MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Juniorów Województwa Pomorskiego 2010 | Gdańsk 23.04.2010 |
Podsumowanie wyników | Mężczyzn, Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname Augustyniak Kevin | YOB 96 : | Strecke 100m dowolny 100m zmienny | Pl. 9 3 | Time 1:02.41 1:10.40 | Round | Old PB. 1:01.13 1:11.51 | Diff. 96% 103% | RŻ | 401 Pkt. 404 Pkt. |
||||||||
Beger Mateusz | 94 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 18 8 | 1:21.92 1:36.94 | 1:24.51 1:37.86 | 106% 102% | RŻ RŻ | 178 Pkt. 209 Pkt. |
|||||||||
Brzóska Dariusz | 94 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 16 5 | 1:14.48 1:25.81 | 1:19.47 1:35.85 | 114% 125% | RŻ RŻ | 236 Pkt. 197 Pkt. |
|||||||||
Cegliński Tomasz | 94 : | 100m dowolny 100m zmienny | 13 12 | 1:08.37 1:19.18 | 1:10.94 1:22.83 | 108% 109% | RŻ RŻ | 305 Pkt. 284 Pkt. |
|||||||||
Czerniakowski Paweł | 94 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 11 3 | 1:03.11 1:14.88 | 1:01.35 1:10.64 | 95% 89% | 388 Pkt. 454 Pkt. |
||||||||||
Kass Mateusz | 96 : | 100m dowolny 100m zmienny | 12 14 | 1:08.29 1:20.47 | 1:09.99 1:20.78 | 105% 101% | RŻ RŻ | 306 Pkt. 270 Pkt. |
|||||||||
Kita Daniel | 93 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 6 2 | 58.35 1:08.83 | 1:00.46 1:07.69 | 107% 97% | RŻ | 491 Pkt. 585 Pkt. |
|||||||||
Klaus Tomasz | 96 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 25 12 | 1:38.38 2:02.49 | --.-- 2:10.50 | 114% | RŻ RŻ | 102 Pkt. 104 Pkt. |
|||||||||
Korbut Paweł | 94 : | 100m dowolny 100m zmienny | 17 15 | 1:14.96 1:29.54 | 1:17.84 --.-- | 108% | RŻ RŻ | 232 Pkt. 196 Pkt. |
|||||||||
Kowalczuk Jakub | 94 : | 100m dowolny 100m zmienny | 14 14 | 1:11.01 1:23.28 | 1:12.79 --.-- | 105% | RŻ RŻ | 273 Pkt. 244 Pkt. |
|||||||||
Kowalczyk Marek | 94 : | 100m dowolny 100m zmienny | 6 6 | 1:00.36 1:10.79 | 59.60 1:09.11 | 97% 95% | 444 Pkt. 397 Pkt. |
||||||||||
Kozłowski Jan | 96 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 23 11 | 1:23.32 1:44.04 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 169 Pkt. 169 Pkt. |
||||||||||
Kukulski Karol | 95 : | 100m dowolny 100m zmienny | 2 5 | 57.96 1:08.60 | 57.98 --.-- | 100% | RŻ RŻ | 501 Pkt. 436 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Wojciech | 96 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 11 9 | 1:06.32 1:23.98 | 1:10.00 1:28.54 | 111% 111% | RŻ RŻ | 335 Pkt. 322 Pkt. |
|||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 2 5 | 1:09.66 1:06.80 | 1:08.63 1:05.78 | 97% 97% | 564 Pkt. 473 Pkt. |
||||||||||
Marecki Marek | 95 : | 100m dowolny 100m zmienny | 7 8 | 1:01.13 1:12.45 | 59.70 1:13.11 | 95% 102% | RŻ | 427 Pkt. 370 Pkt. |
|||||||||
Masłyk Mateusz | 96 : | 100m dowolny | 17 | 1:11.35 | 1:12.96 | 105% | RŻ | 269 Pkt. | |||||||||
Michalec Tomasz | 96 : | 100m dowolny | 21 | 1:13.82 | --.-- | RŻ | 243 Pkt. | ||||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 2 2 | 1:07.15 1:10.36 | 1:07.71 1:10.42 | 102% 100% | RŻ RŻ | 412 Pkt. 404 Pkt. |
