UKS Dwojka Morena Gdansk Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11 lat | Kościerzyna 24./25.05.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kreft Patrycja | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 zmienny | 2 2 ZSZ 3 1 | 1:11.66 2:38.76 38.46 1:21.73 2:56.87 | 1:13.35 2:41.88 38.80 1:21.10 3:01.73 | 105% 104% 102% 98% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 360 Pkt. 343 Pkt. 298 Pkt. 308 Pkt. 349 Pkt. |
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Beszterda Eliza Bąk Victoria | 03 03 | Murańska Oliwia Kreft Patrycja | 03 03 | 2 | 2:28.79 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Kreft Patrycja Beszterda Eliza | 03 03 | Murańska Oliwia Pytelewska Roksana | 03 03 | 3 | 2:47.36 | |||
Całkiem 5 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,0% 0 nowy rekord(y), 4 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kreft Patrycja, 200 zmienny 2:56.87 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11 lat | Kościerzyna 24./25.05.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 200 dowolny 100 klasyczny 50 motylkowy 200 zmienny | 28 13 21 24 | 3:13.72 1:49.07 49.67 3:37.17 | 3:27.56 1:53.54 50.19 3:48.04 | 115% 108% 102% 110% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 188 Pkt. 189 Pkt. 118 Pkt. 188 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 50 motylkowy 200 zmienny | ZSZ 7 2 2 12 | 38.12 1:28.67 1:39.25 42.08 3:18.67 | 36.10 1:30.03 1:38.39 41.39 --.-- | 90% 103% 98% 97% | RŻ RŻ | 226 Pkt. 241 Pkt. 252 Pkt. 194 Pkt. 246 Pkt. |
|||||||||
Boruszewski Kacper | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny 50 motylkowy | 37 26 10 21 | 1:34.02 1:42.94 1:46.10 50.99 | --.-- --.-- --.-- 55.10 | 117% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 109 Pkt. 107 Pkt. 143 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Brzeziński Krzysztof | 03 : | 200 dowolny 100 klasyczny 50 motylkowy 200 zmienny | 24 13 8 17 | 3:08.33 1:47.21 42.98 3:22.35 | 2:57.82 1:47.63 41.19 3:20.57 | 89% 101% 92% 98% | RŻ | 146 Pkt. 139 Pkt. 130 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Choroszucha Michał | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 zmienny | 39 34 24 33 | 1:37.07 3:15.56 1:39.48 3:42.38 | 1:30.51 3:20.67 1:41.80 3:46.32 | 87% 105% 105% 104% | RŻ RŻ RŻ | 99 Pkt. 131 Pkt. 119 Pkt. 119 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny 50 motylkowy 200 zmienny | 5 5 2 3 | 1:28.94 1:38.24 38.14 3:07.78 | 1:27.25 1:36.36 39.72 --.-- | 96% 96% 108% | RŻ RŻ | 166 Pkt. 181 Pkt. 186 Pkt. 198 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 9 12 5 6 | 40.15 45.96 48.20 1:34.56 | 38.38 47.13 49.15 1:40.01 | 91% 105% 104% 112% | RŻ RŻ RŻ | 194 Pkt. 174 Pkt. 213 Pkt. 227 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 200 zmienny | ZSZ 22 22 20 30 | 38.09 1:24.10 3:07.37 50.66 3:36.92 | 37.29 1:24.11 3:08.45 46.54 3:37.92 | 96% 100% 101% 84% 101% | RŻ RŻ RŻ | 151 Pkt. 152 Pkt. 149 Pkt. 79 Pkt. 129 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 zmienny | 19 18 16 24 | 1:23.79 3:02.63 1:34.35 3:31.65 | 1:21.88 3:02.49 1:34.89 --.-- | 95% 100% 101% | RŻ RŻ | 154 Pkt. 161 Pkt. 139 Pkt. 138 Pkt. |
|||||||||
Jastrzębski Łukasz | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 zmienny | ZSZ 9 4 ZSZ 4 11 | 37.32 1:20.79 2:50.30 40.91 1:27.66 3:17.95 | 38.20 1:22.60 2:56.24 41.82 1:28.29 3:22.26 | 105% 105% 107% 104% 101% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 160 Pkt. 172 Pkt. 198 Pkt. 168 Pkt. 174 Pkt. 169 Pkt. |
|||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny | 41 42 19 | 1:37.94 3:20.89 2:05.09 | 1:39.71 3:24.60 2:13.15 | 104% 104% 113% | RŻ RŻ RŻ | 96 Pkt. 121 Pkt. 87 Pkt. |
|||||||||
Kalkowski Mikołaj | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 45 48 34 | 1:55.43 4:08.41 1:58.38 | 1:50.46 --.-- --.-- | 92% | RŻ RŻ | 59 Pkt. 64 Pkt. 70 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny 50 motylkowy | 29 15 24 | 1:45.69 1:49.40 54.72 | 1:44.72 1:52.37 --.-- | 98% 106% | RŻ RŻ | 99 Pkt. 131 Pkt. 63 Pkt. |
|||||||||
