UKS Dwojka Morena Gdansk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie - 2014 | Gdańsk 10.05.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Ciostek Anastazja | 01 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | 3 3 | 30.69 1:14.11 | 30.29 1:13.26 | 97% 98% | 434 Pkt. 413 Pkt. |
||||||||||
Dobkowski Artur | 01 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | 6 9 | 32.87 1:25.33 | 32.73 1:26.90 | 99% 104% | RŻ | 235 Pkt. 188 Pkt. |
|||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 6 10 | 38.84 1:25.94 | 38.10 1:28.87 | 96% 107% | RŻ | 176 Pkt. 205 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 9 5 | 1:12.71 38.05 | 1:12.30 37.75 | 99% 98% | 345 Pkt. 263 Pkt. |
||||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 3 7 | 37.59 1:19.51 | 37.40 1:19.03 | 99% 99% | 303 Pkt. 259 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Alicja | 01 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 5 17 | 45.84 1:32.09 | 49.93 1:31.85 | 119% 99% | RŻ | 247 Pkt. 246 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | ZSZ 2 2 | 30.42 1:13.57 1:15.06 | 31.26 1:16.96 1:25.05 | 106% 109% 128% | RŻ RŻ RŻ | 446 Pkt. 423 Pkt. 455 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 6 8 | 38.50 1:20.24 | 37.09 1:20.15 | 93% 100% | 253 Pkt. 372 Pkt. |
||||||||||
Otolski Bartosz | 01 : | 50 dowolny 50 klasyczny 100 zmienny | ZSZ 7 9 | 32.80 41.63 1:24.37 | 33.38 41.90 1:24.55 | 104% 101% 100% | RŻ RŻ RŻ | 237 Pkt. 223 Pkt. 217 Pkt. |
|||||||||
Pawłowska Paulina | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny | 11 13 | 36.60 1:19.71 | 35.78 1:19.13 | 96% 99% | 256 Pkt. 262 Pkt. |
||||||||||
Somogyi Szymon | 01 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 10 11 | 1:27.26 1:28.37 | 1:26.34 1:29.14 | 98% 102% | RŻ | 176 Pkt. 188 Pkt. |
|||||||||
Wilczek Adrian | 01 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | 11 11 | 35.39 1:29.06 | 36.36 1:26.77 | 106% 95% | RŻ | 188 Pkt. 165 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Otolski Bartosz Somogyi Szymon | 01 01 | Dobkowski Artur Lach Wojciech | 01 01 | 4 | 2:10.38 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Łuszczyńska Natalia Morawska Nina | 01 01 | Kołodziejska Aleksandra Ciostek Anastazja | 01 01 | 2 | 2:05.88 | |||
Całkiem 26 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,0% 0 nowy rekord(y), 11 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Łuszczyńska Natalia, 100 zmienny 1:15.06 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie - 2014 | Gdańsk 10.05.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Boboryk Wojciech | 02 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 3 5 | 1:17.42 1:21.78 | 1:18.26 1:21.10 | 102% 98% | RŻ | 252 Pkt. 238 Pkt. |
|||||||||
Brzoskowska Alicja | 02 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 3 2 | 1:19.31 36.19 | 1:19.71 35.71 | 101% 97% | RŻ | 337 Pkt. 305 Pkt. |
|||||||||
Dombek Maksymilian | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 10 4 | 34.04 44.01 | 35.87 47.00 | 111% 114% | RŻ RŻ | 212 Pkt. 188 Pkt. |
|||||||||
Dul Klaudia | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny | 6 4 | 35.31 1:16.32 | 34.89 1:14.56 | 98% 95% | 285 Pkt. 298 Pkt. |
||||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 1 2 | 1:15.48 1:18.63 | 1:16.23 1:18.15 | 102% 99% | RŻ | 272 Pkt. 268 Pkt. |
|||||||||
Gwiazda Szymon | 02 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 6 6 | 32.67 37.60 | 34.86 37.71 | 114% 101% | RŻ RŻ | 239 Pkt. 194 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | ZSZ 1 2 | 33.11 1:16.30 1:19.75 | 35.81 1:20.94 1:19.48 | 117% 113% 99% | RŻ RŻ | 346 Pkt. 379 Pkt. 379 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny | ZSZ 5 1 | 31.88 32.40 1:09.41 | 30.98 30.98 1:09.90 | 94% 91% 101% | RŻ | 258 Pkt. 245 Pkt. 271 Pkt. |
|||||||||
Kreft Patrycja | 03 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | 2 1 | 33.42 1:22.55 | 34.48 1:21.10 | 106% 97% | RŻ | 336 Pkt. 299 Pkt. |
|||||||||
