MOGDA - UKS Dwojka Morena Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat | 14 Listopad 2009 Gdańsk 13../14.11.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
von Lonski Karolina | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 200m zmienny 100m zmienny | 2 ZSZ 3 7 7 3 4 | 30.32 1:07.30 1:07.52 2:29.21 5:19.28 2:46.75 1:18.49 | 29.71 1:06.60 1:06.60 2:36.89 --.-- 2:42.93 1:17.26 | 96% 98% 97% 111% 95% 97% | RŻ RŻ | 484 Pkt. 473 Pkt. 468 Pkt. 447 Pkt. 424 Pkt. 454 Pkt. 441 Pkt. |
Cygert Olaf | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy 200m zmienny | 23 21 13 8 14 16 | 34.01 1:17.04 1:27.91 3:15.58 40.95 3:15.68 | 35.61 1:23.57 1:29.48 --.-- 41.96 3:20.15 | 110% 118% 104% 105% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 239 Pkt. 219 Pkt. 189 Pkt. 179 Pkt. 172 Pkt. 197 Pkt. |
|||||||||
Giza Michał | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 100m zmienny | 12 10 8 7 6 5 | 31.83 1:09.25 2:32.60 5:22.64 11:19.54 1:19.93 | 31.82 1:09.60 2:32.52 5:20.39 --.-- 1:21.36 | 100% 101% 100% 99% 104% | RŻ RŻ RŻ | 291 Pkt. 302 Pkt. 303 Pkt. 308 Pkt. 304 Pkt. 279 Pkt. |
|||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 200m zmienny 100m zmienny | 17 14 11 9 9 9 | 34.54 1:13.40 2:36.78 5:32.32 3:00.39 1:24.58 | 34.83 1:14.64 2:43.45 5:54.66 3:05.39 1:27.60 | 102% 103% 109% 114% 106% 107% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 328 Pkt. 364 Pkt. 385 Pkt. 376 Pkt. 359 Pkt. 353 Pkt. |
|||||||||
Kędziora Magdalena | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 800m dowolny 100m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 12 19 12 5 ZSZ 11 7 | 33.90 1:14.89 2:41.61 11:13.50 1:22.64 1:25.69 2:52.56 | 34.72 1:15.12 2:38.95 --.-- 1:22.92 1:22.92 2:54.82 | 105% 101% 97% 101% 94% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 346 Pkt. 343 Pkt. 351 Pkt. 389 Pkt. 337 Pkt. 302 Pkt. 368 Pkt. |
|||||||||
Kierat Tymoteusz | 97 : | 50m dowolny 100m klasyczny 50m motylkowy | 20 13 15 | 33.36 1:41.19 42.29 | 34.44 1:39.33 44.02 | 107% 96% 108% | RŻ RŻ | 253 Pkt. 187 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Kolas Natalia | 97 : | 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 100m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 18 5 7 7 13 12 | 34.60 1:33.32 3:18.34 1:38.41 3:05.09 1:31.30 | 35.47 1:34.81 3:24.29 1:40.73 3:09.06 1:28.98 | 105% 103% 106% 105% 104% 95% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 326 Pkt. 337 Pkt. 348 Pkt. 188 Pkt. 332 Pkt. 280 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Weronika | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 100m zmienny | 10 13 9 8 6 8 | 33.32 1:13.13 2:36.30 5:27.92 11:16.36 1:23.59 | 33.18 1:12.28 2:35.96 5:39.63 11:40.98 1:26.45 | 99% 98% 100% 107% 107% 107% | RŻ RŻ RŻ | 365 Pkt. 368 Pkt. 389 Pkt. 391 Pkt. 384 Pkt. 365 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 100m dowolny 200m grzbietowy 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 13 2 3 5 4 2 | 1:10.84 2:45.08 1:26.64 3:00.52 2:46.58 1:18.53 | 1:12.12 3:02.02 1:27.29 3:03.15 2:46.20 1:18.54 | 104% 122% 102% 103% 100% 100% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 282 Pkt. 297 Pkt. 297 Pkt. 333 Pkt. 319 Pkt. 294 Pkt. |
|||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 50m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy | 21 8 7 7 10 4 | 33.70 5:32.04 11:24.70 1:20.45 37.92 1:24.29 | 33.48 5:38.05 11:28.07 1:23.29 38.23 1:27.92 | 99% 104% 101% 107% 102% 109% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 245 Pkt. 282 Pkt. 297 Pkt. 247 Pkt. 217 Pkt. 211 Pkt. |
|||||||||
Rutkowski Wojciech | 97 : | 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 19 12 10 13 15 | 1:16.60 1:41.18 3:31.14 3:08.60 1:28.04 | 1:17.54 1:35.06 3:22.86 3:12.26 1:28.19 | 102% 88% 92% 104% 100% | RŻ RŻ RŻ | 223 Pkt. 187 Pkt. 208 Pkt. 220 Pkt. 209 Pkt. |
|||||||||
Schulz Mikołaj | 97 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy | 30 15 18 | 43.56 1:50.69 50.29 | 44.23 1:51.76 54.48 | 103% 102% 117% | RŻ RŻ RŻ | 114 Pkt. 95 Pkt. 93 Pkt. |
|||||||||
Szymański Aleksander | 97 : | 50m dowolny 100m klasyczny 50m motylkowy | 22 11 13 | 34.01 1:34.56 40.27 | 37.37 1:39.76 42.39 | 121% 111% 111% | RŻ RŻ RŻ | 239 Pkt. 229 Pkt. 181 Pkt. |
|||||||||
Woźniak Grzegorz | 97 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 100m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy | ZSZ 9 ZSZ 5 ZSZ 10 2 8 | 31.64 31.45 1:09.08 1:07.51 1:21.80 1:21.91 35.42 1:34.06 | 30.94 30.94 1:07.80 1:07.80 1:17.92 1:17.92 35.74 1:23.78 | 96% 97% 96% 101% 91% 90% 102% 79% | RŻ RŻ | 297 Pkt. 302 Pkt. 304 Pkt. 326 Pkt. 235 Pkt. 234 Pkt. 266 Pkt. 152 Pkt. |
4 x 50m dowolny Mieszane | : | Woźniak Grzegorz von Lonski Karolina | 97 97 | Paluszkiewicz Dawid Kołodziejska Weronika | 97 97 | 2 | 2:07.08 | |||
4 x 100m dowolny Mężczyzn | : | Woźniak Grzegorz Giza Michał | 97 97 | Paluszkiewicz Dawid Rubach Kamil | 97 97 | 2 | 4:44.48 | |||
4 x 100m dowolny Kobiet | : | von Lonski Karolina Gutkowska Zuzanna | 97 97 | Kędziora Magdalena Kołodziejska Weronika | 97 97 | 3 | 4:51.41 | |||
4 x 100m zmienny Mężczyzn | : | Woźniak Grzegorz Paluszkiewicz Dawid | 97 97 | Rubach Kamil Giza Michał | 97 97 | 2 | 5:30.88 | |||
4 x 100m zmienny Kobiet | : | Kędziora Magdalena Kolas Natalia | 97 97 | von Lonski Karolina Kołodziejska Weronika | 97 97 | 2 | 5:34.51 | |||
Całkiem 78 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,4% 0 nowy rekord(y), 53 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Paluszkiewicz Dawid, 200m grzbietowy 2:45.08 |