UKS Dwojka Morena Gdansk Mali Mistrzowie | Grudziądz 2014-11-22 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Giza Olga | 04 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 8 2 | 1:23.10 1:42.30 | --.-- 1:40.52 | 97% | RŻ | 231 Pkt. 226 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 3 6 | 1:18.78 44.20 | 1:20.65 46.11 | 105% 109% | RŻ RŻ | 271 Pkt. 167 Pkt. |
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Paluszkiewicz Magdalena Giza Olga | 35.51 39.00 | Cabańska Wiktoria Woźnica Milena | 39.44 35.97 | 2 | 2:29.92 | |||
Całkiem 4 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,8% 0 nowy rekord(y), 3 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Paluszkiewicz Magdalena, 50 motylkowy 44.20 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Mali Mistrzowie | Grudziądz 2014-11-22 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Damian | 05 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 5 7 | 1:41.47 1:54.71 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 112 Pkt. 113 Pkt. |
||||||||||
Cabańska Wiktoria | 04 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 5 5 | 1:33.33 1:43.50 | 1:47.07 --.-- | 132% | RŻ RŻ | 207 Pkt. 218 Pkt. |
|||||||||
Denysiuk Mateusz | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 26 22 | 1:38.42 1:57.09 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 95 Pkt. 73 Pkt. |
||||||||||
Gachewicz Miłosz | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 15 14 | 1:31.31 1:45.75 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 119 Pkt. 99 Pkt. |
||||||||||
Herasimowicz Julia | 05 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy | ZSZ 2 5 | 37.28 1:30.47 44.03 | 37.62 --.-- 45.16 | 102% 105% | RŻ RŻ RŻ | 242 Pkt. 227 Pkt. 169 Pkt. |
|||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 12 9 | 1:28.54 1:40.32 | 1:48.58 1:55.16 | 150% 132% | RŻ RŻ | 130 Pkt. 116 Pkt. |
|||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 50 dowolny 100 klasyczny 50 motylkowy | ZSZ 4 11 | 41.34 1:42.50 50.15 | 41.25 1:44.43 55.53 | 100% 104% 123% | RŻ RŻ | 177 Pkt. 225 Pkt. 114 Pkt. |
|||||||||
Kolęda Maciej | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 klasyczny | ZSZ 16 9 | 40.16 1:31.46 1:46.40 | 49.64 --.-- --.-- | 153% | RŻ RŻ RŻ | 129 Pkt. 118 Pkt. 142 Pkt. |
|||||||||
Kreft Szymon | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 7 8 | 1:30.21 1:55.06 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 123 Pkt. 112 Pkt. |
||||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 motylkowy | ZSZ 3 3 | 36.03 1:15.85 39.90 | 34.43 1:20.39 40.92 | 91% 112% 105% | RŻ RŻ | 178 Pkt. 207 Pkt. 163 Pkt. |
|||||||||
Markowska Marta | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 24 13 | 1:43.74 1:55.19 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 118 Pkt. 110 Pkt. |
||||||||||
Mojsa Paulina | 05 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 15 6 | 1:52.16 1:56.72 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 119 Pkt. 152 Pkt. |
||||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 18 8 | 1:31.97 1:39.67 | 1:34.40 1:40.48 | 105% 102% | RŻ RŻ | 170 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Różański Kamil | 05 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy | ZSZ 8 1 | 40.01 1:43.03 48.15 | 40.38 --.-- 46.70 | 102% 94% | RŻ RŻ | 130 Pkt. 107 Pkt. 92 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Hubert | 04 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 1 5 | 1:13.99 41.22 | 1:15.22 47.51 | 103% 133% | RŻ RŻ | 224 Pkt. 147 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 13 7 | 1:29.48 46.95 | 1:29.32 47.89 | 100% 104% | RŻ | 126 Pkt. 100 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 15 6 | 1:29.88 1:45.51 | 1:34.61 1:54.80 | 111% 118% | RŻ RŻ | 182 Pkt. 206 Pkt. |
|||||||||
Sypniewicz Igor | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 21 20 | 1:36.81 1:54.09 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 100 Pkt. 78 Pkt. |
||||||||||
Walczukiewicz Szymon | 04 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy | ZSZ 10 11 | 40.90 1:42.98 49.34 | 41.95 1:43.46 47.01 | 105% 101% 91% | RŻ RŻ | 122 Pkt. 107 Pkt. 86 Pkt. |
|||||||||
Walkowski Krystian | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 29 17 | 1:47.39 1:47.81 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 73 Pkt. 93 Pkt. |
||||||||||
Wasiluk Patrycja | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 26 14 | 1:52.79 2:14.22 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 92 Pkt. 100 Pkt. |
