UKS Dwojka Morena Gdansk V Ogólnopolskie Zawody Pływackie Kaszuby-Swim pod Patronatem Burmistrza Gminy Kartuz | Kartuzy 2012.02.25 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Maciej | 98 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 6 9 | 1:25.58 1:22.20 | 1:23.92 1:21.14 | 96% 97% | 274 Pkt. 235 Pkt. |
||||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 100 motylkowy 100 zmienny | 2 3 | 1:14.13 1:13.60 | 1:13.65 1:14.32 | 99% 102% | RŻ | 279 Pkt. 328 Pkt. |
|||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 10 7 | 1:07.52 1:25.70 | 1:07.89 1:24.09 | 101% 96% | RŻ | 294 Pkt. 273 Pkt. |
|||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy | ZSZ 2 1 | 26.84 59.56 1:05.64 | 26.51 59.63 1:06.32 | 98% 100% 102% | RŻ RŻ | 432 Pkt. 429 Pkt. 414 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 motylkowy | ZSZ 5 2 | 31.95 1:09.94 1:24.12 | 31.87 1:09.32 1:22.71 | 99% 98% 97% | 385 Pkt. 387 Pkt. 280 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Małecki Mateusz Kiryluk Damian | 98 98 | Kotlewski Michał Szaryński Mikołaj | 98 0 | 3 | 1:58.52 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Smoluchowska Magdalena Juchnowicz Natalia | 98 98 | Skowyrska Agnieszka Świderska Oliwia | 98 98 | 4 | 2:06.25 | |||
Całkiem 12 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 98,8% 0 nowy rekord(y), 4 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kiryluk Damian, 100 zmienny 1:13.60 |
UKS Dwojka Morena Gdansk V Ogólnopolskie Zawody Pływackie Kaszuby-Swim pod Patronatem Burmistrza Gminy Kartuz | Kartuzy 2012.02.25 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Juchnowicz Natalia | 98 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 3 1 | 1:03.90 1:10.72 | 1:04.07 1:10.29 | 101% 99% | RŻ | 508 Pkt. 476 Pkt. |
|||||||||
Liszewska Agata | 98 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 11 7 | 1:16.39 1:25.79 | 1:15.68 1:25.71 | 98% 100% | 297 Pkt. 266 Pkt. |
||||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 6 3 | 1:10.96 1:19.86 | 1:10.54 1:20.93 | 99% 103% | RŻ | 371 Pkt. 330 Pkt. |
|||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 10 5 | 1:12.80 1:24.90 | 1:11.13 1:24.35 | 95% 99% | 344 Pkt. 275 Pkt. |
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Smoluchowska Magdalena Juchnowicz Natalia | 98 98 | Skowyrska Agnieszka Świderska Oliwia | 98 98 | 4 | 2:06.25 | |||
Całkiem 8 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,3% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Skowyrska Agnieszka, 100 grzbietowy 1:19.86 |
UKS Dwojka Morena Gdansk V Ogólnopolskie Zawody Pływackie Kaszuby-Swim pod Patronatem Burmistrza Gminy Kartuz | Kartuzy 2012.02.25 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Klonowska Magda | 99 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 10 9 | 1:11.32 1:26.81 | 1:13.02 --.-- | 105% | RŻ RŻ | 365 Pkt. 257 Pkt. |
Całkiem 2 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,5% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Klonowska Magda, 100 dowolny 1:11.32 |
UKS Dwojka Morena Gdansk V Ogólnopolskie Zawody Pływackie Kaszuby-Swim pod Patronatem Burmistrza Gminy Kartuz | Kartuzy 2012.02.25 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baryła Julia | 00 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | ZSZ 1 1 | 31.24 1:15.42 1:18.03 | 31.72 1:16.67 1:19.91 | 103% 103% 105% | RŻ RŻ RŻ | 412 Pkt. 392 Pkt. 405 Pkt. |
|||||||||
Brzozowski Krystian | 00 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 6 4 | 1:14.82 1:21.56 | 1:14.88 1:24.67 | 100% 108% | RŻ RŻ | 216 Pkt. 216 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Wiktoria | 00 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 7 8 | 1:15.67 1:25.82 | 1:19.14 1:30.54 | 109% 111% | RŻ RŻ | 306 Pkt. 266 Pkt. |
|||||||||
Giza Julia | 00 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 11 14 | 1:28.88 1:41.06 | 1:35.77 1:42.37 | 116% 103% | RŻ RŻ | 239 Pkt. 238 Pkt. |
|||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 10 5 | 1:38.65 1:29.52 | --.-- 1:31.66 | 105% | RŻ RŻ | 256 Pkt. 232 Pkt. |
|||||||||
Jamroży Anita | 00 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 2 5 | 1:30.30 1:28.66 | 1:28.60 1:28.15 | 96% 99% | 334 Pkt. 276 Pkt. |
||||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 1 3 | 1:06.35 1:17.98 | 1:07.32 1:19.11 | 103% 103% | RŻ RŻ | 454 Pkt. 355 Pkt. |
|||||||||
Laskowska Magdalena | 00 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 10 13 | 1:27.40 1:40.20 | 1:30.62 1:39.43 | 108% 98% | RŻ | 252 Pkt. 245 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 14 9 | 1:20.10 1:37.26 | 1:22.51 1:35.57 | 106% 97% | RŻ | 258 Pkt. 267 Pkt. |
|||||||||
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 12 7 | 1:19.36 1:36.50 | 1:24.25 1:35.17 | 113% 97% | RŻ | 265 Pkt. 274 Pkt. |
|||||||||
Szaryński Mikołaj | 00 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 1 4 | 1:26.74 1:25.74 | 1:27.99 1:21.66 | 103% 91% | RŻ | 263 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
Żal Patrycja | 00 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 8 4 | 1:15.68 1:26.31 | 1:17.70 --.-- | 105% | RŻ RŻ | 306 Pkt. 259 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Małecki Mateusz Kiryluk Damian | 98 98 | Kotlewski Michał Szaryński Mikołaj | 98 0 | 3 | 1:58.52 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Baryła Julia Łopacińska Natalia | 0 0 | Jamroży Anita Klonowska Julia | 0 0 | 8 | 2:12.01 | |||
Całkiem 25 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,3% 0 nowy rekord(y), 19 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Giza Julia, 100 grzbietowy 1:28.88 |