UKS Dwojka Morena Gdansk Zawody Mikołajkowe | Gdańsk 06.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Damian | 05 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 2 4 | 50.30 1:42.75 | 50.11 --.-- | 99% | RŻ | 126 Pkt. 120 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Julia | 05 : | 50 dowolny 100 zmienny | 1 1 | 35.82 1:30.07 | 37.28 1:33.33 | 108% 107% | RŻ RŻ | 273 Pkt. 259 Pkt. |
|||||||||
Kreft Szymon | 05 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 1 5 | 44.76 1:44.85 | 46.55 2:00.29 | 108% 132% | RŻ RŻ | 128 Pkt. 113 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Paulina | 05 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 1 3 | 52.54 1:52.43 | 52.68 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 164 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Różański Kamil | 05 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 1 2 | 45.89 1:39.21 | 46.70 --.-- | 104% | RŻ RŻ | 107 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Wasiluk Patrycja | 05 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 2 4 | 57.44 1:56.29 | 1:00.81 --.-- | 112% | RŻ RŻ | 76 Pkt. 120 Pkt. |
Całkiem 12 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,9% 0 nowy rekord(y), 11 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kreft Szymon, 100 zmienny 1:44.85 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Zawody Mikołajkowe | Gdańsk 06.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 8 6 | 1:00.25 1:00.46 | 1:02.35 --.-- | 107% | RŻ RŻ | 52 Pkt. 72 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowska Julia | 06 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 1 3 | 47.48 56.05 | 50.29 --.-- | 112% | RŻ RŻ | 158 Pkt. 135 Pkt. |
|||||||||
Drózd Hanna | 05 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 4 1 | 47.61 53.49 | 47.68 54.49 | 100% 104% | RŻ RŻ | 116 Pkt. 94 Pkt. |
|||||||||
Gnyp Eryk | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 4 3 | 40.64 54.55 | 49.26 59.43 | 147% 119% | RŻ RŻ | 124 Pkt. 99 Pkt. |
|||||||||
Goć Wojciech | 05 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 3 3 | 40.36 49.43 | 39.72 50.50 | 97% 104% | RŻ | 127 Pkt. 85 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 2 3 | 45.87 1:42.39 | 49.24 --.-- | 115% | RŻ RŻ | 119 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Horbaczewski Grzegorz | 05 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 5 4 | 51.68 56.46 | --.-- 58.69 | 108% | RŻ RŻ | 83 Pkt. 89 Pkt. |
|||||||||
Jaroszyńska Aleksandra | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 5 2 | 48.26 49.43 | 51.84 53.22 | 115% 116% | RŻ RŻ | 111 Pkt. 140 Pkt. |
|||||||||
Kamińska Oliwia | 06 : | 50 dowolny 100 zmienny | 2 2 | 41.09 1:49.50 | 44.58 --.-- | 118% | RŻ RŻ | 180 Pkt. 144 Pkt. |
|||||||||
Kępińska Karolina | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 6 4 | 48.49 56.51 | 52.51 57.84 | 117% 105% | RŻ RŻ | 110 Pkt. 132 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Tymoteusz | 05 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 7 7 | 58.11 1:03.54 | 1:02.60 1:08.53 | 116% 116% | RŻ RŻ | 58 Pkt. 62 Pkt. |
|||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 2 3 | 39.71 45.94 | 41.12 48.55 | 107% 112% | RŻ RŻ | 133 Pkt. 119 Pkt. |
|||||||||
Łazarski Aleksander | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 5 5 | 51.69 57.87 | 46.82 --.-- | 82% | RŻ | 60 Pkt. 83 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 6 8 | 54.84 1:04.12 | 50.40 1:08.65 | 84% 115% | RŻ | 70 Pkt. 61 Pkt. |
|||||||||
Opała Adrianna | 06 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 5 3 | 1:08.75 1:05.72 | --.-- 1:07.79 | 106% | RŻ RŻ | 73 Pkt. 51 Pkt. |
|||||||||
Ortmann Mateusz | 05 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 1 2 | 39.07 46.28 | 43.21 48.50 | 122% 110% | RŻ RŻ | 140 Pkt. 104 Pkt. |
|||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 1 1 | 49.99 1:37.78 | 49.50 1:40.37 | 98% 105% | RŻ | 128 Pkt. 139 Pkt. |
|||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 50 grzbietowy 50 motylkowy | 4 4 | 49.49 54.74 | 52.02 56.92 | 110% 108% | RŻ RŻ | 95 Pkt. 63 Pkt. |
|||||||||
Wijatyk Aleksandra | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 3 2 | 44.63 53.18 | 45.52 --.-- | 104% | RŻ RŻ | 141 Pkt. 158 Pkt. |
Całkiem 38 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 107,3% 0 nowy rekord(y), 34 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Gnyp Eryk, 50 dowolny 40.64 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Zawody Mikołajkowe | Gdańsk 06.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Boryczko Alicja | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 5 5 | 1:11.14 1:16.46 | 1:44.48 1:20.55 | 216% 111% | RŻ RŻ | 34 Pkt. 37 Pkt. |
