MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2011 | Tczew 27.02.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2010 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Maciej | 98 : | 400m dowolny 100m klasyczny | 11 12 | 5:19.21 1:29.94 | 5:21.59 1:28.48 | 101% 97% | RŻ | 296 Pkt. 236 Pkt. |
|||||||||
Czerwińska Marta | 98 : | 200m grzbietowy 100m motylkowy | 2 7 | 2:48.52 1:29.47 | 2:46.38 1:39.34 | 97% 123% | RŻ | 362 Pkt. 232 Pkt. |
|||||||||
Figura Bartłomiej | 98 : | 200m grzbietowy 100m motylkowy | 14 8 | 2:59.56 1:22.06 | 3:00.30 1:25.33 | 101% 108% | RŻ RŻ | 206 Pkt. 206 Pkt. |
|||||||||
Gosiewska Paulina | 98 : | 200m grzbietowy 100m klasyczny | 19 10 | 3:12.38 1:36.10 | 3:02.57 1:32.49 | 90% 93% | 243 Pkt. 277 Pkt. |
||||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 400m dowolny 100m motylkowy | 10 7 | 5:18.56 1:19.86 | 5:39.42 1:22.59 | 114% 107% | RŻ RŻ | 297 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Marta | 98 : | 200m grzbietowy 100m klasyczny | 3 7 | 2:49.17 1:33.69 | 2:52.73 1:33.32 | 104% 99% | RŻ | 358 Pkt. 299 Pkt. |
|||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 400m dowolny 100m klasyczny | 14 15 | 5:23.91 1:33.25 | --.-- 1:34.68 | 103% | RŻ RŻ | 283 Pkt. 212 Pkt. |
|||||||||
Liszewska Agata | 98 : | 200m grzbietowy 100m motylkowy | 11 15 | 3:02.01 1:50.90 | 3:12.72 --.-- | 112% | RŻ RŻ | 287 Pkt. 122 Pkt. |
|||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 400m dowolny 50m grzbietowy 200m grzbietowy | 8 ZSZ 5 | 5:14.95 32.60 2:40.44 | 5:00.33 32.91 2:43.53 | 91% 102% 104% | RŻ RŻ | 308 Pkt. 333 Pkt. 289 Pkt. |
|||||||||
Muraszko-Kuźma Urszula | 98 : | 200m grzbietowy 100m motylkowy | 10 5 | 3:01.17 1:24.64 | --.-- 1:27.44 | 107% | RŻ RŻ | 291 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
Ropel Wiktoria | 98 : | 200m grzbietowy 100m motylkowy | 17 12 | 3:08.67 1:37.80 | 3:10.11 1:38.92 | 102% 102% | RŻ RŻ | 258 Pkt. 178 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 400m dowolny 100m klasyczny | 6 12 | 5:26.54 1:36.98 | 5:15.16 2:00.26 | 93% 154% | RŻ | 372 Pkt. 270 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 400m dowolny 100m motylkowy | 5 6 | 5:17.89 1:28.48 | 5:21.04 1:29.65 | 102% 103% | RŻ RŻ | 403 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Stenka Natalia | 98 : | 100m klasyczny 100m motylkowy | 20 10 | 1:46.45 1:32.78 | --.-- 1:33.06 | 101% | RŻ RŻ | 204 Pkt. 208 Pkt. |
|||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 200m grzbietowy 100m motylkowy | 13 13 | 3:03.89 1:40.10 | 3:37.69 --.-- | 140% | RŻ RŻ | 279 Pkt. 166 Pkt. |
|||||||||
Włodarczyk Julia | 98 : | 200m grzbietowy 100m klasyczny | 21 16 | 3:25.09 1:38.32 | 3:33.11 1:38.13 | 108% 100% | RŻ | 201 Pkt. 259 Pkt. |
Bazylewicz Jan | 99 : | 200m grzbietowy 100m klasyczny | 12 10 | 3:12.81 1:39.48 | 2:57.56 1:38.53 | 85% 98% | 166 Pkt. 174 Pkt. |
||||||||||
Justka Mateusz | 99 : | 200m grzbietowy 100m motylkowy | 13 15 | 3:13.65 1:43.48 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 164 Pkt. 102 Pkt. |
||||||||||
Kamiński Piotr | 99 : | 100m motylkowy | 17 | 1:48.22 | 1:51.64 | 106% | RŻ | 89 Pkt. | |||||||||
Kasprzak Aleksandra | 99 : | 50m dowolny 400m dowolny 200m grzbietowy | ZSZ 16 9 | 35.06 6:03.15 2:59.42 | 38.72 --.-- 3:06.39 | 122% 108% | RŻ RŻ RŻ | 291 Pkt. 270 Pkt. 300 Pkt. |
|||||||||
Kierat Adam | 99 : | 50m dowolny 100m klasyczny 100m motylkowy | ZSZ 4 9 | 34.08 1:33.51 1:34.63 | 33.74 1:32.12 1:55.23 | 98% 97% 148% | RŻ | 211 Pkt. 210 Pkt. 134 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Magda | 99 : | 400m dowolny 100m klasyczny | 11 8 | 5:52.77 1:34.04 | --.-- 1:36.66 | 106% | RŻ RŻ | 295 Pkt. 296 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Michał | 99 : | 400m dowolny 100m klasyczny | 17 12 | 6:12.88 1:40.35 | --.-- 1:38.32 | 96% | RŻ | 185 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Lejk Natalia | 99 : | 200m grzbietowy 100m klasyczny | 16 19 | 3:24.14 1:40.88 | 3:27.21 1:41.06 | 103% 100% | RŻ RŻ | 204 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Piekarz Krystian | 99 : | 100m klasyczny 100m motylkowy | 24 20 | 1:57.29 1:57.22 | 1:57.38 --.-- | 100% | RŻ RŻ | 106 Pkt. 70 Pkt. |
|||||||||
Rynkiewicz Aleksandra | 99 : | 200m grzbietowy 100m klasyczny | 12 25 | 3:13.91 1:43.79 | 3:10.35 1:45.57 | 96% 103% | RŻ | 238 Pkt. 220 Pkt. |
|||||||||
Sadowski Dawid | 99 : | 200m grzbietowy 100m klasyczny | 20 17 | 3:41.28 1:47.64 | --.-- 1:47.87 | 100% | RŻ RŻ | 110 Pkt. 137 Pkt. |
|||||||||
Wasak Karolina | 99 : | 400m dowolny | 24 | 6:19.95 | --.-- | RŻ | 236 Pkt. | ||||||||||
Wierzbicka Angelika | 99 : | 400m dowolny 100m motylkowy | 15 12 | 6:03.09 1:35.65 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 270 Pkt. 190 Pkt. |
4 x 50m dowolny Mieszane | : | Kasprzak Aleksandra Bazylewicz Jan | 35.06 36.67 | Wierzbicka Angelika Justka Mateusz | 37.18 | 11 | 2:24.81 | |||
4 x 50m dowolny Mieszane | : | Kierat Adam Wasak Karolina | 34.08 34.69 | Łagownik Michał Klonowska Magda | 37.31 | 10 | 2:21.24 | |||
4 x 50m zmienny Mieszane | : | Małecki Mateusz Klonowska Marta | 32.60 43.47 | Kiryluk Damian Smoluchowska Magdalena | 35.31 | 5 | 2:24.26 | |||
Całkiem 59 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,8% 0 nowy rekord(y), 45 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Skowyrska Agnieszka, 100m klasyczny 1:36.98 |