UKS Dwojka Morena Gdansk Ogólnopolskie Zawody Pływackie z Okazji Dnia Niepodległości | Słupsk 10.11.2012 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2012 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Batorska Julia | 01 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 6 8 | 41.48 47.93 | 42.08 47.95 | 103% 100% | RŻ RŻ | 237 Pkt. 216 Pkt. |
|||||||||
Dobkowski Artur | 01 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 11 18 | 46.33 52.45 | 45.44 53.06 | 96% 102% | RŻ | 116 Pkt. 111 Pkt. |
|||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 20 18 | 53.09 49.14 | 52.48 52.83 | 98% 116% | RŻ | 107 Pkt. 87 Pkt. |
|||||||||
Kędziora Joanna | 01 : | 50 grzbietowy 50 motylkowy | 3 1 | 37.67 37.48 | 39.00 37.86 | 107% 102% | RŻ RŻ | 317 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 9 6 | 48.31 42.42 | 49.91 45.46 | 107% 115% | RŻ RŻ | 211 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 10 4 | 34.68 42.65 | 35.60 42.14 | 105% 98% | RŻ | 200 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Alicja | 01 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 19 15 | 52.52 51.87 | 52.76 53.26 | 101% 105% | RŻ RŻ | 164 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 2 3 | 33.08 44.05 | 33.48 45.81 | 102% 108% | RŻ RŻ | 347 Pkt. 279 Pkt. |
|||||||||
Małyszko Eryk | 01 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 37 14 | 43.84 51.73 | 43.15 52.63 | 97% 104% | RŻ | 99 Pkt. 83 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 50 grzbietowy 50 motylkowy | 14 9 | 44.50 44.79 | 43.86 48.49 | 97% 117% | RŻ | 192 Pkt. 161 Pkt. |
|||||||||
Opała Krystian | 01 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 4 6 | 32.17 44.97 | 33.17 44.80 | 106% 99% | RŻ | 251 Pkt. 177 Pkt. |
|||||||||
Otolski Bartosz | 01 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 35 16 | 41.59 50.95 | 41.89 50.43 | 101% 98% | RŻ | 116 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Pawłowska Paulina | 01 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 13 15 | 43.81 49.98 | 48.83 55.00 | 124% 121% | RŻ RŻ | 201 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Sobczak Krystian | 01 : | 50 grzbietowy 50 motylkowy | 2 4 | 37.36 37.61 | 38.34 40.06 | 105% 113% | RŻ RŻ | 221 Pkt. 194 Pkt. |
|||||||||
Somogyi Szymon | 01 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 39 19 | 44.93 52.59 | --.-- 56.27 | 114% | RŻ RŻ | 92 Pkt. 110 Pkt. |
|||||||||
Sowiak Julia | 01 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 25 13 | 41.87 49.17 | 49.26 52.35 | 138% 113% | RŻ RŻ | 171 Pkt. 200 Pkt. |
|||||||||
Trojanowska Oliwia | 01 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 15 12 | 44.56 49.06 | 47.25 52.32 | 112% 114% | RŻ RŻ | 191 Pkt. 202 Pkt. |
|||||||||
Wilczek Adrian | 01 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 8 22 | 44.66 53.53 | 46.48 1:02.06 | 108% 134% | RŻ RŻ | 129 Pkt. 104 Pkt. |
Całkiem 36 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 107,8% 0 nowy rekord(y), 29 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Sowiak Julia, 50 dowolny 41.87 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Ogólnopolskie Zawody Pływackie z Okazji Dnia Niepodległości | Słupsk 10.11.2012 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2012 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 1 1 | 40.60 48.71 | 40.24 47.64 | 98% 96% | 253 Pkt. 206 Pkt. |
||||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 1 1 | 34.16 40.00 | 34.35 40.88 | 101% 104% | RŻ RŻ | 315 Pkt. 226 Pkt. |
Całkiem 4 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,8% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Skibiak Klaudia, 50 motylkowy 40.00 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Ogólnopolskie Zawody Pływackie z Okazji Dnia Niepodległości | Słupsk 10.11.2012 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2012 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 8 10 | 47.28 1:02.16 | 54.18 1:02.39 | 131% 101% | RŻ RŻ | 118 Pkt. 99 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 6 1 | 44.44 52.13 | 47.43 52.21 | 114% 100% | RŻ RŻ | 143 Pkt. 168 Pkt. |
