 1:37.93 | --.-- 1:37.06 | 98% | RŻ | 141 Pkt. 124 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Hubert | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 1 2 | 1:10.57 1:23.62 | 1:12.08 1:24.48 | 104% 102% | RŻ RŻ | 258 Pkt. 200 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 11 6 | 1:23.12 45.23 | 1:29.32 44.25 | 115% 96% | RŻ | 158 Pkt. 111 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 100 dowolny 100 zmienny | 11 5 | 1:29.04 1:34.63 | 1:28.53 1:47.18 | 99% 128% | RŻ | 188 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Sypniewicz Igor | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 26 23 | 1:36.16 1:47.37 | 1:36.81 1:49.18 | 101% 103% | RŻ RŻ | 102 Pkt. 94 Pkt. |
|||||||||
Walczukiewicz Szymon | 04 : | 100 dowolny 100 zmienny | 15 8 | 1:25.23 1:38.79 | 1:36.98 1:41.21 | 129% 105% | RŻ RŻ | 146 Pkt. 135 Pkt. |
|||||||||
Wasiluk Patrycja | 05 : | 100 dowolny 100 zmienny | 18 9 | 1:46.60 1:56.12 | 1:52.79 1:56.29 | 112% 100% | RŻ RŻ | 109 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 100 dowolny 100 zmienny | 2 2 | 1:15.93 1:28.27 | 1:20.72 1:34.61 | 113% 115% | RŻ RŻ | 303 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 17 3 | 1:44.41 1:37.06 | 1:43.69 1:36.95 | 99% 100% | 102 Pkt. 188 Pkt. |
Całkiem 40 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,5% 0 nowy rekord(y), 29 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Cabańska Wiktoria, 100 dowolny 1:24.16 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2015 | Władysławowo 18./19.04.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname Sawicki Oskar | YOB 03 : | Dystans,Styl 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | Pl. 8 16 2 2 | Time 1:15.82 2:52.96 1:35.71 3:24.01 | Round | Old PB. 1:15.71 --.-- 1:34.00 3:23.73 | Diff. 100% 96% 100% | RŻ | 208 Pkt. 189 Pkt. 196 Pkt. 206 Pkt. |
Całkiem 4 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,0% 0 nowy rekord(y), 1 nowy rekord życiowy(e) |