MOGDA - UKS Dwojka Morena Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego | Gdańsk 11./12.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2010 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Augustyniak Kevin | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m dowolny 400m dowolny 50m klasyczny 100m zmienny | 10 ZSZ 8 6 13 10 | 26.50 59.90 57.93 4:32.91 36.10 1:06.02 | 26.35 58.30 58.30 --.-- 36.71 1:09.66 | 99% 95% 101% 103% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 449 Pkt. 422 Pkt. 466 Pkt. 473 Pkt. 342 Pkt. 454 Pkt. |
|||||||||
Giza Michał | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 34 23 36 17 19 29 | 29.10 1:03.94 32.88 1:14.20 2:40.26 1:12.92 | 29.12 1:04.16 36.51 1:26.38 2:41.58 1:14.47 | 100% 101% 123% 136% 102% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 339 Pkt. 347 Pkt. 291 Pkt. 278 Pkt. 337 Pkt. 337 Pkt. |
|||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | 43 21 16 13 38 25 | 32.78 1:11.18 2:31.92 5:15.61 40.51 1:22.51 | 32.37 1:10.13 2:31.03 5:32.32 38.85 1:22.50 | 98% 97% 99% 111% 92% 100% | RŻ | 356 Pkt. 368 Pkt. 391 Pkt. 412 Pkt. 217 Pkt. 342 Pkt. |
|||||||||
Kolas Natalia | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m klasyczny 100m klasyczny | 55 36 14 15 | 33.97 1:14.36 41.80 1:30.13 | 33.19 1:14.27 40.55 1:27.92 | 95% 100% 94% 95% | 320 Pkt. 322 Pkt. 327 Pkt. 336 Pkt. |
||||||||||
Matysiak Ewa | 96 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny 100m zmienny | 33 11 14 10 13 23 | 32.29 35.74 1:16.50 2:41.65 2:48.07 1:20.94 | 31.73 34.57 1:14.07 2:41.60 2:45.38 1:18.00 | 97% 94% 94% 100% 97% 93% | 373 Pkt. 371 Pkt. 376 Pkt. 410 Pkt. 407 Pkt. 363 Pkt. |
||||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy 100m zmienny | 22 7 ZSZ 4 4 12 14 | 28.21 30.85 1:04.82 1:04.48 2:17.97 29.71 1:07.68 | 28.07 30.28 1:03.84 1:03.84 2:16.71 30.57 1:09.76 | 99% 96% 97% 98% 98% 106% 106% | RŻ RŻ | 372 Pkt. 393 Pkt. 430 Pkt. 437 Pkt. 454 Pkt. 395 Pkt. 421 Pkt. |
|||||||||
Olender Karol | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 1500m dowolny | 20 13 7 4 2 | 28.17 1:00.01 2:08.76 4:28.78 18:01.47 | 28.94 1:00.41 2:08.51 4:29.05 18:18.12 | 106% 101% 100% 100% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 374 Pkt. 419 Pkt. 459 Pkt. 496 Pkt. 485 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 50m grzbietowy 100m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 200m klasyczny 400m zmienny | 17 9 18 14 8 6 | 33.36 1:10.02 37.40 1:20.12 2:51.13 5:30.79 | 35.68 1:12.18 38.13 1:19.56 2:51.87 5:36.28 | 114% 106% 104% 99% 101% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 311 Pkt. 341 Pkt. 307 Pkt. 334 Pkt. 350 Pkt. 369 Pkt. |
|||||||||
Pietrzak Krzysztof | 96 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy 100m zmienny | 26 12 5 5 26 20 | 28.65 32.54 1:05.54 2:20.86 31.45 1:10.45 | 28.16 31.53 1:05.04 2:17.90 31.58 1:09.39 | 97% 94% 98% 96% 101% 97% | RŻ | 355 Pkt. 335 Pkt. 416 Pkt. 427 Pkt. 333 Pkt. 374 Pkt. |
