MOGDA - UKS Dwojka Morena III Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2009 Pod Patronatem Starosty Powiatu Puckiego i Burmis | 10 Maj 2009 Władysławowo 09../10.05.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Czerniakowski Paweł | 94 : | 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 50m motylkowy | 6 2 1 8 | 28.67 1:13.89 2:44.35 32.37 | 28.30 1:11.87 2:38.51 33.51 | 97% 95% 93% 107% | RŻ | 399 Pkt. 479 Pkt. 441 Pkt. 349 Pkt. |
|||||||||
von Lonski Klaudia | 94 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 2 2 2 1 | 30.01 1:05.86 1:12.81 2:35.90 | 29.86 1:05.61 1:13.60 2:37.02 | 99% 99% 102% 101% | RŻ RŻ | 499 Pkt. 504 Pkt. 493 Pkt. 499 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Robert | 94 : | 50m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 200m zmienny | 5 4 4 1 | 28.14 2:09.19 29.37 2:23.11 | 27.76 2:40.25 29.80 2:23.02 | 97% 154% 103% 100% | RŻ RŻ | 422 Pkt. 499 Pkt. 467 Pkt. 504 Pkt. |
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Morawski Jakub Czerniakowski Paweł | 33.67 33.57 | Szołoch Robert Marecki Marek | 28.96 28.40 | 2 | 2:04.60 | |||
Całkiem 12 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,9% 0 nowy rekord(y), 5 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Szołoch Robert, 200m dowolny 2:09.19 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena III Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2009 Pod Patronatem Starosty Powiatu Puckiego i Burmis | 10 Maj 2009 Władysławowo 09../10.05.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Marecki Marek | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | 9 7 3 6 | 28.35 1:01.57 2:12.86 2:38.99 | 28.14 1:00.65 2:12.33 2:38.73 | 99% 97% 99% 100% | 412 Pkt. 429 Pkt. 459 Pkt. 367 Pkt. |
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Morawski Jakub Czerniakowski Paweł | 33.67 33.57 | Szołoch Robert Marecki Marek | 28.96 28.40 | 2 | 2:04.60 | |||
Całkiem 4 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 98,8% 0 nowy rekord(y), 0 nowy rekord życiowy(e) |
MOGDA - UKS Dwojka Morena III Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2009 Pod Patronatem Starosty Powiatu Puckiego i Burmis | 10 Maj 2009 Władysławowo 09../10.05.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Augustyniak Kevin | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 18 15 12 8 | 31.51 1:08.06 2:28.06 1:16.53 | 31.89 1:09.20 2:35.13 1:19.82 | 102% 103% 110% 109% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 300 Pkt. 318 Pkt. 331 Pkt. 287 Pkt. |
|||||||||
Babiński Artur | 96 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 23 7 | 32.69 2:53.25 | 32.44 2:49.98 | 98% 96% | 269 Pkt. 257 Pkt. |
||||||||||
Chodkowska Andżelika | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 23 15 12 8 | 34.94 1:17.52 38.35 1:29.27 | 34.95 1:16.85 38.98 1:32.94 | 100% 98% 103% 108% | RŻ RŻ RŻ | 316 Pkt. 309 Pkt. 296 Pkt. 252 Pkt. |
|||||||||
Kass Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 29 20 10 7 | 33.76 1:12.24 37.35 1:28.20 | 33.72 1:12.60 39.24 1:34.29 | 100% 101% 110% 114% | RŻ RŻ RŻ | 244 Pkt. 266 Pkt. 227 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Lewińska Dominika | 96 : | 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m klasyczny 200m klasyczny | 9 5 8 6 | 1:30.09 3:00.67 1:38.95 3:27.63 | 1:26.70 2:59.42 1:38.67 3:21.67 | 93% 99% 99% 94% | 260 Pkt. 320 Pkt. 283 Pkt. 303 Pkt. |
||||||||||
von Lonski Karolina | 97 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | 1 ZSZ 1 3 3 | 31.02 35.74 1:14.69 2:41.22 2:46.70 | 30.72 35.60 1:13.99 2:35.66 2:43.31 | 98% 99% 98% 93% 96% | 452 Pkt. 423 Pkt. 456 Pkt. 451 Pkt. 455 Pkt. |
||||||||||
