UKS Dwojka Morena Gdansk Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego | Gdańsk 13./14.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Morawski Jakub | 96 : | 50 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy 200 zmienny | 6 4 6 7 | 25.29 26.60 58.63 2:15.46 | 25.13 25.70 56.38 2:08.74 | 99% 93% 92% 90% | 517 Pkt. 550 Pkt. 565 Pkt. 530 Pkt. |
||||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 50 dowolny 400 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy | 8 12 10 13 | 25.49 4:28.33 27.68 1:02.57 | 25.32 4:10.92 27.02 1:00.60 | 99% 87% 95% 94% | 505 Pkt. 494 Pkt. 488 Pkt. 465 Pkt. |
Całkiem 8 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 93,6% 0 nowy rekord(y), 0 nowy rekord życiowy(e) |
UKS Dwojka Morena Gdansk Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego | Gdańsk 13./14.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baryła Julia | 00 : | 50 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 grzbietowy 400 zmienny 100 zmienny | 2 1 ZSZ 1 1 2 | 28.25 4:25.47 1:06.04 1:04.90 5:08.32 1:08.16 | 27.54 4:28.16 1:06.13 1:06.13 --.-- 1:09.11 | 95% 102% 100% 104% 103% | CR,RK14,RK 15 RŻ CR,RK14,RK 15 CR,RK14,RK 15 RŻ | 556 Pkt. 689 Pkt. 584 Pkt. 616 Pkt. 605 Pkt. 598 Pkt. |
|||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 klasyczny 50 motylkowy 100 zmienny | 5 7 8 16 15 10 | 32.47 1:11.13 2:35.31 39.78 33.28 1:14.99 | 33.00 1:11.28 2:38.74 39.08 33.41 1:17.00 | 103% 100% 104% 97% 101% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 495 Pkt. 468 Pkt. 461 Pkt. 379 Pkt. 393 Pkt. 449 Pkt. |
|||||||||
Franciszkiewicz Jakub | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 50 motylkowy 100 zmienny | 48 ZSZ 36 33 18 49 41 | 29.34 1:04.51 1:03.50 37.30 38.07 32.62 1:14.79 | 29.05 1:04.55 1:04.55 38.02 40.49 33.44 1:13.30 | 98% 100% 103% 104% 113% 105% 96% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 331 Pkt. 338 Pkt. 354 Pkt. 222 Pkt. 291 Pkt. 298 Pkt. 311 Pkt. |
|||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy 200 zmienny 100 zmienny | 32 18 18 12 6 13 | 31.59 1:08.10 34.03 1:18.09 2:45.54 1:16.44 | 31.31 1:07.82 33.73 1:17.63 2:45.46 1:18.08 | 98% 99% 98% 99% 100% 104% | RŻ | 398 Pkt. 420 Pkt. 367 Pkt. 350 Pkt. 412 Pkt. 424 Pkt. |
|||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 motylkowy 100 motylkowy 200 motylkowy | 80 37 31 59 44 15 | 33.41 38.57 1:24.33 35.01 1:23.60 3:04.89 | 33.77 41.43 1:35.87 36.31 1:19.86 2:59.23 | 102% 115% 129% 108% 91% 94% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 224 Pkt. 201 Pkt. 195 Pkt. 241 Pkt. 195 Pkt. 202 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 50 motylkowy 100 zmienny | 1 ZSZ 1 1 5 2 1 | 26.87 58.87 58.00 30.19 36.05 28.91 1:06.86 | 26.61 57.75 57.75 30.55 35.89 29.25 1:05.79 | 98% 96% 99% 102% 99% 102% 97% | CR,RK14,RK 15 CR,RK14,RK 15 | 647 Pkt. 650 Pkt. 680 Pkt. 616 Pkt. 509 Pkt. 599 Pkt. 634 Pkt. |
|||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 200 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 50 motylkowy 100 zmienny | 30 13 12 10 53 42 | 2:27.62 35.19 1:18.39 2:53.27 33.88 1:15.06 | 2:28.13 36.34 1:18.10 2:55.73 33.93 1:16.19 | 101% 107% 99% 103% 100% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 305 Pkt. 369 Pkt. 357 Pkt. 337 Pkt. 266 Pkt. 308 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 200 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny | 24 24 14 11 8 10 | 1:09.04 36.03 2:43.74 39.12 1:24.47 3:00.54 | 1:06.57 35.52 2:47.92 40.08 1:25.30 3:03.53 | 93% 97% 105% 105% 102% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 403 Pkt. 362 Pkt. 393 Pkt. 399 Pkt. 402 Pkt. 414 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 400 dowolny 800 dowolny 50 grzbietowy 200 grzbietowy | 13 11 9 6 12 6 | 29.83 1:05.88 4:58.25 10:18.69 33.83 2:34.76 | 29.70 1:04.29 4:57.71 11:15.64 34.97 2:31.86 | 99% 95% 100% 119% 107% 96% | RŻ RŻ | 472 Pkt. 464 Pkt. 486 Pkt. 465 Pkt. 438 Pkt. 466 Pkt. |