|||||||||
Muchlado Jakub | 95 : | 100m dowolny | 16 | 1:24.55 | --.-- | RŻ | 161 Pkt. | ||||||||||
Olender Karol | 96 : | 100m dowolny 100m zmienny | 6 7 | 1:02.14 1:14.89 | 1:02.47 1:15.22 | 101% 101% | RŻ RŻ | 407 Pkt. 335 Pkt. |
|||||||||
Olszewski Tomasz | 95 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 15 9 | 1:22.65 1:51.56 | 1:41.61 --.-- | 151% | RŻ RŻ | 173 Pkt. 137 Pkt. |
|||||||||
Ostoja-Ostaszewski Jędrzej | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 24 7 | 1:23.83 1:33.74 | 1:25.27 1:30.93 | 103% 94% | RŻ | 166 Pkt. 151 Pkt. |
|||||||||
Paruszewski Kacper | 95 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 14 8 | 1:12.75 1:28.21 | 1:11.37 1:26.19 | 96% 95% | 253 Pkt. 278 Pkt. |
||||||||||
Pietrzak Krzysztof | 96 : | 100m grzbietowy 100m grzbietowy 100m klasyczny | ZSZ 1 7 | 1:08.12 1:06.91 1:22.46 | 1:07.13 1:07.13 1:24.58 | 97% 101% 105% | RŻ RŻ | 394 Pkt. 416 Pkt. 340 Pkt. |
|||||||||
Rydlewski Wojciech | 96 : | 100m dowolny 100m zmienny | 18 16 | 1:12.05 1:21.74 | 1:23.25 --.-- | 134% | RŻ RŻ | 261 Pkt. 258 Pkt. |
|||||||||
Rygiel Jakub | 94 : | 200m motylkowy | 2 | 2:58.10 | 3:00.70 | 103% | RŻ | 243 Pkt. | |||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 200m motylkowy 100m zmienny | 4 7 | 2:35.05 1:14.89 | 2:30.05 1:16.20 | 94% 104% | RŻ | 369 Pkt. 335 Pkt. |
|||||||||
Sudomir Piotr | 96 : | 200m motylkowy 100m zmienny | 5 9 | 3:05.88 1:17.02 | 2:54.29 1:18.07 | 88% 103% | RŻ | 214 Pkt. 308 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 6 15 | 1:23.63 1:21.61 | 1:31.07 1:24.54 | 119% 107% | RŻ RŻ | 213 Pkt. 259 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Andrzej | 96 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 7 1 | 1:02.34 1:17.65 | 1:03.80 1:17.44 | 105% 99% | RŻ | 403 Pkt. 407 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Robert | 94 : | 200m motylkowy 100m zmienny | 1 3 | 2:16.69 1:04.83 | 2:12.80 1:03.21 | 94% 95% | 538 Pkt. 517 Pkt. |
||||||||||
Szwaracki Jędrzej | 96 : | 100m dowolny 200m motylkowy | 2 1 | 1:00.69 2:29.18 | 1:00.54 2:25.21 | 100% 95% | 437 Pkt. 414 Pkt. |
||||||||||
Woziński Patryk | 94 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 15 7 | 1:13.28 1:33.02 | 1:16.29 1:40.56 | 108% 117% | RŻ RŻ | 248 Pkt. 237 Pkt. |
|||||||||
Wróblewski Jakub | 93 : | 100m dowolny | 4 | 57.87 | 57.19 | 98% | 504 Pkt. | ||||||||||
Wysokiński Paweł | 96 : | 100m dowolny 100m zmienny | 20 19 | 1:12.98 1:29.68 | 1:19.03 1:25.66 | 117% 91% | RŻ | 251 Pkt. 195 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 2 6 | 1:17.93 1:13.97 | 1:15.22 1:19.10 | 93% 114% | RŻ | 403 Pkt. 348 Pkt. |
|||||||||
Zdziarski Dariusz | 96 : | 100m dowolny 100m zmienny | 15 12 | 1:10.13 1:19.68 | 1:12.04 1:20.97 | 106% 103% | RŻ RŻ | 283 Pkt. 278 Pkt. |