Kuźma Ewa | 02 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | 13 6 | 41.57 1:37.03 | 41.11 1:36.23 | 98% 98% | 174 Pkt. 184 Pkt. |
||||||||||
Latarski Kacper | 02 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 2 8 | 1:14.50 38.60 | 1:14.82 39.71 | 101% 106% | RŻ RŻ | 219 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
Madejski Cezary | 02 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 5 11 | 1:24.78 1:29.13 | 1:26.99 1:28.53 | 105% 99% | RŻ | 192 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Masłyk Jakub | 02 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 4 9 | 36.87 1:26.29 | 36.72 1:23.61 | 99% 94% | 206 Pkt. 202 Pkt. |
||||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny | 1 1 | 30.07 1:05.06 | 29.70 1:05.63 | 98% 102% | RŻ | 462 Pkt. 481 Pkt. |
|||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 2 4 | 41.64 1:21.18 | 42.77 1:24.24 | 106% 108% | RŻ RŻ | 222 Pkt. 243 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Jarecki Aleksander Boboryk Wojciech | 02 02 | Żubrys Ruben Gumiński Igor | 02 02 | 1 | 2:08.13 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Herasimowicz Zuzanna Dul Klaudia | 02 02 | Skibiak Klaudia Kuźma Ewa | 02 02 | 4 | 2:16.69 | |||
Całkiem 32 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,0% 0 nowy rekord(y), 17 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Herasimowicz Zuzanna, 50 dowolny 33.11 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie - 2014 | Gdańsk 10.05.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 15 9 | 1:33.96 52.51 | 1:37.46 50.19 | 108% 91% | RŻ | 160 Pkt. 100 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 9 4 | 1:24.54 1:30.03 | --.-- 1:35.11 | 112% | RŻ RŻ | 219 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Choroszucha Michał | 03 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | 11 11 | 39.29 1:41.80 | 42.26 1:46.05 | 116% 109% | RŻ RŻ | 137 Pkt. 111 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 6 4 | 38.38 49.15 | 38.96 49.42 | 103% 101% | RŻ RŻ | 222 Pkt. 201 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny | ZSZ 5 11 | 38.53 37.29 1:24.11 | 37.56 37.56 1:24.21 | 95% 101% 100% | RŻ RŻ | 146 Pkt. 161 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 19 11 | 44.12 59.08 | 49.70 1:04.45 | 127% 119% | RŻ RŻ | 97 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Kalkowski Mikołaj | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny | 21 23 | 49.09 1:50.46 | 53.53 1:55.44 | 119% 109% | RŻ RŻ | 70 Pkt. 67 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 50 klasyczny | 8 | 52.83 | 54.74 | 107% | RŻ | 109 Pkt. |
|||||||||
Landecki Jan | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 12 8 | 1:24.18 1:35.79 | 1:21.12 1:35.81 | 93% 100% | RŻ | 152 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Adrianna | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 6 11 | 43.53 53.32 | 46.44 53.78 | 114% 102% | RŻ RŻ | 152 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 14 7 | 1:29.18 45.93 | 1:28.33 44.30 | 98% 93% | 187 Pkt. 149 Pkt. |
||||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 zmienny | 5 ZSZ 3 | 37.27 38.79 1:36.70 | 37.64 37.64 1:35.29 | 102% 94% 97% | RŻ | 242 Pkt. 215 Pkt. 212 Pkt. |
|||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 100 dowolny | 16 | 1:34.46 | 1:35.26 | 102% | RŻ | 157 Pkt. | |||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 13 7 | 1:28.12 1:35.45 | 1:29.44 --.-- | 103% | RŻ RŻ | 193 Pkt. 193 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny | 1 2 | 33.40 1:15.47 | 34.87 1:16.20 | 109% 102% | RŻ RŻ | 224 Pkt. 211 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Goć Jakub Choroszucha Michał | 03 03 | Landecki Jan Sokołowski Fabian | 03 03 | 2 | 2:27.34 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Paluszkiewicz Magdalena Cabańska Wiktoria | 04 04 | Woźnica Milena Giza Olga | 04 04 | 2 | 2:37.47 | |||