|||||||||
Molga Mateusz | 99 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy 100 motylkowy | 29 18 19 19 | 27.44 31.10 28.53 1:03.86 | 27.54 30.30 28.77 1:03.39 | 101% 95% 102% 99% | RŻ RŻ | 404 Pkt. 384 Pkt. 446 Pkt. 437 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 50 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy 200 motylkowy 200 zmienny | 34 31 15 5 8 | 31.69 36.52 1:22.13 3:02.82 2:46.20 | 31.06 36.08 1:20.42 3:03.67 2:50.81 | 96% 98% 96% 101% 106% | RŻ RŻ | 394 Pkt. 297 Pkt. 301 Pkt. 288 Pkt. 407 Pkt. |
|||||||||
Opała Krystian | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy 200 zmienny 100 zmienny | 39 26 16 ZSZ 43 16 32 | 28.51 1:00.77 2:12.73 1:10.18 32.07 2:31.47 1:10.45 | 28.42 1:00.20 2:16.88 1:08.26 32.94 2:34.76 1:11.23 | 99% 98% 106% 95% 105% 104% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 360 Pkt. 404 Pkt. 419 Pkt. 339 Pkt. 314 Pkt. 379 Pkt. 372 Pkt. |
|||||||||
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 50 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 50 motylkowy 100 zmienny | 36 13 11 8 32 20 | 32.42 39.59 1:25.25 2:59.22 37.63 1:19.23 | 32.16 37.87 1:23.48 2:55.66 38.78 1:17.03 | 98% 91% 96% 96% 106% 95% | RŻ | 368 Pkt. 384 Pkt. 391 Pkt. 423 Pkt. 271 Pkt. 381 Pkt. |
|||||||||
Somogyi Szymon | 01 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 motylkowy 100 zmienny | 78 39 30 19 66 59 | 33.23 39.45 1:24.18 3:00.25 39.02 1:24.90 | 33.79 41.13 1:24.18 2:59.71 40.05 1:25.50 | 103% 109% 100% 99% 105% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 227 Pkt. 188 Pkt. 196 Pkt. 204 Pkt. 174 Pkt. 213 Pkt. |
4 x 100 dowolny Mężczyzn | : | Franciszkiewicz Jakub Gumiński Igor | 1:04.51 1:05.45 | Opała Krystian Molga Mateusz | 1:00.88 58.47 | 7 | 4:09.31 | |||
4 x 100 dowolny Kobiet | : | Klonowska Julia Łuszczyńska Natalia | 58.87 1:07.30 | Skibiak Klaudia Baryła Julia | 1:05.13 1:00.88 | 1 | 4:12.18 | |||
4 x 100 zmienny Mężczyzn | : | Opała Krystian Lach Wojciech | 1:10.18 1:18.40 | Molga Mateusz Gumiński Igor | 1:04.64 1:05.83 | 6 | 4:39.05 | |||
4 x 100 zmienny Kobiet | : | Baryła Julia Łopacińska Natalia | 1:06.04 1:23.74 | Klonowska Julia Skibiak Klaudia | 1:08.52 1:04.67 | 2 | 4:42.97 | |||
Całkiem 84 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,2% 5 nowy rekord(y), 46 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Karmelitow Aleksander, 100 grzbietowy 1:24.33 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego | Gdańsk 13./14.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Paluszkiewicz Rafał | 99 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy 100 zmienny | 46 33 27 44 37 | 29.18 1:02.98 33.80 32.11 1:12.07 | 27.38 1:00.73 32.81 31.77 1:12.59 | 88% 93% 94% 98% 101% | RŻ | 336 Pkt. 363 Pkt. 299 Pkt. 312 Pkt. 348 Pkt. |