|||||||||
Brzeziński Krzysztof | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 14 11 | 46.62 51.39 | 47.30 58.55 | 103% 130% | RŻ RŻ | 82 Pkt. 85 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 5 3 | 41.27 51.87 | 44.34 52.05 | 115% 101% | RŻ RŻ | 119 Pkt. 115 Pkt. |
|||||||||
Dąbrowska Martyna | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 11 7 | 49.35 57.56 | --.-- 59.13 | 106% | RŻ RŻ | 104 Pkt. 125 Pkt. |
|||||||||
Dąbrowski Michał | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 30 9 | 53.82 59.31 | 54.48 1:04.97 | 102% 120% | RŻ RŻ | 53 Pkt. 77 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 2 2 | 44.78 1:00.70 | 53.53 --.-- | 143% | RŻ RŻ | 139 Pkt. 106 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 24 22 | 52.02 55.04 | 51.31 54.58 | 97% 98% | 59 Pkt. 69 Pkt. |
||||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 19 14 | 54.04 1:12.32 | 56.76 --.-- | 110% | RŻ RŻ | 73 Pkt. 42 Pkt. |
|||||||||
Jamroży Dominika | 03 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 13 3 | 56.34 54.75 | 57.13 53.28 | 103% 95% | RŻ | 94 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Jastrzębski Łukasz | 03 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 10 13 | 49.79 1:08.97 | 47.94 --.-- | 93% | RŻ | 93 Pkt. 49 Pkt. |
|||||||||
Kalkowski Mikołaj | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 38 35 | 1:00.91 1:05.78 | 1:07.52 1:08.03 | 123% 107% | RŻ RŻ | 37 Pkt. 40 Pkt. |
|||||||||
Kierat Bartosz | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 7 | 44.13 54.86 | 47.95 56.51 | 118% 106% | RŻ RŻ | 97 Pkt. 97 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 34 12 | 56.86 51.94 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 45 Pkt. 82 Pkt. |
||||||||||
Landecki Jan | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 19 12 | 48.89 1:07.87 | 50.54 --.-- | 107% | RŻ RŻ | 71 Pkt. 51 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Adrianna | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 22 9 | 54.54 1:01.48 | 1:05.23 1:04.70 | 143% 111% | RŻ RŻ | 77 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 10 15 | 48.07 1:08.74 | 1:07.98 --.-- | 200% | RŻ RŻ | 113 Pkt. 73 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 10 6 | 51.57 1:06.48 | 1:01.95 --.-- | 144% | RŻ RŻ | 91 Pkt. 81 Pkt. |
|||||||||
Podsiadły Patryk | 03 : | 50 grzbietowy | 15 | 52.60 | --.-- | RŻ | 79 Pkt. | ||||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 38 32 | 1:43.61 1:11.90 | --.-- 1:23.10 | 134% | RŻ RŻ | 11 Pkt. 45 Pkt. |
|||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 19 10 | 53.47 54.24 | 53.30 55.35 | 99% 104% | RŻ | 82 Pkt. 106 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 50 dowolny | 3 | 40.00 | 43.22 | 117% | RŻ | 130 Pkt. | |||||||||
Walijewski Radosław | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 9 8 | 54.22 54.09 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 52 Pkt. 73 Pkt. |
||||||||||
Walkowski Maksymilian | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 23 16 | 50.33 53.17 | 54.56 56.99 | 118% 115% | RŻ RŻ | 65 Pkt. 76 Pkt. |
12 x 25 dowolny Mieszane | : | Herasimowicz Julia Sabiniarz Wiktoria Kreft Szymon Bruździak Damian Paluszkiewicz Magdalena Giza Olga | 5 5 5 5 4 4 | Skibiak Hubert Lewandowski Bartosz Beszterda Eliza Bąk Victoria Brzeziński Krzysztof Sokołowski Fabian | 4 4 3 3 3 3 | 2 | 4:35.60 | |||
