UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2013 | Tczew 27.01.2013 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2012 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baryła Julia | 00 : | 400 dowolny 50 grzbietowy 200 grzbietowy | 1 ZSZ 2 | 4:51.16 34.86 2:35.25 | 4:55.36 33.96 2:32.74 | 103% 95% 97% | RŻ | 525 Pkt. 400 Pkt. 462 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Wiktoria | 00 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 8 11 | 5:28.06 1:28.52 | 5:39.91 1:35.41 | 107% 116% | RŻ RŻ | 367 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Franciszkiewicz Jakub | 00 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 13 10 | 5:43.80 1:36.21 | --.-- 1:42.86 | 114% | RŻ RŻ | 237 Pkt. 193 Pkt. |
|||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 15 13 | 5:42.96 1:29.89 | --.-- 1:23.16 | 86% | RŻ | 321 Pkt. 229 Pkt. |
|||||||||
Jamroży Anita | 00 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 5 12 | 1:29.16 1:29.10 | 1:27.89 --.-- | 97% | RŻ | 347 Pkt. 235 Pkt. |
|||||||||
Kania Piotr | 00 : | 200 grzbietowy 100 motylkowy | 18 7 | 3:06.95 1:35.78 | --.-- 1:42.88 | 115% | RŻ RŻ | 182 Pkt. 129 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 2 1 | 4:51.25 1:15.13 | 5:04.87 1:17.75 | 110% 107% | RŻ RŻ | 524 Pkt. 393 Pkt. |
|||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 11 3 | 2:56.20 1:26.82 | 3:01.12 1:26.10 | 106% 98% | RŻ | 218 Pkt. 262 Pkt. |
|||||||||
Kuberek Marek | 00 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 12 9 | 1:47.04 1:38.32 | 1:48.18 1:42.06 | 102% 108% | RŻ RŻ | 140 Pkt. 119 Pkt. |
|||||||||
Laskowska Magdalena | 00 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 14 16 | 3:02.12 1:35.97 | 3:03.87 1:36.16 | 102% 100% | RŻ RŻ | 286 Pkt. 278 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 6 13 | 2:55.14 1:34.30 | 2:50.20 1:33.81 | 94% 99% | 321 Pkt. 293 Pkt. |
||||||||||
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 11 11 | 2:59.95 1:32.48 | 2:53.61 1:30.37 | 93% 95% | 296 Pkt. 311 Pkt. |
||||||||||
Sorbian Maciej | 00 : | 400 dowolny 200 grzbietowy | 16 17 | 6:37.29 3:06.93 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 153 Pkt. 182 Pkt. |
||||||||||
Szaryński Mikołaj | 00 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 4 2 | 5:04.13 1:12.57 | --.-- 1:19.81 | 121% | RŻ RŻ | 342 Pkt. 298 Pkt. |
|||||||||
Żal Patrycja | 00 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 7 4 | 5:22.58 1:21.50 | 5:44.98 1:26.31 | 114% 112% | RŻ RŻ | 386 Pkt. 308 Pkt. |
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Baryła Julia Koziński Daniel | 34.86 38.59 | Szaryński Mikołaj Klonowska Julia | 32.59 29.04 | 1 | 2:15.08 | |||
Całkiem 31 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,9% 0 nowy rekord(y), 22 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Szaryński Mikołaj, 100 motylkowy 1:12.57 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2013 | Tczew 27.01.2013 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2012 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Batorska Julia | 01 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 15 10 | 3:10.09 1:41.98 | --.-- 1:43.48 | 103% | RŻ RŻ | 251 Pkt. 232 Pkt. |
|||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 50 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny | ZSZ 10 4 | 32.95 3:05.70 1:34.04 | 33.69 --.-- 1:31.20 | 105% 94% | RŻ RŻ | 351 Pkt. 270 Pkt. 296 Pkt. |
|||||||||
Kędziora Joanna | 01 : | 200 grzbietowy 100 motylkowy | 7 2 | 3:02.44 1:24.28 | 2:54.57 1:24.36 | 92% 100% | RŻ | 284 Pkt. 278 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Alicja | 01 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 27 21 | 1:51.78 1:59.61 | 1:52.34 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 176 Pkt. 97 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 400 dowolny 200 grzbietowy | 7 2 | 5:39.88 2:50.74 | 5:56.64 2:54.97 | 110% 105% | RŻ RŻ | 330 Pkt. 347 Pkt. |
|||||||||
Małyszko Eryk | 01 : | 200 grzbietowy | 21 | 3:47.50 | --.-- | RŻ | 101 Pkt. | ||||||||||
Morawska Nina | 01 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 14 17 | 3:09.54 1:43.96 | 3:15.43 2:04.74 | 106% 144% | RŻ RŻ | 253 Pkt. 219 Pkt. |
|||||||||
Opała Krystian | 01 : | 400 dowolny 200 grzbietowy | 1 2 | 5:15.86 2:48.42 | 5:26.99 --.-- | 107% | RŻ RŻ | 305 Pkt. 250 Pkt. |
|||||||||
Pawłowska Paulina | 01 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 21 14 | 3:26.04 1:42.53 | --.-- 1:59.63 | 136% | RŻ RŻ | 197 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Somogyi Szymon | 01 : | 100 klasyczny | 20 | 1:57.86 | 1:52.08 | 90% | 105 Pkt. | ||||||||||
Trojanowska Oliwia | 01 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 12 20 | 5:58.05 1:46.71 | 6:13.17 --.-- | 109% | RŻ RŻ | 282 Pkt. 202 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Ciostek Anastazja Łuszczyńska Natalia | 32.95 34.38 | Opała Krystian Kędziora Joanna | 31.53 33.88 | 4 | 2:12.74 | |||
Całkiem 21 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,9% 0 nowy rekord(y), 18 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Morawska Nina, 100 klasyczny 1:43.96 |