|||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 24 22 11 8 14 27 | 28.60 30.78 1:08.84 2:32.27 2:35.66 1:12.27 | 28.62 30.48 1:08.11 2:29.36 2:36.74 1:14.89 | 100% 98% 98% 96% 101% 107% | RŻ RŻ RŻ | 357 Pkt. 355 Pkt. 349 Pkt. 367 Pkt. 368 Pkt. 346 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m klasyczny 100m klasyczny 200m klasyczny 50m motylkowy | 59 48 21 25 17 53 | 31.33 1:10.20 38.28 1:25.16 3:00.94 36.66 | 31.07 1:10.11 39.97 1:24.85 2:59.43 37.36 | 98% 100% 109% 99% 98% 104% | RŻ RŻ | 272 Pkt. 262 Pkt. 286 Pkt. 278 Pkt. 296 Pkt. 210 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Andrzej | 96 : | 200m dowolny 400m dowolny 100m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 15 9 20 13 24 15 | 2:14.46 4:39.36 1:16.99 36.10 31.16 1:07.94 | 2:17.27 --.-- 1:12.70 35.81 30.37 1:07.21 | 104% 89% 98% 95% 98% | RŻ RŻ | 403 Pkt. 441 Pkt. 256 Pkt. 342 Pkt. 342 Pkt. 417 Pkt. |
|||||||||
Szwaracki Jędrzej | 96 : | 50m grzbietowy 200m motylkowy 200m zmienny 400m zmienny 100m zmienny | 11 6 5 3 13 | 31.79 2:30.28 2:26.36 5:00.60 1:07.50 | 32.13 2:25.21 2:26.86 5:04.51 1:08.03 | 102% 93% 101% 103% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 359 Pkt. 382 Pkt. 442 Pkt. 491 Pkt. 425 Pkt. |
|||||||||
Woźniak Grzegorz | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 53 32 23 39 23 33 | 31.15 1:07.02 2:23.70 33.94 2:45.07 1:16.74 | 30.94 1:07.49 2:31.26 34.47 2:41.01 1:16.18 | 99% 101% 111% 103% 95% 99% | RŻ RŻ RŻ | 276 Pkt. 301 Pkt. 330 Pkt. 264 Pkt. 308 Pkt. 289 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 25 26 23 8 9 19 | 28.63 1:04.58 34.63 34.83 1:17.59 30.45 | 29.53 1:03.15 38.57 33.64 1:14.87 29.98 | 106% 96% 124% 93% 93% 97% | RŻ RŻ | 356 Pkt. 336 Pkt. 278 Pkt. 380 Pkt. 368 Pkt. 366 Pkt. |
|||||||||
Ziomkowska Agata | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | 9 13 11 10 19 13 | 30.28 1:06.96 2:24.62 5:01.83 35.76 1:17.81 | 29.97 1:05.51 2:25.33 5:02.89 34.20 1:17.83 | 98% 96% 101% 101% 91% 100% | RŻ RŻ RŻ | 452 Pkt. 442 Pkt. 454 Pkt. 471 Pkt. 316 Pkt. 408 Pkt. |
|||||||||
Zuchowski Ernest | 97 : | 100m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 200m grzbietowy 100m motylkowy 200m zmienny | 16 11 3 8 15 12 | 1:00.56 4:40.44 9:31.19 2:29.94 1:11.56 2:34.33 | 1:00.36 4:37.48 9:36.81 2:29.09 --.-- 2:29.25 | 99% 98% 102% 99% 94% | RŻ RŻ | 408 Pkt. 436 Pkt. 467 Pkt. 354 Pkt. 310 Pkt. 377 Pkt. |
4 x 100m dowolny Mężczyzn | : | Augustyniak Kevin Szwaracki Jędrzej | 59.90 1:02.50 | Olender Karol Morawski Jakub | 59.53 | 3 | 4:03.17 | |||
4 x 100m zmienny Mężczyzn | : | Morawski Jakub Zawadzki Grzegorz | 1:04.82 1:16.15 | Szwaracki Jędrzej Augustyniak Kevin | 1:06.29 | 3 | 4:25.63 | |||
Całkiem 99 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,4% 0 nowy rekord(y), 44 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Giza Michał, 100m motylkowy 1:14.20 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego | Gdańsk 11./12.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2010 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Cygert Olaf | 97 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 100m zmienny | 54 55 28 42 | 31.17 36.82 1:29.97 1:20.93 | 31.27 39.08 1:53.89 1:22.14 | 101% 113% 160% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 276 Pkt. 207 Pkt. 156 Pkt. 246 Pkt. |
|||||||||
Kamela Daniel | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny | 60 53 | 31.39 1:11.04 | 32.09 1:13.53 | 105% 107% | RŻ RŻ | 270 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Marecki Marek | 95 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 23 26 | 28.30 39.68 | 27.77 36.86 | 96% 86% | 369 Pkt. 257 Pkt. |