Całkiem 5 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 94,8% 0 nowy rekord(y), 1 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Paluszkiewicz Rafał, 100 zmienny 1:12.07 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego | Gdańsk 13./14.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Dombek Maksymilian | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny 100 zmienny | 82 26 58 | 33.79 41.67 1:24.26 | 34.04 40.78 1:25.72 | 101% 96% 103% | RŻ RŻ | 216 Pkt. 222 Pkt. 217 Pkt. |
|||||||||
Dul Klaudia | 02 : | 50 klasyczny | 29 | 46.38 | 45.37 | 96% | 239 Pkt. |
||||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 200 dowolny 400 dowolny 800 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 24 15 5 25 16 12 | 2:20.21 4:58.87 10:13.46 33.34 1:11.67 2:38.52 | 2:21.66 4:57.78 10:09.45 33.89 1:12.51 2:35.84 | 102% 99% 99% 103% 102% 97% | RŻ RŻ RŻ | 355 Pkt. 358 Pkt. 377 Pkt. 311 Pkt. 318 Pkt. 299 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 400 zmienny | 25 22 18 14 9 4 | 1:09.13 35.45 40.62 1:26.19 3:00.50 5:41.76 | 1:13.41 34.65 41.19 1:25.48 2:58.64 --.-- | 113% 96% 103% 98% 98% | RŻ RŻ RŻ | 401 Pkt. 381 Pkt. 356 Pkt. 378 Pkt. 414 Pkt. 444 Pkt. |
|||||||||
Kuźma Ewa | 02 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 59 29 24 23 | 39.66 1:37.42 3:20.06 1:50.08 | 40.37 1:34.50 3:21.09 1:48.37 | 104% 94% 101% 97% | RŻ RŻ | 201 Pkt. 182 Pkt. 215 Pkt. 181 Pkt. |
|||||||||
Madejski Cezary | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 klasyczny 100 zmienny | 83 64 33 61 | 34.17 1:12.42 47.81 1:26.98 | 34.09 1:14.21 48.13 1:27.84 | 100% 105% 101% 102% | RŻ RŻ RŻ | 209 Pkt. 238 Pkt. 147 Pkt. 198 Pkt. |
|||||||||
Masłyk Jakub | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny | 81 65 28 20 | 33.67 1:13.14 42.53 1:31.66 | 33.84 1:12.13 44.96 1:31.45 | 101% 97% 112% 100% | RŻ RŻ | 219 Pkt. 231 Pkt. 209 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 400 dowolny 800 dowolny 50 motylkowy | 12 8 8 7 5 14 | 29.71 1:04.27 2:19.73 4:53.02 10:08.30 33.14 | 29.69 1:03.97 2:18.56 4:53.35 10:05.78 34.74 | 100% 99% 98% 100% 99% 110% | RŻ RŻ | 478 Pkt. 499 Pkt. 503 Pkt. 512 Pkt. 489 Pkt. 398 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 200 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy 100 zmienny | 29 24 22 42 | 2:57.59 1:26.38 1:41.54 1:37.63 | 2:53.24 1:26.55 1:36.22 1:32.18 | 95% 100% 90% 89% | RŻ | 245 Pkt. 261 Pkt. 159 Pkt. 203 Pkt. |
|||||||||
Żal Dominik | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 zmienny | 70 55 33 54 | 31.35 1:09.37 2:29.97 1:22.14 | 31.45 1:08.09 2:28.22 1:20.87 | 101% 96% 98% 97% | RŻ | 271 Pkt. 271 Pkt. 290 Pkt. 235 Pkt. |
|||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 100 dowolny 200 dowolny 200 grzbietowy 100 zmienny | 66 36 17 57 | 1:13.39 2:38.11 2:53.20 1:23.73 | 1:09.92 2:31.72 2:50.26 1:21.18 | 91% 92% 97% 94% | 229 Pkt. 248 Pkt. 229 Pkt. 222 Pkt. |
4 x 100 dowolny Mężczyzn | : | Franciszkiewicz Jakub Gumiński Igor | 1:04.51 1:05.45 | Opała Krystian Molga Mateusz | 1:00.88 58.47 | 7 | 4:09.31 | |||
4 x 100 dowolny Kobiet | : | Klonowska Julia Łuszczyńska Natalia | 58.87 1:07.30 | Skibiak Klaudia Baryła Julia | 1:05.13 1:00.88 | 1 | 4:12.18 | |||
4 x 100 zmienny Mężczyzn | : | Opała Krystian Lach Wojciech | 1:10.18 1:18.40 | Molga Mateusz Gumiński Igor | 1:04.64 1:05.83 | 6 | 4:39.05 | |||
4 x 100 zmienny Kobiet | : | Baryła Julia Łopacińska Natalia | 1:06.04 1:23.74 | Klonowska Julia Skibiak Klaudia | 1:08.52 1:04.67 | 2 | 4:42.97 | |||
Całkiem 46 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,3% 0 nowy rekord(y), 19 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Herasimowicz Zuzanna, 100 dowolny 1:09.13 |