UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2014 | Kwidzyn 11.04.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Batorska Julia | 01 : | 100 dowolny 200 klasyczny | 27 8 | 1:16.53 3:25.48 | 1:15.78 3:29.08 | 98% 104% | RŻ | 296 Pkt. 280 Pkt. |
|||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 200 klasyczny | ZSZ 2 3 | 30.29 1:14.16 3:07.04 | 30.95 1:13.26 3:09.55 | 104% 98% 103% | RŻ RŻ | 452 Pkt. 413 Pkt. 372 Pkt. |
|||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 200 klasyczny | 9 | 3:35.00 | 3:25.82 | 92% | 176 Pkt. | ||||||||||
Kit Natalia | 02 : | 100 dowolny 200 klasyczny | 24 15 | 1:21.64 3:46.29 | 1:20.67 3:39.45 | 98% 94% | 243 Pkt. 210 Pkt. |
||||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 100 dowolny | 16 | 1:13.17 | 1:12.30 | 98% | 338 Pkt. | ||||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 klasyczny | ZSZ 17 3 | 32.48 1:12.48 3:09.97 | 31.56 1:10.22 3:07.26 | 94% 94% 97% | 244 Pkt. 238 Pkt. 256 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Alicja | 01 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 35 25 | 1:19.74 1:34.50 | 1:21.65 1:45.48 | 105% 125% | RŻ RŻ | 261 Pkt. 199 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 8 7 | 1:09.03 1:17.42 | 1:07.28 1:16.96 | 95% 99% | 403 Pkt. 363 Pkt. |
||||||||||
Małyszko Eryk | 01 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 32 21 | 1:23.18 1:44.22 | 1:22.10 1:47.63 | 97% 107% | RŻ | 157 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 100 dowolny 200 zmienny | 23 8 | 1:14.54 2:50.98 | 1:16.83 2:54.17 | 106% 104% | RŻ RŻ | 320 Pkt. 387 Pkt. |
|||||||||
Opała Krystian | 01 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 1 1 | 1:01.86 1:11.11 | 1:01.73 1:10.49 | 100% 98% | 383 Pkt. 325 Pkt. |
||||||||||
Otolski Bartosz | 01 : | 200 klasyczny 200 zmienny | 4 9 | 3:10.66 3:03.98 | 3:14.63 3:11.79 | 104% 109% | RŻ RŻ | 253 Pkt. 211 Pkt. |
|||||||||
Sobczak Krystian | 01 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 9 5 | 1:08.51 1:16.02 | 1:10.53 1:15.39 | 106% 98% | RŻ | 282 Pkt. 266 Pkt. |
|||||||||
Somogyi Szymon | 01 : | 100 grzbietowy 200 zmienny | 14 11 | 1:26.34 3:08.45 | 1:27.97 3:12.92 | 104% 105% | RŻ RŻ | 182 Pkt. 196 Pkt. |
|||||||||
Sowiak Julia | 01 : | 100 dowolny 200 klasyczny | 34 9 | 1:19.60 3:29.67 | 1:22.88 3:27.56 | 108% 98% | RŻ | 263 Pkt. 264 Pkt. |
|||||||||
Trojanowska Oliwia | 01 : | 100 dowolny 200 zmienny | 25 16 | 1:16.12 3:09.92 | 1:13.90 3:11.83 | 94% 102% | RŻ | 300 Pkt. 282 Pkt. |
|||||||||
Wilczek Adrian | 01 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 29 19 | 1:20.95 1:30.38 | 1:23.91 1:26.77 | 107% 92% | RŻ | 171 Pkt. 158 Pkt. |
|||||||||
Żyrek Dominika | 02 : | 100 dowolny 200 zmienny | 27 14 | 1:22.48 3:22.02 | 1:40.08 3:20.34 | 147% 98% | RŻ | 236 Pkt. 234 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Lach Wojciech Morawska Nina | 01 01 | Kołodziejska Aleksandra Otolski Bartosz | 01 01 | 8 | 2:13.23 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Ciostek Anastazja Sobczak Krystian | 01 01 | Łuszczyńska Natalia Opała Krystian | 01 01 | 2 | 2:00.73 | |||
Całkiem 36 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,3% 0 nowy rekord(y), 17 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Żyrek Dominika, 100 dowolny 1:22.48 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2014 | Kwidzyn 11.04.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Boboryk Wojciech | 02 : | 100 grzbietowy 200 zmienny | 4 3 | 1:18.26 2:50.67 | 1:18.95 2:53.68 | 102% 104% | RŻ RŻ | 244 Pkt. 265 Pkt. |