|||||||||
Burzak Martyna | 07 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 1 1 | 46.12 54.55 | 48.72 --.-- | 112% | RŻ RŻ | 127 Pkt. 147 Pkt. |
|||||||||
Czelej Dominika | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 4 3 | 1:07.92 1:05.83 | 1:19.86 1:17.68 | 138% 139% | RŻ RŻ | 40 Pkt. 59 Pkt. |
|||||||||
Dowbor Dominik | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 2 3 | 52.53 52.04 | 1:11.26 1:01.73 | 184% 141% | RŻ RŻ | 57 Pkt. 82 Pkt. |
|||||||||
Kleinert Krzysztof | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 1 | 54.65 50.51 | 1:13.55 1:04.31 | 181% 162% | RŻ RŻ | 51 Pkt. 89 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Robert | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 4 5 | 1:01.53 59.51 | 1:40.44 1:14.53 | 266% 157% | RŻ RŻ | 35 Pkt. 54 Pkt. |
|||||||||
Lis Marcin | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 7 7 | 1:25.58 1:40.96 | --.-- 1:34.78 | 88% | RŻ | 13 Pkt. 11 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Agata | 06 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 1 3 | 57.84 1:08.54 | 1:09.44 --.-- | 144% | RŻ RŻ | 87 Pkt. 74 Pkt. |
|||||||||
Markowska Malwina | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 2 2 | 58.59 1:07.22 | 1:02.35 --.-- | 113% | RŻ RŻ | 62 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Pierucki Radosław | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 1 2 | 45.52 52.03 | 56.12 55.56 | 152% 114% | RŻ RŻ | 88 Pkt. 82 Pkt. |
|||||||||
Stepan Amelia | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 6 4 | 1:21.78 1:15.36 | --.-- 1:37.07 | 166% | RŻ RŻ | 22 Pkt. 39 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Agata | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 3 5 | 1:06.49 1:19.59 | 1:28.19 --.-- | 176% | RŻ RŻ | 42 Pkt. 47 Pkt. |
|||||||||
Wasiluk Dawid | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 5 4 | 1:03.46 59.23 | 1:09.82 1:04.61 | 121% 119% | RŻ RŻ | 32 Pkt. 55 Pkt. |
|||||||||
Zajfert Karol | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 6 6 | 1:15.53 1:03.10 | 1:48.23 1:17.76 | 205% 152% | RŻ RŻ | 19 Pkt. 46 Pkt. |
|||||||||
Zasina Zofia | 06 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 2 4 | 59.10 1:09.52 | 1:04.49 --.-- | 119% | RŻ RŻ | 82 Pkt. 71 Pkt. |
Całkiem 30 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 139,2% 0 nowy rekord(y), 29 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kozaczek Robert, 50 dowolny 1:01.53 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Zawody Mikołajkowe | Gdańsk 06.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Banach Artur | 07 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 21 18 | 1:06.72 43.42 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Borna Franciszek | 07 : | 25 grzbietowy 25 NN dow | 1 1 | 28.26 28.10 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 52 Pkt. Pkt. |
||||||||||
von Borzestowska Natalia | 08 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 6 8 | 1:05.31 51.81 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Drejza Filip | 08 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 4 7 | 34.36 32.05 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Gajtkowski Adrian | 07 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 15 16 | 50.33 41.48 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Kierbedź Piotr | 07 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 16 9 | 51.04 32.81 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Koziński Oskar | 07 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 1 8 | 31.51 32.11 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Kurkowska Wiktoria | 07 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 4 6 | 49.86 47.95 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Landecka Magda | 08 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 5 10 | 55.06 56.11 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Mec Maria | 08 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 2 4 | 43.06 39.08 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Pierucki Bartłomiej | 08 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 12 15 | 44.76 40.98 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Przytarski Mateusz | 07 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 18 19 | 53.34 45.96 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Rutkowski Konstanty | 08 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 17 13 | 52.65 40.67 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Sabiniarz Mateusz | 08 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 13 21 | 45.85 46.54 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Sahin Emil | 08 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 19 20 | 53.92 46.50 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Stefański Jakub | 07 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 20 14 | 55.43 40.71 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Witczak Alicja | 08 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 3 9 | 48.22 55.64 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Ziembiński Michał | 07 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 11 10 | 41.51 34.57 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
