MOGDA - UKS Dwojka Morena Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat | Gdańsk 19../20.04.2010 |
Podsumowanie wyników | Mężczyzn, Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname Bruździak Maciej | YOB 98 : | Strecke 100m dowolny 100m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 100m zmienny | Pl. ZSZ 20 7 2 6 6 16 | Time 1:13.61 1:13.14 5:27.00 11:06.82 1:30.01 3:09.90 1:27.57 | Round | Old PB. 1:14.37 1:14.37 --.-- --.-- 1:29.59 3:27.28 1:31.05 | Diff. 102% 103% 99% 119% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 245 Pkt. 249 Pkt. 289 Pkt. 320 Pkt. 262 Pkt. 280 Pkt. 210 Pkt. |
||||||||
Figura Bartłomiej | 98 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | ZSZ 19 19 10 ZSZ 15 13 15 | 33.07 34.03 1:13.10 2:37.15 1:24.67 1:25.07 3:01.54 3:04.58 | 33.28 33.28 1:15.77 2:37.48 1:24.07 1:24.07 3:00.30 3:06.35 | 101% 96% 107% 100% 99% 98% 99% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 251 Pkt. 230 Pkt. 250 Pkt. 275 Pkt. 205 Pkt. 202 Pkt. 220 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 50m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny | 21 16 13 9 4 8 | 34.12 2:45.17 5:39.42 37.27 1:23.79 2:55.64 | 33.79 2:37.92 --.-- 39.22 1:24.99 3:00.35 | 98% 91% 111% 103% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 229 Pkt. 237 Pkt. 258 Pkt. 220 Pkt. 210 Pkt. 267 Pkt. |
|||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 26 34 20 18 25 13 | 34.43 1:17.95 1:37.76 3:31.33 3:18.56 1:26.92 | 34.74 1:20.59 1:36.65 3:36.51 3:36.73 1:29.55 | 102% 107% 98% 105% 119% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 222 Pkt. 206 Pkt. 204 Pkt. 203 Pkt. 185 Pkt. 214 Pkt. |
|||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 100m grzbietowy | ZSZ 4 5 9 8 3 4 | 31.29 30.76 1:08.26 2:36.61 5:27.35 11:13.65 1:18.67 | 31.21 31.21 1:09.88 2:38.98 --.-- --.-- 1:19.56 | 99% 103% 105% 103% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 296 Pkt. 312 Pkt. 307 Pkt. 278 Pkt. 288 Pkt. 311 Pkt. 256 Pkt. |
|||||||||
Marecki Michał | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 43 43 27 29 | 40.08 1:28.75 3:19.84 1:42.11 | 39.86 1:29.38 3:16.15 1:37.57 | 99% 101% 96% 91% | RŻ | 141 Pkt. 140 Pkt. 134 Pkt. 117 Pkt. |
4 x 100m dowolny | : | Bruździak Maciej Figura Bartłomiej | 98 98 | Kiryluk Damian Małecki Mateusz | 98 98 | 4 | 4:53.48 | |||
4 x 100m zmienny | : | Figura Bartłomiej Bruździak Maciej | 98 98 | Kiryluk Damian Małecki Mateusz | 98 98 | 4 | 5:31.73 | |||
Całkiem 38 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,0% 0 nowy rekord(y), 26 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Bruździak Maciej, 200m klasyczny 3:09.90 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat | Gdańsk 19../20.04.2010 |
Podsumowanie wyników | Kobiet, Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname Czerwińska Marta | YOB 98 : | Strecke 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 100m grzbietowy 200m zmienny | Pl. 9 5 10 7 5 9 | Time 33.70 1:12.81 2:44.17 5:36.06 1:25.05 3:03.95 | Round | Old PB. 34.29 1:18.38 2:45.35 --.-- 1:35.11 3:05.06 | Diff. 104% 116% 101% 125% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 351 Pkt. 369 Pkt. 330 Pkt. 356 Pkt. 301 Pkt. 332 Pkt. |
||||||||
Gosiewska Paulina | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 23 20 7 9 15 13 | 36.26 1:20.41 1:36.63 3:32.97 3:10.82 1:28.60 | 35.30 1:26.82 1:37.12 3:45.54 --.-- 1:27.30 | 95% 117% 101% 112% 97% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 282 Pkt. 274 Pkt. 300 Pkt. 277 Pkt. 297 Pkt. 301 Pkt. |
|||||||||
Juchnowicz Natalia | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | 1 1 2 ZSZ 1 1 3 | 31.09 1:07.82 2:30.64 1:17.66 1:14.41 2:38.35 2:49.62 | 31.47 1:07.37 2:36.16 1:13.50 1:13.50 2:38.72 2:52.31 | 102% 99% 107% 90% 98% 100% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 447 Pkt. 456 Pkt. 428 Pkt. 395 Pkt. 449 Pkt. 467 Pkt. 424 Pkt. |