Całkiem 8 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,9% 0 nowy rekord(y), 6 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Cygert Olaf, 100m motylkowy 1:29.97 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego | Gdańsk 11./12.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2010 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Dorawa Norman | 96 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 69 27 | 32.00 1:25.84 | 32.04 1:29.70 | 100% 109% | RŻ RŻ | 255 Pkt. 185 Pkt. |
|||||||||
Jaroszewski Tomasz | 96 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 72 19 | 32.30 2:53.26 | 33.50 2:50.86 | 108% 97% | RŻ | 248 Pkt. 229 Pkt. |
|||||||||
Kass Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy | 50 42 40 | 30.82 1:08.82 34.17 | 30.34 1:08.29 34.10 | 97% 98% 100% | 285 Pkt. 278 Pkt. 259 Pkt. |
||||||||||
Masłyk Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy | 48 46 48 | 30.63 1:09.80 35.58 | 29.89 1:08.62 36.67 | 95% 97% 106% | RŻ | 291 Pkt. 266 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Michalec Tomasz | 96 : | 50m dowolny 50m motylkowy | 49 41 | 30.65 34.71 | 30.63 --.-- | 100% | RŻ | 290 Pkt. 247 Pkt. |
Całkiem 12 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,6% 0 nowy rekord(y), 5 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Dorawa Norman, 100m grzbietowy 1:25.84 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego | Gdańsk 11./12.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2010 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kędziora Magdalena | 97 : | 50m dowolny 400m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m zmienny | 45 14 18 21 14 26 | 33.17 5:16.00 37.83 1:20.49 2:47.16 1:22.60 | 33.21 5:18.28 38.05 1:19.71 2:47.64 1:23.76 | 100% 101% 101% 98% 101% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 344 Pkt. 410 Pkt. 313 Pkt. 323 Pkt. 371 Pkt. 341 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Weronika | 97 : | 50m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy | 57 32 39 | 34.06 2:42.55 42.48 | 31.93 2:28.79 37.36 | 88% 84% 77% | 318 Pkt. 319 Pkt. 189 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Marta | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 14 11 15 17 11 11 | 30.50 1:06.38 2:27.51 34.80 2:46.03 1:16.48 | 30.51 1:06.73 2:28.92 36.30 2:46.08 1:20.18 | 100% 101% 102% 109% 100% 110% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 442 Pkt. 453 Pkt. 428 Pkt. 343 Pkt. 422 Pkt. 430 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Wojciech | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 50m motylkowy | 43 24 28 22 13 54 | 30.30 1:04.13 2:26.53 1:22.28 2:56.62 36.75 | 29.82 1:06.32 2:23.96 1:23.98 3:01.34 37.07 | 97% 107% 97% 104% 105% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 300 Pkt. 344 Pkt. 311 Pkt. 308 Pkt. 318 Pkt. 208 Pkt. |
|||||||||
Lewińska Dominika | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 100m zmienny | 53 35 29 19 32 | 33.86 1:14.18 2:41.20 5:37.95 1:24.09 | 33.56 1:13.63 2:42.29 5:43.19 1:28.14 | 98% 99% 101% 103% 110% | RŻ RŻ RŻ | 323 Pkt. 325 Pkt. 327 Pkt. 335 Pkt. 323 Pkt. |
|||||||||
Mackiewicz Aleksandra | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m zmienny | 38 33 26 35 | 32.71 1:13.34 2:39.51 1:25.35 | 32.31 1:10.48 2:32.40 1:23.87 | 98% 92% 91% 97% | 359 Pkt. 336 Pkt. 338 Pkt. 309 Pkt. |
||||||||||
Sidorowicz Aleksandra | 96 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 60 13 | 34.65 41.63 | 34.62 --.-- | 100% | RŻ | 302 Pkt. 331 Pkt. |
|||||||||
