MOGDA - UKS Dwojka Morena Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 26.11.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Augustyniak Kevin | 96 : | 100m dowolny 200m zmienny | 1 2 | 56.29 2:18.25 | 55.28 2:17.32 | 96% 99% | 508 Pkt. 504 Pkt. |
||||||||||
Bruździak Maciej | 98 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 14 7 | 1:09.70 1:24.92 | 1:11.58 1:24.97 | 105% 100% | RŻ RŻ | 268 Pkt. 280 Pkt. |
|||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 100m dowolny 200m zmienny | 3 4 | 1:08.30 2:49.38 | 1:08.95 2:53.93 | 102% 105% | RŻ RŻ | 416 Pkt. 398 Pkt. |
|||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 9 6 | 1:07.89 1:24.09 | 1:08.85 1:25.63 | 103% 104% | RŻ RŻ | 290 Pkt. 289 Pkt. |
|||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 100m grzbietowy 100m motylkowy | 1 3 | 1:02.65 1:04.88 | 1:01.56 1:03.07 | 97% 94% | 476 Pkt. 417 Pkt. |
||||||||||
Olender Karol | 96 : | 100m dowolny 200m zmienny | 3 3 | 57.17 2:24.49 | 57.77 2:27.37 | 102% 104% | RŻ RŻ | 485 Pkt. 442 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 8 5 | 1:03.34 1:16.14 | 1:02.86 1:15.54 | 98% 98% | 357 Pkt. 389 Pkt. |
||||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 100m klasyczny 100m motylkowy | 10 7 | 1:25.72 1:07.74 | 1:24.28 1:08.64 | 97% 103% | RŻ | 273 Pkt. 366 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 10 13 | 1:12.35 1:33.25 | 1:09.32 --.-- | 92% | RŻ | 350 Pkt. 303 Pkt. |
|||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 100m klasyczny 100m motylkowy | 7 4 | 1:17.29 1:05.20 | --.-- 1:04.95 | 99% | RŻ | 372 Pkt. 411 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 100m klasyczny 200m zmienny | 4 5 | 1:16.09 2:33.30 | 1:18.69 2:40.66 | 107% 110% | RŻ RŻ | 390 Pkt. 370 Pkt. |
|||||||||
Szwaracki Jędrzej | 96 : | 100m grzbietowy 100m motylkowy | 3 2 | 1:07.00 1:04.49 | 1:10.03 1:03.39 | 109% 97% | RŻ | 389 Pkt. 424 Pkt. |
Całkiem 24 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,9% 0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Szczepankiewicz Mateusz, 200m zmienny 2:33.30 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 26.11.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Juchnowicz Natalia | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 1 1 | 1:06.33 1:11.59 | 1:05.39 1:10.29 | 97% 96% | 454 Pkt. 459 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Wojciech | 96 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 9 9 | 1:04.04 1:21.60 | 1:02.29 1:19.88 | 95% 96% | 345 Pkt. 316 Pkt. |
||||||||||
Lewińska Dominika | 96 : | 100m dowolny 200m zmienny | 5 6 | 1:11.86 2:54.82 | 1:12.01 3:11.37 | 100% 120% | RŻ RŻ | 357 Pkt. 362 Pkt. |
|||||||||
Rydlewski Wojciech | 96 : | 100m dowolny 200m zmienny | 14 7 | 1:06.98 2:42.92 | 1:06.19 2:54.20 | 98% 114% | RŻ | 302 Pkt. 308 Pkt. |
Całkiem 8 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,0% 0 nowy rekord(y), 3 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Lewińska Dominika, 200m zmienny 2:54.82 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 26.11.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzeziński Wojciech | 96 : | 100m grzbietowy 200m zmienny | 4 4 | 1:07.57 2:32.90 | 1:06.36 2:34.21 | 96% 102% | RŻ | 379 Pkt. 373 Pkt. |
Całkiem 2 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,0% 0 nowy rekord(y), 1 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Brzeziński Wojciech, 200m zmienny 2:32.90 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 26.11.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bazylewicz Jan | 99 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 13 20 | 1:25.89 1:36.46 | 1:25.89 1:36.88 | 100% 101% | RŻ | 184 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Boruszewska Julia | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 40 27 | 1:28.77 1:48.93 | 1:27.48 1:44.22 | 97% 92% | 189 Pkt. 190 Pkt. |
||||||||||
Kasprzak Aleksandra | 99 : | 100m dowolny 200m zmienny | 19 8 | 1:16.65 3:06.29 | 1:13.81 3:04.37 | 93% 98% | 294 Pkt. 299 Pkt. |
||||||||||
Klonowska Magda | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 18 15 | 1:15.20 1:35.59 | 1:15.39 1:32.68 | 101% 94% | RŻ | 312 Pkt. 282 Pkt. |
|||||||||