Masłyk Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy | 26 22 21 12 | 33.13 1:14.05 2:42.81 40.58 | 33.46 1:12.96 2:40.63 37.32 | 102% 97% 97% 85% | RŻ | 258 Pkt. 247 Pkt. 249 Pkt. 177 Pkt. |
|||||||||
Matysiak Ewa | 96 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | 10 2 1 4 | 32.05 1:14.93 2:41.60 2:48.99 | 32.26 1:14.07 2:41.60 2:45.38 | 101% 98% 100% 96% | RŻ | 410 Pkt. 452 Pkt. 448 Pkt. 436 Pkt. |
|||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy | 13 ZSZ 4 2 6 | 31.03 33.67 1:13.04 2:32.18 33.87 | 31.42 34.80 1:12.35 2:31.26 35.29 | 103% 107% 98% 99% 109% | RŻ RŻ RŻ | 314 Pkt. 338 Pkt. 330 Pkt. 380 Pkt. 305 Pkt. |
|||||||||
Olender Karol | 96 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 9 9 5 5 | 1:05.72 2:21.47 33.52 1:14.73 | 1:06.80 2:23.73 35.07 1:17.43 | 103% 103% 109% 107% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 353 Pkt. 380 Pkt. 314 Pkt. 303 Pkt. |
|||||||||
Pietrzak Krzysztof | 96 : | 200m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | 4 ZSZ 1 1 4 | 2:18.45 34.24 1:09.35 2:27.74 2:33.24 | 2:20.32 --.-- 1:09.95 2:29.78 2:35.07 | 103% 102% 103% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 405 Pkt. 322 Pkt. 385 Pkt. 415 Pkt. 410 Pkt. |
|||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 7 5 2 3 | 1:05.11 2:18.97 31.92 1:11.88 | 1:04.54 2:19.51 32.70 1:11.82 | 98% 101% 105% 100% | RŻ RŻ | 363 Pkt. 401 Pkt. 364 Pkt. 341 Pkt. |
|||||||||
Sudomir Piotr | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 19 16 3 4 | 31.82 1:10.09 32.46 1:13.88 | 31.26 1:09.51 33.06 1:15.98 | 97% 98% 104% 106% | RŻ RŻ | 292 Pkt. 291 Pkt. 346 Pkt. 314 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny | 32 23 7 8 | 34.07 1:14.46 1:29.97 3:14.34 | 33.73 1:14.98 1:31.76 3:16.58 | 98% 101% 104% 102% | RŻ RŻ RŻ | 238 Pkt. 243 Pkt. 265 Pkt. 267 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Andrzej | 96 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny | ZSZ 17 2 1 7 | 30.72 31.40 1:19.32 2:45.64 2:38.11 | 31.72 31.72 1:20.10 2:47.87 2:38.06 | 107% 102% 102% 103% 100% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 324 Pkt. 303 Pkt. 387 Pkt. 431 Pkt. 373 Pkt. |
|||||||||
Szrubkowska Julia | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 4 3 3 4 | 30.93 1:06.00 2:24.01 1:17.21 | 30.61 1:05.70 2:18.46 1:18.81 | 98% 99% 92% 104% | RŻ | 456 Pkt. 501 Pkt. 497 Pkt. 413 Pkt. |
|||||||||
Szwaracki Jędrzej | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m motylkowy 200m zmienny | 8 5 2 6 | 29.54 1:03.53 1:10.92 2:33.80 | 29.87 1:04.08 1:11.57 2:37.65 | 102% 102% 102% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 364 Pkt. 391 Pkt. 355 Pkt. 406 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 50m motylkowy | ZSZ 10 3 3 7 | 29.57 29.79 1:23.38 3:02.28 34.57 | 30.84 30.84 1:22.27 3:02.05 34.95 | 109% 107% 97% 100% 102% | RŻ RŻ RŻ | 363 Pkt. 355 Pkt. 333 Pkt. 323 Pkt. 287 Pkt. |
|||||||||
Ziomkowska Agata | 96 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | ZSZ 3 6 6 7 | 30.87 30.39 1:08.97 36.40 1:25.17 | 30.73 30.73 1:07.81 37.04 1:21.73 | 99% 102% 97% 104% 92% | RŻ RŻ | 459 Pkt. 481 Pkt. 439 Pkt. 346 Pkt. 291 Pkt. |
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Szołoch Andrzej Morawski Jakub | 30.72 30.63 | Pietrzak Krzysztof Augustyniak Kevin | 30.03 30.77 | 5 | 2:02.15 | |||
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Zawadzki Grzegorz Stiller Piotr | 29.57 29.99 | Olender Karol Szwaracki Jędrzej | 29.87 28.81 | 2 | 1:58.24 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Ziomkowska Agata Szrubkowska Julia | 30.87 30.80 | Matysiak Ewa von Lonski Karolina | 31.77 31.56 | 2 | 2:05.00 | |||
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Morawski Jakub Czerniakowski Paweł | 33.67 33.57 | Szołoch Robert Marecki Marek | 28.96 28.40 | 2 | 2:04.60 | |||
