MOGDA - UKS Dwojka Morena Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN | Lębork 27.11.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname Bazylewicz Jan | YOB 99 : | Strecke 100m dowolny 100m grzbietowy | Pl. 21 5 | Time 1:21.54 1:27.69 | Round | Old PB. 1:22.69 1:25.89 | Diff. 103% 96% | RŻ | 180 Pkt. 185 Pkt. |
||||||||
Brzeziński Wojciech | 96 : | 100m dowolny 200m zmienny | 10 4 | 1:03.37 2:37.10 | 1:05.54 --.-- | 107% | RŻ RŻ | 383 Pkt. 374 Pkt. |
|||||||||
Brzozowski Krystian | 00 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 5 3 | 1:24.81 1:33.34 | 1:35.26 1:55.30 | 126% 153% | RŻ RŻ | 160 Pkt. 153 Pkt. |
|||||||||
Buczma Klaudia | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 18 5 | 1:23.39 1:29.48 | 1:21.17 1:26.53 | 95% 94% | 245 Pkt. 258 Pkt. |
||||||||||
Ciekańska Wiktoria | 00 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 12 4 | 1:31.88 1:39.29 | 1:33.95 1:43.54 | 105% 109% | RŻ RŻ | 183 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 50m dowolny 100m zmienny | 1 1 | 38.76 1:37.64 | 38.24 --.-- | 97% | RŻ | 231 Pkt. 225 Pkt. |
|||||||||
Dobkowski Artur | 01 : | 50m grzbietowy 100m zmienny | 11 4 | 52.33 1:50.39 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 87 Pkt. 105 Pkt. |
||||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 100m dowolny 100m zmienny | 5 4 | 1:23.26 1:30.36 | 1:27.23 1:31.14 | 110% 102% | RŻ RŻ | 246 Pkt. 283 Pkt. |
|||||||||
Hallmann Patryk | 00 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 4 13 | 1:46.82 1:42.29 | 1:40.93 --.-- | 89% | RŻ | 156 Pkt. 132 Pkt. |
|||||||||
Jamroży Anita | 00 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 5 15 | 1:45.82 1:43.39 | 1:50.60 1:40.32 | 109% 94% | RŻ | 229 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Jędrzejewska Marta | 99 : | 100m dowolny 100m zmienny | 26 9 | 1:29.70 1:38.74 | 1:31.20 --.-- | 103% | RŻ RŻ | 197 Pkt. 217 Pkt. |
|||||||||
Justka Mateusz | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 36 15 | 1:26.92 46.45 | 1:24.20 44.76 | 94% 93% | 149 Pkt. 114 Pkt. |
||||||||||
Kamiński Piotr | 99 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 15 10 | 1:35.51 1:37.57 | 1:34.77 --.-- | 98% | RŻ | 143 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Kania Piotr | 00 : | 100m dowolny 100m zmienny | 8 8 | 1:26.94 1:39.48 | 1:31.71 1:36.15 | 111% 93% | RŻ | 149 Pkt. 143 Pkt. |
|||||||||
Kasprzak Aleksandra | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 14 6 | 1:21.48 1:29.64 | 1:21.33 1:28.17 | 100% 97% | 263 Pkt. 257 Pkt. |
||||||||||
Kędziora Joanna | 01 : | 50m grzbietowy 100m zmienny | 2 2 | 45.31 1:38.05 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 203 Pkt. 222 Pkt. |
||||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 3 6 | 41.40 1:32.73 | 45.57 1:36.24 | 121% 108% | RŻ RŻ | 230 Pkt. 262 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Magda | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 12 5 | 1:20.61 1:39.94 | 1:18.40 1:39.46 | 95% 99% | 272 Pkt. 271 Pkt. |
||||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 6 5 | 42.11 49.80 | 44.05 54.73 | 109% 121% | RŻ RŻ | 180 Pkt. 153 Pkt. |
|||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 1 5 | 1:37.48 1:34.47 | 1:42.07 1:34.23 | 110% 99% | RŻ | 206 Pkt. 167 Pkt. |
|||||||||
Kraus Przemysław | 99 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 4 3 | 1:24.59 1:32.95 | 1:24.38 1:32.70 | 100% 99% | 206 Pkt. 237 Pkt. |
||||||||||
Kuberek Marek | 00 : | 100m dowolny 100m zmienny | 14 14 | 1:31.11 1:45.28 | 1:36.19 1:52.51 | 111% 114% | RŻ RŻ | 129 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | 13 3 | 54.57 52.04 | --.-- 54.36 | 109% | RŻ RŻ | 77 Pkt. 131 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Alicja | 01 : | 50m klasyczny 100m zmienny | 11 15 | 1:01.03 2:04.82 | 1:05.51 --.-- | 115% | RŻ RŻ | 118 Pkt. 108 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Michał | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 12 8 | 1:18.58 1:41.39 | 1:18.73 1:38.32 | 100% 94% | RŻ | 201 Pkt. 183 Pkt. |
|||||||||