|||||||||
Brzeziński Dominik | 02 : | 100 grzbietowy 200 klasyczny | 9 1 | 1:25.57 3:05.02 | 1:31.86 3:14.17 | 115% 110% | RŻ RŻ | 187 Pkt. 277 Pkt. |
|||||||||
Brzoskowska Alicja | 02 : | 100 grzbietowy 200 klasyczny | 2 3 | 1:20.64 3:15.09 | 1:19.71 3:24.13 | 98% 109% | RŻ | 321 Pkt. 328 Pkt. |
|||||||||
Dombek Maksymilian | 02 : | 100 dowolny 200 zmienny | 28 11 | 1:17.26 3:05.07 | 1:16.35 3:12.68 | 98% 108% | RŻ | 196 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Dul Klaudia | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 9 6 | 1:14.56 1:26.25 | 1:15.31 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 320 Pkt. 262 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 200 zmienny | 1 ZSZ 2 | 1:07.29 35.41 2:45.41 | 1:08.77 37.82 2:47.30 | 104% 114% 102% | RŻ RŻ RŻ | 297 Pkt. 260 Pkt. 291 Pkt. |
|||||||||
Gwiazda Szymon | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 21 7 | 1:15.50 1:24.24 | 1:17.86 1:23.80 | 106% 99% | RŻ | 210 Pkt. 196 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 200 klasyczny 200 zmienny | 1 2 | 3:04.32 2:44.82 | 3:05.57 2:50.64 | 101% 107% | RŻ RŻ | 389 Pkt. 432 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 100 dowolny 200 klasyczny | 6 5 | 1:09.90 3:11.38 | 1:10.61 3:22.13 | 102% 112% | RŻ RŻ | 265 Pkt. 250 Pkt. |
|||||||||
Kudriawcew Aleksander | 01 : | 100 dowolny 200 klasyczny | 36 12 | 1:33.22 3:42.38 | 1:28.82 3:43.70 | 91% 101% | RŻ | 112 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Kuźma Ewa | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 33 22 | 1:30.26 1:40.07 | 1:31.97 1:36.23 | 104% 92% | RŻ | 180 Pkt. 168 Pkt. |
|||||||||
Ładkowski Jakub | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 43 25 | 1:37.70 1:55.86 | 1:33.86 1:56.02 | 92% 100% | RŻ | 97 Pkt. 75 Pkt. |
|||||||||
Latarski Kacper | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 18 17 | 1:14.82 1:37.63 | 1:15.92 1:32.29 | 103% 89% | RŻ | 216 Pkt. 125 Pkt. |
|||||||||
Madejski Cezary | 02 : | 100 dowolny | 25 | 1:16.34 | 1:15.71 | 98% | 204 Pkt. | ||||||||||
Masłyk Jakub | 02 : | 100 dowolny 200 zmienny | 20 9 | 1:15.05 2:59.39 | 1:15.80 3:05.39 | 102% 107% | RŻ RŻ | 214 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 100 dowolny 200 zmienny | 1 1 | 1:07.16 2:43.32 | 1:05.63 2:43.40 | 95% 100% | RŻ | 438 Pkt. 444 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 18 7 | 1:19.94 1:26.55 | 1:21.64 1:31.39 | 104% 111% | RŻ RŻ | 259 Pkt. 259 Pkt. |
|||||||||
Wysocka Weronika | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 43 27 | 1:38.62 1:54.92 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 138 Pkt. 111 Pkt. |
||||||||||
Żal Dominik | 02 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 2 2 | 1:08.98 1:16.48 | 1:08.09 1:15.71 | 97% 98% | 276 Pkt. 262 Pkt. |
||||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 200 klasyczny 200 zmienny | 2 6 | 3:09.04 2:53.81 | 3:05.49 2:55.10 | 96% 101% | RŻ | 260 Pkt. 250 Pkt. |
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Gumiński Igor Brzeziński Dominik | 02 02 | Masłyk Jakub Jarecki Aleksander | 02 02 | 2 | 2:23.94 | |||
Całkiem 40 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,9% 0 nowy rekord(y), 28 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Brzeziński Dominik, 100 grzbietowy 1:25.57 |