MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzików POZP 2010 - 2 runda | Tczew 13.03.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Lastname, Firstname Berszel Joanna | YOB 97 : | Strecke 50m dowolny 200m zmienny | Pl. 29 17 | Time 37.75 3:17.59 | Round | Old PB. 38.60 --.-- | Diff. 105% | RŻ RŻ | 251 Pkt. 273 Pkt. |
||||||||
Borzestowska Karolina | 97 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 22 12 | 34.33 1:40.89 | 35.45 1:36.22 | 107% 91% | RŻ | 334 Pkt. 267 Pkt. |
|||||||||
Bruździak Maciej | 98 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 15 6 | 33.74 1:33.18 | 35.59 1:37.27 | 111% 109% | RŻ RŻ | 245 Pkt. 239 Pkt. |
|||||||||
Cygert Olaf | 97 : | 50m dowolny 200m zmienny | 24 18 | 32.78 3:05.17 | 34.01 3:15.68 | 108% 112% | RŻ RŻ | 267 Pkt. 232 Pkt. |
|||||||||
Czerwińska Marta | 98 : | 50m dowolny 200m zmienny | 11 7 | 34.29 3:05.06 | 35.92 3:12.83 | 110% 109% | RŻ RŻ | 335 Pkt. 332 Pkt. |
|||||||||
Figura Bartłomiej | 98 : | 50m dowolny 200m zmienny | 12 10 | 33.28 3:06.35 | 35.10 --.-- | 111% | RŻ RŻ | 255 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Giza Michał | 97 : | 50m dowolny 200m zmienny | 7 6 | 30.41 2:46.14 | 30.69 2:56.98 | 102% 113% | RŻ RŻ | 334 Pkt. 322 Pkt. |
|||||||||
Gosiewska Paulina | 98 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 16 5 | 35.30 1:37.12 | 36.46 1:45.73 | 107% 119% | RŻ RŻ | 307 Pkt. 299 Pkt. |
|||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 50m dowolny 200m zmienny | 16 10 | 33.60 2:58.10 | 33.66 2:56.89 | 100% 99% | RŻ | 356 Pkt. 373 Pkt. |
|||||||||
Juchnowicz Natalia | 98 : | 50m dowolny 200m zmienny | 2 4 | 31.67 2:52.31 | 31.47 3:01.42 | 99% 111% | RŻ | 425 Pkt. 412 Pkt. |
|||||||||
Kasprzak Klaudia | 98 : | 50m dowolny 200m zmienny | 29 20 | 37.81 3:29.49 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 250 Pkt. 229 Pkt. |
||||||||||
Kędziora Magdalena | 97 : | 50m dowolny 400m dowolny | 17 9 | 33.75 5:19.02 | 33.21 5:18.28 | 97% 100% | 351 Pkt. 425 Pkt. |
||||||||||
Kierat Tymoteusz | 97 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 25 22 | 32.94 1:38.57 | 33.36 1:39.33 | 103% 102% | RŻ RŻ | 263 Pkt. 202 Pkt. |
|||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 50m dowolny 200m zmienny | 16 5 | 33.79 3:00.35 | 36.06 3:11.89 | 114% 113% | RŻ RŻ | 243 Pkt. 252 Pkt. |
|||||||||
Kolas Natalia | 97 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 19 4 | 33.94 1:30.27 | 34.60 1:32.53 | 104% 105% | RŻ RŻ | 345 Pkt. 372 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Weronika | 97 : | 50m dowolny 200m zmienny | 14 7 | 33.08 2:55.65 | 32.87 2:54.84 | 99% 99% | 373 Pkt. 389 Pkt. |
||||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 23 11 | 34.74 1:38.51 | 36.15 1:40.32 | 108% 104% | RŻ RŻ | 224 Pkt. 202 Pkt. |
|||||||||
Lejman Zuzanna | 98 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 27 11 | 36.66 1:44.76 | 37.10 1:57.94 | 102% 127% | RŻ RŻ | 274 Pkt. 238 Pkt. |
|||||||||
von Lonski Karolina | 97 : | 50m dowolny 200m zmienny | 5 1 | 31.00 2:43.84 | 29.71 2:42.93 | 92% 99% | 453 Pkt. 479 Pkt. |
||||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 50m dowolny 200m zmienny | 3 8 | 31.21 3:04.83 | 32.56 3:06.05 | 109% 101% | RŻ RŻ | 309 Pkt. 234 Pkt. |
|||||||||
Marecki Michał | 98 : | 50m dowolny | 42 | 40.18 | 39.86 | 98% | 145 Pkt. | ||||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 400m dowolny 200m zmienny | 6 4 | 5:12.64 2:43.45 | 5:40.68 2:46.20 | 119% 103% | RŻ RŻ | 338 Pkt. 338 Pkt. |
|||||||||
Ropel Wiktoria | 98 : | 50m dowolny 200m zmienny | 26 13 | 36.49 3:17.08 | 36.20 3:19.58 | 98% 103% | RŻ | 278 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 400m dowolny 200m zmienny | 8 12 | 5:15.90 2:51.25 | 5:32.04 3:00.21 | 110% 111% | RŻ RŻ | 328 Pkt. 294 Pkt. |
|||||||||
Rutkowski Wojciech | 97 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 30 18 | 34.23 1:34.06 | 35.56 1:35.06 | 108% 102% | RŻ RŻ | 234 Pkt. 232 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 50m dowolny 400m dowolny | 20 5 | 36.00 5:46.65 | 36.16 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 289 Pkt. 331 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 50m dowolny 200m zmienny | 6 6 | 32.98 2:58.45 | 35.57 --.-- | 116% | RŻ RŻ | 376 Pkt. 371 Pkt. |
|||||||||
Stenka Natalia | 98 : | 50m dowolny 200m zmienny | 12 11 | 34.33 3:14.70 | 34.82 --.-- | 103% | RŻ RŻ | 334 Pkt. 285 Pkt. |
|||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 50m dowolny 200m zmienny | 15 8 | 35.12 3:11.07 | 36.92 --.-- | 111% | RŻ RŻ | 312 Pkt. 302 Pkt. |
|||||||||
Szerszenowicz Mateusz | 97 : | 50m dowolny 200m zmienny | 36 22 | 38.37 3:39.60 | 38.01 --.-- | 98% | RŻ | 166 Pkt. 139 Pkt. |
|||||||||
Szymański Aleksander | 97 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 20 7 | 32.41 1:27.10 | 34.01 1:34.56 | 110% 118% | RŻ RŻ | 276 Pkt. 293 Pkt. |
|||||||||
Włodarczyk Julia | 98 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 30 15 | 38.25 1:49.76 | 39.26 1:50.45 | 105% 101% | RŻ RŻ | 241 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Zuchowski Ernest | 97 : | 400m dowolny 200m zmienny | 1 1 | 4:41.20 2:33.88 | 4:47.22 --.-- | 104% | RŻ RŻ | 465 Pkt. 405 Pkt. |
Całkiem 65 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,9% 0 nowy rekord(y), 53 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Lejman Zuzanna, 100m klasyczny 1:44.76 |