MOGDA - UKS Dwojka Morena Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk 15.05.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Maciej | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m klasyczny | ZSZ 4 3 | 33.96 1:12.63 42.02 | 33.74 1:12.96 45.12 | 99% 101% 115% | RŻ RŻ | 232 Pkt. 255 Pkt. 248 Pkt. |
|||||||||
Czerwińska Marta | 98 : | 50m dowolny 100m zmienny | 5 3 | 34.10 1:26.45 | 33.70 1:25.22 | 98% 97% | 339 Pkt. 324 Pkt. |
||||||||||
Figura Bartłomiej | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 2 3 | 1:12.13 1:21.23 | 1:13.10 1:23.77 | 103% 106% | RŻ RŻ | 260 Pkt. 233 Pkt. |
|||||||||
Gosiewska Paulina | 98 : | 100m dowolny 50m klasyczny | 7 4 | 1:17.58 43.92 | 1:20.41 47.51 | 107% 117% | RŻ RŻ | 305 Pkt. 318 Pkt. |
|||||||||
Kasprzak Klaudia | 98 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 7 7 | 43.14 1:36.08 | 42.95 1:37.99 | 99% 104% | RŻ | 203 Pkt. 236 Pkt. |
|||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 6 3 | 1:16.14 38.72 | 1:13.76 37.27 | 94% 93% | 221 Pkt. 196 Pkt. |
||||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 50m klasyczny 100m zmienny | 5 2 | 43.46 1:27.92 | 45.33 1:26.92 | 109% 98% | RŻ | 224 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Liszewska Agata | 98 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 6 3 | 35.26 1:28.06 | 37.13 1:32.03 | 111% 109% | RŻ RŻ | 307 Pkt. 271 Pkt. |
|||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 1 1 | 29.88 1:15.16 | 30.76 1:17.38 | 106% 106% | RŻ RŻ | 340 Pkt. 294 Pkt. |
|||||||||
Muraszko-Kuźma Urszula | 98 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny | ZSZ 4 2 | 34.40 33.70 1:13.64 | 33.69 33.69 1:14.78 | 96% 100% 103% | RŻ | 330 Pkt. 351 Pkt. 356 Pkt. |
|||||||||
Ropel Wiktoria | 98 : | 50m dowolny 50m motylkowy | 8 6 | 35.61 42.86 | 35.78 41.98 | 101% 96% | RŻ | 298 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 6 2 | 1:16.26 1:24.59 | 1:16.44 1:27.77 | 100% 108% | RŻ RŻ | 321 Pkt. 305 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 100m dowolny 100m zmienny | 3 2 | 1:13.67 1:24.54 | 1:11.87 1:21.92 | 95% 94% | 356 Pkt. 346 Pkt. |
||||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 50m dowolny 100m zmienny | 3 5 | 33.60 1:28.73 | 34.42 1:29.02 | 105% 101% | RŻ RŻ | 355 Pkt. 299 Pkt. |
|||||||||
Włodarczyk Julia | 98 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 12 7 | 38.07 1:35.59 | 38.25 1:43.66 | 101% 118% | RŻ RŻ | 244 Pkt. 212 Pkt. |
Baryła Julia | 00 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 7 4 | 48.82 1:42.89 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 140 Pkt. 192 Pkt. |
||||||||||
Brzozowski Krystian | 00 : | 50m klasyczny 100m zmienny | 15 7 | 1:06.54 1:56.21 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 63 Pkt. 90 Pkt. |
||||||||||
Ciekańska Wiktoria | 00 : | 100m grzbietowy 50m motylkowy | 2 6 | 1:43.54 48.48 | --.-- 50.77 | 110% | RŻ RŻ | 167 Pkt. 143 Pkt. |
|||||||||
Czabrowska Emilia | 00 : | 100m dowolny 100m zmienny | 5 15 | 1:50.07 2:04.28 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 107 Pkt. 109 Pkt. |
||||||||||
Giza Julia | 00 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 5 12 | 1:52.87 1:53.32 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 129 Pkt. 144 Pkt. |
||||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 50m dowolny 100m zmienny | 1 3 | 39.45 1:38.06 | 37.89 1:47.31 | 92% 120% | RŻ | 219 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Hallmann Patryk | 00 : | 100m grzbietowy 50m klasyczny | 3 6 | 1:43.86 50.02 | --.-- 58.20 | 135% | RŻ RŻ | 111 Pkt. 147 Pkt. |
|||||||||
Jamroży Anita | 00 : | 50m klasyczny 50m motylkowy | 3 8 | 51.54 53.10 | 53.21 57.16 | 107% 116% | RŻ RŻ | 197 Pkt. 109 Pkt. |
|||||||||
Jezierska Paulina | 00 : | 50m klasyczny 100m zmienny | 9 14 | 58.54 1:59.42 | 59.23 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 134 Pkt. 123 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 2 3 | 1:28.84 46.46 | --.-- 46.07 | 98% | RŻ | 203 Pkt. 163 Pkt. |