Sudomir Piotr | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 41 21 15 13 18 28 | 30.14 1:03.61 30.08 1:10.37 2:38.71 1:12.58 | 29.00 1:03.62 31.13 1:09.52 2:39.10 1:17.02 | 93% 100% 107% 98% 100% 113% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 305 Pkt. 352 Pkt. 380 Pkt. 326 Pkt. 347 Pkt. 342 Pkt. |
|||||||||
Zdziarski Dariusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 50m motylkowy 100m zmienny | 38 31 32 30 52 34 | 29.70 1:05.87 2:31.75 36.22 36.58 1:17.24 | 29.45 1:05.37 2:31.37 --.-- --.-- 1:19.68 | 98% 98% 99% 106% | RŻ RŻ RŻ | 319 Pkt. 317 Pkt. 280 Pkt. 243 Pkt. 211 Pkt. 283 Pkt. |
Całkiem 44 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,7% 0 nowy rekord(y), 26 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Sudomir Piotr, 100m zmienny 1:12.58 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego | Gdańsk 11./12.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2010 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzeziński Wojciech | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | 32 20 16 11 10 13 | 28.98 1:03.52 33.20 1:11.30 2:32.17 2:34.48 | 29.10 1:03.37 33.67 1:11.87 --.-- 2:37.10 | 101% 100% 103% 102% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 343 Pkt. 354 Pkt. 315 Pkt. 323 Pkt. 339 Pkt. 376 Pkt. |
|||||||||
Kita Daniel | 93 : | 50m klasyczny 100m klasyczny 200m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 4 4 3 11 8 | 31.88 1:08.31 2:30.63 29.54 1:05.07 | 31.19 1:07.69 2:25.25 29.39 1:04.42 | 96% 98% 93% 99% 98% | 496 Pkt. 539 Pkt. 514 Pkt. 401 Pkt. 474 Pkt. |
||||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 50m klasyczny 100m motylkowy | 5 12 | 32.50 1:10.00 | 31.57 1:06.57 | 94% 90% | 468 Pkt. 332 Pkt. |
Całkiem 13 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 98,2% 0 nowy rekord(y), 5 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Brzeziński Wojciech, 50m grzbietowy 33.20 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego | Gdańsk 11./12.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2010 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Maciej | 98 : | 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 50m klasyczny 100m klasyczny 200m klasyczny | 59 37 16 33 29 20 | 1:13.44 2:36.93 5:21.59 42.33 1:30.40 3:11.45 | 1:11.79 2:37.58 5:27.00 42.02 1:28.48 3:06.67 | 96% 101% 103% 99% 96% 95% | RŻ RŻ | 229 Pkt. 253 Pkt. 289 Pkt. 212 Pkt. 232 Pkt. 250 Pkt. |
|||||||||
Figura Bartłomiej | 98 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny | 79 57 27 38 | 33.22 36.95 1:29.51 3:04.12 | 32.45 37.50 1:25.33 2:56.05 | 95% 103% 91% 91% | RŻ | 228 Pkt. 205 Pkt. 158 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Gosiewska Paulina | 98 : | 50m grzbietowy 200m grzbietowy 50m klasyczny 200m klasyczny | 20 21 24 19 | 37.86 3:02.57 44.85 3:26.45 | 41.95 --.-- 43.92 3:19.34 | 123% 96% 93% | RŻ RŻ | 312 Pkt. 285 Pkt. 264 Pkt. 276 Pkt. |
|||||||||
Juchnowicz Natalia | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny 100m zmienny | 17 13 13 12 18 19 | 30.68 35.87 1:15.35 2:44.83 2:55.19 1:19.68 | 30.55 34.95 1:13.43 2:38.35 2:49.62 1:22.37 | 99% 95% 95% 92% 94% 107% | RŻ | 435 Pkt. 367 Pkt. 393 Pkt. 387 Pkt. 359 Pkt. 380 Pkt. |