Kraus Przemysław | 99 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 8 11 | 1:22.62 1:31.65 | 1:22.95 1:30.89 | 101% 98% | RŻ | 207 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Molga Mateusz | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 27 12 | 1:17.43 1:24.45 | 1:19.05 1:26.76 | 104% 106% | RŻ RŻ | 195 Pkt. 194 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Rafał | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 38 24 | 1:22.73 1:40.15 | 1:23.71 1:41.24 | 102% 102% | RŻ RŻ | 160 Pkt. 171 Pkt. |
|||||||||
Rynkiewicz Aleksandra | 99 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 17 20 | 1:28.66 1:40.42 | 1:24.54 1:39.59 | 91% 98% | 241 Pkt. 243 Pkt. |
||||||||||
Staniszewski Oskar | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 24 20 | 1:13.69 1:32.84 | 1:13.74 1:35.68 | 100% 106% | RŻ RŻ | 226 Pkt. 146 Pkt. |
|||||||||
Stróżek Liwia | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 29 16 | 1:20.54 1:39.01 | 1:23.11 1:41.08 | 106% 104% | RŻ RŻ | 254 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Piotr | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 36 22 | 1:21.32 1:34.66 | 1:22.17 1:38.11 | 102% 107% | RŻ RŻ | 168 Pkt. 138 Pkt. |
|||||||||
Wasak Karolina | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 14 14 | 1:13.17 1:27.29 | 1:10.82 1:27.02 | 94% 99% | 338 Pkt. 253 Pkt. |
||||||||||
Wierzbicka Angelika | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 20 20 | 1:16.71 1:32.87 | 1:17.75 1:50.16 | 103% 141% | RŻ RŻ | 294 Pkt. 210 Pkt. |
Całkiem 26 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,5% 0 nowy rekord(y), 15 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Wierzbicka Angelika, 100m grzbietowy 1:32.87 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 26.11.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baryła Julia | 00 : | 100m grzbietowy 200m zmienny | 2 3 | 1:16.67 2:50.82 | 1:21.56 3:01.27 | 113% 113% | RŻ RŻ | 373 Pkt. 388 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Wiktoria | 00 : | 100m grzbietowy 200m zmienny | 9 14 | 1:32.44 3:21.85 | 1:32.29 3:30.60 | 100% 109% | RŻ | 213 Pkt. 235 Pkt. |
|||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 100m motylkowy 200m zmienny | 4 11 | 1:33.63 3:10.50 | --.-- 3:09.39 | 99% | RŻ | 203 Pkt. 279 Pkt. |
|||||||||
Hallmann Patryk | 00 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 8 3 | 1:35.72 1:32.90 | 1:38.72 1:35.49 | 106% 106% | RŻ RŻ | 133 Pkt. 214 Pkt. |
|||||||||
Jamroży Anita | 00 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 11 4 | 1:20.34 1:35.87 | 1:40.00 1:37.80 | 155% 104% | RŻ RŻ | 255 Pkt. 279 Pkt. |
|||||||||
Kania Piotr | 00 : | 100m dowolny 200m zmienny | 11 9 | 1:21.13 3:23.85 | 1:22.12 3:20.60 | 102% 97% | RŻ | 169 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 100m dowolny 200m zmienny | 2 4 | 1:09.33 2:55.13 | 1:11.14 3:02.49 | 105% 109% | RŻ RŻ | 398 Pkt. 360 Pkt. |
|||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 100m klasyczny 200m zmienny | 5 6 | 1:33.41 3:14.86 | 1:34.00 3:14.36 | 101% 99% | RŻ | 210 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
Kuberek Marek | 00 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 16 10 | 1:27.08 1:38.27 | 1:24.98 1:39.29 | 95% 102% | RŻ | 137 Pkt. 123 Pkt. |
|||||||||
Laskowska Magdalena | 00 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 8 12 | 1:30.62 1:42.20 | 1:34.60 1:44.30 | 109% 104% | RŻ RŻ | 226 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 6 9 | 1:27.54 1:39.08 | 1:36.34 1:42.72 | 121% 107% | RŻ RŻ | 251 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 100m klasyczny 200m zmienny | 2 10 | 1:35.29 3:10.22 | 1:37.79 --.-- | 105% | RŻ RŻ | 284 Pkt. 281 Pkt. |
|||||||||
Żal Patrycja | 00 : | 100m dowolny 200m zmienny | 9 7 | 1:18.60 3:03.94 | 1:18.08 3:08.20 | 99% 105% | RŻ | 273 Pkt. 310 Pkt. |
Całkiem 26 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,3% 0 nowy rekord(y), 20 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Jamroży Anita, 100m dowolny 1:20.34 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 26.11.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Batorska Julia | 01 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 5 8 | 1:38.64 1:47.81 | 1:42.40 --.-- | 108% | RŻ RŻ | 175 Pkt. 196 Pkt. |
|||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 1 1 | 1:19.77 1:36.81 | 1:27.71 --.-- | 121% | RŻ RŻ | 261 Pkt. 271 Pkt. |
|||||||||
Dobkowski Artur | 01 : | 100m grzbietowy 50m motylkowy | 13 9 | 1:49.13 46.74 | --.-- 46.78 | 100% | RŻ RŻ | 90 Pkt. 101 Pkt. |
|||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 18 11 | 1:55.36 1:50.20 | --.-- 2:08.28 | 136% | RŻ RŻ | 76 Pkt. 97 Pkt. |
|||||||||
