MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Województwa Pomorskiego Juniorów 2011 | Gdańsk 25.02.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2010 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Augustyniak Kevin | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny | 2 1 | 26.79 2:06.75 | 26.35 2:07.22 | 97% 101% | RŻ | 435 Pkt. 481 Pkt. |
|||||||||
Giza Michał | 97 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 4 7 | 28.69 1:15.41 | 29.10 1:14.20 | 103% 97% | RŻ | 354 Pkt. 265 Pkt. |
|||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 50m dowolny 200m dowolny | 12 5 | 32.80 2:31.02 | 32.37 2:31.03 | 97% 100% | RŻ | 356 Pkt. 398 Pkt. |
|||||||||
von Lonski Karolina | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m klasyczny | 5 ZSZ 3 | 30.20 1:09.10 40.67 | 29.71 1:06.60 39.61 | 97% 93% 95% | 456 Pkt. 402 Pkt. 355 Pkt. |
||||||||||
Matysiak Ewa | 96 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 9 1 | 31.95 2:45.03 | 31.73 2:41.60 | 99% 96% | 385 Pkt. 386 Pkt. |
||||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 200m grzbietowy 100m motylkowy | 2 3 | 2:17.58 1:06.69 | 2:16.71 1:09.92 | 99% 110% | RŻ | 458 Pkt. 384 Pkt. |
|||||||||
Olender Karol | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny | 7 2 | 27.67 2:06.79 | 28.17 2:08.51 | 104% 103% | RŻ RŻ | 394 Pkt. 481 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 200m grzbietowy 50m klasyczny | 2 4 | 2:27.84 36.86 | 2:37.12 37.40 | 113% 103% | RŻ RŻ | 369 Pkt. 321 Pkt. |
|||||||||
Pietrzak Krzysztof | 96 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 5 1 | 27.35 2:15.74 | 28.16 2:17.90 | 106% 103% | RŻ RŻ | 408 Pkt. 477 Pkt. |
|||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 15 4 | 30.42 1:11.54 | 31.55 1:12.74 | 108% 103% | RŻ RŻ | 297 Pkt. 311 Pkt. |
|||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 9 6 | 28.20 1:07.68 | 28.60 1:08.11 | 103% 101% | RŻ RŻ | 373 Pkt. 367 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 200m dowolny 50m klasyczny | 10 5 | 2:30.96 36.91 | 2:46.89 38.28 | 122% 108% | RŻ RŻ | 285 Pkt. 320 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Andrzej | 96 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m klasyczny | ZSZ 5 2 | 1:00.23 2:13.16 34.65 | 1:01.60 2:14.46 35.81 | 105% 102% 107% | RŻ RŻ RŻ | 415 Pkt. 415 Pkt. 386 Pkt. |
|||||||||
Szrubkowska Julia | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny | 6 4 | 31.01 2:21.71 | 30.51 2:17.59 | 97% 94% | 421 Pkt. 482 Pkt. |
||||||||||
Szwaracki Jędrzej | 96 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 3 2 | 27.14 1:04.95 | 27.22 1:06.28 | 101% 104% | RŻ RŻ | 418 Pkt. 415 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 8 1 | 27.75 33.78 | 28.63 33.64 | 106% 99% | RŻ | 391 Pkt. 417 Pkt. |
|||||||||
Ziomkowska Agata | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny | 3 5 | 29.91 2:25.76 | 29.97 2:24.62 | 100% 98% | RŻ | 469 Pkt. 443 Pkt. |
|||||||||
Zuchowski Ernest | 97 : | 50m dowolny 200m dowolny | 3 2 | 28.54 2:10.67 | 28.82 2:09.45 | 102% 98% | RŻ | 359 Pkt. 439 Pkt. |
Cygert Olaf | 97 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 18 12 | 31.29 43.38 | 31.17 46.29 | 99% 114% | RŻ | 273 Pkt. 197 Pkt. |
|||||||||
Kamela Daniel | 97 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 16 10 | 30.76 41.14 | 31.39 --.-- | 104% | RŻ RŻ | 287 Pkt. 231 Pkt. |
|||||||||
Kobiela Mateusz | 97 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 23 13 | 33.41 43.91 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 224 Pkt. 190 Pkt. |
||||||||||
Kolas Natalia | 97 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 18 5 | 34.05 42.88 | 33.19 40.55 | 95% 89% | 318 Pkt. 302 Pkt. |
||||||||||
Mancewicz Anna | 97 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 22 8 | 37.51 46.32 | 37.06 --.-- | 98% | RŻ | 238 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Marecki Marek | 95 : | 50m dowolny 200m dowolny | 4 7 | 27.93 2:23.15 | 27.77 2:11.92 | 99% 85% | 383 Pkt. 334 Pkt. |
||||||||||