|||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 70 49 58 22 31 43 | 32.06 1:10.64 37.17 1:22.59 2:51.25 1:21.97 | 32.13 1:11.18 37.27 1:23.79 2:55.64 1:21.15 | 100% 102% 101% 103% 105% 98% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 253 Pkt. 257 Pkt. 201 Pkt. 202 Pkt. 276 Pkt. 237 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Marta | 98 : | 50m dowolny 400m dowolny 100m grzbietowy 50m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 47 16 23 22 22 27 | 33.41 5:21.40 1:22.76 44.17 2:58.47 1:23.20 | 34.51 --.-- 1:20.57 45.14 --.-- 1:26.23 | 107% 95% 104% 107% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 337 Pkt. 390 Pkt. 297 Pkt. 277 Pkt. 340 Pkt. 334 Pkt. |
|||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy 200m zmienny | 76 55 32 33 71 40 | 32.90 1:12.01 41.75 1:38.11 43.09 3:11.08 | 32.10 1:12.04 43.46 1:34.68 46.56 3:18.56 | 95% 100% 108% 93% 117% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 234 Pkt. 243 Pkt. 221 Pkt. 182 Pkt. 129 Pkt. 198 Pkt. |
|||||||||
Liszewska Agata | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m zmienny | 68 40 31 30 28 30 | 35.69 1:15.96 2:41.59 41.85 1:27.98 3:13.43 | 35.26 1:15.68 2:40.74 42.69 1:27.69 3:24.20 | 98% 99% 99% 104% 99% 111% | RŻ RŻ | 276 Pkt. 302 Pkt. 325 Pkt. 231 Pkt. 247 Pkt. 267 Pkt. |
|||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy | 33 28 30 15 13 12 | 29.08 1:05.26 2:27.81 5:00.33 32.96 1:11.40 | 28.91 1:05.33 2:20.96 5:27.35 32.91 1:12.60 | 99% 100% 91% 119% 100% 103% | RŻ RŻ RŻ | 340 Pkt. 326 Pkt. 303 Pkt. 355 Pkt. 322 Pkt. 322 Pkt. |
|||||||||
Marecki Michał | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy | 86 64 29 | 40.65 1:29.42 1:40.49 | 39.86 1:28.75 1:37.57 | 96% 99% 94% | 124 Pkt. 126 Pkt. 115 Pkt. |
||||||||||
Muraszko-Kuźma Urszula | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 39 20 31 9 19 29 | 32.72 1:09.64 38.10 1:27.44 2:57.41 1:23.65 | 32.28 1:10.23 38.21 1:30.76 --.-- 1:22.25 | 97% 102% 101% 108% 97% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 358 Pkt. 392 Pkt. 262 Pkt. 249 Pkt. 346 Pkt. 328 Pkt. |
|||||||||
Ropel Wiktoria | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 63 42 34 40 29 41 | 35.17 1:19.15 2:45.37 43.54 3:11.55 1:32.44 | 34.61 1:16.88 3:07.37 41.98 3:09.20 1:28.42 | 97% 94% 128% 93% 98% 91% | RŻ | 288 Pkt. 267 Pkt. 303 Pkt. 175 Pkt. 275 Pkt. 243 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 200m zmienny | 52 22 18 12 9 25 | 33.63 1:11.23 2:32.39 5:15.16 10:51.53 3:00.92 | 33.21 1:10.54 2:30.44 5:38.71 11:36.67 2:58.41 | 98% 98% 97% 116% 114% 97% | RŻ RŻ | 330 Pkt. 367 Pkt. 388 Pkt. 414 Pkt. 411 Pkt. 326 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 200m zmienny 400m zmienny | 31 20 15 10 15 4 | 1:12.67 2:35.22 5:21.04 11:02.95 2:54.09 6:14.37 | 1:09.39 2:34.74 5:29.76 11:09.72 2:53.51 --.-- | 91% 99% 106% 102% 99% | RŻ RŻ RŻ | 345 Pkt. 367 Pkt. 391 Pkt. 390 Pkt. 366 Pkt. 339 Pkt. |
|||||||||
Stenka Natalia | 98 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny | 61 37 10 31 | 34.83 40.49 1:35.61 3:19.14 | 34.33 38.20 1:33.06 3:14.70 | 97% 89% 95% 96% | 297 Pkt. 218 Pkt. 190 Pkt. 244 Pkt. |
||||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m zmienny | 48 28 30 22 26 28 | 33.50 1:12.29 2:41.47 38.47 1:25.37 3:06.99 | 32.58 1:11.13 2:32.75 46.48 1:24.70 3:09.20 | 95% 97% 89% 146% 98% 102% | RŻ RŻ | 334 Pkt. 351 Pkt. 326 Pkt. 298 Pkt. 270 Pkt. 295 Pkt. |
Całkiem 87 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,5% 0 nowy rekord(y), 37 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Świderska Oliwia, 50m grzbietowy 38.47 |