4 x 100m zmienny | : | Pietrzak Krzysztof Lejman Kacper | 96 94 | Szołoch Robert Kukulski Karol | 94 95 | 1 | 4:17.05 | |||
Całkiem 72 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,2% 0 nowy rekord(y), 49 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Olszewski Tomasz, 100m dowolny 1:22.65 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Juniorów Województwa Pomorskiego 2010 | Gdańsk 23.04.2010 |
Podsumowanie wyników | Kobiet, Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname Chmielecka Monika | YOB 92 : | Strecke 100m dowolny 100m klasyczny | Pl. 4 2 | Time 1:03.63 1:17.42 | Round | Old PB. 1:05.11 1:14.06 | Diff. 105% 92% | RŻ | 552 Pkt. 584 Pkt. |
||||||||
Choczaj Patrycja | 96 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 22 8 | 1:22.15 1:38.19 | 1:26.81 --.-- | 112% | RŻ RŻ | 257 Pkt. 286 Pkt. |
|||||||||
Chodkowska Andżelika | 96 : | 100m dowolny 100m zmienny | 16 10 | 1:15.48 1:24.97 | 1:15.12 1:29.26 | 99% 110% | RŻ | 331 Pkt. 341 Pkt. |
|||||||||
Jezierska Karolina | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 17 7 | 1:16.23 1:26.28 | 1:14.64 1:24.11 | 96% 95% | 321 Pkt. 288 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Marta | 95 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 9 2 | 1:09.39 1:17.29 | 1:10.89 1:16.92 | 104% 99% | RŻ | 426 Pkt. 400 Pkt. |
|||||||||
Lewińska Dominika | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 15 3 | 1:15.20 1:23.00 | 1:18.83 1:26.70 | 110% 109% | RŻ RŻ | 334 Pkt. 323 Pkt. |
|||||||||
von Lonski Klaudia | 94 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 3 4 | 1:12.62 1:16.08 | 1:12.81 1:15.19 | 101% 98% | RŻ | 483 Pkt. 475 Pkt. |
|||||||||
Mackiewicz Aleksandra | 96 : | 100m dowolny 100m zmienny | 13 9 | 1:11.24 1:23.94 | 1:12.43 1:23.87 | 103% 100% | RŻ | 393 Pkt. 353 Pkt. |
|||||||||
Matysiak Ewa | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m grzbietowy | 11 ZSZ 2 | 1:10.26 1:18.00 1:16.51 | 1:09.26 1:14.07 1:14.07 | 97% 90% 94% | 410 Pkt. 390 Pkt. 413 Pkt. |
||||||||||
Miętka Katarzyna | 96 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 23 10 | 1:44.73 1:55.71 | 1:55.03 2:00.60 | 121% 109% | RŻ RŻ | 124 Pkt. 175 Pkt. |
|||||||||
Rak Kaja | 96 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 10 6 | 1:30.15 1:34.63 | 1:29.51 1:32.45 | 99% 95% | 252 Pkt. 320 Pkt. |
||||||||||
Szrubkowska Julia | 96 : | 100m dowolny 100m zmienny | 7 5 | 1:08.18 1:18.54 | 1:05.70 1:19.15 | 93% 102% | RŻ | 449 Pkt. 432 Pkt. |
|||||||||
Ziomkowska Agata | 96 : | 100m dowolny 100m zmienny | 6 4 | 1:07.98 1:18.26 | 1:06.18 1:19.61 | 95% 103% | RŻ | 453 Pkt. 436 Pkt. |
4 x 100m zmienny | : | Matysiak Ewa Ziomkowska Agata | 96 96 | Szrubkowska Julia von Lonski Klaudia | 96 94 | 3 | 5:19.37 | |||
Całkiem 27 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,1% 0 nowy rekord(y), 13 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Miętka Katarzyna, 100m dowolny 1:44.73 |