Muchlado Jakub | 95 : | 50m dowolny | 9 | 34.25 | 34.85 | 104% | RŻ | 208 Pkt. | |||||||||
Olszewski Tomasz | 95 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 8 6 | 33.00 48.09 | 34.42 53.31 | 109% 123% | RŻ RŻ | 232 Pkt. 144 Pkt. |
|||||||||
Paruszewski Kacper | 95 : | 50m klasyczny | 5 | 38.27 | 38.33 | 100% | RŻ | 287 Pkt. | |||||||||
Przęczek Kinga | 95 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 5 1 | 39.08 46.47 | 37.56 44.89 | 92% 93% | 210 Pkt. 238 Pkt. |
||||||||||
Szlęk Artur | 97 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 22 13 | 32.56 1:34.85 | 32.05 1:30.81 | 97% 92% | 242 Pkt. 133 Pkt. |
||||||||||
Woźniak Grzegorz | 97 : | 50m dowolny 200m dowolny | 20 11 | 31.53 2:36.95 | 30.94 2:23.70 | 96% 84% | 266 Pkt. 253 Pkt. |
Choczaj Patrycja | 96 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 13 5 | 34.92 42.23 | 36.80 43.10 | 111% 104% | RŻ RŻ | 295 Pkt. 317 Pkt. |
|||||||||
Dorawa Norman | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny | 22 14 | 32.61 3:10.44 | 32.00 3:02.86 | 96% 92% | 241 Pkt. 142 Pkt. |
||||||||||
Jaroszewski Tomasz | 96 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 23 9 | 32.72 3:00.47 | 32.30 2:50.86 | 97% 90% | 238 Pkt. 203 Pkt. |
||||||||||
Jezierska Karolina | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny | 12 11 | 34.68 2:53.11 | 34.46 2:44.15 | 99% 90% | 301 Pkt. 264 Pkt. |
||||||||||
Klaus Tomasz | 96 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 25 8 | 38.69 51.84 | 39.15 55.21 | 102% 113% | RŻ RŻ | 144 Pkt. 115 Pkt. |
|||||||||
Michalec Tomasz | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny | 18 12 | 30.29 2:37.70 | 30.63 2:55.06 | 102% 123% | RŻ RŻ | 301 Pkt. 250 Pkt. |
|||||||||
Miętka Katarzyna | 96 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 15 7 | 41.46 51.03 | 44.04 51.76 | 113% 103% | RŻ RŻ | 176 Pkt. 179 Pkt. |
Kędziora Magdalena | 97 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 13 6 | 32.85 2:46.30 | 33.17 2:47.16 | 102% 101% | RŻ RŻ | 354 Pkt. 377 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Weronika | 97 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 9 7 | 31.66 2:47.68 | 31.93 2:48.26 | 102% 101% | RŻ RŻ | 396 Pkt. 368 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Marta | 95 : | 50m dowolny 200m dowolny | 3 1 | 29.57 2:24.18 | 30.50 2:27.51 | 106% 105% | RŻ RŻ | 486 Pkt. 458 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Wojciech | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny | 14 7 | 29.23 2:21.45 | 29.82 2:23.96 | 104% 104% | RŻ RŻ | 334 Pkt. 346 Pkt. |
|||||||||
Lewińska Dominika | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny | 11 9 | 32.66 2:37.71 | 33.56 2:41.20 | 106% 104% | RŻ RŻ | 360 Pkt. 350 Pkt. |
|||||||||
Rydlewski Wojciech | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny | 21 11 | 31.42 2:36.37 | --.-- 2:34.32 | 97% | RŻ | 269 Pkt. 256 Pkt. |
|||||||||
Sudomir Piotr | 96 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 13 7 | 28.80 1:12.47 | 29.00 1:09.52 | 101% 92% | RŻ | 350 Pkt. 299 Pkt. |
|||||||||
Zdziarski Dariusz | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny | 15 9 | 29.43 2:29.46 | 29.45 2:31.37 | 100% 103% | RŻ RŻ | 328 Pkt. 293 Pkt. |
Brzeziński Wojciech | 96 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 12 5 | 28.63 2:29.21 | 28.98 2:32.17 | 102% 104% | RŻ RŻ | 356 Pkt. 359 Pkt. |
|||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 50m klasyczny 100m motylkowy | 3 6 | 33.24 1:06.89 | 31.57 1:06.57 | 90% 99% | 438 Pkt. 380 Pkt. |
4 x 100m dowolny Mężczyzn | : | Szołoch Andrzej Szwaracki Jędrzej | 1:00.23 59.55 | Olender Karol Augustyniak Kevin | 58.50 | 1 | 3:56.55 | |||
4 x 100m dowolny Kobiet | : | von Lonski Karolina Ziomkowska Agata | 1:09.10 1:07.86 | Łagownik Marta Szrubkowska Julia | 1:04.42 | 4 | 4:27.91 | |||
Całkiem 94 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,1% 0 nowy rekord(y), 58 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Olszewski Tomasz, 50m klasyczny 48.09 |