||||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 100 grzbietowy | 6 | 1:30.87 | 1:29.95 | 98% | 156 Pkt. | ||||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 6 5 | 1:35.86 44.14 | 1:36.39 52.53 | 101% 142% | RŻ RŻ | 191 Pkt. 168 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 15 8 | 1:46.92 1:43.13 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 95 Pkt. 156 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Różański Kamil Kreft Szymon | 40.01 40.92 | Bruździak Damian Szpanowski Michał | 41.31 38.07 | 3 | 2:40.31 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Kolęda Maciej Denysiuk Mateusz | 40.16 45.15 | Walkowski Krystian Sypniewicz Igor | 46.75 41.78 | 8 | 2:53.84 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Walczukiewicz Szymon Zawadzki Błażej | 40.90 42.15 | Gachewicz Miłosz Smoliński Jakub | 40.42 39.79 | 7 | 2:43.26 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Lewandowski Bartosz Wolski Kuba | 36.03 38.47 | Kalafarski Mateusz Skibiak Hubert | 38.93 34.68 | 3 | 2:28.11 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Karwacka Oliwia Markowska Marta | 41.34 43.85 | Starke Martyna Myrcha Alicja | 39.87 40.38 | 6 | 2:45.44 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Paluszkiewicz Magdalena Giza Olga | 35.51 39.00 | Cabańska Wiktoria Woźnica Milena | 39.44 35.97 | 2 | 2:29.92 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Herasimowicz Julia Mojsa Paulina | 37.28 50.29 | Wasiluk Patrycja Wijatyk Aleksandra | 52.43 47.55 | 7 | 3:07.55 | |||
Całkiem 53 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,0% 0 nowy rekord(y), 47 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kolęda Maciej, 50 dowolny 40.16 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Mali Mistrzowie | Grudziądz 2014-11-22 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 24 24 | 28.09 28.55 | --.-- 26.06 | 83% | RŻ | 34 Pkt. 50 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowska Julia | 06 : | 25 dowolny | 4 | 19.38 | 22.59 | 136% | RŻ | 164 Pkt. | |||||||||
Drózd Hanna | 05 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 15 9 | 1:46.62 57.68 | --.-- 54.49 | 89% | RŻ | 109 Pkt. 75 Pkt. |
|||||||||
Duzowska Martyna | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 6 8 | 20.33 23.22 | --.-- 23.81 | 105% | RŻ RŻ | 142 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Gnyp Eryk | 05 : | 100 klasyczny 50 motylkowy | 12 9 | 2:06.39 1:00.18 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 85 Pkt. 47 Pkt. |
||||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 4 5 | 1:39.71 51.97 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 118 Pkt. 73 Pkt. |
||||||||||
Horbaczewski Grzegorz | 05 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | ZSZ 15 11 | 47.35 1:48.94 2:05.09 | 55.05 --.-- --.-- | 135% | RŻ RŻ RŻ | 78 Pkt. 90 Pkt. 87 Pkt. |
|||||||||
Jaroszyńska Aleksandra | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 16 11 | 22.40 23.62 | --.-- 26.54 | 126% | RŻ RŻ | 106 Pkt. 134 Pkt. |
|||||||||
Kamińska Oliwia | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 2 7 | 18.31 23.12 | 20.68 --.-- | 128% | RŻ RŻ | 195 Pkt. 143 Pkt. |
|||||||||
Kotewicz Mateusz | 05 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 15 6 | 1:44.02 52.99 | --.-- 55.06 | 108% | RŻ RŻ | 80 Pkt. 69 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Tymoteusz | 05 : | 100 grzbietowy | 30 | 2:13.43 | --.-- | RŻ | 49 Pkt. | ||||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 50 dowolny 25 grzbietowy | ZSZ 5 | 41.12 22.16 | 41.16 33.39 | 100% 227% | RŻ RŻ | 120 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Łazarski Aleksander | 05 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 21 15 | 1:52.52 2:08.07 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 82 Pkt. 81 Pkt. |
||||||||||
Molga Marcin | 05 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 25 20 | 2:01.64 2:23.91 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 65 Pkt. 57 Pkt. |
||||||||||
Opała Adrianna | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 29 28 | 25.80 26.37 | 26.94 25.06 | 109% 90% | RŻ | 69 Pkt. 96 Pkt. |
|||||||||
Ortmann Mateusz | 05 : | 50 motylkowy | 2 | 48.71 | 48.50 | 99% | 89 Pkt. | ||||||||||
Sądej Zuzanna | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 19 32 | 22.78 26.66 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 101 Pkt. 93 Pkt. |
||||||||||
Styp-Rekowski Krystian | 05 : | 100 klasyczny | 6 | 1:53.61 | --.-- | RŻ | 117 Pkt. | ||||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 3 1 | 1:25.18 1:47.94 | 1:29.16 --.-- | 110% | RŻ RŻ | 146 Pkt. 136 Pkt. |
|||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 14 8 | 1:48.30 57.83 | --.-- 56.92 | 97% | RŻ | 92 Pkt. 53 Pkt. |
|||||||||