Kędziora Joanna | 01 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 1 1 | 42.01 1:29.34 | 40.73 1:29.85 | 94% 101% | RŻ | 195 Pkt. 269 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 100m dowolny | 16 | 1:30.40 | 1:46.57 | 139% | RŻ | 179 Pkt. | |||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 6 2 | 1:25.46 1:41.31 | 1:28.83 1:47.40 | 108% 112% | RŻ RŻ | 145 Pkt. 165 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Alicja | 01 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 31 23 | 1:41.17 2:04.26 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 128 Pkt. 128 Pkt. |
||||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 100m dowolny 100m zmienny | 4 2 | 1:23.71 1:30.23 | 1:35.01 1:35.64 | 129% 112% | RŻ RŻ | 226 Pkt. 262 Pkt. |
|||||||||
Małyszko Eryk | 01 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 27 23 | 1:43.55 2:06.80 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 81 Pkt. 57 Pkt. |
||||||||||
Mierzejewski Mateusz | 01 : | 100m dowolny | 24 | 1:39.99 | 1:37.02 | 94% | 90 Pkt. | ||||||||||
Morawska Nina | 01 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 7 9 | 1:40.13 1:41.17 | --.-- 1:43.47 | 105% | RŻ RŻ | 167 Pkt. 185 Pkt. |
|||||||||
Opała Krystian | 01 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 8 5 | 46.70 1:35.42 | 51.55 1:39.59 | 122% 109% | RŻ RŻ | 101 Pkt. 150 Pkt. |
|||||||||
Sobczak Krystian | 01 : | 100m dowolny 100m zmienny | 4 3 | 1:23.96 1:31.40 | --.-- 1:34.64 | 107% | RŻ RŻ | 153 Pkt. 171 Pkt. |
|||||||||
Trojanowska Oliwia | 01 : | 100m grzbietowy 50m motylkowy | 9 12 | 1:40.91 52.84 | --.-- 55.58 | 111% | RŻ RŻ | 163 Pkt. 98 Pkt. |
|||||||||
Wilczek Adrian | 01 : | 100m klasyczny 50m motylkowy | 12 10 | 2:02.09 54.98 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 94 Pkt. 62 Pkt. |
||||||||||
Żyrek Dominika | 02 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 22 13 | 48.41 56.43 | 56.20 1:00.18 | 135% 114% | RŻ RŻ | 110 Pkt. 132 Pkt. |
Całkiem 32 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,0% 0 nowy rekord(y), 30 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kołodziejska Aleksandra, 100m dowolny 1:30.40 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 26.11.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzoskowska Alicja | 02 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 12 20 | 45.36 1:01.82 | 54.62 --.-- | 145% | RŻ RŻ | 134 Pkt. 101 Pkt. |
|||||||||
Dombek Maksymilian | 02 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | 15 14 | 51.51 57.56 | 57.26 --.-- | 124% | RŻ RŻ | 84 Pkt. 84 Pkt. |
|||||||||
Dul Klaudia | 02 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 20 21 | 48.22 1:02.27 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 112 Pkt. 98 Pkt. |
||||||||||
Englander Marika | 03 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 29 4 | 1:11.82 1:11.52 | --.-- 1:11.49 | 100% | RŻ | 33 Pkt. 65 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | 6 24 | 48.04 1:05.38 | 47.67 --.-- | 98% | RŻ | 104 Pkt. 57 Pkt. |
|||||||||
Gwiazda Szymon | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 13 7 | 44.49 48.54 | 46.79 47.83 | 111% 97% | RŻ | 94 Pkt. 101 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | 1 8 | 45.23 54.44 | 45.75 55.36 | 102% 103% | RŻ RŻ | 183 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | 5 8 | 47.00 53.55 | 58.06 54.66 | 153% 104% | RŻ RŻ | 111 Pkt. 104 Pkt. |
|||||||||
Kreft Patrycja | 03 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | 1 2 | 46.65 1:01.71 | 51.90 1:01.38 | 124% 99% | RŻ | 167 Pkt. 101 Pkt. |
|||||||||
Kuźma Ewa | 02 : | 50m grzbietowy | 30 | 1:00.88 | --.-- | RŻ | 75 Pkt. | ||||||||||
Latarski Kacper | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 27 18 | 47.80 53.46 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 76 Pkt. 75 Pkt. |
||||||||||
Muller Dominika | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 30 22 | 1:16.20 1:05.85 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 28 Pkt. 59 Pkt. |
||||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 1 3 | 38.84 51.59 | 38.68 --.-- | 99% | RŻ | 214 Pkt. 173 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 25 16 | 49.91 53.65 | 51.95 57.66 | 108% 116% | RŻ RŻ | 101 Pkt. 109 Pkt. |
|||||||||
Żeromska Zofia | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 34 31 | 53.26 1:01.16 | 57.99 --.-- | 119% | RŻ RŻ | 83 Pkt. 74 Pkt. |