Laskowska Magdalena | 00 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 17 18 | 1:54.42 1:47.35 | 1:55.76 1:50.70 | 102% 106% | RŻ RŻ | 181 Pkt. 169 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 100m dowolny 100m zmienny | 9 12 | 1:28.64 1:39.82 | 1:34.70 1:38.08 | 114% 97% | RŻ | 204 Pkt. 210 Pkt. |
|||||||||
Łukiewska Zuzanna | 01 : | 50m dowolny 100m zmienny | 7 7 | 42.45 1:54.76 | 48.69 --.-- | 132% | RŻ RŻ | 176 Pkt. 138 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | 1 1 | 41.72 51.17 | 49.11 54.39 | 139% 113% | RŻ RŻ | 261 Pkt. 201 Pkt. |
|||||||||
Markowski Bartosz | 01 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 21 17 | 51.70 59.96 | 52.88 59.35 | 105% 98% | RŻ | 66 Pkt. 58 Pkt. |
|||||||||
Mierzejewski Mateusz | 01 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 8 8 | 44.30 50.73 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 104 Pkt. 95 Pkt. |
||||||||||
Molga Mateusz | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 24 7 | 1:22.98 1:30.20 | 1:29.80 1:32.60 | 117% 105% | RŻ RŻ | 171 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 50m klasyczny 100m zmienny | 9 8 | 1:00.26 1:55.10 | 59.62 --.-- | 98% | RŻ | 123 Pkt. 137 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 100m klasyczny 200m zmienny | 4 5 | 1:19.56 2:34.86 | 1:21.54 2:38.51 | 105% 105% | RŻ RŻ | 379 Pkt. 390 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Rafał | 99 : | 100m dowolny | 33 | 1:25.91 | 1:30.70 | 111% | RŻ | 154 Pkt. | |||||||||
Pawłowska Paulina | 01 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | 10 12 | 53.82 1:03.98 | 1:02.56 --.-- | 135% | RŻ RŻ | 121 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Piekarz Krystian | 99 : | 100m dowolny | 46 | 1:35.32 | 1:34.95 | 99% | 113 Pkt. | ||||||||||
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 14 13 | 1:35.53 1:51.83 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 163 Pkt. 194 Pkt. |
||||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 7 2 | 1:06.58 1:14.13 | 1:07.64 1:14.33 | 103% 101% | RŻ RŻ | 331 Pkt. 306 Pkt. |
|||||||||
Rynkiewicz Aleksandra | 99 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 7 8 | 1:30.16 1:45.57 | 1:29.72 --.-- | 99% | RŻ | 252 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Sadowski Dawid | 99 : | 100m dowolny 100m zmienny | 35 13 | 1:26.78 1:38.67 | 1:29.67 --.-- | 107% | RŻ RŻ | 149 Pkt. 147 Pkt. |
|||||||||
Staniszewski Oskar | 99 : | 100m dowolny 100m zmienny | 27 14 | 1:23.41 1:38.82 | 1:22.17 1:36.87 | 97% 96% | 168 Pkt. 146 Pkt. |
||||||||||
Szczepaniak Sebastian | 00 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 16 6 | 1:33.55 1:50.70 | 1:40.02 1:47.89 | 114% 95% | RŻ | 119 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 100m dowolny 200m zmienny | 12 6 | 1:10.11 2:46.83 | 1:12.36 2:55.72 | 107% 111% | RŻ RŻ | 283 Pkt. 312 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Piotr | 99 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 20 17 | 1:39.80 1:52.06 | 1:44.90 1:49.98 | 110% 96% | RŻ | 125 Pkt. 136 Pkt. |
|||||||||
Trojanowska Oliwia | 01 : | 50m dowolny 100m zmienny | 13 9 | 48.60 1:57.48 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 117 Pkt. 129 Pkt. |
||||||||||
Tysarczyk Julia | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 23 13 | 1:27.48 1:38.39 | 1:29.68 1:51.92 | 105% 129% | RŻ RŻ | 212 Pkt. 194 Pkt. |
|||||||||
Wasak Karolina | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 8 9 | 1:18.80 1:32.98 | 1:18.72 1:30.90 | 100% 96% | 291 Pkt. 230 Pkt. |
||||||||||
Wierzbicka Angelika | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 16 10 | 1:22.98 43.38 | 1:23.43 43.05 | 101% 98% | RŻ | 249 Pkt. 200 Pkt. |
|||||||||
Żal Patrycja | 00 : | 100m dowolny 100m zmienny | 4 7 | 1:22.74 1:33.89 | 1:25.77 1:33.64 | 107% 99% | RŻ | 251 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Zuchowski Ernest | 97 : | 100m dowolny 200m zmienny | 2 2 | 1:00.82 2:29.25 | 1:00.36 2:31.37 | 98% 103% | RŻ | 434 Pkt. 436 Pkt. |
|||||||||
Żyrek Dominika | 02 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | 1:00.83 1:05.29 | 1:07.10 1:07.15 | 122% 106% | RŻ RŻ | 84 Pkt. 97 Pkt. |