UKS Dwojka Morena Gdansk Ogólnopolskie Zawody Pływackie z Okazji Dnia Niepodległości | Słupsk 10.11.2013 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baryła Julia | 00 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 1 3 | 1:08.13 1:23.00 | 1:08.77 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 532 Pkt. 431 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Wiktoria | 00 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 3 2 | 1:07.16 1:15.69 | 1:09.24 1:18.00 | 106% 106% | RŻ RŻ | 438 Pkt. 384 Pkt. |
|||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 11 6 | 1:11.01 1:22.44 | 1:10.22 1:22.33 | 98% 100% | 370 Pkt. 297 Pkt. |
||||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 2 1 | 1:21.12 1:10.46 | 1:23.40 1:09.43 | 106% 97% | RŻ | 461 Pkt. 476 Pkt. |
|||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 5 6 | 1:19.40 1:27.57 | 1:24.05 1:23.26 | 112% 90% | RŻ | 234 Pkt. 256 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 8 11 | 1:09.70 1:30.43 | 1:16.81 1:30.67 | 121% 101% | RŻ RŻ | 391 Pkt. 225 Pkt. |
|||||||||
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 6 9 | 1:27.10 1:28.00 | 1:26.88 1:34.38 | 99% 115% | RŻ | 373 Pkt. 244 Pkt. |
Całkiem 14 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,8% 0 nowy rekord(y), 9 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Łopacińska Natalia, 100 dowolny 1:09.70 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Ogólnopolskie Zawody Pływackie z Okazji Dnia Niepodległości | Słupsk 10.11.2013 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 12 13 | 43.07 49.27 | 47.28 54.91 | 121% 124% | RŻ RŻ | 157 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 3 2 | 42.81 1:32.50 | 47.70 1:36.60 | 124% 109% | RŻ RŻ | 184 Pkt. 243 Pkt. |
|||||||||
Boruszewski Kacper | 03 : | 50 dowolny | 19 | 42.50 | 46.56 | 120% | RŻ | 108 Pkt. | |||||||||
Brzeziński Krzysztof | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 4 | 39.67 50.76 | 45.29 58.28 | 130% 132% | RŻ RŻ | 133 Pkt. 123 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 7 5 | 46.64 1:35.67 | 50.44 1:37.93 | 117% 105% | RŻ RŻ | 102 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 7 3 | 43.92 51.79 | 44.78 57.76 | 104% 124% | RŻ RŻ | 148 Pkt. 171 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 24 18 | 45.53 45.82 | 45.20 52.06 | 99% 129% | RŻ | 88 Pkt. 120 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 15 14 | 40.53 55.93 | 43.16 58.68 | 113% 110% | RŻ RŻ | 125 Pkt. 92 Pkt. |
|||||||||
Jastrzębski Łukasz | 03 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 8 14 | 43.35 1:42.96 | 45.67 1:52.89 | 111% 120% | RŻ RŻ | 141 Pkt. 119 Pkt. |
|||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 34 33 | 51.40 56.61 | 49.70 55.70 | 93% 97% | 61 Pkt. 63 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 26 13 | 50.90 55.65 | 51.94 58.82 | 104% 112% | RŻ RŻ | 87 Pkt. 93 Pkt. |
|||||||||
Landecki Jan | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 13 16 | 40.03 45.67 | 42.76 49.94 | 114% 120% | RŻ RŻ | 130 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Adrianna | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 24 10 | 48.69 56.62 | 47.95 56.24 | 97% 99% | 108 Pkt. 131 Pkt. |
||||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 14 6 | 43.19 48.19 | 46.20 53.51 | 114% 123% | RŻ RŻ | 155 Pkt. 129 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 13 7 | 50.16 57.39 | 54.16 1:00.54 | 117% 111% | RŻ RŻ | 134 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 50 grzbietowy | 17 | 51.13 | 58.11 | 129% | RŻ | 126 Pkt. | |||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 16 11 | 43.36 48.34 | 44.94 50.70 | 107% 110% | RŻ RŻ | 154 Pkt. 150 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 12 | 36.61 44.37 | 38.76 47.65 | 112% 115% | RŻ RŻ | 170 Pkt. 132 Pkt. |
12 x 25 dowolny Mieszane | : | Beszterda Eliza Bąk Victoria Chrzanowski Jan Sokołowski Fabian Woźnica Milena Karwacka Oliwia | 03 03 03 03 04 04 | Skibiak Hubert Lewandowski Bartosz Wasiluk Patrycja Mojsa Paulina Bruździak Damian Ortmann Mateusz | 04 04 05 05 05 05 | 2 | 4:03.56 | |||
Całkiem 34 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 113,7% 0 nowy rekord(y), 29 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Brzeziński Krzysztof, 50 klasyczny 50.76 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Ogólnopolskie Zawody Pływackie z Okazji Dnia Niepodległości | Słupsk 10.11.2013 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Ambroch Dominika | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 35 39 | 1:04.57 1:01.07 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 46 Pkt. 74 Pkt. |
||||||||||
Balińska Zuzanna | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 33 6 | 57.27 2:13.76 | 56.87 2:24.99 | 99% 117% | RŻ | 90 Pkt. 80 Pkt. |
|||||||||
Bruździak Damian | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 6 8 | 48.02 52.96 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 75 Pkt. 77 Pkt. |
||||||||||
Cabańska Wiktoria | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 17 14 | 49.37 50.36 | 51.57 55.98 | 109% 124% | RŻ RŻ | 104 Pkt. 132 Pkt. |
|||||||||