|||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | 10 7 | 50.00 53.21 | --.-- 53.40 | 101% | RŻ RŻ | 92 Pkt. 106 Pkt. |
Całkiem 31 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,5% 0 nowy rekord(y), 26 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Jarecki Aleksander, 50m grzbietowy 47.00 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 26.11.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 13 14 | 54.18 1:01.17 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 79 Pkt. 74 Pkt. |
||||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 3 4 | 47.43 55.15 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 117 Pkt. 101 Pkt. |
||||||||||
Brzeziński Krzysztof | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 22 15 | 58.05 58.55 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 42 Pkt. 57 Pkt. |
||||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 10 7 | 50.07 55.05 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 66 Pkt. 69 Pkt. |
||||||||||
Dąbrowski Michał | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 25 22 | 1:02.03 1:01.22 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 35 Pkt. 50 Pkt. |
||||||||||
Giza Olga | 04 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 12 12 | 53.53 57.69 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 81 Pkt. 88 Pkt. |
||||||||||
Goć Jakub | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 13 25 | 51.64 1:03.57 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 60 Pkt. 44 Pkt. |
||||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 28 13 | 1:02.52 57.62 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 34 Pkt. 60 Pkt. |
||||||||||
Jamroży Dominika | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 17 11 | 56.35 57.13 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 70 Pkt. 91 Pkt. |
||||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 23 18 | 58.78 59.57 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 41 Pkt. 54 Pkt. |
||||||||||
Kalkowski Mikołaj | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 35 33 | 1:24.44 1:09.52 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 13 Pkt. 34 Pkt. |
||||||||||
Kierat Bartosz | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 5 6 | 47.95 52.73 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 75 Pkt. 78 Pkt. |
||||||||||
Landecki Jan | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 20 14 | 57.32 57.83 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 44 Pkt. 59 Pkt. |
||||||||||
Mojsa Adrianna | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 24 24 | 1:05.23 1:06.13 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 45 Pkt. 58 Pkt. |
||||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 27 20 | 1:07.98 1:04.38 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 40 Pkt. 63 Pkt. |
||||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 20 19 | 1:01.95 1:03.65 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 52 Pkt. 65 Pkt. |
||||||||||
Podsiadły Patryk | 03 : | 50m dowolny | 21 | 58.01 | --.-- | RŻ | 42 Pkt. | ||||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 11 16 | 53.30 1:02.38 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 83 Pkt. 69 Pkt. |
||||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 8 10 | 49.82 56.69 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 67 Pkt. 63 Pkt. |
||||||||||
Walkowski Maksymilian | 03 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 17 17 | 54.56 59.13 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 51 Pkt. 55 Pkt. |
Całkiem 39 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 39 nowy rekord życiowy(e) |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 26.11.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kalafarski Mateusz | 04 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 36 36 | 1:30.23 1:19.61 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 11 Pkt. 22 Pkt. |
||||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 50m grzbietowy | 32 | 1:23.64 | --.-- | RŻ | 29 Pkt. | ||||||||||
Skibiak Hubert | 04 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 19 32 | 55.19 1:07.51 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 49 Pkt. 37 Pkt. |
||||||||||
Starke Martyna | 04 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 32 26 | 1:33.06 1:06.64 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 15 Pkt. 57 Pkt. |
Całkiem 7 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 7 nowy rekord życiowy(e) |