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Woźniak Grzegorz Zawadzki Grzegorz | 36.39 37.60 | Sudomir Piotr Olender Karol | 32.33 30.09 | 5 | 2:16.41 | |||
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Pietrzak Krzysztof Szołoch Andrzej | 34.24 36.99 | Stiller Piotr Szwaracki Jędrzej | 32.21 28.98 | 2 | 2:12.42 | |||
4 x 50m zmienny Kobiet | : | von Lonski Karolina Matysiak Ewa | 35.74 42.27 | Ziomkowska Agata Szrubkowska Julia | 36.11 30.88 | 4 | 2:25.00 | |||
Całkiem 80 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,1% 0 nowy rekord(y), 45 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kass Mateusz, 100m motylkowy 1:28.20 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena III Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2009 Pod Patronatem Starosty Powiatu Puckiego i Burmis | 10 Maj 2009 Władysławowo 09../10.05.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Borzestowska Karolina | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny | 28 23 13 12 | 36.40 1:20.92 1:36.22 3:36.15 | 35.45 1:18.12 1:36.36 3:29.86 | 95% 93% 100% 94% | RŻ | 280 Pkt. 272 Pkt. 307 Pkt. 269 Pkt. |
|||||||||
Giza Michał | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | 11 17 15 8 | 32.55 1:12.64 2:37.87 3:01.71 | 31.82 1:10.45 2:32.52 2:56.98 | 96% 94% 93% 95% | 272 Pkt. 261 Pkt. 273 Pkt. 246 Pkt. |
||||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 100m dowolny 200m dowolny 200m grzbietowy 200m zmienny | 20 15 13 10 | 1:16.53 2:45.58 3:01.53 3:11.10 | 1:16.16 2:53.67 --.-- 3:11.16 | 99% 110% 100% | RŻ RŻ RŻ | 321 Pkt. 327 Pkt. 316 Pkt. 302 Pkt. |
|||||||||
Kędziora Magdalena | 97 : | 200m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy | 12 10 11 11 | 2:41.29 1:24.92 2:55.28 41.75 | --.-- 1:23.44 2:55.82 43.86 | 97% 101% 110% | RŻ RŻ RŻ | 354 Pkt. 310 Pkt. 351 Pkt. 229 Pkt. |
|||||||||
Kolas Natalia | 97 : | 100m klasyczny 200m klasyczny 50m motylkowy | 17 10 14 | 1:39.09 3:27.73 43.04 | 1:40.86 3:28.29 46.82 | 104% 101% 118% | RŻ RŻ RŻ | 281 Pkt. 303 Pkt. 209 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Weronika | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 14 12 6 12 | 33.18 1:14.46 2:36.77 1:26.82 | 33.86 1:13.48 2:44.10 1:25.07 | 104% 97% 110% 96% | RŻ RŻ | 370 Pkt. 349 Pkt. 385 Pkt. 290 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 100m klasyczny 200m klasyczny 100m motylkowy 200m zmienny | 3 3 4 5 | 1:29.27 3:07.06 1:19.67 2:50.79 | 1:28.04 3:06.92 1:26.32 2:46.65 | 97% 100% 117% 95% | RŻ | 272 Pkt. 299 Pkt. 250 Pkt. 296 Pkt. |
|||||||||
Połatyński Maik | 97 : | 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 19 22 10 8 | 1:16.69 2:50.05 1:25.17 3:00.63 | 1:15.86 2:50.57 1:23.06 2:59.25 | 98% 101% 95% 98% | RŻ | 222 Pkt. 219 Pkt. 208 Pkt. 227 Pkt. |
|||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 200m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy | 17 9 10 12 | 2:39.03 1:24.80 40.07 1:32.06 | 2:40.95 1:23.29 40.15 1:30.70 | 102% 96% 100% 97% | RŻ RŻ | 268 Pkt. 211 Pkt. 184 Pkt. 162 Pkt. |
|||||||||
Schulz Mikołaj | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny | 26 30 | 48.35 1:47.76 | 44.23 1:43.17 | 84% 92% | 83 Pkt. 80 Pkt. |
||||||||||
Szerszenowicz Mateusz | 97 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy | 23 12 14 13 | 38.01 1:37.42 45.91 1:52.42 | 44.42 1:37.41 47.16 2:06.00 | 137% 100% 106% 126% | RŻ RŻ RŻ | 171 Pkt. 139 Pkt. 122 Pkt. 89 Pkt. |
|||||||||
Woźniak Grzegorz | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 9 8 ZSZ 6 6 | 31.26 1:08.40 36.39 1:20.30 2:50.76 | 31.43 1:07.80 39.38 1:17.92 2:52.29 | 101% 98% 117% 94% 102% | RŻ RŻ RŻ | 308 Pkt. 313 Pkt. 268 Pkt. 248 Pkt. 269 Pkt. |