Landecki Jan | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 zmienny | 10 16 ZSZ 14 14 | 1:20.93 3:01.53 45.43 1:33.83 3:19.30 | 1:21.12 3:04.29 45.67 1:35.79 --.-- | 100% 103% 101% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 171 Pkt. 164 Pkt. 123 Pkt. 141 Pkt. 166 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Adrianna | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny 50 motylkowy | 34 30 15 25 | 1:38.15 3:15.43 1:52.80 55.44 | 1:36.65 3:42.51 1:53.62 1:05.55 | 97% 130% 101% 140% | RŻ RŻ RŻ | 140 Pkt. 184 Pkt. 171 Pkt. 85 Pkt. |
|||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy | 20 22 6 | 1:25.31 3:08.45 43.86 | 1:28.33 3:21.01 44.30 | 107% 114% 102% | RŻ RŻ RŻ | 213 Pkt. 205 Pkt. 171 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 4 7 10 5 | 36.93 44.35 51.23 1:33.78 | 37.27 46.07 52.78 1:35.29 | 102% 108% 106% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 249 Pkt. 194 Pkt. 177 Pkt. 233 Pkt. |
|||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 30 32 25 23 | 1:35.41 3:17.15 1:47.12 2:05.49 | 1:34.46 3:21.54 1:45.90 2:07.04 | 98% 105% 98% 102% | RŻ RŻ | 152 Pkt. 179 Pkt. 137 Pkt. 124 Pkt. |
|||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 zmienny | 22 21 15 21 | 1:27.05 3:08.02 1:34.69 3:30.60 | 1:28.12 3:08.59 1:35.45 3:34.74 | 102% 101% 102% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 201 Pkt. 206 Pkt. 198 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 200 zmienny | 3 7 7 9 | 1:16.19 2:53.76 42.04 3:17.10 | 1:15.47 2:49.49 44.34 3:30.92 | 98% 95% 111% 115% | RŻ RŻ | 205 Pkt. 187 Pkt. 139 Pkt. 172 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Goć Jakub Choroszucha Michał | 03 03 | Landecki Jan Brzeziński Krzysztof | 03 03 | 5 | 2:30.73 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Jastrzębski Łukasz Hnatyk Damian | 03 03 | Chrzanowski Jan Sokołowski Fabian | 03 03 | 1 | 2:22.36 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Beszterda Eliza Bąk Victoria | 03 03 | Murańska Oliwia Kreft Patrycja | 03 03 | 2 | 2:28.79 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Landecki Jan Łagownik Jan | 03 03 | Goć Jakub Hnatyk Damian | 03 03 | 5 | 3:01.13 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Jastrzębski Łukasz Chrzanowski Jan | 03 03 | Brzeziński Krzysztof Sokołowski Fabian | 03 03 | 2 | 2:41.15 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Kreft Patrycja Beszterda Eliza | 03 03 | Murańska Oliwia Pytelewska Roksana | 03 03 | 3 | 2:47.36 | |||
Całkiem 81 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,5% 0 nowy rekord(y), 60 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Mojsa Adrianna, 50 motylkowy 55.44 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11 lat | Kościerzyna 24./25.05.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Cabańska Wiktoria | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 zmienny | 20 8 11 | 43.14 44.89 1:42.36 | 41.26 46.89 1:49.62 | 91% 109% 115% | RŻ RŻ | 156 Pkt. 187 Pkt. 179 Pkt. |
|||||||||
Dąbrowski Jan | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 48 31 | 44.52 48.89 | 42.85 56.25 | 93% 132% | RŻ | 94 Pkt. 98 Pkt. |
|||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 34 26 41 40 | 42.73 48.07 1:01.02 1:54.27 | 41.01 49.42 1:06.23 1:57.89 | 92% 106% 118% 106% | RŻ RŻ RŻ | 107 Pkt. 104 Pkt. 70 Pkt. 87 Pkt. |
|||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 16 14 3 17 | 42.19 46.40 47.72 1:45.66 | 44.50 47.85 47.67 1:41.57 | 111% 106% 100% 92% | RŻ RŻ | 167 Pkt. 169 Pkt. 219 Pkt. 163 Pkt. |
|||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 7 13 37 20 | 36.69 44.56 58.97 1:42.70 | 36.31 43.91 1:05.10 1:42.95 | 98% 97% 122% 100% | RŻ RŻ | 169 Pkt. 130 Pkt. 78 Pkt. 120 Pkt. |
|||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 18 20 18 15 | 42.78 48.86 55.05 1:42.81 | 42.05 49.34 59.45 1:46.38 | 97% 102% 117% 107% | RŻ RŻ RŻ | 160 Pkt. 145 Pkt. 143 Pkt. 177 Pkt. |
|||||||||
Neumann Alicja | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 34 28 19 32 | 51.63 53.24 55.73 2:06.65 | 52.92 51.31 55.67 --.-- | 105% 93% 100% | RŻ RŻ | 91 Pkt. 112 Pkt. 138 Pkt. 94 Pkt. |