Całkiem 30 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,2% 0 nowy rekord(y), 23 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Jotkiewicz Jan, 50 dowolny 44.12 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie - 2014 | Gdańsk 10.05.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Damian | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 6 12 | 42.12 48.45 | 43.82 48.80 | 108% 101% | RŻ RŻ | 111 Pkt. 101 Pkt. |
|||||||||
Cabańska Wiktoria | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 6 | 41.26 51.73 | 41.98 54.05 | 104% 109% | RŻ RŻ | 178 Pkt. 172 Pkt. |
|||||||||
Dąbrowski Jan | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny | 9 14 | 42.85 1:39.15 | 44.77 1:44.31 | 109% 111% | RŻ RŻ | 106 Pkt. 93 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Julia | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 2 | 38.71 43.04 | 43.42 48.27 | 126% 126% | RŻ RŻ | 216 Pkt. 212 Pkt. |
|||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | 4 11 | 41.01 1:55.16 | 45.10 --.-- | 121% | RŻ RŻ | 121 Pkt. 76 Pkt. |
|||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 2 6 | 47.67 55.53 | 48.07 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 220 Pkt. 84 Pkt. |
|||||||||
Kreft Szymon | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 4 5 | 40.97 46.55 | 42.50 49.05 | 108% 111% | RŻ RŻ | 121 Pkt. 114 Pkt. |
|||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 2 2 | 1:20.39 43.64 | 1:23.13 47.37 | 107% 118% | RŻ RŻ | 174 Pkt. 124 Pkt. |
|||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 5 3 | 1:34.40 1:40.48 | 1:40.62 --.-- | 114% | RŻ RŻ | 157 Pkt. 166 Pkt. |
|||||||||
Różański Kamil | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 7 6 | 42.36 47.32 | 41.92 48.39 | 98% 105% | RŻ | 110 Pkt. 109 Pkt. |
|||||||||
Sabiniarz Wiktoria | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 13 16 | 47.13 53.32 | 48.80 55.32 | 107% 108% | RŻ RŻ | 120 Pkt. 111 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Hubert | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny | 1 1 | 34.15 1:17.18 | 34.24 1:16.67 | 101% 99% | RŻ | 210 Pkt. 197 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 8 6 | 1:29.32 49.62 | --.-- 51.17 | 106% | RŻ RŻ | 127 Pkt. 84 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 6 8 | 1:34.61 52.96 | --.-- 52.26 | 97% | RŻ | 156 Pkt. 160 Pkt. |
|||||||||
Walczukiewicz Szymon | 04 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 13 3 | 1:36.98 49.43 | --.-- 47.66 | 93% | RŻ | 99 Pkt. 85 Pkt. |
|||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 100 grzbietowy 50 klasyczny | 2 4 | 1:29.95 50.10 | 1:32.47 49.56 | 106% 98% | RŻ | 161 Pkt. 128 Pkt. |
|||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 4 5 | 1:43.35 52.53 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 152 Pkt. 99 Pkt. |
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Paluszkiewicz Magdalena Cabańska Wiktoria | 04 04 | Woźnica Milena Giza Olga | 04 04 | 2 | 2:37.47 | |||
Całkiem 34 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,7% 0 nowy rekord(y), 29 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Herasimowicz Julia, 50 dowolny 38.71 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie - 2014 | Gdańsk 10.05.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Mikulska Monika | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 20 21 | 49.14 54.68 | 51.56 54.56 | 110% 100% | RŻ | 105 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Paulina | 05 : | 50 grzbietowy | 25 | 55.71 | --.-- | RŻ | 98 Pkt. | ||||||||||
Wasiluk Patrycja | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 27 17 | 52.89 53.54 | 53.53 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 84 Pkt. 110 Pkt. |
Całkiem 5 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,4% 0 nowy rekord(y), 4 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Mikulska Monika, 50 dowolny 49.14 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie - 2014 | Gdańsk 10.05.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Goć Wojciech | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 10 | 39.72 48.03 | 42.94 56.68 | 117% 139% | RŻ RŻ | 133 Pkt. 104 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 14 17 | 44.00 51.38 | 47.35 49.24 | 116% 92% | RŻ | 98 Pkt. 85 Pkt. |