|||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m zmienny | ZSZ 6 4 | 42.30 40.54 1:36.95 | 40.65 40.65 1:46.79 | 92% 101% 121% | RŻ RŻ | 120 Pkt. 136 Pkt. 155 Pkt. |
|||||||||
Kuberek Marek | 00 : | 50m motylkowy | 5 | 1:03.38 | --.-- | RŻ | 45 Pkt. | ||||||||||
Laskowska Magdalena | 00 : | 100m zmienny | 11 | 1:52.32 | 1:55.28 | 105% | RŻ | 148 Pkt. | |||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 3 9 | 1:34.70 53.19 | 1:38.46 51.79 | 108% 95% | RŻ | 167 Pkt. 108 Pkt. |
|||||||||
Sabiniarz Karolina | 00 : | 50m klasyczny | 4 | 53.54 | 55.72 | 108% | RŻ | 175 Pkt. | |||||||||
Szaryński Mikołaj | 00 : | 50m klasyczny 50m motylkowy | 5 3 | 49.59 44.10 | --.-- 46.61 | 112% | RŻ RŻ | 151 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Szczepaniak Sebastian | 00 : | 100m dowolny 50m klasyczny | 5 9 | 1:46.45 52.70 | 1:40.02 55.85 | 88% 112% | RŻ | 81 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Żal Patrycja | 00 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy | ZSZ 1 5 | 41.48 1:39.67 48.36 | 40.68 1:36.03 48.81 | 96% 93% 102% | RŻ | 188 Pkt. 187 Pkt. 144 Pkt. |
Batorska Julia | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 18 2 | 23.87 21.84 | 29.63 27.49 | 154% 158% | RŻ RŻ | 95 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Bogusławska Weronika | 01 : | 25m grzbietowy 25m klasyczny | 17 12 | 26.76 32.42 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 104 Pkt. 80 Pkt. |
||||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 1 1 | 17.57 19.25 | 22.08 22.70 | 158% 139% | RŻ RŻ | 238 Pkt. 278 Pkt. |
|||||||||
Dobkowski Artur | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 6 9 | 20.81 23.77 | 25.29 25.07 | 148% 111% | RŻ RŻ | 93 Pkt. 95 Pkt. |
|||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 25m dowolny 25m klasyczny | 8 4 | 21.30 28.76 | 33.02 --.-- | 240% | RŻ RŻ | 87 Pkt. 76 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 25m dowolny | 8 | 21.04 | 27.76 | 174% | RŻ | 139 Pkt. | |||||||||
Łagownik Alicja | 01 : | 25m grzbietowy 25m klasyczny | 10 11 | 24.51 30.84 | 29.95 --.-- | 149% | RŻ RŻ | 135 Pkt. 93 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 25m dowolny 25m klasyczny | 2 4 | 17.89 26.59 | 22.68 --.-- | 161% | RŻ RŻ | 226 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Mierzejewski Mateusz | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 12 4 | 21.82 22.80 | 23.66 25.13 | 118% 121% | RŻ RŻ | 81 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 14 7 | 22.98 23.29 | 27.36 28.46 | 142% 149% | RŻ RŻ | 106 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Sobczak Krystian | 01 : | 25m grzbietowy 25m klasyczny | 2 3 | 22.45 26.07 | 41.25 --.-- | 338% | RŻ RŻ | 113 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Trojanowska Oliwia | 01 : | 25m grzbietowy 25m klasyczny | 13 7 | 25.36 28.28 | 29.88 --.-- | 139% | RŻ RŻ | 122 Pkt. 121 Pkt. |
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Bruździak Maciej Kiryluk Damian | 98 98 | Kotlewski Michał Małecki Mateusz | 98 98 | 2 | 2:14.48 | |||
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Koziński Daniel Hallmann Patryk | 0 0 | Kuberek Marek Szaryński Mikołaj | 0 0 | 2 | 2:51.20 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Muraszko-Kuźma Urszula Smoluchowska Magdalena | 98 98 | Świderska Oliwia Czerwińska Marta | 98 98 | 2 | 2:15.93 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Żal Patrycja Klonowska Julia | 0 0 | Ciekańska Wiktoria Głogowska Agata | 0 0 | 1 | 2:43.29 | |||
8 x 25m dowolny Mieszane | : | Karmelitow Aleksander Kołodziejska Aleksandra Łuszczyńska Natalia Ciostek Anastazja | 1 1 1 1 | Mierzejewski Mateusz Sobczak Krystian Dobkowski Artur Morawska Nina | 1 1 1 1 | 1 | 2:50.74 | |||
Całkiem 90 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 113,4% 0 nowy rekord(y), 71 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Sobczak Krystian, 25m grzbietowy 22.45 |