|||||||||
Neumann Laura | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 35 32 21 29 | 51.84 55.44 56.67 1:58.13 | 54.42 59.48 58.87 1:59.18 | 110% 115% 108% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 90 Pkt. 99 Pkt. 131 Pkt. 116 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Hubert | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny | 1 2 5 | 33.82 39.91 47.66 | 34.15 40.95 49.26 | 102% 105% 107% | RŻ RŻ RŻ | 216 Pkt. 181 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 19 20 39 28 | 39.53 47.06 59.70 1:45.19 | 40.77 48.79 1:00.77 1:46.60 | 106% 107% 104% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 135 Pkt. 110 Pkt. 75 Pkt. 112 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 19 22 16 19 | 43.13 49.01 53.95 1:47.18 | 46.12 49.29 52.26 1:48.12 | 114% 101% 94% 102% | RŻ RŻ RŻ | 156 Pkt. 144 Pkt. 152 Pkt. 156 Pkt. |
|||||||||
Walczukiewicz Szymon | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 39 19 36 24 | 43.35 46.54 58.72 1:44.34 | 43.74 47.51 57.32 1:45.22 | 102% 104% 95% 102% | RŻ RŻ RŻ | 102 Pkt. 114 Pkt. 79 Pkt. 114 Pkt. |
|||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 11 6 8 7 | 38.50 41.25 48.46 1:35.77 | 40.30 42.34 49.56 --.-- | 110% 105% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 146 Pkt. 164 Pkt. 141 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 8 13 11 9 | 38.92 46.24 51.25 1:40.15 | 38.63 48.13 53.70 1:42.75 | 99% 108% 110% 105% | RŻ RŻ RŻ | 213 Pkt. 171 Pkt. 177 Pkt. 191 Pkt. |
Całkiem 52 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,5% 0 nowy rekord(y), 39 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Dąbrowski Jan, 50 grzbietowy 48.89 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Drużynowy Wielobój Pływacki 10-11 lat | Kościerzyna 24./25.05.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Białczak Anna | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 39 36 37 35 | 54.94 1:04.15 1:05.70 2:14.80 | 54.76 1:02.48 1:03.86 2:17.48 | 99% 95% 94% 104% | RŻ | 75 Pkt. 64 Pkt. 84 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Denysiuk Mateusz | 04 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 52 51 49 | 57.78 1:05.47 2:17.25 | 53.61 --.-- --.-- | 86% | RŻ RŻ | 59 Pkt. 57 Pkt. 50 Pkt. |
|||||||||
Gachewicz Miłosz | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 45 40 47 38 | 44.29 51.49 1:02.44 1:52.04 | 44.32 54.20 --.-- 1:55.60 | 100% 111% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 96 Pkt. 84 Pkt. 66 Pkt. 92 Pkt. |
|||||||||
Gwóźdź Aleksander | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny | 60 49 42 | 55.84 56.06 1:01.20 | 59.45 1:03.06 58.85 | 113% 127% 92% | RŻ RŻ | 48 Pkt. 65 Pkt. 70 Pkt. |
|||||||||
Kłos Zuzanna | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny 100 zmienny | 40 23 34 | 1:02.16 57.26 2:14.71 | 1:02.16 1:01.54 --.-- | 100% 116% | RŻ RŻ | 52 Pkt. 127 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Kolęda Maciej | 04 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 18 41 | 52.75 1:54.76 | 52.09 2:01.91 | 98% 113% | RŻ | 109 Pkt. 86 Pkt. |
|||||||||
Markowska Marta | 04 : | 50 grzbietowy | 29 | 53.73 | --.-- | RŻ | 109 Pkt. | ||||||||||
Sypniewicz Igor | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 31 29 50 39 | 41.81 48.67 1:03.41 1:53.90 | 40.92 52.16 1:11.64 1:58.60 | 96% 115% 128% 108% | RŻ RŻ RŻ | 114 Pkt. 100 Pkt. 63 Pkt. 88 Pkt. |
|||||||||
Walkowski Krystian | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 56 46 45 47 | 49.05 53.34 1:01.67 2:00.89 | 47.56 49.77 1:01.18 1:56.00 | 94% 87% 98% 92% | 70 Pkt. 76 Pkt. 68 Pkt. 73 Pkt. |
||||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 zmienny | 47 44 13 36 | 44.33 52.79 50.18 1:48.82 | 46.70 55.54 49.92 1:55.98 | 111% 111% 99% 114% | RŻ RŻ RŻ | 96 Pkt. 78 Pkt. 127 Pkt. 101 Pkt. |
Całkiem 32 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,3% 0 nowy rekord(y), 19 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Sypniewicz Igor, 50 klasyczny 1:03.41 |