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Woźniak Grzegorz Zawadzki Grzegorz | 36.39 37.60 | Sudomir Piotr Olender Karol | 32.33 30.09 | 5 | 2:16.41 | |||
Całkiem 46 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,3% 0 nowy rekord(y), 22 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Szerszenowicz Mateusz, 50m dowolny 38.01 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena III Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2009 Pod Patronatem Starosty Powiatu Puckiego i Burmis | 10 Maj 2009 Władysławowo 09../10.05.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Bruździak Maciej | 98 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 19 9 | 1:20.40 1:43.84 | 1:22.38 1:40.20 | 105% 93% | RŻ | 193 Pkt. 173 Pkt. |
|||||||||
Buchała Patryk | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 28 20 | 1:34.94 1:49.27 | 1:34.51 1:51.12 | 99% 103% | RŻ | 117 Pkt. 99 Pkt. |
|||||||||
Czerwińska Marta | 98 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 15 9 | 1:22.56 47.18 | 1:24.36 50.98 | 104% 117% | RŻ RŻ | 256 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Figura Bartłomiej | 98 : | 100m dowolny | 21 | 1:21.14 | 1:21.50 | 101% | RŻ | 188 Pkt. | |||||||||
Gosiewska Paulina | 98 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 19 20 | 1:26.82 1:54.12 | 1:35.07 1:45.73 | 120% 86% | RŻ | 220 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Juchnowicz Natalia | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 1 1 | 1:09.67 1:17.55 | 1:10.14 1:16.84 | 101% 98% | RŻ | 426 Pkt. 408 Pkt. |
|||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 17 10 | 1:19.65 41.42 | 1:31.76 47.52 | 133% 132% | RŻ RŻ | 198 Pkt. 167 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Marta | 98 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 8 10 | 1:19.15 1:42.58 | 1:19.80 1:40.52 | 102% 96% | RŻ | 290 Pkt. 254 Pkt. |
|||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 24 13 | 1:24.42 1:46.41 | 1:23.48 1:40.59 | 98% 89% | 167 Pkt. 160 Pkt. |
||||||||||
Lejman Zuzanna | 98 : | 100m dowolny 100m zmienny | 20 19 | 1:26.84 1:40.29 | 1:27.02 1:41.35 | 100% 102% | RŻ RŻ | 220 Pkt. 211 Pkt. |
|||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 13 10 | 1:17.94 41.42 | 1:18.90 40.92 | 102% 98% | RŻ | 212 Pkt. 167 Pkt. |
|||||||||
Marecki Michał | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 30 18 | 1:36.85 1:45.36 | 1:38.39 1:43.73 | 103% 97% | RŻ | 110 Pkt. 110 Pkt. |
|||||||||
Muraszko-Kuźma Urszula | 98 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 11 3 | 1:19.98 41.41 | 1:16.80 42.11 | 92% 103% | RŻ | 282 Pkt. 235 Pkt. |
|||||||||
Pingot Mikołaj | 98 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 10 12 | 1:29.19 1:45.47 | 1:30.73 1:49.04 | 103% 107% | RŻ RŻ | 181 Pkt. 165 Pkt. |
|||||||||
Ropel Wiktoria | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 22 12 | 1:28.50 1:35.26 | --.-- 1:33.70 | 97% | RŻ | 208 Pkt. 220 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 13 8 | 1:21.95 1:31.35 | 1:24.03 1:35.13 | 105% 108% | RŻ RŻ | 262 Pkt. 249 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 6 7 | 1:17.48 44.30 | 1:20.92 45.14 | 109% 104% | RŻ RŻ | 310 Pkt. 192 Pkt. |
|||||||||
Stenka Natalia | 98 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 9 4 | 1:19.23 42.22 | 1:17.59 41.10 | 96% 95% | 290 Pkt. 222 Pkt. |
||||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 21 14 | 1:26.88 1:44.61 | 1:30.72 1:42.36 | 109% 96% | RŻ | 220 Pkt. 166 Pkt. |
Całkiem 37 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,8% 0 nowy rekord(y), 23 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kiryluk Damian, 100m dowolny 1:19.65 |