Dąbrowski Jan | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 29 32 | 49.22 56.25 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 70 Pkt. 64 Pkt. |
||||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 12 2 | 47.42 50.80 | 47.07 53.07 | 99% 109% | RŻ | 117 Pkt. 182 Pkt. |
|||||||||
Kreft Szymon | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 7 1 | 48.52 49.05 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 73 Pkt. 97 Pkt. |
||||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 9 6 | 42.42 48.23 | 40.71 48.99 | 92% 103% | RŻ | 109 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Morawski Jakub | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 17 17 | 1:04.19 1:03.22 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 31 Pkt. 45 Pkt. |
||||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 13 18 | 48.07 51.51 | 48.86 1:00.08 | 103% 136% | RŻ RŻ | 113 Pkt. 124 Pkt. |
|||||||||
Różański Kamil | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 8 3 | 49.83 51.14 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 67 Pkt. 86 Pkt. |
||||||||||
Sabiniarz Wiktoria | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 5 10 | 53.19 59.00 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 83 Pkt. 82 Pkt. |
||||||||||
Skibiak Hubert | 04 : | 50 dowolny 100 zmienny | 1 3 | 37.17 1:40.54 | 39.92 1:45.07 | 115% 109% | RŻ RŻ | 162 Pkt. 128 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 5 9 | 1:00.92 1:56.01 | --.-- 2:09.88 | 125% | RŻ RŻ | 45 Pkt. 83 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 18 15 | 50.02 50.38 | 1:00.98 56.06 | 149% 124% | RŻ RŻ | 100 Pkt. 132 Pkt. |
|||||||||
Stróżek Oliwier | 04 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 43 11 | 1:01.03 1:10.64 | 1:11.02 --.-- | 135% | RŻ RŻ | 50 Pkt. 45 Pkt. |
|||||||||
Walczukiewicz Szymon | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 37 8 | 51.92 49.33 | 53.55 53.89 | 106% 119% | RŻ RŻ | 59 Pkt. 96 Pkt. |
|||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 3 5 | 45.36 54.38 | 48.87 --.-- | 116% | RŻ RŻ | 123 Pkt. 100 Pkt. |
|||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 50 dowolny | 6 | 43.85 | 46.61 | 113% | RŻ | 149 Pkt. |
12 x 25 dowolny Mieszane | : | Beszterda Eliza Bąk Victoria Chrzanowski Jan Sokołowski Fabian Woźnica Milena Karwacka Oliwia | 03 03 03 03 04 04 | Skibiak Hubert Lewandowski Bartosz Wasiluk Patrycja Mojsa Paulina Bruździak Damian Ortmann Mateusz | 04 04 05 05 05 05 | 2 | 4:03.56 | |||
Całkiem 37 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,2% 0 nowy rekord(y), 34 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Starke Martyna, 50 dowolny 50.02 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Ogólnopolskie Zawody Pływackie z Okazji Dnia Niepodległości | Słupsk 10.11.2013 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gachewicz Miłosz | 04 : | 50 dowolny | 32 | 50.23 | --.-- | RŻ | 66 Pkt. | ||||||||||
Mojsa Paulina | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 27 5 | 1:09.48 1:07.09 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 37 Pkt. 79 Pkt. |
||||||||||
Sawicka Natalia | 05 : | 50 dowolny | 28 | 1:09.95 | --.-- | RŻ | 36 Pkt. | ||||||||||
Sypniewicz Igor | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 30 30 | 49.92 56.04 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 67 Pkt. 65 Pkt. |
||||||||||
Walkowski Krystian | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 45 10 | 57.77 1:01.18 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 43 Pkt. 70 Pkt. |
||||||||||
Wasiluk Patrycja | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 8 | 56.80 1:16.34 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 68 Pkt. 53 Pkt. |
||||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 50 dowolny | 44 | 56.59 | --.-- | RŻ | 46 Pkt. |
12 x 25 dowolny Mieszane | : | Beszterda Eliza Bąk Victoria Chrzanowski Jan Sokołowski Fabian Woźnica Milena Karwacka Oliwia | 03 03 03 03 04 04 | Skibiak Hubert Lewandowski Bartosz Wasiluk Patrycja Mojsa Paulina Bruździak Damian Ortmann Mateusz | 04 04 05 05 05 05 | 2 | 4:03.56 | |||
Całkiem 11 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 11 nowy rekord życiowy(e) |
UKS Dwojka Morena Gdansk Ogólnopolskie Zawody Pływackie z Okazji Dnia Niepodległości | Słupsk 10.11.2013 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Goć Wojciech | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 9 12 | 50.43 56.68 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 65 Pkt. 63 Pkt. |
||||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 5 7 | 47.35 52.77 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 78 Pkt. 78 Pkt. |
||||||||||
Ortmann Mateusz | 05 : | 50 dowolny | 2 | 43.21 | --.-- | RŻ | 103 Pkt. | ||||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 50 dowolny | 3 | 45.19 | --.-- | RŻ | 90 Pkt. |
12 x 25 dowolny Mieszane | : | Beszterda Eliza Bąk Victoria Chrzanowski Jan Sokołowski Fabian Woźnica Milena Karwacka Oliwia | 03 03 03 03 04 04 | Skibiak Hubert Lewandowski Bartosz Wasiluk Patrycja Mojsa Paulina Bruździak Damian Ortmann Mateusz | 04 04 05 05 05 05 | 2 | 4:03.56 | |||
Całkiem 6 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 6 nowy rekord życiowy(e) |