MOGDA - UKS Dwojka Morena 40. Internationales MARU Schwimmfest | Bremen Vegesack (GER) 2./3.10.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname Augustyniak Kevin | YOB 96 : | Strecke 50m dowolny 100m dowolny 200m zmienny 100m zmienny | Pl. 22 3 6 5 | Time 27.65 59.51 2:29.11 1:09.66 | Round | Old PB. 26.61 59.81 2:32.62 1:09.92 | Diff. 93% 101% 105% 101% | RŻ RŻ RŻ | 429 Pkt. 463 Pkt. 437 Pkt. 417 Pkt. |
||||||||
Kierat Adam | 99 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 3 1 1 1 | 40.90 42.62 1:32.12 41.25 | 40.87 44.33 1:33.45 42.73 | 100% 108% 103% 107% | RŻ RŻ RŻ | 182 Pkt. 238 Pkt. 244 Pkt. 162 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 6 5 4 | 38.81 46.40 1:45.81 | 38.44 45.57 --.-- | 98% 96% | RŻ | 230 Pkt. 163 Pkt. 151 Pkt. |
|||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny | 7 4 4 3 | 40.64 44.66 46.25 1:43.54 | 40.54 44.44 46.07 1:42.07 | 100% 99% 99% 97% | 135 Pkt. 140 Pkt. 186 Pkt. 172 Pkt. |
||||||||||
Kraus Przemysław | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 2 3 | 1:18.40 1:35.96 | 1:17.67 1:32.70 | 98% 93% | 203 Pkt. 216 Pkt. |
||||||||||
Lesińska Agata | 99 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 5 6 3 6 5 | 35.56 42.58 45.84 1:41.69 44.67 | 35.15 42.44 46.86 1:38.60 45.62 | 98% 99% 104% 94% 104% | RŻ RŻ | 299 Pkt. 245 Pkt. 279 Pkt. 258 Pkt. 183 Pkt. |
|||||||||
von Lonski Karolina | 97 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 100m zmienny | 5 5 6 7 5 5 | 30.72 30.97 1:08.75 36.60 1:18.41 1:18.13 | F | 29.71 29.71 1:06.60 35.12 1:13.99 1:14.56 | 94% 92% 94% 92% 89% 91% | 464 Pkt. 453 Pkt. 438 Pkt. 386 Pkt. 384 Pkt. 438 Pkt. |
|||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 50m grzbietowy 100m grzbietowy | 5 3 3 2 2 2 | 29.66 29.84 1:08.06 33.23 33.64 1:14.32 | F F | 29.07 29.07 1:06.61 35.02 35.02 1:12.78 | 96% 95% 96% 111% 108% 96% | RŻ RŻ | 348 Pkt. 342 Pkt. 310 Pkt. 339 Pkt. 327 Pkt. 304 Pkt. |
||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 100m motylkowy 100m zmienny | 9 ZSZ 1 8 6 | 1:02.84 31.08 1:05.81 1:11.09 1:09.76 | 1:03.96 31.27 1:05.88 1:10.87 1:10.36 | 104% 101% 100% 99% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 393 Pkt. 415 Pkt. 437 Pkt. 344 Pkt. 415 Pkt. |
|||||||||
Olender Karol | 96 : | 100m dowolny 100m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 6 5 10 10 | 1:00.81 1:08.64 2:35.46 1:11.70 | 1:00.41 1:11.60 2:34.52 1:11.93 | 99% 109% 99% 101% | RŻ RŻ | 434 Pkt. 382 Pkt. 385 Pkt. 382 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 50m dowolny 50m klasyczny 50m klasyczny 100m klasyczny 100m zmienny | 3 2 2 1 2 | 30.29 38.13 38.51 1:23.63 1:14.40 | F | 31.29 39.13 39.13 1:23.87 1:14.29 | 107% 105% 103% 101% 100% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 327 Pkt. 332 Pkt. 323 Pkt. 326 Pkt. 342 Pkt. |
||||||||
Pietrzak Krzysztof | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 200m zmienny 100m zmienny | 8 2 5 3 | 1:01.53 1:06.73 2:28.28 1:09.63 | 1:01.23 1:05.96 2:29.64 1:09.39 | 99% 98% 102% 99% | RŻ | 419 Pkt. 419 Pkt. 444 Pkt. 417 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 100m zmienny | 13 10 ZSZ 7 5 | 34.39 1:14.44 40.48 1:25.00 1:28.59 | 34.82 1:15.08 40.72 1:24.59 1:26.81 | 103% 102% 101% 99% 96% | RŻ RŻ RŻ | 331 Pkt. 345 Pkt. 285 Pkt. 301 Pkt. 301 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 7 9 6 5 | 32.85 1:12.46 40.01 1:30.89 | 32.98 1:11.87 39.07 1:29.65 | 101% 98% 95% 97% | RŻ | 379 Pkt. 374 Pkt. 255 Pkt. 238 Pkt. |
|||||||||
Szaryński Mikołaj | 00 : | 50m dowolny 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 6 2 2 2 | 38.45 44.73 1:40.21 43.33 | 41.29 46.92 --.-- 44.10 | 115% 110% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 160 Pkt. 206 Pkt. 190 Pkt. 140 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Andrzej | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m zmienny 100m zmienny | 34 10 9 11 | 29.18 1:04.53 2:35.27 1:12.41 | 29.17 1:02.34 2:34.86 1:10.18 | 100% 93% 99% 94% | 365 Pkt. 363 Pkt. 387 Pkt. 371 Pkt. |
||||||||||
Szołoch Robert | 94 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 5 5 5 2 3 3 | 58.75 1:06.59 27.62 1:01.28 2:22.91 1:05.94 | 56.66 1:05.90 27.07 59.25 2:15.19 1:03.21 | 93% 98% 96% 93% 89% 92% | 481 Pkt. 422 Pkt. 541 Pkt. 537 Pkt. 496 Pkt. 491 Pkt. |
||||||||||
Szwaracki Jędrzej | 96 : | 100m dowolny 100m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 5 1 3 8 | 1:00.77 1:06.28 2:26.86 1:10.53 | 59.86 1:06.49 2:27.04 1:08.03 | 97% 101% 100% 93% | RŻ RŻ | 435 Pkt. 424 Pkt. 457 Pkt. 401 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 50m klasyczny 100m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 14 2 12 12 | 34.58 1:17.18 2:40.36 1:14.48 | 34.13 1:15.22 2:57.15 1:13.97 | 97% 95% 122% 99% | RŻ | 445 Pkt. 415 Pkt. 351 Pkt. 341 Pkt. |
|||||||||
Ziomkowska Agata | 96 : | 100m dowolny 100m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 7 5 2 6 | 1:07.50 1:20.14 2:46.30 1:17.83 | 1:06.18 1:21.73 2:47.99 1:17.92 | 96% 104% 102% 100% | RŻ RŻ RŻ | 462 Pkt. 347 Pkt. 449 Pkt. 443 Pkt. |
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Morawski Jakub Zawadzki Grzegorz | 31.08 34.06 | Szołoch Robert Augustyniak Kevin | 27.33 26.94 | 6 | 1:59.41 | |||
4 x 50m zmienny Kobiet | : | Skowyrska Agnieszka Ziomkowska Agata | 40.48 43.55 | von Lonski Karolina Smoluchowska Magdalena | 34.48 32.36 | 9 | 2:30.87 | |||
Całkiem 87 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,5% 0 nowy rekord(y), 36 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Zawadzki Grzegorz, 200m zmienny 2:40.36 |