Wijatyk Aleksandra | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 25 7 | 1:52.41 2:03.18 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 93 Pkt. 129 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Horbaczewski Grzegorz Kotewicz Mateusz | 47.35 47.00 | Łazarski Aleksander Styp-Rekowski Krystian | 51.01 44.55 | 6 | 3:09.91 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Różański Kamil Kreft Szymon | 40.01 40.92 | Bruździak Damian Szpanowski Michał | 41.31 38.07 | 3 | 2:40.31 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Kurasiński Tymon Hłasko Wojciech | 41.12 42.09 | Gnyp Eryk Ortmann Mateusz | 42.54 39.81 | 4 | 2:45.56 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Herasimowicz Julia Mojsa Paulina | 37.28 50.29 | Wasiluk Patrycja Wijatyk Aleksandra | 52.43 47.55 | 7 | 3:07.55 | |||
Całkiem 39 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,2% 0 nowy rekord(y), 34 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kurasiński Tymon, 25 grzbietowy 22.16 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Mali Mistrzowie | Grudziądz 2014-11-22 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Boryczko Alicja | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 45 51 | 31.09 32.91 | --.-- 37.77 | 132% | RŻ RŻ | 39 Pkt. 49 Pkt. |
|||||||||
Burzak Martyna | 07 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 1 1 | 19.78 23.41 | 25.04 25.10 | 160% 115% | RŻ RŻ | 154 Pkt. 138 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Magdalena | 07 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 9 8 | 31.53 29.28 | --.-- 41.00 | 196% | RŻ RŻ | 38 Pkt. 70 Pkt. |
|||||||||
Czelej Dominika | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 33 30 | 27.25 26.50 | 42.33 33.56 | 241% 160% | RŻ RŻ | 59 Pkt. 95 Pkt. |
|||||||||
Dowbor Dominik | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 9 8 | 21.92 22.78 | 34.48 27.87 | 247% 150% | RŻ RŻ | 72 Pkt. 99 Pkt. |
|||||||||
Kleinert Krzysztof | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 19 11 | 25.98 24.64 | 29.88 27.63 | 132% 126% | RŻ RŻ | 43 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Robert | 07 : | 25 dowolny | 1 | 20.36 | 50.28 | 610% | RŻ | 90 Pkt. | |||||||||
Kuliga Krzysztof | 06 : | 25 grzbietowy | 15 | 25.54 | --.-- | RŻ | 70 Pkt. | ||||||||||
Lange Aleksandra | 07 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 6 8 | 27.05 29.28 | 43.37 34.73 | 257% 141% | RŻ RŻ | 60 Pkt. 70 Pkt. |
|||||||||
Lewandowska Agnieszka | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 43 42 | 29.58 28.55 | 36.98 31.88 | 156% 125% | RŻ RŻ | 46 Pkt. 76 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Agata | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 22 21 | 23.65 25.11 | 35.14 30.84 | 221% 151% | RŻ RŻ | 90 Pkt. 111 Pkt. |
|||||||||
Markowska Malwina | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 20 12 | 23.03 23.96 | 28.22 27.61 | 150% 133% | RŻ RŻ | 98 Pkt. 128 Pkt. |
|||||||||
Mazur Adam | 07 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 14 17 | 33.24 32.53 | --.-- 36.83 | 128% | RŻ RŻ | 20 Pkt. 34 Pkt. |
|||||||||
Ornowski Stanisław | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 27 22 | 30.53 27.76 | 46.67 31.56 | 234% 129% | RŻ RŻ | 26 Pkt. 54 Pkt. |
|||||||||
Piekarski Oliwier | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 18 30 | 25.63 30.82 | 45.30 34.22 | 312% 123% | RŻ RŻ | 45 Pkt. 40 Pkt. |
|||||||||
Pierucki Radosław | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 4 2 | 18.88 21.26 | 30.10 27.62 | 254% 169% | RŻ RŻ | 113 Pkt. 122 Pkt. |
|||||||||
Stepan Amelia | 07 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 12 25 | 35.93 36.55 | --.-- 49.62 | 184% | RŻ RŻ | 25 Pkt. 36 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Agata | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 38 18 | 27.59 24.69 | 35.20 28.77 | 163% 136% | RŻ RŻ | 57 Pkt. 117 Pkt. |
|||||||||
Wasiluk Dawid | 07 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 4 6 | 26.51 26.82 | 35.97 28.51 | 184% 113% | RŻ RŻ | 41 Pkt. 60 Pkt. |
|||||||||
Zajfert Karol | 07 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 13 15 | 32.46 31.87 | 48.70 32.94 | 225% 107% | RŻ RŻ | 22 Pkt. 36 Pkt. |
|||||||||
Zasina Zofia | 06 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 31 36 | 26.04 27.12 | 33.67 30.16 | 167% 124% | RŻ RŻ | 67 Pkt. 88 Pkt. |
Całkiem 40 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 171,4% 0 nowy rekord(y), 40 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kozaczek Robert, 25 dowolny 20.36 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Mali Mistrzowie | Grudziądz 2014-11-22 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Martyna | 07 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 10 6 | 32.19 27.96 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 35 Pkt. 81 Pkt. |
Całkiem 2 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) |