Całkiem 46 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 111,0% 0 nowy rekord(y), 41 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Murańska Oliwia, 50 dowolny 48.07 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Ogólnopolskie Zawody Pływackie z Okazji Dnia Niepodległości | Słupsk 10.11.2012 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2012 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Damian | 05 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 3 8 | 23.20 28.79 | --.-- 35.74 | 154% | RŻ RŻ | 61 Pkt. 49 Pkt. |
|||||||||
Cabańska Wiktoria | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 15 16 | 55.46 58.71 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 73 Pkt. 83 Pkt. |
||||||||||
Goworowska Malwina | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 12 12 | 52.97 57.26 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 84 Pkt. 90 Pkt. |
||||||||||
Herasimowicz Julia | 05 : | 25 grzbietowy 25 NN grzbietowy | 5 1 | 27.57 33.46 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 84 Pkt. Pkt. |
||||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 20 3 | 57.35 1:02.34 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 66 Pkt. 98 Pkt. |
||||||||||
Kreft Szymon | 05 : | 25 grzbietowy 25 NN dowolny | 2 1 | 24.65 30.26 | 37.29 --.-- | 229% | RŻ RŻ | 78 Pkt. Pkt. |
|||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 2 | 45.52 51.60 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 88 Pkt. 84 Pkt. |
||||||||||
Morawski Jakub | 05 : | 25 grzbietowy 25 NN dowolny | 13 4 | 36.80 36.82 | 44.07 --.-- | 143% | RŻ RŻ | 23 Pkt. Pkt. |
|||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 21 18 | 58.00 1:00.08 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 64 Pkt. 78 Pkt. |
||||||||||
Neumann Alicja | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 35 29 | 1:48.69 1:05.69 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 9 Pkt. 59 Pkt. |
||||||||||
Neumann Laura | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 34 30 | 1:21.39 1:06.27 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 23 Pkt. 58 Pkt. |
||||||||||
Różański Kamil | 05 : | 25 dowolny 25 grzbietowy | 5 1 | 24.28 24.36 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 53 Pkt. 81 Pkt. |
||||||||||
Sabiniarz Wiktoria | 05 : | 25 grzbietowy 25 NN grzbietowy | 6 4 | 27.89 38.57 | 36.62 --.-- | 172% | RŻ RŻ | 81 Pkt. Pkt. |
|||||||||
Skibiak Hubert | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 1 1 | 41.56 57.44 | 55.19 --.-- | 176% | RŻ RŻ | 116 Pkt. 84 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 20 14 | 1:03.55 58.69 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 32 Pkt. 57 Pkt. |
||||||||||
Starke Martyna | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 25 15 | 1:00.98 58.64 | 1:33.06 1:06.64 | 233% 129% | RŻ RŻ | 55 Pkt. 84 Pkt. |
|||||||||
Stróżek Oliwier | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 29 25 | 1:15.23 1:11.02 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 19 Pkt. 32 Pkt. |
||||||||||
Walczukiewicz Szymon | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 14 6 | 57.80 53.89 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 43 Pkt. 73 Pkt. |
||||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 4 4 | 50.46 52.69 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 65 Pkt. 79 Pkt. |
||||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 22 31 | 58.57 1:06.28 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 62 Pkt. 58 Pkt. |
12 x 25 dowolny Mieszane | : | Herasimowicz Julia Sabiniarz Wiktoria Kreft Szymon Bruździak Damian Paluszkiewicz Magdalena Giza Olga | 5 5 5 5 4 4 | Skibiak Hubert Lewandowski Bartosz Beszterda Eliza Bąk Victoria Brzeziński Krzysztof Sokołowski Fabian | 4 4 3 3 3 3 | 2 | 4:35.60 | |||
Całkiem 40 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 113,4% 0 nowy rekord(y), 40 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Starke Martyna, 50 dowolny 1:00.98 |