Całkiem 4 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 116,0% 0 nowy rekord(y), 3 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Goć Wojciech, 50 grzbietowy 48.03 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie - 2014 | Gdańsk 10.05.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Boryczko Alicja | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 19 21 | 1:44.48 1:20.55 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 11 Pkt. 32 Pkt. |
||||||||||
Burzak Martyna | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 1 1 | 48.72 49.23 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 108 Pkt. 142 Pkt. |
||||||||||
Ciekańska Magdalena | 07 : | 50 grzbietowy | 5 | 1:24.50 | --.-- | RŻ | 28 Pkt. | ||||||||||
Czelej Dominika | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 17 20 | 1:19.86 1:17.68 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 24 Pkt. 36 Pkt. |
||||||||||
Dowbor Dominik | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 14 11 | 1:11.26 1:01.73 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 23 Pkt. 49 Pkt. |
||||||||||
Kleinert Krzysztof | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 18 14 | 1:13.55 1:04.31 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 21 Pkt. 43 Pkt. |
||||||||||
Kozaczek Robert | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 7 8 | 1:40.44 1:14.53 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 8 Pkt. 27 Pkt. |
||||||||||
Lange Aleksandra | 07 : | 50 grzbietowy | 4 | 1:20.60 | --.-- | RŻ | 32 Pkt. | ||||||||||
Lewandowska Agnieszka | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 16 19 | 1:17.39 1:12.67 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 27 Pkt. 44 Pkt. |
||||||||||
Lis Marcin | 07 : | 50 grzbietowy | 10 | 1:34.78 | --.-- | RŻ | 13 Pkt. | ||||||||||
Łopacińska Agata | 06 : | 50 grzbietowy | 18 | 1:09.44 | --.-- | RŻ | 50 Pkt. | ||||||||||
Markowska Malwina | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 11 15 | 1:02.35 1:03.49 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 51 Pkt. 66 Pkt. |
||||||||||
Mazur Adam | 07 : | 50 grzbietowy | 7 | 1:13.40 | --.-- | RŻ | 29 Pkt. | ||||||||||
Ornowski Stanisław | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 24 15 | 1:41.70 1:06.97 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 7 Pkt. 38 Pkt. |
||||||||||
Piekarski Oliwier | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 23 23 | 1:27.40 1:19.18 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 12 Pkt. 23 Pkt. |
||||||||||
Pierucki Radosław | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 8 7 | 56.12 55.56 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 47 Pkt. 67 Pkt. |
||||||||||
Plutowska Gerda | 07 : | 50 grzbietowy | 6 | 1:35.51 | --.-- | RŻ | 19 Pkt. | ||||||||||
Stepan Amelia | 07 : | 50 grzbietowy | 7 | 1:37.07 | --.-- | RŻ | 18 Pkt. | ||||||||||
Tomczyk Agata | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 18 17 | 1:28.19 1:07.06 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 18 Pkt. 56 Pkt. |
||||||||||
Wasiluk Dawid | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 4 5 | 1:09.82 1:04.61 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 24 Pkt. 42 Pkt. |
||||||||||
Zajfert Karol | 07 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 8 9 | 1:48.23 1:17.76 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 6 Pkt. 24 Pkt. |
||||||||||
Zasina Zofia | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 15 16 | 1:13.73 1:04.49 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 31 Pkt. 63 Pkt. |
8 x 25 dowolny Mieszane | : | Burzak Martyna Kleinert Krzysztof Zasina Zofia Łopacińska Agata | 07 06 06 06 | Wasiluk Dawid Dowbor Dominik Markowska Malwina Pierucki Radosław | 07 06 06 06 | 2 | 3:54.18 | |||
Całkiem 37 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 37 nowy rekord życiowy(e) |