MOGDA - UKS Dwojka Morena III Ogólnopolskie Zawody Pływackie Kaszuby-Swim pod Patronatem Burmistrza Gminy Kartuz | Kartuzy 20.03.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname Bazylewicz Jan | YOB 99 : | Strecke 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy | Pl. ZSZ 12 5 | Time 38.39 1:26.49 1:28.57 | Round | Old PB. 37.97 1:24.21 1:28.76 | Diff. 98% 95% 100% | RŻ | 160 Pkt. 151 Pkt. 179 Pkt. |
||||||||
Bruździak Maciej | 98 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 11 2 | 1:14.37 1:29.59 | 1:15.97 1:33.18 | 104% 108% | RŻ RŻ | 237 Pkt. 265 Pkt. |
|||||||||
Brzozowski Krystian | 00 : | 50m dowolny | 8 | 43.28 | 51.85 | 144% | RŻ | 112 Pkt. | |||||||||
Buczma Klaudia | 99 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 4 8 | 1:26.53 1:31.71 | 1:30.51 1:32.33 | 109% 101% | RŻ RŻ | 285 Pkt. 271 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Wiktoria | 00 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 6 6 | 50.77 1:48.44 | 54.70 --.-- | 116% | RŻ RŻ | 125 Pkt. 164 Pkt. |
|||||||||
Czabrowska Emilia | 00 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 11 10 | 50.41 1:04.05 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 105 Pkt. 102 Pkt. |
||||||||||
Czerwińska Marta | 98 : | 100m motylkowy 100m zmienny | 8 6 | 1:39.34 1:25.22 | 1:52.18 1:26.62 | 128% 103% | RŻ RŻ | 182 Pkt. 338 Pkt. |
|||||||||
Figura Bartłomiej | 98 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 100m zmienny | ZSZ 9 6 | 33.28 1:24.07 1:27.16 | 33.28 1:26.41 1:31.51 | 100% 106% 110% | RŻ RŻ | 246 Pkt. 210 Pkt. 213 Pkt. |
|||||||||
Giza Julia | 00 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 10 5 | 49.38 56.42 | 54.80 1:04.36 | 123% 130% | RŻ RŻ | 112 Pkt. 150 Pkt. |
|||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 50m dowolny 50m motylkowy | 2 3 | 37.89 46.90 | 40.83 --.-- | 116% | RŻ RŻ | 247 Pkt. 158 Pkt. |
|||||||||
Gosiewska Paulina | 98 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 6 8 | 1:37.81 1:27.30 | 1:37.12 1:33.01 | 99% 114% | RŻ | 290 Pkt. 314 Pkt. |
|||||||||
Grabowska Justyna | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 10 4 | 1:30.57 42.39 | 1:30.38 42.97 | 100% 103% | RŻ | 191 Pkt. 214 Pkt. |
|||||||||
Jamroży Anita | 00 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 8 7 | 57.16 1:49.88 | --.-- 1:56.47 | 112% | RŻ RŻ | 87 Pkt. 158 Pkt. |
|||||||||
Jezierska Paulina | 00 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 4 9 | 45.38 1:02.21 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 144 Pkt. 112 Pkt. |
||||||||||
Juchnowicz Natalia | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 1 1 | 1:07.37 1:13.91 | 1:08.84 1:13.50 | 104% 99% | RŻ | 465 Pkt. 458 Pkt. |
|||||||||
Justka Mateusz | 99 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 12 7 | 1:38.41 1:37.42 | 1:43.34 1:45.57 | 110% 117% | RŻ RŻ | 131 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Kamiński Piotr | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 18 9 | 1:38.17 1:35.16 | --.-- 1:37.33 | 105% | RŻ RŻ | 103 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Kania Piotr | 00 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 4 4 | 54.90 1:44.38 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 69 Pkt. 124 Pkt. |
||||||||||
Kasprzak Aleksandra | 99 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 7 13 | 1:32.47 1:37.63 | 1:29.53 --.-- | 94% | RŻ | 234 Pkt. 225 Pkt. |