|||||||||
Kasprzak Klaudia | 98 : | 50m dowolny 400m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 33 15 13 12 28 26 | 39.20 6:23.45 43.45 1:40.42 3:28.48 1:38.10 | 37.81 --.-- 42.95 1:41.68 3:29.49 1:37.99 | 93% 98% 103% 101% 100% | RŻ RŻ RŻ | 223 Pkt. 240 Pkt. 199 Pkt. 176 Pkt. 228 Pkt. 221 Pkt. |
|||||||||
Lejman Zuzanna | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 50m motylkowy 200m zmienny | 26 21 11 18 14 19 | 37.07 1:21.20 1:44.10 3:48.54 44.43 3:17.16 | 36.66 1:18.18 1:44.76 3:41.87 47.03 --.-- | 98% 93% 101% 94% 112% | RŻ RŻ RŻ | 264 Pkt. 266 Pkt. 240 Pkt. 224 Pkt. 186 Pkt. 270 Pkt. |
|||||||||
Liszewska Agata | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | 27 19 14 13 10 24 | 37.13 1:20.38 2:53.02 1:32.03 3:12.72 3:24.20 | 37.88 1:27.16 2:58.22 1:34.61 --.-- --.-- | 104% 118% 106% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 263 Pkt. 274 Pkt. 282 Pkt. 237 Pkt. 259 Pkt. 243 Pkt. |
|||||||||
Muraszko-Kuźma Urszula | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy | 11 9 6 6 7 | 33.77 1:14.78 1:25.57 38.56 1:30.86 | 33.69 1:16.32 1:30.44 39.97 1:31.90 | 100% 104% 112% 107% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 349 Pkt. 340 Pkt. 295 Pkt. 284 Pkt. 238 Pkt. |
|||||||||
Ropel Wiktoria | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy 200m zmienny | 20 13 9 7 12 12 | 35.78 1:16.88 1:28.71 3:10.11 43.04 3:09.20 | 36.20 1:19.11 1:33.70 --.-- 41.98 3:17.08 | 102% 106% 112% 95% 109% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 294 Pkt. 313 Pkt. 265 Pkt. 270 Pkt. 205 Pkt. 305 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 50m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 100m grzbietowy | 15 7 8 2 7 | 34.82 2:42.24 5:38.71 11:36.67 1:27.77 | 35.51 2:46.89 5:46.65 --.-- 1:28.92 | 104% 106% 105% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 319 Pkt. 342 Pkt. 348 Pkt. 346 Pkt. 273 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 100m zmienny | 7 ZSZ 3 3 4 1 3 | 33.35 1:15.74 1:12.57 2:38.14 5:29.76 11:23.89 1:21.92 | 32.98 1:11.87 1:11.87 2:45.51 --.-- --.-- 1:22.93 | 98% 90% 98% 110% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 363 Pkt. 327 Pkt. 372 Pkt. 370 Pkt. 377 Pkt. 366 Pkt. 380 Pkt. |
|||||||||
Stenka Natalia | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m klasyczny 50m motylkowy 100m motylkowy | 14 12 12 16 5 10 | 34.67 1:16.07 2:47.74 3:44.82 38.20 1:34.21 | 34.33 1:16.52 2:49.34 --.-- 39.11 1:35.32 | 98% 101% 102% 105% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 323 Pkt. 323 Pkt. 310 Pkt. 236 Pkt. 293 Pkt. 214 Pkt. |
|||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 12 8 8 21 13 14 | 34.42 1:14.34 2:42.26 3:52.28 3:09.20 1:29.02 | 35.12 1:15.76 2:47.68 --.-- 3:11.07 1:29.63 | 104% 104% 107% 102% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 330 Pkt. 346 Pkt. 342 Pkt. 214 Pkt. 305 Pkt. 296 Pkt. |
|||||||||
Włodarczyk Julia | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m klasyczny 200m zmienny | 31 23 21 15 31 | 1:24.95 1:44.57 3:33.11 1:45.39 3:32.68 | 1:29.66 1:43.66 3:42.79 1:49.76 --.-- | 111% 98% 109% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 232 Pkt. 162 Pkt. 192 Pkt. 231 Pkt. 215 Pkt. |
4 x 100m dowolny | : | Smoluchowska Magdalena Świderska Oliwia | 98 98 | Muraszko-Kuźma Urszula Juchnowicz Natalia | 98 98 | 1 | 4:51.77 | |||
4 x 100m zmienny | : | Juchnowicz Natalia Gosiewska Paulina | 98 98 | Smoluchowska Magdalena Muraszko-Kuźma Urszula | 98 98 | 3 | 5:44.63 | |||
Całkiem 77 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,8% 0 nowy rekord(y), 59 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Czerwińska Marta, 100m grzbietowy 1:25.05 |