Całkiem 36 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 36 nowy rekord życiowy(e) |
UKS Dwojka Morena Gdansk Zawody Mikołajkowe | Gdańsk 06.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Martyna | 07 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 1 1 | 34.60 28.34 | 32.19 27.96 | 87% 97% | 28 Pkt. 77 Pkt. |
||||||||||
Cesarz Paulina | 07 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 2 3 | 37.90 36.44 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 22 Pkt. 36 Pkt. |
||||||||||
Duszyca Martyna | 07 : | 25 dowolny 25 NN dow | 3 2 | 45.28 34.54 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 12 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 9 12 | 39.12 35.87 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Janura Tymon | 08 : | 25 grzbietowy 25 NN grzbietowy | 2 7 | 31.28 38.20 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 38 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Jarecki Cezary | 07 : | 25 grzbietowy 25 NN dow | 4 5 | 35.11 31.80 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 27 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Kurpiewski Maksymilian | 07 : | 25 grzbietowy 25 NN dow | 12 6 | 52.26 31.93 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 8 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Lewandowski Jan | 07 : | 25 grzbietowy 25 NN grzbietowy | 5 6 | 35.27 37.15 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 26 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 25 grzbietowy 25 NN grzbietowy | 3 5 | 34.84 35.85 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 27 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Netter Józef | 08 : | 25 grzbietowy 25 NN dow | 10 11 | 41.58 35.13 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 16 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Pancewicz Witold | 07 : | 25 dowolny 25 NN grzbietowy | 1 2 | 25.52 31.79 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 46 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Przytarski Maksymilian | 07 : | 25 grzbietowy 25 NN grzbietowy | 11 14 | 43.33 48.45 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 14 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 25 dowolny 25 NN dow | 2 3 | 31.24 29.74 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 25 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Sędzikowski Kamil | 08 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 8 17 | 39.06 41.58 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Skoczeń Piotr | 07 : | 25 grzbietowy 25 NN dow | 7 22 | 36.26 1:03.79 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 24 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Staniszewska Weronika | 07 : | 25 grzbietowy 25 NN dow | 4 7 | 37.51 51.42 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 33 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Sudoł Jakub | 07 : | 25 grzbietowy 25 NN dow | 6 2 | 35.43 28.50 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 26 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Świtek Lidia | 07 : | 25 grzbietowy 25 NN dow | 5 5 | 42.50 40.76 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 23 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 25 dowolny 25 NN grzbietowy | 3 3 | 33.49 33.47 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 20 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Turska Weronika | 07 : | 25 NN grzbietowy 25 NN dow | 1 3 | 41.54 36.14 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | Pkt. Pkt. |
||||||||||
Wabia Krystian | 07 : | 25 grzbietowy 25 NN grzbietowy | 9 10 | 40.58 41.42 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 17 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Wróblewski Maksymilian | 07 : | 25 grzbietowy 25 NN dow | 8 4 | 38.09 30.13 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 21 Pkt. Pkt. |
Całkiem 44 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,6% 0 nowy rekord(y), 42 nowy rekord życiowy(e) |