|||||||||
Kasprzak Klaudia | 98 : | 100m motylkowy 100m zmienny | 10 14 | 1:41.68 1:37.99 | --.-- 1:40.94 | 106% | RŻ RŻ | 170 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Kierat Adam | 99 : | 100m klasyczny 50m motylkowy | 4 5 | 1:35.97 42.83 | 1:37.28 43.21 | 103% 102% | RŻ RŻ | 216 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 100m dowolny 100m motylkowy | 12 2 | 1:15.39 1:24.99 | 1:17.62 1:30.99 | 106% 115% | RŻ RŻ | 228 Pkt. 201 Pkt. |
|||||||||
Kłębowski Maciej | 00 : | 50m dowolny | 12 | 47.84 | --.-- | RŻ | 83 Pkt. | ||||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 2 3 | 46.07 1:38.97 | --.-- 1:36.24 | 95% | RŻ | 167 Pkt. 216 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Marta | 98 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 5 5 | 1:15.20 1:36.86 | 1:14.60 1:38.66 | 98% 104% | RŻ | 334 Pkt. 298 Pkt. |
|||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 50m dowolny 100m klasyczny 100m zmienny | ZSZ 6 7 | 35.15 1:36.65 1:29.55 | 34.74 1:38.51 1:30.10 | 98% 104% 101% | RŻ RŻ | 209 Pkt. 211 Pkt. 196 Pkt. |
|||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 50m dowolny 50m motylkowy | 3 3 | 40.65 49.63 | 41.64 --.-- | 105% | RŻ RŻ | 135 Pkt. 93 Pkt. |
|||||||||
Kraus Przemysław | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 5 1 | 1:17.67 1:34.49 | 1:22.78 1:34.86 | 114% 101% | RŻ RŻ | 208 Pkt. 226 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Michał | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 7 5 | 1:21.13 1:38.67 | 1:20.57 1:41.10 | 99% 105% | RŻ | 183 Pkt. 199 Pkt. |
|||||||||
Laskowska Magdalena | 00 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 9 3 | 47.42 54.87 | 54.59 1:03.83 | 133% 135% | RŻ RŻ | 126 Pkt. 163 Pkt. |
|||||||||
Lejk Natalia | 99 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 10 10 | 1:38.37 1:46.86 | --.-- 1:45.54 | 98% | RŻ | 194 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Lejman Zuzanna | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 14 8 | 1:24.56 1:33.96 | 1:18.18 1:34.57 | 85% 101% | RŻ | 235 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Liszewska Agata | 98 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 10 16 | 1:34.61 1:40.60 | 1:40.11 1:34.20 | 112% 88% | RŻ | 218 Pkt. 205 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 8 7 | 51.73 51.79 | 1:02.55 56.14 | 146% 118% | RŻ RŻ | 137 Pkt. 117 Pkt. |
|||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 6 6 | 1:09.88 1:19.56 | 1:13.61 1:26.89 | 111% 119% | RŻ RŻ | 286 Pkt. 247 Pkt. |
|||||||||
Marecki Michał | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 22 14 | 1:35.75 1:37.57 | 1:29.38 1:38.40 | 87% 102% | RŻ | 111 Pkt. 134 Pkt. |
|||||||||
Molga Mateusz | 99 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 8 11 | 1:35.14 1:45.63 | 1:34.49 --.-- | 99% | RŻ | 145 Pkt. 120 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Rafał | 99 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 16 15 | 1:43.88 1:55.76 | 1:40.86 1:50.59 | 94% 91% | 111 Pkt. 123 Pkt. |
||||||||||
Piekarz Krystian | 99 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 22 13 | 1:57.47 1:47.32 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 77 Pkt. 114 Pkt. |
||||||||||
Ropel Wiktoria | 98 : | 100m dowolny 100m motylkowy | 11 9 | 1:19.11 1:39.71 | 1:20.89 1:39.80 | 105% 100% | RŻ RŻ | 287 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
Sabiniarz Karolina | 00 : | 50m klasyczny | 7 | 59.52 | 1:08.49 | 132% | RŻ | 128 Pkt. | |||||||||
Sadowski Dawid | 99 : | 100m grzbietowy | 17 | 1:45.10 | --.-- | RŻ | 107 Pkt. | ||||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m zmienny | ZSZ 8 11 | 35.51 1:16.44 1:29.79 | 36.00 1:20.51 1:34.43 | 103% 111% 111% | RŻ RŻ RŻ | 300 Pkt. 318 Pkt. 289 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m motylkowy | ZSZ 4 5 | 33.14 1:11.87 1:29.65 | 32.98 1:16.24 1:36.86 | 99% 113% 117% | RŻ RŻ | 369 Pkt. 383 Pkt. 248 Pkt. |
|||||||||
Stróżek Liwia | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 12 12 | 1:31.75 1:44.68 | 1:31.00 1:55.75 | 98% 122% | RŻ | 184 Pkt. 161 Pkt. |
|||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 100m dowolny 100m zmienny | 7 10 | 1:15.76 1:29.63 | 1:18.81 1:32.76 | 108% 107% | RŻ RŻ | 327 Pkt. 290 Pkt. |
|||||||||
Szaryński Mikołaj | 00 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 2 5 | 46.61 1:44.81 | 46.78 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 112 Pkt. 122 Pkt. |
|||||||||
Szczepaniak Sebastian | 00 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | 6 5 | 51.88 55.85 | 1:01.01 59.49 | 138% 113% | RŻ RŻ | 89 Pkt. 106 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Piotr | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 21 18 | 1:52.59 1:46.44 | --.-- 1:47.59 | 102% | RŻ RŻ | 68 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Tysarczyk Julia | 99 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 7 18 | 51.83 1:45.88 | 52.32 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 117 Pkt. 176 Pkt. |
|||||||||
Urban Aleksandra | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 13 13 | 1:32.99 1:45.21 | --.-- 1:53.91 | 117% | RŻ RŻ | 177 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Wasak Karolina | 99 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 9 12 | 1:37.91 1:36.66 | 1:40.12 --.-- | 105% | RŻ RŻ | 197 Pkt. 231 Pkt. |
|||||||||
Wierzbicka Angelika | 99 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 6 15 | 46.23 1:38.47 | --.-- 1:36.36 | 96% | RŻ | 165 Pkt. 219 Pkt. |
|||||||||
Żal Patrycja | 00 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | ZSZ 4 4 | 42.04 48.81 1:39.78 | 40.68 --.-- 1:41.95 | 94% 104% | RŻ RŻ | 181 Pkt. 140 Pkt. 210 Pkt. |
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Bazylewicz Jan Justka Mateusz | 99 99 | Koziński Daniel Molga Mateusz | 0 99 | 13 | 2:41.27 | |||
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Kotlewski Michał Łagownik Michał | 98 99 | Kierat Adam Kraus Przemysław | 99 99 | 9 | 2:22.15 | |||
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Figura Bartłomiej Kiryluk Damian | 98 98 | Bruździak Maciej Małecki Mateusz | 98 98 | 5 | 2:14.95 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Żal Patrycja Głogowska Agata | 0 0 | Klonowska Julia Grabowska Justyna | 0 99 | 10 | 2:41.37 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Skowyrska Agnieszka Czerwińska Marta | 98 98 | Świderska Oliwia Buczma Klaudia | 98 99 | 4 | 2:20.60 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Smoluchowska Magdalena Ropel Wiktoria | 98 98 | Klonowska Marta Juchnowicz Natalia | 98 98 | 2 | 2:13.15 | |||
Całkiem 110 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,6% 0 nowy rekord(y), 88 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Łopacińska Natalia, 50m grzbietowy 51.73 |